Vartotojo NONcom pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-12 18:11:29 | Nuoroda
JapaneseKoreanLover rašė:

NONcom, aš irgi panašiai interpretavau eilėraštį, nelabai ten daugiau ką ir buvo galima įžvelgti, išskyrus jos kūrybos bruožus :) 

 Tuo ir geras buvo eilėraštis. Vaičiūnaitės eilėraščiai geri tuo, kad nėra ten filosofinių apibendrinimų ar kokių nerealių išvadų. Viską galima paremti bruožais, gal kiek aišku parodant ir savitą požiūrį, kadangi visgi interpretuoji :) Aš kažkodėl manau, kad eilėraštį interpretavusiems turėtų būti ramiau, nei tiems, kurie intepretavo prozą (jeigu mokėjo kūrybos bruožus), dėl to, kad ten nebuvo ką nusiinterpretuot. :]

Žinutė parašyta: 2010-06-12 18:21:43 | Nuoroda
Ravena1991 rašė:

Sveiki

Man toks klausimas iškilo. Jau dveji metai kaip nėra anglų VBE perfrazavimo. Bet mūsų mokytoją kažkodėl labai stipriai šiai užduočiai mus ruošė... Tai kaip galvojat, šiais metais bus ar ne ši egzamino užduotis?

 perfrazavimo, ta prasme, kai pateiktas sakinys, duotas žodis ir reikia parašyti kitokį sakinį naudojant nuo 2 iki 5 žodžių, kai duota sakinio pradžia ir pabaiga? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-12 18:31:27 | Nuoroda
Ravena1991 rašė:
NONcom rašė:
Ravena1991 rašė:

Sveiki

Man toks klausimas iškilo. Jau dveji metai kaip nėra anglų VBE perfrazavimo. Bet mūsų mokytoją kažkodėl labai stipriai šiai užduočiai mus ruošė... Tai kaip galvojat, šiais metais bus ar ne ši egzamino užduotis?

 perfrazavimo, ta prasme, kai pateiktas sakinys, duotas žodis ir reikia parašyti kitokį sakinį naudojant nuo 2 iki 5 žodžių, kai duota sakinio pradžia ir pabaiga? :)

 Taip

 Na galėtų būti ta užduotis, man ji visad patiko :) Mat ten gali išsivartyti ir kitaip, negu pateikta vertinimo instrukcijose. :) Ir vistiek vertintojaii turi užskaityti atsakymą :)

Žinutė parašyta: 2010-06-12 21:26:28 | Nuoroda
Car0line rašė:

Aš pvz., nk db neėjau papildomai piešt... Tik esu baigus šiais metais dailės mokyklą. Kaip manot yra kokių šansų gerai išlaikyt tuos stojamuosius?

Ir išviso kur čia reikia registruotis, kad galėtum juos laikyt?? 

 Piešt gal ir nupieši, dailės istorija irgi nesunku, bet kompozicijos užduotis tau gali būti nauja. Registruotis kur, net pats tiksliai nežinau :)) gal į patį univerą reik nueit. reikės dar paieškot. Tik tiek žinau, kad dar diena prieš egzaminą galima užsiregistruoti.

Žinutė parašyta: 2010-06-12 21:28:58 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
zirklūtes. rašė:

Nesutinku tikrai ne.

Žinoma, jeigu reikia išreikšti 3 priežastis/pasekmes tarkim ir vartosi visur so, bus negražu ir negerai. Pasakysi kitur ir therefore,ir thus, ir since ir hence,jei tokį galima ir dar kokių sinonimų. Bet normalus žodis tas so,ko prie jo kabintis :D

 ka reiskia since ir therefore?

 Tam yra žodynai :D therefore reiškia - "dėl to, kad", o since yra tas pats, kas because. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-12 21:39:58 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
NONcom rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
zirklūtes. rašė:

Nesutinku tikrai ne.

Žinoma, jeigu reikia išreikšti 3 priežastis/pasekmes tarkim ir vartosi visur so, bus negražu ir negerai. Pasakysi kitur ir therefore,ir thus, ir since ir hence,jei tokį galima ir dar kokių sinonimų. Bet normalus žodis tas so,ko prie jo kabintis :D

 ka reiskia since ir therefore?

 Tam yra žodynai :D therefore reiškia - "dėl to, kad", o since yra tas pats, kas because. :)

 gal zinai atsakyma ir i ana mano klausima?

 :D tiksliai nežinau. Bet galima išbandyti :D

Žinutė parašyta: 2010-06-13 11:53:15 | Nuoroda

 Na tai prisipažinkit ar rimtai ruošėtės anglų egzaminui? ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-13 14:35:38 | Nuoroda

 Tik galiu pasidalint patirtimi, ką mums akcentavo anglų mokytoja. Nežiūrėkit pro pirštus į tą b lygio laiškelį ;) Jame labai svarbu glaustai paliesti visus punktus (BŪTINAI palieskit) ir parodyti savo žodyną. B lygio darbe sunku parodyti savo žodyną, nes ten ne daug ką galima vartoti. Tad siūlau pasikartoti įvairių eptitetų, kokiu įdomesnių frazių ar klausimų (pvz: Do you happen to know when does michelle arrive?; I'll drop you a line; Do you fancy going xxx...? I'm having the best time of my life; I can't wait to tell you; panaudokit gale though --> There was an enormous pool in her house, but I didn't swim there , though. ; Panaudokit jungtuką "as well" --> Hill climbing is the most popular activity here. But horse riding is very popular, as well.; panaudokit "by the way", "it's a pity", don't get down (nenuliūsk); gale frazės: hope to hear from you soon, looking forward to hear from you soon, etc..; Gale jei reikės rašyti ir nežinosit ką, rašykit tiesiog "yours" arba "with love". ) Na žodžiu tiek :D

Žinutė parašyta: 2010-06-13 15:07:50 | Nuoroda
kesaaa003 rašė:

kaip manote ar galiu islaikyti egzamina surinkes 14-20 tasku? :)

 Surinkęs apie 20 taškų turėtum išlaikyti. 14 Jau gali būti pavojinga :) bet tai visgi dar 20 procentų egzamino taškų. Sunku pasakyti, kaip šiemet bus. Kadangi buvo nemažai iš b lygio, kartelė turėtų pažemėti, tačiau pats egzaminas buvo nesunkus. 

Žinutė parašyta: 2010-06-13 19:42:15 | Nuoroda
Gabrielle* rašė:

kažkas turi suvokimo ats??

 Kam tie atsakymai.. :) Pamirškit, sužinosit procentus ir būsit ramūs.

Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:09:15 | Nuoroda

 Kokį žodį padarėt su žodžiu act? ;D neįsivaizdavau koks, bet parašiau actless :D galvojau apie unactable, bet čia jau per daug pasyvus būtų buvęs :)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:13:22 | Nuoroda
Justina.s. rašė:

reading part4 rasiau  1c,2a,3d,4b,5e, kaip kiti raset?

4 Dalis:

1. C

2. A

3. F

4.B

5.E

Mano atsakymai :) tai vienas tik nesutampa :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:14:29 | Nuoroda
Justina.s. rašė:

 as rasiau 6.closure, 7.global 8.distracted 9.minor. bet ech, isitikinus tik del 6.:)

 geri tavo visi, manau :) Aš 7o neradau niekaip. Parašiau radical, nors žinau, kad neteisingai :)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:27:37 | Nuoroda

 Kaip parašėt Use of english 4os užduoties 

2. ? Aš rašiau if there were, bet abejoju tuo

7. must have been covered ar must had been covered?

 

Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:28:59 | Nuoroda
Jelefant rašė:
Pacukas rašė:
Jelefant rašė:

Ner tokio zodzio reducement.

 

Kaip paraset use of english part 5, 3 sakini?

 We didn't ought to spend?

 Ant sito ir busiu uzkibes.. ech nebus 100 :<. Parasiau kazkaip "we ought to regret spending"

 

 manai dėl vienos klaidos nebus 100? :D gali manau dar kokias 5 klaidas padaryti ir 100o tikėtis. Aš rašiau we ought not to spend 

Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:29:37 | Nuoroda
apelsinai.skanu rašė:
Jelefant rašė:
Pacukas rašė:
Jelefant rašė:

Ner tokio zodzio reducement.

 

Kaip paraset use of english part 5, 3 sakini?

 We didn't ought to spend?

 Ant sito ir busiu uzkibes.. ech nebus 100 :<. Parasiau kazkaip "we ought to regret spending"

 

 we ought not to have spend

 not to have spent tada :)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:45:00 | Nuoroda
Jelefant rašė:
NONcom rašė:
Jelefant rašė:
Pacukas rašė:
Jelefant rašė:

Ner tokio zodzio reducement.

 

Kaip paraset use of english part 5, 3 sakini?

 We didn't ought to spend?

 Ant sito ir busiu uzkibes.. ech nebus 100 :<. Parasiau kazkaip "we ought to regret spending"

 

 manai dėl vienos klaidos nebus 100? :D gali manau dar kokias 5 klaidas padaryti ir 100o tikėtis. Aš rašiau we ought not to spend 

 Tokie prikolai kad be 5 tasku gauni 100 buna tik fizikos egzaminuose (ir kituose jei labai sunkus), taciau tikrai ne tokio YPATINGO lengvumo anglu egzamine kuriame visus balus tikrai ne vienas ir ne du gaus

 visi anglų egzaminai panašūs. Praeiti anglų egzai ne ką sunkesni. Nemanau, kad vieną klaidą padaręs negausi 100. Tikrai nuoširdžiai nemanau. Greičiausiai nematei kaip skaičiuojami procentai. Pagal standartinį nuokrypį ir panašiai nukertama pradžia ir pabaiga visų egzaminų laikiusiųjų abiturientų taškų kreivės. Tad vienas taškas tikrai nieko nekeis.

Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:56:08 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Jelefant rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Jelefant rašė:
nogood rašė:

o kaip kiti ats use of english part 5?

 1. Not used to studying

2. Wishes he hadn't missed (nesu tikras)

4. Are said to be

 2. didn't miss. gi esamuoju reikejo pertvarkyt.

 gal ir didn't miss parasiau, nebeatsimenu dabar :)

reikia pasistengt uzmirst apie tuos egzaminus nes kuo daugiau galvoji tuo labiau galva skauda ir nerimauji

 va va. dingstu is cia.

 aš irgi :D nors man anglų egzo net nereikia :D

Žinutė parašyta: 2010-06-14 15:08:51 | Nuoroda
ingree rašė:
Slite rašė:

O vat aš bijau kad gerokai su antra rašymo uždotim susimoviau. Parašau faktiškai kaip article...

 nu tai ir turėjo būti kaip article

Kad article skiriasi tik tuo, kad pavadinimą reikia parašyti. Daugiau visur tas pats opinion essay

Žinutė parašyta: 2010-06-14 16:27:30 | Nuoroda

 Galit nesipjaut? ;D Ir KOKS sumautas skirtumas kiek galėtum gauti? kas pasikeis nuo to, kad forume prisifantazuosi kiek gali gauti ir negausi? :)) Palaukit visi rezultatų, nepergyvenkit, turėkit planą B ir viskas. Visi esame žmonės, visi darome klaidų. Aišku gal yra tokių antžmogių, kuriems tik mokslas ir mokslas, ir kurie gaus maksimalų kiekį taškų, bet darbo tai nepadės tiems žmonėms susirasti. :) Tad jau būkit ramūs, džiaukitės vasara ir draugų kompanija, o ne pykitės dėl egzo. :) Jei ką nuraminsiu, iš mano mokyklos daugiau negu puse ėjusiųjų egzaminą laikė ant durniaus, nes jiems jo nereikia. Tad... Don't worry, be happy ;)