Vartotojo RikArdO pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-12 21:03:40 | Nuoroda

Taip, tas tiesa... VU VU... aš apie VU galvojau, bet po istorijos egzamino jau nebesvajoju, dabar rūpi jau ir MRU Teisė..  :) o šiaip kas liečia patį univerą, tai labai modernus, toks naujoviškas, turi daug visokios veiklos, kuria kiekvienas gali užsiimti po studijų, studentų atstovybė puikiai dirba, žodžiu nežinau ką čia pasakoti taip abstrakčiai :))

 

 

Žinutė parašyta: 2010-06-12 22:54:35 | Nuoroda

nu va kaip smagu, nauja kompanija renkasi :P Mmm..

Žinutė parašyta: 2010-06-13 20:54:19 | Nuoroda

Kilo kažkoks keistas klausimas :D Žėkit, o pvz readingo užduotyse galima bus pasibraukt su pieštuku tam tikras teksto vietas ir pan, kad būtų paprasčiau.. na pvz kaip ir per lietuvių, kai buvo..? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-13 20:56:03 | Nuoroda

Atiu ;p

Žinutė parašyta: 2010-06-13 20:56:41 | Nuoroda

Aj beje ir aš prie jūsų prisidedu, po istorijos egzamino nebėra motyvacijos ir noro stengtis, nes neparodžiau savo žinių... todėl per anglų nenustebsiu jeigu bus kokia nors nesąmoninga užduotis :)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:05:01 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:

juk apie darbus virtuvej listeninge buvo b atsakymas, jo?

 visi skirtingai parašė, aš pvz c :)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:09:30 | Nuoroda
Apt18 rašė:
Justina.s. rašė:

reading part4 rasiau  1c,2a,3d,4b,5e, kaip kiti raset?

 hmm. gal part 4 trecias bus F?

 aš ir trečia F parašiau ;]

Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:11:02 | Nuoroda

o beje kaip vertins jeigu listeninge parašiau ne TOURS o vienaskaita TOUR :/  ? mum mokytoja sakė, kad paprastai turėtų užskaityti, nes juk tas pats žodis iš esmės... kaip jūs manot?

Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:13:35 | Nuoroda

o aš 6 closure, o 9 environmental... kitų neprisimenu

Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:19:59 | Nuoroda
nanainis rašė:

Kaip pakeitėt žodį 'reduce'??

 Reducement

Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:29:17 | Nuoroda

Use of english. Pas ką nors sutampa be klaustukų? :)

Part 3.

 

1 survival

2 essential

3 ???

4 pressure

5 daily

6 ???

7 uncommon

8 powerful

 

Žinutė parašyta: 2010-06-14 15:17:23 | Nuoroda
Slite rašė:

Na su formal problemu nekils. Nerašiau santrumpų jau pradžiai, bet pradėjau retoriniu klausimu...skalpuos ar ne?Taip ir žinojau kad su rašymu kils problemų :)

 arba aš čia kažko nesupratau tavo žinuteje, bet laiškas turėjo būti informal stiliuje :)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 15:22:13 | Nuoroda
Miegalė rašė:

Laiškas informal, bet composition, manau, kad turėjo būti formal. Nesu mačius angliškų straipsnių su trumpiniais.

 composition kaip composition, kas per composition formal? pirma kart girdžiu ;D nejaugi nerašėt mokykloje compositionu kur reikejo savo nuomonę išsakyti? :) pateiki savo nuomonę ir argumentuoji...

Žinutė parašyta: 2010-06-14 15:26:49 | Nuoroda
ingree rašė:

buvo aiškiai parašyta RAŠAI KONKURSUI Į JAUNIMO ŽURNALĄ!! daug tokių mokykloj rašyta, visi informal, gyvybingi, su tikslu - SUDOMINTI

tai kad ne KONKURSUI :P

Write a composition for a magazine for young people and express your opinion.

 

Žinutė parašyta: 2010-06-14 15:53:03 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Och tu bleeeee. Žinot,kaip rašiau? "Proffession",tik ką susipratau. pg. Žioplesnės klaidos gyvenime nesu gal padarius. Čia gi nurašyt tai,kas netgi didesniu šriftu ir paryškintai parašyta. Kurmi.
Nu jūs visi galit džiaugtis,mano surinkti taškai mąžta...mąžta...:D

 eina sau, net nustebau perskaitęs, pats lygiai ta patį padariau, kaip žiauru ;D jau tašką praradom automatiškai už gramatiką... kaip šitaip galėjau parašyt nesuvokiu.

Žinutė parašyta: 2010-06-14 15:57:49 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Rikardo ir matrica> pasiplokim sau,šaunuoliai:D

 bet čia kai žiauru, galėjai to ir nerašyti, būčiau net nepagalvojęs apie tai ir ramiai gyvenęs, dabar gėda žiauriai ;D garantuotai taškeli praradom už šito žodžio klaidą, aš dar pamenu vienoj vietoj rašinyje rašiau 'proffessional' tai tikiuos skaičiuos kaip tapačią pasikartojančia klaida ;D

Žinutė parašyta: 2010-06-14 15:59:15 | Nuoroda
susimąsčius rašė:

o gal kas girdejo,koks siais metais planuojamas anglu pereinamasis balas?;)

 18, orientuokis pagal bandomąjį.

Žinutė parašyta: 2010-06-14 16:02:13 | Nuoroda
KarabinaS rašė:

Daug kas sako,kad lengvas buvo egzas,kuo lenvesnis egzas tuo aukščiau kyla išlaikymo kartelė...

 man tai atrodo, kad čia dauguma tik iš a lygininkų reiškiasi, įdomu kaip b lygiui ;] gal jam pvz buvo ir sunkoka, todėl nereik iškart sakyti jog gali kilti kartelė :)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 16:05:13 | Nuoroda
Hushaby rašė:

Dauguma b lygio mokinų išėjo iš egzamino daug anksčiau, turbūt suprantama kodėl. :)

 nu va, šie žodžiai įrodo, kad yra dalis žmonių, kuriem buvo sunku :) pvz iš mano kabineto išėjo dvi panelės, kai liko pusantros valandos iki egzamino pabaigos. Manot jos viską padarė? nemanau..

Žinutė parašyta: 2010-06-14 16:08:27 | Nuoroda
KarabinaS rašė:
RikArdO rašė:
Hushaby rašė:

Dauguma b lygio mokinų išėjo iš egzamino daug anksčiau, turbūt suprantama kodėl. :)

 nu va, šie žodžiai įrodo, kad yra dalis žmonių, kuriem buvo sunku :) pvz iš mano kabineto išėjo dvi panelės, kai liko pusantros valandos iki egzamino pabaigos. Manot jos viską padarė? nemanau..

 Ok RikArdO tu teisus teisus nesporinsiu su tavim..

 hehe, na tiesiog čia individualus reikalas, juk nebus taip, kad visiem buvo lengva :)

eime džiaugtis vasara :)