Vartotojo tralain pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-11 22:12:55 | Nuoroda
Legetutė rašė:

Žiūriu, į rezultatų paskelbimo galą abiturientai įsismagina..:D atrodo, kad nebe taip jau ir svarbu tie skaičiukai,, :D ar čia skandinat nerimą alkoholyje?

 ir taip ir taip..ir skandinames,ir maziau rupi.Gal. Nes anglu,nieko nesitikiu daug,nes niekad gerai nemokejau;D

Žinutė parašyta: 2010-07-12 09:25:49 | Nuoroda

atsikeliau ir net keista.anksciau forumas nuo pat ankstyvo rytas gyvas budavo:))miegat? ar cia visiem jau tas pats;D

Žinutė parašyta: 2010-07-12 09:45:54 | Nuoroda
Anele rašė:
tralain rašė:

atsikeliau ir net keista.anksciau forumas nuo pat ankstyvo rytas gyvas budavo:))miegat? ar cia visiem jau tas pats;D

 suka vidurius....:D tad jau gyva

 bent tiek gerai;D

Žinutė parašyta: 2010-07-12 10:11:19 | Nuoroda
Indra rašė:

as bent jau dar nk nzn...apskritai siand visi kaizkokie tylus trbt pirmadienis, laukiu kada kas pareiks kad jau yra ir skambinsiu i mokykla;d

 as ir to laukiu

Žinutė parašyta: 2010-07-12 10:14:40 | Nuoroda
Pumpum rašė:

Aš tai turiu nueit mokyklon, tai noriu, kad nebūtų veltui :D

 as ir eisiu:) bet cia galvoju gal kas parasys kad jau yra

Žinutė parašyta: 2010-07-12 10:20:24 | Nuoroda
Ingridele rašė:

 jau yra rezultatai, paskambino aukletojas - 24, siaubas tikejausi virs 50....

 tikejau kol nepamaciau kas raso

Žinutė parašyta: 2010-07-12 10:35:25 | Nuoroda
Ingridele rašė:
Pumpum rašė:

Nu jo, tikrai verta dėl anglų apeliaciją teikti, kai yra tam tikri atsakymai. :D

 kvaila tu kokia, laike muzikos egzamina MOKYKLINI ir gavo 8 :DDDDDDDDDDDDDDDDD 

Negaliu kaip juokinga papasakosiu savo chebrai :D:D:D:D is muzikos MOKYKLINIO egzamino gauti 8 :D

 

 Is kazko cia dar tyciojies? man tai graudu. varo ant kazko kad gavo 8 is mokyklinio,kai pati is valstybinio lietuviu gavo 3,nors visam pasauliui sauke kad 100 gaus,nes jin vienintele ir nepakartojama. gerai kad realybej tokiu degradavusiu zmoniu nepazystu

Žinutė parašyta: 2010-07-12 10:44:47 | Nuoroda

Hanz Zimmer dievas,kas pritariat?

Žinutė parašyta: 2010-07-12 10:45:16 | Nuoroda
witiulka rašė:

Užjaučiu Ingrideles būsimus kursiokus. :D

 cia geras;D tai jau.. siaube.jau isivaizduoju.

Žinutė parašyta: 2010-07-12 10:45:47 | Nuoroda

dabar apsiputojus turbut bega jau i mokykla

Žinutė parašyta: 2010-07-12 10:49:01 | Nuoroda
7day rašė:

 Negi dar niekas nesupranta, kad iš tiesų ta Ingridėlė nei abiturientė, nei tuos egzaminus šiemet laikė... Tiesiog rašo, kad visus paerzinti. Vienintelis būdas atsikratyti - ignoruoti.

 nieks negali zinot.o gal ir laike ji tuos egzaminus.

Žinutė parašyta: 2010-07-12 13:08:40 | Nuoroda

cia biski ne i tema.. bet gal kas ka zinot apie europos humanitarini universiteta? zinau ,kad jis kaip ir baltarusu,bet ir lietuviai i ji stot gali,bet kazkaip jis labai nepopuliarus

Žinutė parašyta: 2010-07-12 13:39:44 | Nuoroda

o vpu ten paskaitos normalios vyksta? nes man atrodo,kadangi ten mokytojus ruosia tai ir paskaitos kaip pamokos

Žinutė parašyta: 2010-07-12 13:44:24 | Nuoroda

kanors apie sias studijas papasakokit

Žinutė parašyta: 2010-07-12 23:16:57 | Nuoroda
Chimaira* rašė:

Okey, niekas nieko nesako ;D

KAip supratau, žodis penitencinė veikla yra susijusi su įkalinimo įstaigom. Tačiau ar baigusi "teisę ir penitencinę veiklą", galėčiau dirbti teisinke/advokate/prokurore.../ ? ar žodis penitencinė mano veiklą apribotų? galėčiau dirbti tik įkalinimo įstaigose ??

 sitas ir mane labai domina. nagi,kas ir siaip teise mokotes,atsakykit,juk turit zinot

Žinutė parašyta: 2010-07-12 23:44:27 | Nuoroda

as kiek skaiciau tai paskaitos vyksta ir anglu kalba,kas visai neblogai atrodo

Žinutė parašyta: 2010-07-13 12:49:52 | Nuoroda
Milda* rašė:

Skambinau į VU priėmimą, tai sakė, kad su apvaliu nuliu skaičiuoja, jei neturiu geo pažymio. Tai ką dabar po velniais daryt???? Nebeįstosiu į vf, jaučiu...

 o i ka zadi stot? i istorija papultum manau,ten daugiau priima. joo,tas vu man tiek nervu isgadino

Žinutė parašyta: 2010-07-13 14:16:30 | Nuoroda
Milda* rašė:
tralain rašė:
Milda* rašė:

Skambinau į VU priėmimą, tai sakė, kad su apvaliu nuliu skaičiuoja, jei neturiu geo pažymio. Tai ką dabar po velniais daryt???? Nebeįstosiu į vf, jaučiu...

 o i ka zadi stot? i istorija papultum manau,ten daugiau priima. joo,tas vu man tiek nervu isgadino

 Šiaip galvojau apie filosofiją, bet dabar viskas apsivertė aukštyn kojom, vėl traukia istorija VU. Skaičiavausi balą su tom visom balų skaičiuoklėm, tai nelabai kas išeina su geo nuliu. Nu bet bandysiu, nes noriu vis dėlto aš į tą VU, nors tu ką. 

 su tokiais balais i filo laisvai istotum,o va istorija manau irgi galetum

Žinutė parašyta: 2010-07-13 15:17:16 | Nuoroda
Milda* rašė:
tralain rašė:
Milda* rašė:
tralain rašė:
Milda* rašė:

Skambinau į VU priėmimą, tai sakė, kad su apvaliu nuliu skaičiuoja, jei neturiu geo pažymio. Tai ką dabar po velniais daryt???? Nebeįstosiu į vf, jaučiu...

 o i ka zadi stot? i istorija papultum manau,ten daugiau priima. joo,tas vu man tiek nervu isgadino

 Šiaip galvojau apie filosofiją, bet dabar viskas apsivertė aukštyn kojom, vėl traukia istorija VU. Skaičiavausi balą su tom visom balų skaičiuoklėm, tai nelabai kas išeina su geo nuliu. Nu bet bandysiu, nes noriu vis dėlto aš į tą VU, nors tu ką. 

 su tokiais balais i filo laisvai istotum,o va istorija manau irgi galetum

 Machės 5 man viską nužemina, bet rašysiu, neturiu ko prarast.

 istosi tikrai :)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 16:55:17 | Nuoroda
Argentum rašė:

 ooo mano tema :D

studijuoju teisę ir penitencinę veiklą, bet iš pradžių svajojau apie policiją :) mano svajones "sudaužė" (kraupokai skamba :D ) CMEK. Ar esi jau perėjusi CMEK?

Penitencinė veikla susijusi su kalėjimais. gausi teisės bakalaurą ir galėsi rinktis, kuo dirbti. Tuo tarpu įstojus į policiją, pasirašysi trišalę sutartį, kur vienas iš svarbiausių punktų yra tai, kad baigusi studijas, turėsi penkis metus atidirbti vidaus tarnyboje.

taip pat, jei tau yra aktualus pinigėlių klausimas, tai penitencinė pigiau kainuoja :)

taigi, aš asmeniškai pasirinkau penitencinę ir kol kas man viskas labai patinka :) nereikia sportuoti ( nebent pati pasirenki :) ), žinoma nėra mokymų šaudykloje, nebus garantuoto darbo.

Bet net nežinau, kokius pliusus ir minusus tau skaičiuoti :D Gal miesto? policija - Kaunas, penitencinė - Vilnius. Norėčiau sužinoti, kodėl dvejoji? Gal tada labiau tau padėčiau :)

 kaip gerai kad atsirado zmogus kuris studijuoja sita dalyka. ko mokotes be teises dalyku? ar sunku? kiek zmoniu priima ?