Vartotojo JustinasK pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-02-01 18:10:33 | Nuoroda

Į universitetą, netgi pasiryžęs(-us) mokėt už mokslą su dviem egzaminais neįstosi. Šiaip yra skelbiama, kad į kolegijas užtenka dviejų egzaminų, bet tai yra tik dalis informacijos, kadangi su dviem egzaminais į kolegiją irgi nebus lengva įstoti ir jei jau įstosi, tai prie galo ir tikrai į mokamą. Taigi situacija tokia, kad tris egzaminus išlaikyti yra būtina, kad ir kur stoti žadi, kad ir kaip žadi mokėt ar nemokėt už mokslą.:)

Žinutė parašyta: 2011-02-01 20:46:25 | Nuoroda
cloudmaker rašė:
JustinasK rašė:
cloudmaker rašė:

visad manydavau, kad va, aš čia gabi matematikoj, per egzą viskas bus gerai, nėra ko bijot, bet kai pradėjom spręst iš tų oranžinių knygučių tai supratau, kad nė velnio aš nieko neprisimenu ir kad reikia dar gerai pasikankint, norint gaut gerą įvertinimą. gerai bent tiek, kad mūsų matkės mokytoja labai stipriai paruošt moka (na, savo sūnus paruošė taip, jog gavo 96 ir 97 % :D), tereikia pa2iai stengtis.

o niekas nesprendžiat iš geltonos Mockaus knygutės, kur uždaviniai pagal seną egzamino sistemą, yra atsakymai gale, o formulių lape nėra visų tų sinusų ir kosinusų reikšmių? :D

 Aš sprendžiuosi šiek tiek iš jos:) Tokia ne iš lengviausių, bet tikrai geriau eina nei ta naujausia Mockaus ;D

 och, ji ne geltona, o tokia rusva, skirta autoriaus darbo dešimtmečiui paminėti. tikiuosi, apie tą pačią kalbam? :D

pusbrolis sakė jeigu išspręsiu jos bent pusę tai virš 80% garantuota :D bet nelabai aš linkus tikėt, todėl stengsiuos viską išsiaiškint jei tik spėsiu :D

 Manoji 2007 m. leidimo. ;D ISBN 978-9955-632-08-5 jeigu skaičiai tokie, tuomet tokia pat. Jei ne, tai ne ;D Bet Mockaus vis dėlto panašios visos.

O dėl tų 80 proc. garantuotų, tai nežinau nežinau, gal ir yra tiesos. nes visgi pusę jos išsprendus kai kurie uždaviniai turėtų eiti kaip per sviestą ;DD tačiau su garantavimu reikia atsargiai elgtis;D

Žinutė parašyta: 2011-02-09 19:50:05 | Nuoroda

Mes va šiandien rašėm 2011 m. pilotines matematikos užduotis. Gal kas nors taip pat rašėte šiomis dienomis? Kaip sekėsi?;)

Žinutė parašyta: 2011-02-13 22:16:38 | Nuoroda
kikimara rašė:
JustinasK rašė:

Mes va šiandien rašėm 2011 m. pilotines matematikos užduotis. Gal kas nors taip pat rašėte šiomis dienomis? Kaip sekėsi?;)

 jo, vakar rasem, man tikrai nesunku buvo, bet kitiems nelengva. kaip tau? :) o kada atsakymai bus nezinai? ir jie bus procentais ar taskais? :)

 Na, man pasirodė tikrai nesudėtingas. Apart tai, kad labai susinervinau, kai pamačiau, kiek uždavinių su tikimybėm ir pan iš tos srities, o aš, kaip tyčia, mokykloj taip ir neišmokau iki galo jų, nes vis nebūdavau per tą temą mokykloj ;D Va, ir kaip tyčia, uždavinai iš jų buvo. Tai teko pasinaudot logika ir visai neblogai buvo, nes po rašymo galėjom peržiūrėt atsakymus, kuriuos mokytoja turėjo.:)

Tai va, manau, atsakymų prašyk savo mokytojos, ji tikrai turėtų turėt;) O dėl rezultatų, kiek žinau, tai bus procentais:)

Žinutė parašyta: 2011-02-23 18:08:06 | Nuoroda

Mano žiniomis, tu tiesiog negausi taškų, kuriuos gautum už tą metinį pažymį. Na, o ir taip aišku, kad į nemokamą reikia gerų rezultatų. Nebent išlaikysi puikiai egzaminus. Tuomet, manau, nepakiš kojos ir metinio nebuvimas. Tačiau jei egzaminai bus tik taip "maždaug neblogai", tai mažai tikėtina, kad įstosi į nemokamą;)

Žinutė parašyta: 2011-02-26 20:16:54 | Nuoroda

O šaunu. Aš taip pat apie ten galvoju. Ir iš tiesų dar nežinau, ar ISM, ar VU rašysiu pirmą. Esu skaitęs įvairius atsiliepimus (prisimenu, kad geresni ISM vertinimai). Tačiau tikriausiai labiausiai tą apsisprendimą gali nulemti egzaminų rezultatai;)

Žinutė parašyta: 2011-03-09 16:04:24 | Nuoroda
Išdidžiai rašė:

O kodėl norit į ekonomiką? Žinot konkrečiai, ar tiesiog gražiai skamba?

 Jei renkantis pagal skambesį, manau, galima rasti ir dar gražiau skambančių ;D

Na, aš asmeniškai renkuosi ekonomiką, nes vis dėlto savo ateitį sieju su nuosavu verslu, kam, manau, ekonomikos studijos padėtų pasiruošti. Tačiau yra ir kitų veiksnių, kurie nulėmė tą pasirinkimą - net ir tai, kad jau pradinėse klasėse stebėdavau savo "finansus", viską žymėdavau, planuodavau ir pan. ;DD

Žinutė parašyta: 2011-03-09 16:06:50 | Nuoroda

Lietuvių k., anglų k., matematika, istorija vbe.:)

Žinutė parašyta: 2011-05-24 19:01:58 | Nuoroda
SonyLT rašė:

Niekas jūsų nerašėt šių metų pilotinės užduoties matkės egzo? 

 Rašiau aš.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:39:08 | Nuoroda

 Kas pamenat, kiek iš vis taškų buvo galima surinkti?

Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:42:16 | Nuoroda
Neilla rašė:
Ighnaz rašė:

Su pusim atsakymas 315 ir gaunamas jis turbut tik taip elementariai kaip tu ir rasei :)

o kaip sprendet sita uzdavini? paprastai su proporcijom ar kokia lygti isradinejot? gal pamenat kiek tasku buvo uz ja? 

 Pirmokiškai, kaip ir daugelis čia rašiusių. Susiskaičiuoji, kiek kur tų medžių buvo, logiškai mąstai, kiek galėjo antrą mėnesį būt daugiausiai pušų ir išsprendi. 315.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:46:26 | Nuoroda

 Na, aš ir nepasakyčiau, kad labai lengvas buvo. Eidamas tikėjausi 95-100. O išėjau su nuotaika, kad jeigu gausiu daugiau nei 90, būsiu žiauriai laimingas. Tikiuosi, kad už du paskutinius uždavinius gausiu bent keletą taškų dėl kažko bandymą daryti. Su tuo stačiakampiu ilgį gavau, o su tikimybėm kažką ten tekstiniu variau, tai gal kaip nors vertintojai į tai atsižvelgs :D O daugiau tai labai abydna dėl figūros ploto, kad nepastebėjau to pimpuko viršuje ir skaičiavau su dideliu trikampiu. Taip pat kad natūraliesiems priskaičiavau nulį. Su progresija ten iš vis du kartus minusą pamečiau, tai švarrašty palikau du atsakymus - blogą ir tą gerą, kurį vos vos spėjau parašyti, tai gali būti, kad neužskaitys nei vieno. Na ir iš tų šudukų nuplaukė mano šimtukas.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:53:33 | Nuoroda
Egzustresas7894 rašė:
Vanitas vanitatum rašė:

Ar gavote su išvestine kritinius taškus?

 Ne, viršuje buvo 4 tai išvestinė niekada nelygi 0 . Wtf..

 Jo, aš ir taip gavau, kad tos išvestinės net nėjo panaudot. Todėl tik tuos du taškus stačiaus ir gavau berods -3 ir -1/3

Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:54:50 | Nuoroda
Egiuxz rašė:
Suniuss rašė:
Egiuxz rašė:

O su tom pušim kartais ne funkciją susidaryt reikėjo ir išvestinę prilyginus 0 gaut x?

 Man atrodo ne, nes ten normalaus nezinomojo net nera.

 Bet ten buvo žodis mažiausiai.

 Tai va šitas žodis ir suklaidino. Nes šiaip ten elementariai skaičiuojant ir gaunį tą "mažiausiai". Na, gal kam nors ir pavyko su išvestine, bet kažkodėl abejoju.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 14:00:02 | Nuoroda

 O kaip manot, ten tas didžiausias reikšmes ieškant, reikėjo rodyti, kad išvestinė lieva gaunas? Nes aš kai ją juodrašty tokią be reikšmių gavau, tai ir neberašiau į švarraštį.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 14:11:39 | Nuoroda

 Netikėkit čia tais "oj koks buvo lengvas". Visada yra tokių, kuriems būna lengva ir tokių, kuriems sunku. Ir su anglų egzaminu buvo tokių, kuriems labai lengvas pasirodė, bet su mokytoja kalbėjau, sakė, kad prastoki rezultatai. Čia tam forume susirinikę tikrai tie, kurie domisi egzaminais, rezultatais, t.y. suinteresuoti šiais dalykais, tai šiaip ir normalu, kad jie yra kažkiek "protingesni". Taigi, kol nėra konkrečių rezultatų, negalime kažko tvirtinti. Palaukim, sužinosim. ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-07 14:21:00 | Nuoroda
Ghost rašė:
Zigmukas rašė:
Mirtishiukas rašė:
Zigmukas rašė:
Mirtishiukas rašė:

eina šikt, sufailinau su a1, su tais telefonais 0.2x parašiau ir vienoj lygioj vietoj kur taškas liestinės neparašiau - ;/
ate ate 100tuk.

 kiek tiksliai gaunas ten toj sekoj a b c d 0 1 2 3 5 8..?

 -3

 as irgi -3, o dabar ir gerai sioj sekoj gaunas

-3 2 -1 1 0 1 1 2 3 5 8

 -3 ir -1 tinka

nes pagal mane -1 0 -1 1 0 11 2 3 5 8

 Tai pagal tave yra blogai, nes 0+ (-1) yra -1, o ne vienas.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 14:31:56 | Nuoroda
Egidijus:) rašė:

O man žiauru bus, ėjau į egzaminą ir partrenkė mane mašina, teks eiti į pakartotinę sesiją, taip nesiseka, jei saket, kad dabar lengvas egzaminas, tai kai į pakartotinę įdės kosminių uždavinių. Kaip nesiseka. 

 Va čia tai istorija. Eini žmogus į egzaminą - pyst mašina į kaulus. Na, linkiu tau sėkmės, tikiuosi, pakartotinė nebus sudėtinga ir parašysi dar geriau nei kad būtum parašęs dabar.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 14:35:25 | Nuoroda
Zigmukas rašė:

Bendrai paemus tai hujovas egzas, nes 4 taskai uz pusis, kuris yra labiau ne egzamino uzavinys o logikos patikrtinimas ivariuose renginiuose ar zurnalu galuose imestas(beja pats nepadariau iki galo). Toliau nebuvo nieko su vektoriais,isvestinem, du kart tirti grafika, vienas nubreztas o ktia paciam reikejo, toliau 15 ( 11 tasku) ir paskutinis(5 taskai( uzdavinys, pasanus ir abu reikalauja geometrijso ziniu. Tiesiog siemet nesamoningi uzdaviniai, nera tokio kuris atrinktu tuos kurie tikrai moka, kaip pernai paskutinis, o gaila.

 Pritariu, kad uždaviniai tikrai keisti ir neįdėti tokie, kurių tikrai daug kas tikėjosi.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 14:36:11 | Nuoroda
ėlivkA rašė:
nedwedas rašė:

o, to pacio uzdavinio paskutine lygtis irgi su logotritmais kiek gavot?

 499?

 aš irgi