Vartotojo vitae pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-28 00:32:16 | Nuoroda

Ei, o mano klausimą tai pamiršot :D Na kadangi man labai aktualu, tai pakartoju:

Norėjau paklausti apie studijų krepšelio "persinešimą". Tarkim, jeigu šiemet man nepavyksta įstoti į VDU vf, bet įstoju į KTU vf tą pačia specialybę, ar po metų galėčiau pereiti į VDU? Ar tai įmanoma? 
 

Žinau, kad teoriškai ši galimybė yra, o parktiškai? Ar atbėgo šiemet iš kitų universitetų pas jus kasnors?

Žinutė parašyta: 2010-06-28 12:59:19 | Nuoroda

O kaip yra su papildomom kalbom, konkrečiai domina ispanų. Žinau, kad už ispanų kalbos paskaitas reikia susimokėti, tik niekur nerandu kiek :)

Žinutė parašyta: 2010-06-30 01:22:13 | Nuoroda

Mano pirmas nr. sąraše - Sociologija VDU, gal yra bendraminčių? Antra Psichologija, bet pagal tai kiek žmonių stoja(beveik tiek pat kiek į ekonomiką ar teisę), tai nieko gero nesitikiu. O poto supyliau visus VDU socialinius mokslus. Noriu čia ir viskas :)

Žinutė parašyta: 2010-06-30 19:28:20 | Nuoroda

O kiek tuomet turite Sociologijai vf vietų?  Manyčiau, kad ši studijų programa iš visų socialinių mokslų lyg ir mažiausiai populiari, tai gal sakau ir vf balas nebus kosminis? :D

Žinutė parašyta: 2010-06-30 23:20:32 | Nuoroda

Viskas rytoj bet kokiu atveju bus gerai, pamatysit ;) Juk svarbiausia, kad pagaliau bus galima lengviau atsikvėpti atsikračius to nežinomybės jausmo. Na, bent jau dėl vieno egzamino :D

Žinutė parašyta: 2010-07-01 12:52:03 | Nuoroda

Aš sėdžiu tokia rami, šakės :D Miegojau gerai ir ilgai, ryte privalgiau daug košės, pabuvau lauke... Na visiška ramybė ir man taip keista atėjus čia matyti kaip kiti vos ne sienom lipa... Tikiuosi jums labai pasiseks ir suprasit, kad tikrai neverta taip stresuoti dėl niekų.... Juk kaip bus taip bus :)

Žinutė parašyta: 2010-07-01 13:45:33 | Nuoroda

Dayzas, tai eik dabar pamėgoti ;) Nėra čia ko kankintis!

Žinutė parašyta: 2010-07-01 14:26:12 | Nuoroda

Man toli mokykla, tingiu važiuoti... Reikėtų bandyti skambinti, bet kai mūsų valdžia tokia "maloni", tai tik apstaugs ir jokių rezultatų garantuotai nesakys :D

Žinutė parašyta: 2010-07-01 14:34:20 | Nuoroda

Aš taip pat sveikinu LadyBug, šaunu ;)

O iš kokių miestų esate tie, kurie žino? Gal kas iš Kauno ar Kauno r.?

Žinutė parašyta: 2010-07-01 14:49:04 | Nuoroda

Rankos, kojos ir viskas dreba.... Gavau 99%.... Nežinau kur dėtis :D

Žinutė parašyta: 2010-07-01 14:54:47 | Nuoroda
swishfoot rašė:
vitae rašė:

Rankos, kojos ir viskas dreba.... Gavau 99%.... Nežinau kur dėtis :D

 

Kiek metiniam turėjai? Rašinį ar interpretaciją rašei? :P

 Turėjau labai silpną 9tą.... Rašiau samprotavimą pirma tema. Pradėjo suktis mintys, kad gal čia ne mano, gal klaida.... Hahah, tiesiog dažnai save nuvertindavau ir va tai tau :D

Žinutė parašyta: 2010-07-01 15:19:20 | Nuoroda
JapaneseKoreanLover rašė:

99 % :D jeeeeeeeeeeeeee :D 

 Pavarėm! Sveikinu ;) Laukiam dabar kas 100tą gavo :D

Žinutė parašyta: 2010-07-01 15:22:42 | Nuoroda

Jenny, jeigu esi tikra, kad galėjai gauti daugiau, rašyk apeliaciją. Bet jeigu ne, tai tikrai nerašyk, nes dar gali numažinti :( Pasišnekėk su savo mokytoja, pasakyk ką ten rašei, ji geriau žinos ką daryti ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-01 21:14:57 | Nuoroda

O aš susimąsčiau, tai vis dėlto šitas egzaminas buvo sunkus ar lengvas... Pas mane paprastoj rajono vidurinėj mokykloj yra apie 10 žmonių gavusių 100% ir nemažai 99%. Labai keista... Juk prisimenu, kad visi virkavom po teksto suvokimo, o balai tokie geri. Gal iš tiesų vertintojai buvo nuolaidesni arba kaip tik aplaidūs?

Žinutė parašyta: 2010-07-02 22:59:57 | Nuoroda

Aš turiu ASUS K50IJ, buvo meilė iš pirmo žvilgsnio :D Jau pumetį turiu ir nesiskundžiu. Ilgai teko diskutuoti su kompiuteristu, kuris man primygtinai siūlė pirkti acerį, nes už asusą, pasak jo, vien 500lt moku už vardą. Bet dėl savo sprendimo nesigailiu tikrai.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 23:06:19 | Nuoroda

Aš turiu kažkelintu numeriu parašius ISMą. Šiaip pats universitetas yra puikus, geriausia privati(ne valstybinė) mokslo įstaiga Lietuvoje. Būtinai tie, kurie norite čia stoti, nuvažiuokite į patį ISMą, pasidairykite, pabendraukite su žmonėmis, kurie ten mokosi ir dirba. Kai aš tai padariau pradėjau beveik kliedėti kaip čia noriu. Deja, nelemti finansai kliudo. O ir studijų programos ne visai man tinkamos.

Turiu draugą kuris šiemt baigė Kauno ISMe ekonomiką. Dar neatsiėmęs baklauro diplomo jau turėjo finansų analitiko darbą Vilniuje. Tiesiog super :)

Žinutė parašyta: 2010-07-03 00:00:30 | Nuoroda
Sandrittta rašė:

sveiki:) kreipiuosi i tuos, kurie lt egza islaike virs 80proc. ir rase rasini.Norejau paklaust ar jus argumentavot remdamiesi vien kuriniais is mokyklos kurso, nes man idomu ar uztenka vien to gauti tokius gerus balus. Musu mokytoja pastoviai bamba, kad is tu kuriniu kuriuos einam per pamokas naudojant egze nebus dideles naudos, tipo turim rasyt argumentus is tu kuriniu, kuriu nera kurse, kad parodytume kokie mes apsisviete ir pan. Tai man butu idomu suzinot kuom jus remetes argumentuodami :)

P.s. as busima abituriente ir labai uzjauciu tuos, kurie nusivile savo rezultatais.Paciai beveik asaros pradejo kauptis kai pasiskaiciau si foruma:(

Tavo mokytoja višta, taip jai gali ir pasakyti :D Neįsivaizduoju iš kur atsiranda tokių nekompetetingų pedagogų... Visiškai nesvarbu programinis ar ne programinis tas kūrinys, esmė tame kaip tu sugebėsi juo naudojantis pagrįsti savo teiginį. Tuomet tampa kiekviena detalė svarbi, kiekviena scena ar atsiminta citata. Tarkim aš per egzaminą nei iš šio nei iš to prisiminiau kaip knygos "Nusikaltimas ir bausmė" veikėjas Raskolnikovas pasakė "Aš ne senę, o save nužudžiau" ir tai man kuo puikiausiai padėjo pagrįsti teiginį, kad kiekvienas žmogus privalo būti atsakingas už savo veiksmus.  Atrodo paprasta kaip 2x2, na bet "iškrapštyti" kažką tokio labai įdomaus iš kūrinio, kai jo nebeturi prieš akis, kartais gali būti ir sunku... Tad kol dar ne egzaminai, kiekvieną knygą skaityk su pieštuku rankoje, žymėkis tai, kas tau įdomu, užsivesk citatų ir ištraukų sąsiuvinį, o vėliau žiūrėk - gal pravers ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-03 15:07:05 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
vitae rašė:

Aš turiu ASUS K50IJ, buvo meilė iš pirmo žvilgsnio :D Jau pumetį turiu ir nesiskundžiu. Ilgai teko diskutuoti su kompiuteristu, kuris man primygtinai siūlė pirkti acerį, nes už asusą, pasak jo, vien 500lt moku už vardą. Bet dėl savo sprendimo nesigailiu tikrai.

 kiek mokejai? :)

 2000 per kažkokią akciją :)

O tie mažulyčiai kompiuteriai mane gąsdina... Gi ten panašiai kaip telefonas, koks ekranas mažas! Man jau nuo stacionaraus prie laptopo buvo labai sunku priprasti. Kalbant apie studijas, tai neketinu kompo į paskaitas tasytis. Mėgstu rašyti ranka :)

Žinutė parašyta: 2010-07-03 15:11:43 | Nuoroda

Pritariu maiklasjordanas, nes matematikoje stebuklų nebūna.... Užtai ji ir yra bjaurus mokslas (man asmeniškai) :D Meldžiuosi, kad gaučiau 50%, mažiau irgi gerai, svarbu išlaikyti  :)

Žinutė parašyta: 2010-07-03 20:22:19 | Nuoroda

Na sakoma, kad HP yra blogis. Kaip man aiškino - dėl gedimų skaičiaus, bet juk visi genda... Šiaip šito HP ir atmintis pakankama, baterija lyg ir nieko. Bet tiek aš ir suprantu :D Jeigu gali skirti 2500 imk Asus ;)