Vartotojo JapaneseKoreanLover pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-12 20:04:42 | Nuoroda

Prancūzus dėl Thierry Henry ? :D Aš buvau už Urugvajų tas rungtynes :D  

Žinutė parašyta: 2010-06-12 20:09:45 | Nuoroda

Toks jausmas,kad ieško kambariokės,kuri padarytų visiems valgyti, ne šiaip , bet dar ir labai skaniai bei sutvarkytų kambarius ir atliktų kitus ruošos darbus :D  

Žinutė parašyta: 2010-06-12 20:16:57 | Nuoroda

Žinau aš tuos reikalus su MRU, mano mama prokuratūroje dirba ir čia neseniai buvo,kad buvo konkursas į darbo vietą, tai sakė kiek gavo kandidatų iš MRU, iškart visus atmetė vien dėl to :) čia nežinau kodėl taip yra, pati nesuprantu, juk vistiek universitetas atrodo kaip ir visi kiti, nesąžininga :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-12 20:21:11 | Nuoroda

pastebėjau ir aš,kad juokingas :D 

Žinutė parašyta: 2010-06-12 20:36:37 | Nuoroda

Gerai, visiems gero žiūrėjimo, varau iki parduotuvės,gal dar spėsiu alaus pasiimt :D  

Žinutė parašyta: 2010-06-13 15:33:49 | Nuoroda

Gražu žiūrėt vakar buvo :D 

Žinutė parašyta: 2010-06-28 17:48:21 | Nuoroda

Baigusiems Kėdainių kalbų mokyklą ir gavusiems jos diblomą stojant į VDU anglų filologiją pridedami 0,5 papildomi balai. Būtent ten ir rašiau vieną iš savo pasirinkimų, tačiau nėra kur prideti to,kad esu baigusi šią įstaigą. Ar jūs kažkaip automatiškai žinosit,kad aš ją baigus ar man kur nors reikia prirašyt tai? ( Prie papildomo išsilavinimo skilties tokio dalyko pasirinkimo nėra).  

Žinutė parašyta: 2010-06-28 21:12:34 | Nuoroda
Alanas rašė:
JapaneseKoreanLover rašė:

Prancūzus dėl Thierry Henry ? :D Aš buvau už Urugvajų tas rungtynes :D  

 Ar man cia taip tik atrodo, ar tu, kaip ir as, isties esi uz Afrikos, Azijos ar kai kurias maziau zinomas Pietu Amerikos rinktines? Nes man susidaro butent toks ispudis :)

 TEisingai pastebėjai, afrikiečių gražus žaidimas, man patinka :)

Žinutė parašyta: 2010-06-28 21:58:29 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:

mano temoj nieks neraso, tai paklausiu cia ;D kiek litu i menesi bus skiriama jusu, busimi ir esami studentai, pragyvenimui? ir jei ne paslaptis, kokios menesines jusu seimos pajamos :) cia internetinis forumas, tad drasiai diskutuojam :)

 Man grasina neskirt nei cento, nes nestoju ten,kur mama mano man būtų geriausia :D 

Žinutė parašyta: 2010-06-28 22:14:49 | Nuoroda

Kad man ir taip nebus gyvenimo,mamos alga nei tūkstančio nesiekia, bendriko turbūt negausiu,nes neturiu jokių socialinių lengvatų :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-28 22:21:53 | Nuoroda

Tai taip, tėvas dingęs be žinios kaip dažnai ir būna :DD O dar nesu tokia gabi,kad įstočiau į nemokamą, tai tik šiaip tikiuosi :) Jei neįstosiu,tada išvis nežinau ką reiks veikt :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-28 22:30:42 | Nuoroda

į rankas 925 gauna :) O dėl bendrikų, tai pirmiausia juos gauna žmonės socialiai remtini, plius dar  skaičiau šitam forume, kad iš visų bendrikų vietų tik 30 ar 40 % skirta pirmakursiams, tai dar galimybės susiaurėja :) O kaip Vilniuj/Kaune butų nuomos kainas pažiūrėjau praėjo noras išvis studijuoti :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-29 12:24:19 | Nuoroda

www.kalbumokykla.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=59&Itemid=56  va šitame puslapyje kalbų mokyklos,paskutinis sakinys, beje , ir pačios mokytojos kalbų mokyklos baigiant mums sakė,kad pridedate. Tada būkite malonūs ir praneškite jiems, kad balų jau nebeduodate,kad nebeklaidintų mokytojos daugiau absolventų ir paredaguotų savo tinklapį, nes asmeniškai tai tikrai nusivyliau, visgi 0,5 balo gali daug ką pakeisti... 

Žinutė parašyta: 2010-06-29 17:24:15 | Nuoroda
oniponi rašė:

 Aš turbūt dar palauksiu stojimų rezultatų, bo nežinau, kur draugų ieškot: Vilniuj ar Kaune. (( : Nors jei kas nors į (VU/VDU) psichologiją taikotės, nesislapstykit, pasigirkit -- galėsim kartu padūsaut.

 Psichologiją VDU turiu parašius ketvirtu numeriu :) Bet bandysiu prašytis bendrabučio,jei netyčia ten paimtų mane :)

Žinutė parašyta: 2010-06-29 17:40:14 | Nuoroda

Mano nuomone tai geriausia būtų su kambarioke gyventi atskiruose kambariuose, o jei viename, tai įvairių problemų ir gan dažnai iškils, vistiek juk norėsis turėti ir savo privačią erdvę :) 

O pvz. negalvojai, kad vietoj šeimininkės, geriau su drauge nuomuotis dviejų kambarių butą (aišku, tai jau šiek tiek brangesnis variantas )  ? :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-29 17:50:47 | Nuoroda

Tai tada dar palauk,kol ateis visi rezultatai,gal atsiras persigalvojusių ir stos ten ir tu :)

Žinutė parašyta: 2010-06-29 18:10:21 | Nuoroda

Tai pirmiausia apsižiūrėk geriau tą butą, susipažink su šeimininke :) 

Bet aš turbūt vistiek neičiau gyvent pas šeimininkę, nes mėgstu savaitgaliais pasilinksminti, o tai daryt jau kažkaip ir nemalonu, na tarkim naktį grįžt namo ir panašiai,kai svetimas žmogus yra ir jam ramybė drumsčiasi :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-29 18:19:09 | Nuoroda

96.5 balai? Iš 120 galimų?   tikrai tai nebus šimtukas 

Žinutė parašyta: 2010-06-29 18:30:06 | Nuoroda

Tai nesuprantu tada kaip čia yra, gale egzo parašyta,kad galima surinkti 120 taškų, tai jie sudaro 100 balų ?  

Žinutė parašyta: 2010-06-29 18:33:08 | Nuoroda

Atsiprašau, supratau jau, use of english taškai bus dalijami iš 2, tada gaunasi 100 taškų, kokia žiopla aš  vistiek 95,5 nebus šimtukas, nes tikrai bus žmonių, kurie surinko visą 100 :)