Vartotojo Ray Ray pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-01 12:38:55 | Nuoroda

Sveiki visi. Sugalvojau paskutinę minutę čia užsukti, kai į Google.lt suvedžiau "Egzaminų rezultatai". Mane daug kas vadina savizudžiu, laikiau penkis egzaminus, ir nepaisant to, kad Geografijos rezultatai aiškūs senokai, jų aš dar nežinau. Smagiausia yra tai, kad visai neseniai susilaužiau pėdą bežaisdamas krepšinį, tad į mokyklą teks siųst kažką iš artimų su pasu. Kas dėl rezultato, laukiamas 80-90% rezultatas iš mano pusės, tačiau, žinoma, gali būti ir mažesnis. Visada būvau stiprus rašiniuose, teksto suvokimuose taip pat, tad nemanau, kad atlikęs daugiau nei dešimt egazminų ir visad rinkęs 75-85% taškų netikėtai egzamine liksiu vos su 30-40 procentų. Bet kokiu atveju, šiandien laukiam tiek geografijos, tiek ir lietuvių rezultatų.

Žinutė parašyta: 2010-07-01 13:20:16 | Nuoroda

Man išvis buvo pasakyta, kad be rytojaus net nesikreipt. Įdomu.

Žinutė parašyta: 2010-07-01 13:22:33 | Nuoroda
invisible132 rašė:

 Musu mokytoja taise darbus nec'e tai kazka uzsimine kad nevisi gali sulaukt siandien rezultatu, nes jie nespejo visu darbu istaisyt ar kazkas panasaus. Tikekimes rezultatu sulauksim visi.

 Kaip supratau, tai visi tikrai nesulauksim.

Žinutė parašyta: 2010-07-01 14:51:49 | Nuoroda

56% Lietuvių, kas man labai netikėta, bei 110 balų iš Geografijos.

Žinutė parašyta: 2010-07-01 19:04:39 | Nuoroda

Nenusiminkite visi. Pasitėkau savimi, atrodžiau esantis stiprus, tačiau surinkau vos 56%. Žinoma, turėjau metiniame aštuonis, tačiau per egzaminą sau žadėjau, kad parodysiu, ką iš tiesų moku. Kirbėjo mintis apie apeliaciją, tačiau susitaikau su tuo, kaip yra. Nepadėjo net tai, jog rašau ne į vieną naujienų portalą, prisidedu prie Balsas.lt IT veiklos. Daug kas priklausė nuo vertintojo. Esu kiek nusivylęs, tačiau tikiuosi, jog pinigai ir kiti egzaminų rezultatai man padės įstoti į Ekonomiką.

Žinutė parašyta: 2010-07-01 19:12:45 | Nuoroda

Beje, kaip skaičiuojamas bet kurios studijų programos balas? Koeficientus žinau, skaičiuokles taip pat, tiesiog va įdomu. Ar dauginamas procentas iš, sakykime, 0,2, ar yra specifinis skaičiavimas?

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:32:05 | Nuoroda

Loterija su apeliacijos galimybe, tiesiog nuostabu. Tiesa pasakius mums ne karta yra sakiusi ne viena mokytoja, kad apeliacija teikti tik tuo metu, kai neturi ko prarasti. Isejo tau gi 7-8 metinis, o tu neislaikei arba gavai 10-20%? Teik apeliacija. Kitu atveju rizikuoji nusiminusuot pora procentu ir dar labiau susikomplikuot savu padėtį. Manęs akivaizdžiai 56 netenkina, manęs ir 70 būtų netenkinę, tiesiog man nesiseka loterijose. Bet dar liko trys burtų traukimai, tikiuosi bent dvejuose pasisekė.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:38:27 | Nuoroda
čiungačianga rašė:
Ray Ray rašė:

Loterija su apeliacijos galimybe, tiesiog nuostabu. Tiesa pasakius mums ne karta yra sakiusi ne viena mokytoja, kad apeliacija teikti tik tuo metu, kai neturi ko prarasti. Isejo tau gi 7-8 metinis, o tu neislaikei arba gavai 10-20%? Teik apeliacija. Kitu atveju rizikuoji nusiminusuot pora procentu ir dar labiau susikomplikuot savu padėtį. Manęs akivaizdžiai 56 netenkina, manęs ir 70 būtų netenkinę, tiesiog man nesiseka loterijose. Bet dar liko trys burtų traukimai, tikiuosi bent dvejuose pasisekė.

 nežinau ką dar laikai, bet man atrodo, kad vienintelė tikra loterija ir yra LT egzas, nes kiti turi daug normalesnes vertinimo normas, kriterijus, mažiau vietos asmeniškumam palikta.

Nepaisant to, kad buvau etatinis Istorijos olimpiadu dalyvis, visad yra tikimybe, kad vertitintojas ne visiskai supras, ka norejai pasakyti. Na taip, as issinesiau uzduotis ir perziurejau viska su mokytoja, renku, pasak jos, 82% visų taškų, bet kaip bus iš tiesų? Blogai? Apeliacija.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:42:53 | Nuoroda
čiungačianga rašė:
Ray Ray rašė:
čiungačianga rašė:
Ray Ray rašė:

Loterija su apeliacijos galimybe, tiesiog nuostabu. Tiesa pasakius mums ne karta yra sakiusi ne viena mokytoja, kad apeliacija teikti tik tuo metu, kai neturi ko prarasti. Isejo tau gi 7-8 metinis, o tu neislaikei arba gavai 10-20%? Teik apeliacija. Kitu atveju rizikuoji nusiminusuot pora procentu ir dar labiau susikomplikuot savu padėtį. Manęs akivaizdžiai 56 netenkina, manęs ir 70 būtų netenkinę, tiesiog man nesiseka loterijose. Bet dar liko trys burtų traukimai, tikiuosi bent dvejuose pasisekė.

 nežinau ką dar laikai, bet man atrodo, kad vienintelė tikra loterija ir yra LT egzas, nes kiti turi daug normalesnes vertinimo normas, kriterijus, mažiau vietos asmeniškumam palikta.

Nepaisant to, kad buvau etatinis Istorijos olimpiadu dalyvis, visad yra tikimybe, kad vertitintojas ne visiskai supras, ka norejai pasakyti. Na taip, as issinesiau uzduotis ir perziurejau viska su mokytoja, renku, pasak jos, 82% visų taškų, bet kaip bus iš tiesų? Blogai? Apeliacija.

 ai jo dar istorija! bet ten visgi, jau ne toks šakar-makar lyginant su lietuvių, bent daugmaž normalios vertinimo instrukcijos yra (kurias neaišku kada išvysime)

Lietuvių jaučiausi stipriausiai, bus man tikras smūgis, jei visi kiti bus daugiau, nei gimtosios kalbos, o taip, kaip įsivaizduoju, ir gali būti. Kažkokia nesąmonė.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:47:51 | Nuoroda
GytisB rašė:
Ray Ray rašė:
 

Nepaisant to, kad buvau etatinis Istorijos olimpiadu dalyvis, visad yra tikimybe, kad vertitintojas ne visiskai supras, ka norejai pasakyti. Na taip, as issinesiau uzduotis ir perziurejau viska su mokytoja, renku, pasak jos, 82% visų taškų, bet kaip bus iš tiesų? Blogai? Apeliacija.

 Na, manau, jeigu nesupras ką norėjai pasakyti, tai jau bus ir tavo kaltės, kad nemoki aiškiai dėstyti minčių.

Esmė, kad tas mintis suprato mokytoja, taip pat visai neblogai olimpijadose sekdavosi. Bet sekėsi ir Lietuvių ir štai kas gavosi, kodėl to negalėtų būt ir su Istorija? Puikiai bus įvertinta Matematika, Geografija taip pat nesiskundžiu vertinimu, nes ten kitko ir neprigalvosi, o Anglų kažkas per vidurį.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:50:04 | Nuoroda
KarabinaS rašė:
GytisB rašė:
Ray Ray rašė:
 

Nepaisant to, kad buvau etatinis Istorijos olimpiadu dalyvis, visad yra tikimybe, kad vertitintojas ne visiskai supras, ka norejai pasakyti. Na taip, as issinesiau uzduotis ir perziurejau viska su mokytoja, renku, pasak jos, 82% visų taškų, bet kaip bus iš tiesų? Blogai? Apeliacija.

 Na, manau, jeigu nesupras ką norėjai pasakyti, tai jau bus ir tavo kaltės, kad nemoki aiškiai dėstyti minčių.

 Kokia dar apeliaciją zaibalinot su tom apeliacijom...nieko jūs jas rašydami nepasieksit,ir aplamai baikit čia verkti del tų taškų surinktų ir dle balų,blemba kiek jau gausim/gausite,tiek ir bus..

 Karabinai, iš mano pusės kol kas jokių apeliacijų, kaip sakiau man tiesiog nesiseka loterijose. O lendant giliau, galima pradėt vos ne knygą rašyt apie tai, kaip atsilieka Lietuvos mokymo sistema ir jos dalyvių vertinimas, lyginant su vakarais.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:55:57 | Nuoroda

Rezultatas toks, koks ir tikėtasi, visiškai kitaip, nei lietuvių. Žiūrėsim, kaip eisis toliau.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:58:59 | Nuoroda
jusste rašė:
MariusLXIX rašė:

 Kilo klausimas, ar rasosi i atestata stojamojo egzamino rezultatas laikytas universitete? (architekturinis)

 Nu nuo kada vidurinės mokyklos atestate rašosi universiteto stajamųjų rezultatai? Logiškai Tu pagalvok :D 

 O tu dabar logiškai pagalvok, kaip jis logiškai išmąstė teksto suvokimą ir surinko 87%.

Žinutė parašyta: 2010-07-07 00:57:20 | Nuoroda

Dėl Istorijos egzamino rezultatų nesijaudinu visiškai, o štai kaip bus su matematika, velniai žino.

Žinutė parašyta: 2010-07-07 23:35:59 | Nuoroda

Laikotarpis pakliuvo mano nelabai megstamas, taip pat po egzamino supratau, kad kai kur neblogai "supjoviau", taciau tikejau, jog darbas stirpus. Zinoma, tai neleido perkopti 80% ribos, taciau nesijauciu parodes to, ka zinau ir moku.

Žinutė parašyta: 2010-07-07 23:54:38 | Nuoroda

Pažvelgus čia, į šį forumą, atrodo, kad tų, kurie iš istorijos gavo mažiau 75%, tiesiog nėra. Tada pagalvoju, o ką aš aplenkiau? Lieku paskutinis laimės kūdikių minioje.

Žinutė parašyta: 2010-07-08 00:10:00 | Nuoroda

Beje, man tiesiog idomu. Kodel gi tie, kurie gavo virs 80, ar netoli sio skaiciaus, sakosi, kad norejo daugiau? Ka tai duoda? Svarbu istot i norima specialybe, ar cia prioritetas nemokamai? As jau senokai pasiruoses moket tukstancius, kad ir kaip beislaikes buciau, nors neaisku tik anglu teliko. Net nesitikiu, kad moket nereikes, reikes ir tikrai.

Žinutė parašyta: 2010-07-08 00:16:58 | Nuoroda
simačka rašė:
Sandrittta rašė:
simačka rašė:
Sandrittta rašė:

 du simtukai ohooo :) sveikinu ;) taip graziai atrodo jie ;D

 Ačiū ;). Tik gaila, kad istorijos įvertinimas nieko nelemia stojant į mano išsvajotąją specialybę. :)

 ech galetum man ta simtuka padovanot;DD na nors ir nelemia bet manau vistiek labai smagu, kad zinios ivertintos auksciausiu balu :)

 Tai jau klasiokui, kuris gavo 99, sakiau, kad keisčiausi su juo, nes jam tas balas reikalingesnis :DD Tai be abejo smagu. Visgi mokiausi nemažai ir istorija visad patikdavo. :)

 Nu, Simačka, 100 gavai, tai dabar ant juoko ir užklausiu. Ką Čerčilis yra pasakęs apie Staliną? Tiksliau tai susiję su SSRS.

Žinutė parašyta: 2010-07-08 00:19:23 | Nuoroda
Erika rašė:
Ray Ray rašė:

Beje, man tiesiog idomu. Kodel gi tie, kurie gavo virs 80, ar netoli sio skaiciaus, sakosi, kad norejo daugiau? Ka tai duoda? Svarbu istot i norima specialybe, ar cia prioritetas nemokamai? As jau senokai pasiruoses moket tukstancius, kad ir kaip beislaikes buciau, nors neaisku tik anglu teliko. Net nesitikiu, kad moket nereikes, reikes ir tikrai.

 Kodėl gi tu toks užtikrintas, kad reikės mokėti už mokslą? Juk tavo egzaminų rezultatai yra ganėtinai neblogi, manau, kad turi neblogus šansus studijuoti vf. Žinoma, tai dar priklauso nuo studijų, kurias pasirinksi :)

 Tikėjaus, kad mokėt nereikės, stosiu į ekonomiką. Lietuvių rezultatai labai nuvylė, nors čia jaučiausi stipriausiai, o štai tiek Istoriją, tiek Matematiką išlaikiau geriau. Matematikos rezultatas taip pat neblizga, kaip ir lietuvių, tad tik tegul priima mane, susimokėsiu :]

Žinutė parašyta: 2010-07-08 00:33:28 | Nuoroda
grečius rašė:

gavau 83 ir tai sužlugdė mano norą studijuoti VU teisę vf galutinai. Rezultatas vidutinis nei džiaugtis, nei verkt, bet studijuot ten nebegalėsiu.

 Po galais, o tai į mokamą nebandysi?