Vartotojo Ray Ray pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-16 13:25:43 | Nuoroda

Sveiki visi tie, kurie pildė paraiškas internetu LAMA BPO svetainėje. Norėjau pasiteirauti vienu klausimu. Užpildžiau visą kontaktinę informaciją, prašymo skirsnyje pridėjau visas norimas studijų programas ir norėjau paklausti, ar sistema viską užfiksavo automatiškai, ar reikia nuspausti kokį nors mygtyką, kaip, pavyzdžiui, išsiųsti, nes tokio nerandu?

Dėkui už atsakymus.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:52:34 | Nuoroda

Užlūžus ta LAMA, SMS žinutes jokios. Niekas neaišku kol kas.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:55:12 | Nuoroda

Ar jums LAMA nenuluzus? Man nekrauna jos visai.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:08:49 | Nuoroda
Svaja09 rašė:

 Jūs galit nors vienas, kuris gavote pakvietimą, parodyti kaip jis atrodo?????
Kur jo ieškoti????

 Svaja, aš irgi va nežinioje sėdžiu visas mokamas praktiškai supyliau į Ekonomiką, Politologija ir Istorija. Tavo visi nemokami?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:22:45 | Nuoroda

Istojau i Istorija VF, bet noriu i Politika VNF. Gal kartais nepaskelbe mokamus?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:25:25 | Nuoroda

Turiu krikšto mamą, aukštam poste VDU sėdi, tai man taip pasakė. Visų rezultatai, kur VF, jau nurodyti sistemoje, SMS grybauja, kaip ir VNF. Turim laukt 20-21 valandos iki visko, nors aš jau žinau, kad į VF Istorija papuoliau.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:07:09 | Nuoroda

LAMA visiskai uzluzus, bet kas mate savo VF, gali buti tikri, kad viskas tvarkoje. Kaip jau minėjau, turėtų viskas susitvarkyti vakarop.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:42:48 | Nuoroda

Gavau is LAMA patvirtinima. Visi einat per bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html ir žiūrit, ar gavot VF vietas. Viskas sutvarkyta. Tik VNF bus 20-21h.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:47:09 | Nuoroda
voyage rašė:
Ray Ray rašė:

Gavau is LAMA patvirtinima. Visi einat per bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html ir žiūrit, ar gavot VF vietas. Viskas sutvarkyta. Tik VNF bus 20-21h.

 iš kur žinai,kad 20-21h?: )

 Na, taip sake. Gal meluoja, nezinau. Manes nedomina, i VF patekau kur norejau.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:47:52 | Nuoroda
Linksmas22 rašė:
Svaja09 rašė:
Ray Ray rašė:

Gavau is LAMA patvirtinima. Visi einat per bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html ir žiūrit, ar gavot VF vietas. Viskas sutvarkyta. Tik VNF bus 20-21h.

 Neleidžia net prisijungti. Ir netikiu, kad viskas į VF jau sutvarkyta

 kad ten prisijungtum toj ielutei kur adresas yra reikia ishtrinti www

 Taip, cia kvaila link'u dejimo sistema, kuri pridejo www.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:12:10 | Nuoroda
Linksmas22 rašė:
Ray Ray rašė:

Gavau is LAMA patvirtinima. Visi einat per bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html ir žiūrit, ar gavot VF vietas. Viskas sutvarkyta. Tik VNF bus 20-21h.

 nu ka tu cia pjauni jeigu tau sutvarkyta nereiskia kad kitiems sutvarkyta.....

 Na, su LAMA paskambinau, VF tvarkoje sake. Gal meluoja, nezinau. Bet kokiu atveju, kvailai tiketis, kad is kazkur staiga atsiras VF prie jusu saraso, paika. Na, galbut, nezinau.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:10:52 | Nuoroda

Kas nors į VDU Istorija iš čia esančių įstojo?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:35:25 | Nuoroda

As asmeniskai nelabai suprantu, kas ten pakibe gali buti. Kazkur 18h gavau SMS, kad įstojau į Istoriją VF, tą patį matau ir LAMOJ. Arba mano paskyra kažkokia, matyt, išskirtinė.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:39:26 | Nuoroda
Bardakas rašė:
Ray Ray rašė:

As asmeniskai nelabai suprantu, kas ten pakibe gali buti. Kazkur 18h gavau SMS, kad įstojau į Istoriją VF, tą patį matau ir LAMOJ. Arba mano paskyra kažkokia, matyt, išskirtinė.

 Supranti, kad absoliučiai nieks negavo VNF vietų..? Tame ir pakibimo esmė

 Suprantu, kad pas nieką VNF nėra ir veikiausiai šiandien nebus. Yra tik VF ir nereikia čia šnekėt, kaip kažkas, kad kažkas pakibę. Su VF viskas galutinai aišku.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:41:44 | Nuoroda
jonke rašė:

 tai tipo jau snd nebus?

 Vargu, vos 19 minučių teliko iki dienos pabaigos.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:42:43 | Nuoroda
Bardakas rašė:
Ray Ray rašė:
Bardakas rašė:
Ray Ray rašė:

As asmeniskai nelabai suprantu, kas ten pakibe gali buti. Kazkur 18h gavau SMS, kad įstojau į Istoriją VF, tą patį matau ir LAMOJ. Arba mano paskyra kažkokia, matyt, išskirtinė.

 Supranti, kad absoliučiai nieks negavo VNF vietų..? Tame ir pakibimo esmė

 Suprantu, kad pas nieką VNF nėra ir veikiausiai šiandien nebus. Yra tik VF ir nereikia čia šnekėt, kaip kažkas, kad kažkas pakibę. Su VF viskas galutinai aišku.

 Tai vat bėda su VNF. Tiksliau būtų sakyti ne "pakibę", o "neegzistuoja"

 Na, pačiam neturėtų VNF rupėt. Geri balai, turėjai į VF įstot.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:48:08 | Nuoroda
Uncle_Sam rašė:

TAI NORIT PASAKYTI, KAD VF VIETOS JAU PASKELBTOS GALUTINAI? Netikiu. Ne, ne, ne.

 Visos nemokamos vietos, 9,7k i Universitetus ir 9,2k i Kolegijas, jau isdalintos, patvirtinta, viska galima pasiziureti LAMA svetaineje, ar tokia gavai.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:52:49 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:
- nara - rašė:

Ne žmonės, man atrodo, kad bus dar tų VF vietų, nes žiūrėkit, čia 1 ture daug kam po 2 vietas davė, gal kas atsisakys tos VF vietos...

 Kur tos diagramos? Jose turi atsispindėti:(:(:(

 Tu, Raminta, VF vieta gavai?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:00:57 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:

 Į VU kas istoja praktiškai niekas neatsisako,nes ten stoja proto bokštai ir žino ko iš gyvenimo nori,nenoriu liūdinti,bet į VU tau per antrajį priėmimą šansų nėr jokių.

 Žinau kas į tą VU įstojo parašę paskutiniu numeriu, gali liūdint toliau

 Tavo balai aukso vertes, kaip tu galejai neistot, kur norejai, nezinau, nebent kvailai viska surasei. As turejau pazistamu, tai jie mane vis apkalbinejo nuo nesamoniu darymo.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:04:56 | Nuoroda

Atrodo, kad dažnas iš jūsų rašėt savo stojimus nes su galva, o su nežinia kuo. Gal gido reikėjo? Rezultatus matėt, svaigt su tokiais dalykais nėra laikas, rašyt pagal balus, jei jie blogi, pirmas mokamas vietas, o paskui tik nemokamas, jei labai norėjosi. Kiti išvis pasmerkti - supylė visas dvylika nemokamų ir niekur per pirmą turą neįstojo.