Vartotojo NONcom pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-14 17:08:38 | Nuoroda
Jelefant rašė:

Ar tikrai thrilled? "Made me thrilled?" Pagal mane cia labiau tinka "made me thrill". Reiktu eksperto nuomones ;)

 Ir ne ekspertai sako, kad thrilled :) made me thrill paprasčiausiai neskamba.

Žinutė parašyta: 2010-06-14 17:18:14 | Nuoroda
Jovi rašė:
NONcom rašė:
Jelefant rašė:

Ar tikrai thrilled? "Made me thrilled?" Pagal mane cia labiau tinka "made me thrill". Reiktu eksperto nuomones ;)

 Ir ne ekspertai sako, kad thrilled :) made me thrill paprasčiausiai neskamba.

 mano nuomone tai made me thrill, nes to make smb do smth kaip ir let smb do smth.

 Žinok tingiu aiškint elementarius dalykus. :) Pasiskaitinėkit apie pasyvą (ar netiesioginę nuosaką, dažnai tuos maišau) ir nusiraminsit :)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 17:35:10 | Nuoroda

 Norėčiau įstoti į architektūrą, bet kadangi vf vietą gauti labai sunku, tai labai neprisisvajoju. Nors viltis miršta paskutinė. :) Žodžiu prioritetas architektūra, o kas toliau jau, tai viskas kas susiję su fizika :)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 17:40:57 | Nuoroda
zezima rašė:
živilė rašė:
zezima rašė:

sveiki visi ;> turiu klausima... ziauriai bijau, nes liseninge is pradziu surasiau su piestuku, poto apvedziojau ir nutryniau.. gavos biski kitoks atspalvos, bijau, kad gali nevertint uzduoties. Ar gali?

 As irgi taip pat dariau. Nemanau, kad isvis pastebes toki dalyka kaip siek tiek kitoki atspalvi...

 Tikiuosi, kad net nekreips i tokias smulkmenas demesio ...  Bet ziurint kas vertins, dar sugalvos prisiknist, o siaip egzas tai buvo nesunkus bent man :)

 prisigalvojat nesąmonių :) niekas nekreips dėmesio. Faktas. :) Mokytoja sakė, kad jei žmogus, net vardą netyčia pasirašė pvz. lietuvių egze, ten tą vardą užtušuoja. Juk mokytojai irgi žmonės, žino, kad nuo to priklauso vieneri abituriento metai. Negalvokit, kad šaltakraujai ten kokie :)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 17:46:52 | Nuoroda
jusste rašė:

Kiek iš viso galima surinkti taškų anglų VBE? 100?

 

Ten kažkaip nurodyti tie taškai prie kiekvienos užduoties, bet kaip jie skaičiuosi? Dalijasi lyg iš 2? Kurie tiksliai?

 Egzamino paskutiniame lape rašo: Kalbos vartojimo testo uždaviniai bus dalijami iš 2 specialia programa. :)) Čia suprask kaip nori :) Turbūt kažkokia formulė bus :)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 18:10:52 | Nuoroda
Metal Face Doom rašė:
NONcom rašė:
Jelefant rašė:

Ar tikrai thrilled? "Made me thrilled?" Pagal mane cia labiau tinka "made me thrill". Reiktu eksperto nuomones ;)

 Ir ne ekspertai sako, kad thrilled :) made me thrill paprasčiausiai neskamba.

 Kas tau neskamba? O made me laugh? made me cry? eksperte :dddd

 Akcentavau, kad SAKO NE EKSPERTAI. Aš ne ekspertas, tavo liūdesiui. Geriau palauksiu išvadų su mokytoja. :) Kol kas pasilieku prie savo nuomonės, tačiau jau pradedu abejoti ir tuo thrilled. Dabar ieškau kažkokios taisyklės :) Dainų žodžiais nebūsiu linkęs tikėti. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 18:15:21 | Nuoroda
Laura18 rašė:

o data laiske raset? :DD nieks negirdi manes 

 Datos nerašėm. :) Nežinau kam ta datą išvis sugalvojai, tik raporte rašome :) bet nemanau, kad čia bus kažkas baisaus, ta data, nepergyvenk. 

Žinutė parašyta: 2010-06-14 18:17:53 | Nuoroda
swlabr rašė:

tai klausymo paskutinis turejo buti seek ar seeked? ;o as parasiau seek ir dabar dvejoju.. 

Tikrai ne seeked. Nes žodis seeked neegzistuoja :) yra tik sought. kadangi sought negirdėjome, labai tiks ir seek :)

Argumentas (tiems, kurie mane nori ekspertais užbadyti :D): irregular verbs:

Seek (inf); sought (past); sought (past participle)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 18:20:10 | Nuoroda
Jupijee rašė:

Na va, cia jau manau klaidu nebera

Mano atsakymai:

Listening
Part1
Mitchell,Hughes,red, yellow
Part 2
CBCBC
Part 3
CBBA
Part4
merged, longer, screen, week, 2500, castle, globe, tours, articles, changes, seek

Reading
Part1
BCADC
Part2
run, unique,works,enjoy,lighting
Part3
EBCAHG
Part4
CAFBE
closure, bold, distracted, minor

Use of english
Part 1.on, at , to, there, too, in, by, with
Part 2 CBBADBDB
Part 3 survival, essential, inactive, pressure, daily, reduction, commonly, powerful
Part 4 thrill (garantuoju 100% konsultuotasi su mokytoja experte), were, has been contributing, provides, are carried, discovered, have been covered, is being studied
Part 5
1.am not used to studying
2.wishes he hadn’t missed
3. ought not to have spent
4. are thought to be
 

 Čia su mokytoja darei? :) O blemba, tai ne tiek daug klaidų pas mane ir yra. :) Tik su tais being, mane žudo :| niekad nejausdavau kada jį vartot kažkodėl..

Žinutė parašyta: 2010-06-14 18:22:38 | Nuoroda
Jupijee rašė:
NONcom rašė:
Metal Face Doom rašė:
NONcom rašė:
Jelefant rašė:

Ar tikrai thrilled? "Made me thrilled?" Pagal mane cia labiau tinka "made me thrill". Reiktu eksperto nuomones ;)

 Ir ne ekspertai sako, kad thrilled :) made me thrill paprasčiausiai neskamba.

 Kas tau neskamba? O made me laugh? made me cry? eksperte :dddd

 Akcentavau, kad SAKO NE EKSPERTAI. Aš ne ekspertas, tavo liūdesiui. Geriau palauksiu išvadų su mokytoja. :) Kol kas pasilieku prie savo nuomonės, tačiau jau pradedu abejoti ir tuo thrilled. Dabar ieškau kažkokios taisyklės :) Dainų žodžiais nebūsiu linkęs tikėti. :)

 Sakau tau lietuviskai, kad konsultavausi su mokytoja eksperte ir turi buti "thrill", nes thrilled jau butu budvardis, o mums reikia tinkamos veiksmazodzio formos

 Jau dabar pradėjo skambėti man ir thrill :D

Žinutė parašyta: 2010-06-14 18:24:39 | Nuoroda
swlabr rašė:
NONcom rašė:
swlabr rašė:

tai klausymo paskutinis turejo buti seek ar seeked? ;o as parasiau seek ir dabar dvejoju.. 

Tikrai ne seeked. Nes žodis seeked neegzistuoja :) yra tik sought. kadangi sought negirdėjome, labai tiks ir seek :)

Argumentas (tiems, kurie mane nori ekspertais užbadyti :D): irregular verbs:

Seek (inf); sought (past); sought (past participle)

 o nuostabu, dabar dar tikiuos ,jog vietoj merged  neparasiau merge ir viskas bus tiesiog puiku:D 

o as nei vieno laiko nemokejau :D bet gramatikos visai daug teisingai atsakiau ;o na is tu 20 kokius 5 taskus prarasiu . pasiseke durnelei:D

 Dilligence is the mother of luck :) Jei taip viskas pasisekė, tada nenurašyk visko sėkmei, reiškia kažką mokėjai. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 18:27:16 | Nuoroda
Justina.s. rašė:
Jupijee rašė:
Justina.s. rašė:

 kodel part4 5.are carried?

 nes every year, todel reikia present simple, o cia panaudotas pasyvas

 o gali but are being carried? radau tokiu pavyzdiu su situo laiku esant every year.

 man atrodo, kai kuriais atvejais being gali rašytis, gali ne. Atsiverčiau praeitų metų anglų VBE vertinimo normas ir radau tokią eilutę: are judged/ are being judged. Reiškia tinka abu variantai. Tai greičiausiai jei prirašei being, tai nebus klaida. 

Žinutė parašyta: 2010-06-14 18:51:03 | Nuoroda
portico rašė:

sveiki, o kas nors laiske rasete adresa savo?

 Datą, adresą... :)) Tu savo adresą parašei? :) Ar išgalvotą bent? 

Žinutė parašyta: 2010-06-14 19:00:20 | Nuoroda
portico rašė:

juk ir isgalvojus galima pataikyt i zmogaus adresa, kuris laiko egzamina.

 Nežadu fantazuoti, kaip daugelis mėgsta. Iš vienos pusės tai gali būti kažkoks "paženklinimas". Tačiau tu būk ramus, vertintojai irgi žmonės. Užtušuos tą tavo nereikalingą adresą ir viskas. Tik nesinervink dėl nesąmonių ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 19:04:54 | Nuoroda
portico rašė:

tai vat, kad visus metus mokytoja kale rasykit savo adresa. o dabar negalima. tikrai tik nervai ima. as tikiuos kad nebus kokiu nesusipratimu.

 O blyn, kietai čia, pirmą kartą girdžiu :)) Na tada pasikonsultuok su mokytoja, kaip tai gali traktuoti. Bet aš asmeniškai manau, kad adresas bus kaip nors užtušuotas, kad "nebūtų galimybės įdentifikuoti" darbo. 

Žinutė parašyta: 2010-06-14 19:06:22 | Nuoroda
nogood rašė:

Kaip manot, jei antras rašinys ne apie konkrečią specialybę, o apskritai..... 0 taškų? :D

 Jei atvirai, tai aš galvojau, kad briedas rašyti nuomonę, apie tai kokią specialybę žmogus turi rinktis :DD Kaip aš prikišiu visiems, kad jūs rinkitės tą? Šiaip egzamino užduotis nelogiška. :) Bet jeigu kalbant apie tai, tai nebus nulio taškų. Nes yra atskiri temos supratimo ir t.t. taškai, pats gali pasižiūrėti. Galbūt už temos suvokimą nuims taškų ir tiek. 

Žinutė parašyta: 2010-06-14 19:10:26 | Nuoroda
Jelefant rašė:

O nieko tokio jei uzrasiau savo varda, pavarde, adresa, kontaktinius numerius, emaila, mobilaus pin koda, kreditines numeri, savo megstamiausia spalva ir nusipiesiau sioki toki autoportreta juodrascio lape?

 Neėskit žmogaus. Visiems pasitaiko iš streso visko. Įdomu ką galvotum, jei pačiam taip būtų atsitikę. Aš galiu patikinti, specialiai kalbėjau su mokytojais ta tema, kas visgi būna, jeigu yra kažkokių abejotinų "ženklų". Tai jie tik nusijuokė ir pasakė: užtušuojam. Tam pačiam egzaminų centre kažkaip peržvelgia darbus, dar prieš paduodant mokytojams.. 

Žinutė parašyta: 2010-06-14 19:13:09 | Nuoroda
portico rašė:

su savo vaikiskais komentarais cia ne vieta. O jeigu as sugalvociau toki adresa, kuris atitiktu tavo adresa tada tau anuluotu darba,ane?

 Realiai anuliuotų vistiek tavo darbą, juk tavo rašinyje tai parašyta :) Neieškos gi kas gyvena tokiu adresu :) Bet reikia rišt tą temą. :D Siūlau nežiūrėt į tą forumą ir nesinervint. ;] Nes visada atsiras žmonių, kurie norės tau įkasti, juk čia lietuviai susirinkę :D Visiems smagu, kai kaimyno tvartas dega :D

Žinutė parašyta: 2010-06-14 19:16:17 | Nuoroda
swlabr rašė:
Jelefant rašė:
swlabr rašė:

o kokias profesijas raset rasiny?:D  

Computer scientist rasiau :) gal kazkaip negraziai gavosi, nes vienoj vietoj parasiau kad butent sia profesija iskeliu virs visu kitu ir ji yra svarbiausia pasaulyje, o humanitarai taisytojai tokiu bajeriuku kazin ar megsta

 na cia ne lietuviu egzaminas, gal neziures i tavo nuomone ;D as del rasinio bijau, nes gavo guzas sakiniu su tais linking words :D o nurodet priestaraujanti argumenta?as ne ;/

irgi apie politika rasiau. Atskrido man kazkas i galva ir parasiau,kad turi daug leisure time ir gali keliaut (tikiuos taisys Ezopas arba Sedzius). :DDDD 

 Aš priešingos nuomonės irgi neparašiau. Ne dėl to, kad nespėjau - vietos neužteko. Debiliškai ten kažkaip. Vien tos formal stiliaus formuluotės užima vieną eilutę norint išreikšti norą kažką pasakyti :D Jei į viską gražiai sutilpt, tai reikėjo pastraipas po du sakinius rašyt.

Žinutė parašyta: 2010-06-14 19:26:05 | Nuoroda
swlabr rašė:

ai, o gal kas zino,kaip vertina uz per daug zodziu?Vienas draugas parase laiske ~170 zodziu;o tai ar labai daug tasku neteks?;o 

 Praeitais metais nuimdavo vieną balą nuo teksto organizavimo aspekto. Tačiau šiemet mokytoja akcentavo, kad nenuims balų už per daug žodžių. Išpūčiau akis kai pamačiau normas, kiek žodžių reikia parašyti. Dar reikės pasiklausti šito.