Vartotojo Jelefant pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-16 14:36:32 | Nuoroda

Sunku pasakyti. IT pagal mane isvis nenaudingos studijos, o del informatikos nezinau - gal tiesiog PS nerimtai skamba daug kam?

Žinutė parašyta: 2010-07-18 00:57:14 | Nuoroda
bright_night rašė:

kaip ir tikejausi gavau gera rezultata-97 :) bet labai gaila, kad stoju ten, kur anglu kalbos egzamino absoliuciai nereikia :) laikiau tik siaip sau :)

 toje pacioje valtyje sedim :D

Žinutė parašyta: 2010-07-18 00:58:33 | Nuoroda

Atsirado pas mane per pastarasias kelias valandas

Žinutė parašyta: 2010-07-19 03:02:10 | Nuoroda
House'as rašė:

Žodžiu, pas mane klasėj visų rezultatai nerealūs, tik keli turi mažesnius balus už mano, o iš tų, kurie turi didesnius, daug kas stoja į teisę, net istorijos mokytoja, sakė, kad tokio susidomėjimo teise dar nėra buvę.. Taip kad galit juoktis iš manęs, bet kad balas bus žiauriai aukštas, tai tikrai..

 kokia mokykla?

Žinutė parašyta: 2010-07-20 16:28:20 | Nuoroda

Sveikatos pazymos turbut reiks kai jau prasides mokslas, kaip ir mokykloje - kas metus rugseji

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:29:07 | Nuoroda

VU programu sistemos

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:26:08 | Nuoroda

Neiseina normaliai atsispausdint, debilizmas :D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:37:47 | Nuoroda

tai i banka nesti sita popiergali? :D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:41:15 | Nuoroda

Kaip žinia, lamabpo visiems užsisakiusiems sms paslaugą (net istojusiems i VF) parašė, kad jie niekur neįstojo ir tegu bando stoti antrame etape. Jaučiuosi įžeistas ir apgautas - negana to, kad dėl jų nekompetencijos ir organizuotumo trūkumo mes visus egzaminus sužinojome vėliau, o stojimų rezultatai vėluoja (ypač vnf), dabar jie iš to dar ir dirbasi sau pinigą.

Kviečiu visus apvogtus abiturientus protestuoti prieš šią neteisybę ir atgauti neteisingai pasiglemžtą litą (jau nekalbant apie moralinę žalą nekantriesiems). Kas su manimi?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:29:36 | Nuoroda

Istojau i PS, kb - 18.96. Matematikai man visai patiko priemime

Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:32:25 | Nuoroda
Lakmė rašė:

gal kas yra jau pasirašęs sutartį ir žino kokio dydžio reiks nuotraukos : 3*4 ar 4*6?

 3x4

Žinutė parašyta: 2010-07-24 20:44:32 | Nuoroda

Mano skype enjoyus_lt rasykit PSininkai

Žinutė parašyta: 2010-07-25 01:03:58 | Nuoroda

Pasirasiau VU, prie mifo nelabai eiliu buvo - is karto ileido mane, kitur lyg ir daugiau snukiu stovejo

Žinutė parašyta: 2010-07-25 22:21:37 | Nuoroda
Domas rašė:

 Na, pavyko ir man cia pakliut :) 

 vf ar vnf?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 18:15:46 | Nuoroda

Tai sakiau, rasykit man i skype kas istojot i PS. Jau keletas yra, sukursim konferencija.

mano skype - enjoyus_lt

 

Žinutė parašyta: 2010-08-06 14:03:38 | Nuoroda

Siaip deciaus kostiuma, bet paskui kazkur keliausim dar tai nezinau ar patogu bus ir koks oras bus.

Žinutė parašyta: 2011-04-27 17:49:28 | Nuoroda

Sveiki, praeitais metais pats istojau i PS VU, tai galiu siek tiek apsviest.

Informacines technologijos ir informatika yra siek tiek "slamstas", galbut ne tiek del programos (tiesa, IT programa labai keista, ir nors ir lengvesne uz info ir PS, pagal mane nera tokia naudinga), bet kiek del paciu studentu. Patys destytojai ne karta yra pasake, kad PS susirenka daug rimtesni, taip pat sunkiau patekt (didesnis stojamasis).

Maciau klausima - kaip ten sekasi merginoms ir ka reikia moket? Merginu nedaug, mano grupeje yra 3, ir tik 1 is ju sekasi gerai (ne mergaitiskas dalykas tas programavimas, daugiau merginu musu fake i matematikas sustojusios). Jeigu jau istojai, reiskia moki viska ka reikia moket, del to nereik per daug sukti galvos. Tik vat kai prasides mokslas, reikia netinginiaut, viska galima nuo 0 ismokt jei tik noro yra :)

Žinutė parašyta: 2011-07-15 12:08:49 | Nuoroda

Jei kas idomu apie PS, klauskit, iveikiau va pirmus metus

Žinutė parašyta: 2011-07-21 18:44:29 | Nuoroda
rok14 rašė:

 Jelefant - tai papasakok, kas ten kaip. Ar verta stoti? Nes as 11kl dbr. Issilaikiau IELTS ir nezinau kur stoti kitais metais, nes esu girdejes, kad LT univeruose visokes teorijas moko ir matematikos labai daug, kurios programuojant ne puses neprireikia. Koke kalba moko Cpp ar Java? beje cia tiesa kad pirmus metus vien procedurinis programavimas ir neliecia objektinio? Zodziu ismokai, kazka tikrai naudingo per tuos metus ten? praktikos daug? aciu uz info.

 Stoti, manau, verta. Matematikos yra nemazai, bet nepasakyciau kad per daug (i matematikas ziurima gana atlaidziai). Kalbos mokomos yra assemblerio, c, c++ ir java. Tiesa, kas nori gali atsiskaitineti daugeli dalyku savo pasirinkta kalba (as asmeniskai megstu C#). Mokoma ne tiek kalbu, kiek programavimo principu, kaip veikia algoritmai, procesoriai ir pns. Daugelis uzsienio univeru nemoko tokiu dalyku kaip assembleris ir matematika, kas pagal mane yra labai blogai. Turbut naudingiausias dalykas man kaip programuotojui pirmais metais buvo kompiuteriu architektura.