Vartotojo Viktorijaaaa pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-09 09:55:59 | Nuoroda
Boykinsas rašė:

niekaip neapsisprendziu kur stot. reklamos vadyba ar turizmo vadyba :)) gal bus bendraminciu kurie irgi ketina stot i viena i siu spec? :)

 A6 turizmo vadyba ra6iau 8 numeriu. Nežinau kažkaip turimas visada mane traukia ir pats studijų aprašas įdomus, nereikia ten jokių "kalimo" įgudžių :D raktika atliekama Lietuvos arba turizmo įmonėse, kažkuriam ten semetre 2-trais metais kelionė po pasirinkta užsienio šalį... nežinau, na tikrai įdomu atrodo. Tik jau tada reika žiūrėt ir su darbo perspektyvom. Lietuvoj kol kas nelabai jo yra, bet kas žino galbūt atliekant praktika užsienyje galima ten įsidarbinti arba po 3 metų jau ir Lietuvoje turizmas atsigaus :))

Žinutė parašyta: 2011-07-09 12:28:36 | Nuoroda
Boykinsas rašė:
Viktorijaaaa rašė:
Boykinsas rašė:

niekaip neapsisprendziu kur stot. reklamos vadyba ar turizmo vadyba :)) gal bus bendraminciu kurie irgi ketina stot i viena i siu spec? :)

 A6 turizmo vadyba ra6iau 8 numeriu. Nežinau kažkaip turimas visada mane traukia ir pats studijų aprašas įdomus, nereikia ten jokių "kalimo" įgudžių :D raktika atliekama Lietuvos arba turizmo įmonėse, kažkuriam ten semetre 2-trais metais kelionė po pasirinkta užsienio šalį... nežinau, na tikrai įdomu atrodo. Tik jau tada reika žiūrėt ir su darbo perspektyvom. Lietuvoj kol kas nelabai jo yra, bet kas žino galbūt atliekant praktika užsienyje galima ten įsidarbinti arba po 3 metų jau ir Lietuvoje turizmas atsigaus :))

is kur tokios informacijos suzinojai apie pasirinkta uzsienio sali? butu idomu man pasiziuret :) man irgi labai patinka turizmas :) zodziu, kuo toliau tuo labiau manau kad apsistosiu ties turizmu. nors dar liko 13dienu iki registracijos pabaigos, tai dar nzn kas saus man i galva ;D

 "Antro kurso studentai atlieka pažintinę turizmo išteklių praktiką, kurios metu lankosi įvairiuose Lietuvos turizmo objektuose. Pavasario semestre vyksta į mokomąją pažintinę turistinę kelionę į pasirinktą užsienio šalį." Va čia taip parašyta VIKO :) O dėl to šovimo į galvą, man kasdien vis kita mintis šauna ir papildau arba šiaip ką nors ištrinu :D

Žinutė parašyta: 2011-07-18 10:37:15 | Nuoroda

Sveiki. Kaip manot kur studijų kokybė yra geresnė ir kam vertėtų teikti pirmenybę sudarant sarašą lamoj Vilniaus kolegijai ar TTVAM? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 11:04:34 | Nuoroda

Eikit sau, man jau baisu pasidarė... kiek teko girdėt nuomonių apie TTVAM, ten vos ne bilenkokia chebra priima mokytis, maždaug šūdo malimas ir viskas. Kai kurie darbdaviai išvis net rašo, kad kas baigė TTVAM gali net nerašyt savo cv, vistiek iš karto atmeta. Dabar jau pasimečiau ir net nežinau ar stot čia :/

Žinutė parašyta: 2011-07-20 11:31:42 | Nuoroda

Sveiki, gal galite pasakyti ar leidinyje "kur stoti 2011" yra pateikta teising informacija su mažiausiais konkursiniais balais į vf vietas? Ačiū :)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 12:51:19 | Nuoroda
MaRi0* rašė:

Visokių nuomonių yra, negalvok, kad viskas idealu bus :D kažkam nepatiko ttvam' as ir sustūmė, taip sakant. Tik įdomu kur tai perskaitei, nes kol kas blogų atsiliepimų negirdėjau. :)

 Kažkuriam čia forume skaičiau, kad pana baigė  ir dabar darbo pasiūlymų nulis ir labai gailisi, kad čia stojo. Žinoma buvo ir gerų atsiliepimų, kad geris dėstytojai iš MRU, VU, VPU... na bet nežinau kaip čia... Visgi rašiau į 8 vietą.

Žinutė parašyta: 2011-07-20 13:06:25 | Nuoroda
Žalia arbata. rašė:
Viktorijaaaa rašė:
MaRi0* rašė:

Visokių nuomonių yra, negalvok, kad viskas idealu bus :D kažkam nepatiko ttvam' as ir sustūmė, taip sakant. Tik įdomu kur tai perskaitei, nes kol kas blogų atsiliepimų negirdėjau. :)

 Kažkuriam čia forume skaičiau, kad pana baigė  ir dabar darbo pasiūlymų nulis ir labai gailisi, kad čia stojo. Žinoma buvo ir gerų atsiliepimų, kad geris dėstytojai iš MRU, VU, VPU... na bet nežinau kaip čia... Visgi rašiau į 8 vietą.

 Žinai ką aš tau pasakysiu? Jeigu ta pana buka, kaip medis, tai ir sėdi dabar be darbo. Nereikia galvot, kad tik baigsi mokslus ir pasipils darbo pasiūlymai. Galvą ant pečių turėt reikia ir reikia mokėti verstis gyvenime, o ne sėdėt ir skųstis kažkokiam forume, kaip jinai gailisi. Vat taip.

 Na aš tikiuos, kad ji suvogs kaip viską gyvenime reikia pasiekt, bet pati rizikuot labai ir nenoriu, na, o jei ir pateksiu čia verkt neverksiu, tiesiog reiks susimt moksluose ir laimė nusišypsos. Kaip ten sako per kančias į žvaigždes :)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 13:38:27 | Nuoroda
aštujisji rašė:
Viktorijaaaa rašė:
MaRi0* rašė:

Visokių nuomonių yra, negalvok, kad viskas idealu bus :D kažkam nepatiko ttvam' as ir sustūmė, taip sakant. Tik įdomu kur tai perskaitei, nes kol kas blogų atsiliepimų negirdėjau. :)

 Kažkuriam čia forume skaičiau, kad pana baigė  ir dabar darbo pasiūlymų nulis ir labai gailisi, kad čia stojo. Žinoma buvo ir gerų atsiliepimų, kad geris dėstytojai iš MRU, VU, VPU... na bet nežinau kaip čia... Visgi rašiau į 8 vietą.

 Galbūt manodrabužiai.lt skaitei? aš ten paskaitinejau tai kazkaip priverte suabejot.

Jup... ten pat. Sakau labai susinervinau tokius pasisakymus išgirdus. O kai iki prašymo užtvirtinimo vos kelios dienos liko tai išvis.

Žinutė parašyta: 2011-07-20 15:53:27 | Nuoroda
Augustė rašė:
MaRi0* rašė:
Augustė rašė:
help. rašė:

 ir is vis, mane nervas ima ar cia istosiu su savo konkursiniu balu. Kiti nenori, kazka perskaite ir nusprende kad ttvam blogai. nu ir gerai. Gal man lengviau pavyks cia istot, kai bus mazesne konkurencija :D

 Mano draugė jau įstojo. Iš laimės šokinėjo :D aišku, su jos tokiais mokymosi rezultatais, tik  mokamai stoti ;D

 ir kokie gi tie rezultatai je ne paslaptis?

 Labai minimalūs. Su prastai patenkinamais ją priėmė. Ir egzaminus prastai išlaikė. Na už pinigus, turbūt, visis gali mokytis. 

 Na žiūrint kaip kam tie minimalūs. Man jau ir mano rezultatai tikrai nedžiuginantys.

Žinutė parašyta: 2011-07-21 10:21:11 | Nuoroda

 Kaip mano realu tikėtis įstot į VF finansus su 14,56 konkursiniu balu?

Žinutė parašyta: 2011-07-21 10:25:00 | Nuoroda

 Galbūt žinote koks minimalus konkursinis balas buvo į finansus 2010 m. ?

Žinutė parašyta: 2011-07-23 16:16:47 | Nuoroda

 Dėl šito tai būtinai... kažkaip kasdien pagalvoju kas bus jei nei vieno pažįstamo neturėsiu? ;D rimtai kažkaip laaabai nejauku būtų :)

Žinutė parašyta: 2011-07-23 18:20:24 | Nuoroda

 Ech... meldžiu Dievo, kad bent kur nors priimtų. Nenoriu eit  ir metus paukštyne dirbt :/

Žinutė parašyta: 2011-07-24 11:59:57 | Nuoroda
Ligituulis rašė:

 Ar įmanoma su 14,32 kb įstot į VK pirmu etapu? Domina verslo vadybos ir ekonomikos fakultetai.

 Na aš stoju į finansus ir bankininkyste su 14,56 ir taip pat labai norėčiau pirmu etapu pakliūti.

Žinutė parašyta: 2011-07-24 21:38:55 | Nuoroda
Žalia arbata. rašė:

 Paskaičiau vakar ir aš tą manodrabužiai.lt forumą apie TTVAM, tai ką aš žinau, yra tokių vištų, kurios nesąmones šneka. Ta prasme, pasako, kad TTVAM yra blogai, o kad argumentuotų kažką, tai jau ne, nebereikia. Aš irgi buvau prieš TTVAM nusistačius priešiškai, kol nenuėjau ten pati, nepabendravau su ten studijuojančiais. Dar pamenu, buvo į mokyklą atėję keli studentai iš TTVAM pravesti paskaitą apie studijas ten, tai netgi labai sudomini, o ir vaikinukai tokie gražūs buvo..  :D

Va. Labai noriu čia įstot. Labai labai.

 Džiugu, kad ir teigiamų atsiliepimų pasitaiko iš pačių studentų, tiesiog tikrai nieko neišmanantys taip kalba. Na o jei ir vaikinukai gražūs tai kodėl gi ne ? ;DDD ne iš tikrųjų juokauju, svabu tikrai tinkamos salygos mokytis būtų :)))

Žinutė parašyta: 2011-07-25 12:53:41 | Nuoroda

 Ai prasidėjo vėl visokios nesamonės... Kas dabar manos draugės senelio tėvo pusbrolio pusseserės dukra pasakė šią žinią? :P

Žinutė parašyta: 2011-07-25 16:14:21 | Nuoroda

 www.lamabpo.lt/turinys/bendrasis-priemimas/terminai skaitykit žmonės.... skaitykit. Viskas aiškiai parašyta.

Žinutė parašyta: 2011-07-25 17:11:20 | Nuoroda

 Teda tegul draugės mama  pažiūri kur aš įstojau, kad galėčiau eit arba vert arba džiaugtis pradėt :DDD ne šiaip juokai juokais, bet sveikinu jei rimtai pavyko :)))

Žinutė parašyta: 2011-07-25 17:17:26 | Nuoroda
IrCia ;]p rašė:

Bandysiu stoti arba i finansus arba i verslo ekonokmiką :) tykiuosi pavyks, mano balas tik virš 14.. :( 

 Manau turėtų pavykt... na praeitais metais  į finansus 14,36 buvo mažiausias VF.

Žinutė parašyta: 2011-07-25 17:29:17 | Nuoroda
Bulius rašė:

Sunku jiems šiandien paskelbti...

 Jie ant mūsų giliai "dėjo"... ar šiandien ar ryt ar poryt... paskelbs kada nors. Mes jau išsiugdėm kantrybę laukdami egzų rezultatų palauksim ir šitų.