Vartotojo tralain pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-09 19:35:34 | Nuoroda
witiulka rašė:

O aš bijau, kad neįstosiu, nes pirmu numeriu parašiau Sinologija vf, Arabistika vf, istorija vf.... Bijau, kad per prastai išlaikiau egzus į pirmas dvi programas bus per žemas balas, o į Istorija nebebus vietos. Pirmu numeriu 99 stoja... o antru 90... priima tik 118...

 oho,daug priima.archeologijoj gal tik 30

Žinutė parašyta: 2010-07-09 19:41:53 | Nuoroda
Chimaira* rašė:

Gal galėtumėte plačiau papasakoti apie šia specialybę? Neseniai atradau ir susidomėjau. Ir jeigu galit, sakykit, ar galėčiau įstoti su 17,12 balu ?

 kuo sios studijos skiriasi nuo paprastos teises? kokie dalykai mokomi kitokie nei teiseje?

Žinutė parašyta: 2010-07-09 19:49:54 | Nuoroda
witiulka rašė:

Į archeologija 42+3vnf

Kultūros Istorija ir Antropologija 64+2vnf

Istorija 114+31vnf

Sorry, db tiksliau pasižiūrėjau, kad ne 118 :)

 tai i arch labai nedaug. gadina gyvenima tie nervai;)

Žinutė parašyta: 2010-07-09 21:25:24 | Nuoroda
Povilas.V rašė:

Į archeologiją mažiau priima, bet paprastai ir stojančių ten būna kur kas mažiau, tad ten lengviau būna įstot, negu į istoriją :)

 pats gal ten stosi?

Žinutė parašyta: 2010-07-09 21:51:14 | Nuoroda
Povilas.V rašė:

Istorija yra tarp mano atsarginių variantų, bet, manau, pavyks patekti į aukščiau parašytas programas :P

 su tokiais rezultatais manau ir i 1 vieta istosi:)

Žinutė parašyta: 2010-07-10 10:46:13 | Nuoroda

parasiau as kazkam  i vu del to 10 klases geo pazymio,man atrase taip "konkursinis balas skaičiuojamas iš brandos atestato. Jeigu 10 klasės įvertinimas bus atestate, jis ir bus imamas".kaip man ta pazimy 12 klases atestate dabar turet.....

Žinutė parašyta: 2010-07-10 10:59:52 | Nuoroda
witiulka rašė:
tralain rašė:

parasiau as kazkam  i vu del to 10 klases geo pazymio,man atrase taip "konkursinis balas skaičiuojamas iš brandos atestato. Jeigu 10 klasės įvertinimas bus atestate, jis ir bus imamas".kaip man ta pazimy 12 klases atestate dabar turet.....

 Paprašyk mokyklos direktores, gal įmanoma kažkaip idėt :) Juk mokykloje spausdina :)

 Na ziuresiu..jei tai butu imanoma butu nerealu.

Žinutė parašyta: 2010-07-10 11:17:20 | Nuoroda

nu..man tai anglu buvo sunkiausias,nors manau jum juokingai gal skamba. na tikrai. kadangi as gramatikos nemoku,tai ten gal tik 1 taska gausiu.o skaitymo tekstas a lygio man buvo visiska misraine.vienu zodziu viska speliojau. o is speliojimo egzamine nieko gero nebus..turejau nekokia mokytoja. ir pati pernelyg nesistengiau

Žinutė parašyta: 2010-07-10 11:23:01 | Nuoroda

gal kurnors yra patalpinti kokie nors atsakymai? jus visi cia savo taskus jau matau apytiksliai skaiciuojates:)

Žinutė parašyta: 2010-07-10 11:42:32 | Nuoroda
Justė, rašė:
tralain rašė:

nu..man tai anglu buvo sunkiausias,nors manau jum juokingai gal skamba. na tikrai. kadangi as gramatikos nemoku,tai ten gal tik 1 taska gausiu.o skaitymo tekstas a lygio man buvo visiska misraine.vienu zodziu viska speliojau. o is speliojimo egzamine nieko gero nebus..turejau nekokia mokytoja. ir pati pernelyg nesistengiau

 pritariu,ko jau ko o anglu tikrai nemoku :]

 na gal 20 procentu gausim;D kur stot zadi?

Žinutė parašyta: 2010-07-10 13:13:11 | Nuoroda

o ta taikomoji istorija kuo skiriasi nuo paprastos istorijos?

Žinutė parašyta: 2010-07-10 22:15:17 | Nuoroda
Povilas.V rašė:
tralain rašė:

o ta taikomoji istorija kuo skiriasi nuo paprastos istorijos?

 Skiriasi ir net labai. Konkrečiau reiktų klausti tų, kurie ten mokosi, bet šiaip istorikai mėgsta stumt ant taikomistų už šūdo malimą :D Jie labiau mokosi istorijos taikymo, o ne pačios istorijos, pagrinde viską gan plačiai prabėga, mažiau gilinimosi, analizės, tiek teko girdėti. Be to, nesimokoma pedagoginių dalykų (psichologijų visokių ir t.t.)

 o kaip to istorijos taikymo moko idomu.as nebezinau ka daryt,jei ne vu,ar verta i taikomaja bandyt? gal kanors pazysti kas ten mokos?

Žinutė parašyta: 2010-07-11 11:41:59 | Nuoroda
tralain rašė:
Povilas.V rašė:
tralain rašė:

o ta taikomoji istorija kuo skiriasi nuo paprastos istorijos?

 Skiriasi ir net labai. Konkrečiau reiktų klausti tų, kurie ten mokosi, bet šiaip istorikai mėgsta stumt ant taikomistų už šūdo malimą :D Jie labiau mokosi istorijos taikymo, o ne pačios istorijos, pagrinde viską gan plačiai prabėga, mažiau gilinimosi, analizės, tiek teko girdėti. Be to, nesimokoma pedagoginių dalykų (psichologijų visokių ir t.t.)

 o kaip to istorijos taikymo moko idomu.as nebezinau ka daryt,jei ne vu,ar verta i taikomaja bandyt? gal kanors pazysti kas ten mokos?

 na taip,bet kaip man dabar vu taip viska sugadino,su ta geografija,tai sunkiai beistosiu.

 

Žinutė parašyta: 2010-07-11 14:37:27 | Nuoroda
basikom rašė:
Alanas rašė:
tralain rašė:
tralain rašė:
Povilas.V rašė:
tralain rašė:

o ta taikomoji istorija kuo skiriasi nuo paprastos istorijos?

 Skiriasi ir net labai. Konkrečiau reiktų klausti tų, kurie ten mokosi, bet šiaip istorikai mėgsta stumt ant taikomistų už šūdo malimą :D Jie labiau mokosi istorijos taikymo, o ne pačios istorijos, pagrinde viską gan plačiai prabėga, mažiau gilinimosi, analizės, tiek teko girdėti. Be to, nesimokoma pedagoginių dalykų (psichologijų visokių ir t.t.)

 o kaip to istorijos taikymo moko idomu.as nebezinau ka daryt,jei ne vu,ar verta i taikomaja bandyt? gal kanors pazysti kas ten mokos?

 na taip,bet kaip man dabar vu taip viska sugadino,su ta geografija,tai sunkiai beistosiu.

 

 O nuo kada cia tam VU prireiko tos geografijos stojant i istorija? Atrodo pries 3-4 menesius tikrinau ir tada berods dar nereikejo...

 reikia metinio. Aš irgi pamačiau tik žurnale "Kur stoti", todėl ir išbraukiau šį norą, nes geofos tai nesimokiau iš vis :)

 butent,as irgi. tada pradejau intere ieskot kad suzinot kada jie cia pakeite.radau kad kovo menesi..o jum nepikta?ar jus siaip tik i istorija norejot? nes man tai dalis mano svajones.

Žinutė parašyta: 2010-07-11 17:31:54 | Nuoroda
CiaCia rašė:

Jetau tie metiniai ne tiek daug lemia, kas gerai išlaikė egzus net nezyskit, įstosit ir be jo. Bandykit vis vien manau ;) Bus ramiau.

 deja geo metinis turi dar ir kokia itaka. 0,2,tiek pat kaip lt ar anglu egzas. o kaip jus laikot tas gerai islaikyti egzaminai? visi 100? na taip.. bet as laikau kad ir 80 nera blogai... o su tiek istot be sansu.

Žinutė parašyta: 2010-07-11 17:42:20 | Nuoroda
CiaCia rašė:

Nu tai sukilkit tada :D

Vis vien manau, nebus taip, kad visi stojantys turės geo metinį pažymį, juk ne visi žinojo, kad jo reikia =)

 na taip;) puse kokiu turejo puse ne..tie puse kurie turejo ir sustos

Žinutė parašyta: 2010-07-11 19:40:16 | Nuoroda
CiaCia rašė:
čiungačianga rašė:
CiaCia rašė:

Dėl to aš ir pabrėžiau, kad nezystų tie, kurie gerai išlaikė :D Mačiau kažkas vos ne 100 is visur turi ir virkauja :D

 tai čia jau natūra tokia ;D

muhahaha aš šiaip ir dažnai virkauju, bet čia pusiau bandžiau optimistiškai nuteikt ;D

p.s. tik ką suvalgiau labai skanų obuolį. 

 obuolys..kaip noreciau. neversk eiti iki parduotuves;D

Žinutė parašyta: 2010-07-11 19:54:16 | Nuoroda
čiungačianga rašė:
CiaCia rašė:
čiungačianga rašė:
CiaCia rašė:

Dėl to aš ir pabrėžiau, kad nezystų tie, kurie gerai išlaikė :D Mačiau kažkas vos ne 100 is visur turi ir virkauja :D

 tai čia jau natūra tokia ;D

muhahaha aš šiaip ir dažnai virkauju, bet čia pusiau bandžiau optimistiškai nuteikt ;D

p.s. tik ką suvalgiau labai skanų obuolį. 

 p.s. geriu šaltą šaltą sidrą ;D

 as zinau kad kazkur alaus guli skardine.bet jin tokia "salta" mano pirtiniam kambary,kad as bijau net imt;D

Žinutė parašyta: 2010-07-11 20:52:18 | Nuoroda
Povilas.V rašė:

Galėjau ir neužeitį į šitą temą, dabar traukuliai prasidės iš to noro :DDD

 ;D mhm

Žinutė parašyta: 2010-07-11 21:03:00 | Nuoroda
CiaCia rašė:

:D aš d-light'o skardinę išgėriau, laaabai greitai suėjo. Žiūriu visi abitureintai geralioja :D Man ryt išleistuvės, atsigriebsiu ten :D

Eikit eitki visi į parduotuvę, kad alaus, kas obuolių, kol dar ne vėlu :D

Geriausia obuolinio d'lighto ,du viename bus;D