Vartotojo tralain pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-13 17:45:17 | Nuoroda
Argentum rašė:

 Yra dvi grupės po 29 žmones.

Pirmas pusmetis: logika, filosofija, specialybės kalba, įvadas į studijas ( ekskursija į Lukiškes, kurių metu pasakoja šiurpias istorijas, kad tik sumažėtų grupės skaičius :) ), teisės teorija (siaubas baubas :D ) anglų/vokiečių/prancūzų kalba, laisvai pasirenkami dalykai ir alternatyvos - teisėsaugos institucijos arba informatika.

Antras pusmetis: teisės teorija, psichologija, administracinė teisė, konstitucinė teisė, atkuriamasis teisingumas, anglų/vokiečių/prancūzų kalba, alternatyvos - etika, oratorika ar socialogija bei laisvai pasirenkami dalykai.

Regis tiek :) 

 mm,atrodo visai idomiai:)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 17:46:18 | Nuoroda

o visu paskaitu lankomumas privalomas? ar galima ir numuilint,ar kaip kuriu dalyku?

Žinutė parašyta: 2010-07-13 17:54:32 | Nuoroda
Vasare. rašė:

Ir man ši tema aktuali. Į pirmą vietą rašiau penitencinę veiklą. Bet bijau kad neįstosiu nes labai mažai surinkau procentų iš anglu. Kaži ar labai didelė kokurencija čia stojant, gal šiemet  mažesnių balų reikalaus ( Duok Dieve ) , nes kitaip aš žuvus...

 o nori butent tik teise mru? teise siaip galim daugiau kur rinktis,manau kaune lengviau istot

Žinutė parašyta: 2010-07-13 18:01:35 | Nuoroda
Argentum rašė:

 stojant į kauną reikia pereiti CMEK :)

praeitais metais buvo didžiausias kada pas juos buvęs konkursas. berods 75 į vieną vietą stojo :D Šiaip jie buvo labai nustebę, nes niekada nebūna tokių konkursų :D

Tikrai nėra dėl ko bijoti :) Įstoti tikrai tikrai įmanoma. Kaip matau pagrinde diskusijos vyksta VU teisės ir MRU teisės temomis ( kovoja, kuris universitetas geresnis :D ). taip kasmet ir būna :D o apie "teisę ir...." niekas nepagalvoja :D

 

 man tai durnai atrodo,abu universitetai geri,issidirbineja.

Žinutė parašyta: 2010-07-13 20:08:14 | Nuoroda

dar turiu klausima. o kuo skiriasi ta teise ir valdymas? kas ten kitaip?

Žinutė parašyta: 2010-07-13 20:28:03 | Nuoroda
Thotu rašė:

Ten daugiau vadybos pagrindų. Na visgi aš nusprendžiau savo prašyme nieko nebekeisti :}

 am,tada tas valdymas man tikrai nepatinka.. penitencine rasei?

Žinutė parašyta: 2010-07-13 20:39:32 | Nuoroda
Thotu rašė:

Pagalvojau apie ją, laisvai į nemokamą įstočiau, bet visgi atkalbėjo, kad ir kaip mane ta visa baudžiamoji teisė trauktų. Renkuosi paprastą teisę ir teisę ir valdymą kaip alternatyvą

 o kodel atkalbejo? as tai i nemokama nelabai istociau

Žinutė parašyta: 2010-07-13 20:48:49 | Nuoroda
Argentum rašė:

 Mano šeima yra tokia... Na tėvas dirbo nuo policininko iki pasieniečio ( dirbo ir kalėjime), sesuo - pasienietė. Och kaip jie mane atkalbinėjo, kad tik neičiau kur nors panašiai. Ir aš mąsčiau.

Mąsčiau ar noriu dirbti tą darbą, kuris man patiktų, ar tą, kuris patiktų jiems. 

Ir pasirinkau.... Studijuoju lengvai, nes 100 % jaučiu, kad esu ten, kur ir turėjau būti.

Prieš kažką apsispręsdami prisiminkit, kad tai mūsų gyvenimas ir mes jį turėsime gyventi. O darbas juk sudaro didžiąją gyvenimo dalį :)

 as tai nezinau.. pvz but kokia advokate nei uz ka nenoreciau,turbut dauguma i teise stoja tikedamiesi tapti teisejais ar advokatais..man tai labai neidomiai skamba. pamenu pries pora metu mru pagrindianiam psl buvo parasyta kad planuojama nauja studiju programa "ikiteisminio tyrimo pareigunas" as tada vos is laimes nemiriau,nes butent is sios puses mane teise traukia. galvojau ir apie taip vadinamo tardytojo darba,nezinau kaip tiksliai tai vadinas. man patiktu kazka veikt dirbant pagal specialybe,bet ne sedet kabinete

Žinutė parašyta: 2010-07-13 21:05:10 | Nuoroda
Thotu rašė:

Na, visų pirmų daug kas čia csi prisižiūrėję labai romantizuoja tą baudžiamąją teisę. O ji labai sunki ir tam reikia pašaukimo, o aš nežinau, ar jo turiu. Dar tas, kad visgi lengviau darbą su teise manau susirasti, nei su penitencine teise. O plius aš savo ateitį planuoju sieti su užsieniu, todėl man reik tarptautinės teisės ir reikia orentuotis į ją, o ne į kalėjimus ;} Kalėjimai ir baudžiamoji grynai suformuota pagal LT įstatymus, todėl kažką su užsienų galvoti nepavyks, tektų viską iš naujo mokytis. Tai va. Mane tik tas traukia, kad už mokslą mokėti nereiktų, o už teisę tai jau teks susomokėti, bet gerai argentum sako, reikia galvoti, kur lendi. Jei aš labai abejoju, reiškias neverta :}

 as ir galvojau apie uzsieny. bet gal uzskaitytu tuos kreditus ir baigus ta teise su penitencine. juk teises pagrindai tai ismokti. na bet jei tu dvejoji tuomet stok tikrai i teise ir ramu bus

Žinutė parašyta: 2010-07-13 21:44:45 | Nuoroda
Argentum rašė:

 ai dėl tos romantikos :D kai susipažinom su dėstytojais, tai jie iškart klausė ar stojome čia ne dėl to, kad kalėjimo bėglių prisižiūrėjom :D

 turbut del to;D

Žinutė parašyta: 2010-07-14 12:49:35 | Nuoroda

apgailetina.thotu,nebekreipk demesio i didziaja asmenybe,tegul jis gyvena savo grazu vu teisininko gyvenima,ir bendrauja savo savotisku budu su savo nuostabiaisiais vu teisininkais, ir randa laime ,su tokiu nuostabiu charakteriu. Pavydetina.Paplojam.

 

Žinutė parašyta: 2010-07-14 13:12:43 | Nuoroda
nenukrc rašė:

Kai budami 3 kurse turesi tai, ka as. dirbsi ten, kur as. turesi tokias pat teisines zinias, kaip mano, tai galesi kliedet apie mano prasta charakteri ir dar ten kazkokius pimpukus.

jei darbe esi arogantiskas, tai nereiskia, kad toks esi ir asmeniniame gyvenime.

 

 Pakaityk paskutini sakini,nes priespatauji pats sau. "nereiskia, kad toks esi ir asmeniniame gyvenime" Sitas forumas nera tavo darbas,o dalis tavo asmeninio gyvenimo,bet arogancijos matosi daugiau nei reikia ar sveika.

Žinutė parašyta: 2010-07-15 21:25:06 | Nuoroda

paklausiu gal ir durno klausimo.tiesiog siandien visiskai baigiau savo 12 spec surasyt..pagaliau.. ir ka dabar man tiksliai daryt? ryt gaunu atestata. reiks eiti kazkur ji priduoti? dekui uz beviltisko klausimo atsakyma

Žinutė parašyta: 2010-07-15 21:48:12 | Nuoroda
Visaine rašė:

Priduoti reiks tik tada, kai įstosi, pasirašant sutartį. Dabar reikia laukti liepos 23.

 ir uztenka tik to ka internete surasei/?Niekur siust nieko nereik?

Žinutė parašyta: 2010-07-15 23:35:00 | Nuoroda

o mano pavyzdziui vardas normaliomis raidemis,o pavarde didziosiomis,cia jie patys taip padare,ar as ziopla capslock'a isijunigau?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 21:22:55 | Nuoroda

su kokiu balu istojot?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 22:09:25 | Nuoroda

su kokiais balais istojot i nemokama?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:55:37 | Nuoroda
fcukk rašė:

hi,gal kas zinot kur butu galima rast studiju tvarkrasti? na kokios paskaitos buna,kiek dienu,ir t.t

bandziau rast praitu metu,bet nenusiseke

 man sitas ir idomu..ir dar.. kiek paskaitu buna? kasdien? ilgai laiko?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 20:28:07 | Nuoroda
Erijjja rašė:

O vezant dokumentus nereikia notaro patvirtintos atestato kopijos?

 ne kaip ir,jie patys atsisvies

Žinutė parašyta: 2010-08-07 12:21:31 | Nuoroda

idomu kada tvarkaraciai atsiras