Vartotojo Miau pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-19 15:32:37 | Nuoroda

nu sakes,ten isvis yra studentu toj socialinei pedagogikoj?:D nes ziuriu apmire visi cia... 

Žinutė parašyta: 2011-06-20 20:01:42 | Nuoroda
mistica rašė:

Sveiki. Ar daug laikančių motyvacinį? Kaip ruošiatės?

 as :)

Žinutė parašyta: 2011-06-23 18:33:22 | Nuoroda

o i kokia specialybe stojat  

Žinutė parašyta: 2011-06-29 16:59:55 | Nuoroda

kas ryt 8:30? :) 

Žinutė parašyta: 2011-06-29 17:00:42 | Nuoroda

kas ryt 8:30 laiko? :) 

Žinutė parašyta: 2011-06-29 17:43:17 | Nuoroda
MeLyNaKeS rašė:
Miau rašė:

kas ryt 8:30? :) 

 as :D

 i kokia tu spec?:D

Žinutė parašyta: 2011-06-29 19:02:32 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:

Na ką, aš laikiau šiandienn Vilniuje. Viskas būtų puiku, jei ne 4h laukimas po pirmos (rašymo) dalies. Baisiai pavargau. O šiaip motyvacinis testas tikrai nėra kažkoks baubas.  Rašymas galbūt buvo sunkesnioji dalis, lyginant su kalbėjimu. Buvau labai pavargus, todėl tikrai nesijaudinau eidama į pokalbį. Moterys buvo malonios, šypsojosi, neuždavinėjo tikrai nieko sunkaus, elementarius dalykus. Užtrukau tikrai neilgai, iki 7min. Žodžiu, tie kurie dar nelaikėt, tikrai nesijaudinkit.

 o ko klausinejo? :) ten 3 moterys sedi patalpoj  ane?:) o jei paklaus ko ir uzsikirisu?:D nes buna tokiu kl kur reikia gerai pagalvot ..

Žinutė parašyta: 2011-06-29 20:33:02 | Nuoroda
aivaras18 rašė:
Roberta Aurėja rašė:
neringiux rašė:
aivaras18 rašė:

 Sveiki visi, šitą gal žinot kokia tvarka ten kvies to pokalbio,nes girdėjau kurie iš toliau atvykę jiems pirmiau leidžia kalbėti.

 na kad ne,pagal abecele kviete,bent jau mus:)

 Mus taip pat pagal abėcėle

 Tai velnias, vadinasi eisiu vienas iš paskutinių

 wahahahha ;DDD

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:51:29 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
Kindre rašė:

gavot jau kas įvertinimus? ;)

 Na kur vakar laikėm, tai ne. (bent jau aš)

 o kur ivertinimus paziuret?

Žinutė parašyta: 2011-06-30 18:41:21 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
Miau rašė:
Roberta Aurėja rašė:
Kindre rašė:

gavot jau kas įvertinimus? ;)

 Na kur vakar laikėm, tai ne. (bent jau aš)

 o kur ivertinimus paziuret?

 Lamboj bus parašyta prie motyvacinio testo, ten kur "įvertinimo balas"

l kur ivertinimo balas?nerandu :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 19:09:21 | Nuoroda

o jei gauni 0 uz motyvacini,gali pretenduot i vf?? 

Žinutė parašyta: 2011-06-30 19:36:52 | Nuoroda
Amaya rašė:
Miau rašė:

o jei gauni 0 uz motyvacini,gali pretenduot i vf?? 

 Gali, tik mažiau šansų jau bus gauti tikslinę stipendiją. :) O dėl įvertinimo tai spausk lamoj skiltį '' užpildytas prašymas'' ir matysi įvertinimą :) 

 nerandu. https://rezultatai.nec.lt/results-web/ sitam?

Žinutė parašyta: 2011-06-30 19:46:07 | Nuoroda
Amaya rašė:
Miau rašė:
Amaya rašė:
Miau rašė:

o jei gauni 0 uz motyvacini,gali pretenduot i vf?? 

 Gali, tik mažiau šansų jau bus gauti tikslinę stipendiją. :) O dėl įvertinimo tai spausk lamoj skiltį '' užpildytas prašymas'' ir matysi įvertinimą :) 

 nerandu. https://rezultatai.lt/results-web/ sitam?

 Ne. Eik y lamabpo puslapi ir prisijunk, na kur pildei prašymą dėl stojimo, tada kairėj pusėj ieškok skilties ''užpildytas prašymas''  arba ''Egzaminai'' ir pasispausk.. :)

 supratau,aciu :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 19:48:28 | Nuoroda
vynous rašė:
Lituanistė rašė:

 Sveiki. Aš šiandien laikiau motyvacinį, tai gal kas žinot, kada jau galėčiau tikėtis atsakymų? Kiek girdėjau, atsakymus žmonės sužino po dviejų dienų kažkur. Tai ryt turbūt galiu net nesvaigt, kad sulauskiu atsakymų? :D 

 aš ir šiandien laikiau. :) tikėkimės, kad bus rytoj, o jei ne visą savaitgalį kamuosimės laukdamos Pirmadienio.

 sake per 48h.tai nemanau,kad ryt.tikiuosi bus sestadieni,bet tiksliai,juk nedarbo diena...

Žinutė parašyta: 2011-06-30 19:59:03 | Nuoroda
kkristy16 rašė:

Aš vakar laikiau, o šiandien jau žiuriu įrašyti tie du balai. Tai va, kiek pačiai atrodė, nusišnekėjau daug, vis dėlto daug jaudinausi, bet kadangi pakankamai motyvuotai pasakiau priežastis, kodėl noriu būti mokytoja, tai suėjo. :) pasirodo tuos 2 balus gauti lengviau nei tikėjausi.

 jo???o ko prisnekejai? :)) idomu,nes as irgi nusisnekejau :D ir jaudinaus ! ;/ parasyk ka ten sakei,gali i privata jei cia nenori :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 20:01:43 | Nuoroda
Lituanistė rašė:
Miau rašė:
vynous rašė:
Lituanistė rašė:

 Sveiki. Aš šiandien laikiau motyvacinį, tai gal kas žinot, kada jau galėčiau tikėtis atsakymų? Kiek girdėjau, atsakymus žmonės sužino po dviejų dienų kažkur. Tai ryt turbūt galiu net nesvaigt, kad sulauskiu atsakymų? :D 

 aš ir šiandien laikiau. :) tikėkimės, kad bus rytoj, o jei ne visą savaitgalį kamuosimės laukdamos Pirmadienio.

 sake per 48h.tai nemanau,kad ryt.tikiuosi bus sestadieni,bet tiksliai,juk nedarbo diena...

 Na, pačiu blogiausiu atveju turėtume žinot kitą antradienį :D Penktadienis atkrenta, nes neva nebus praėjusios dvi dienos. Savaitgalis savaime suprantama atkrenta, pirmadienis gal irgi, na, juk pirma diena po savaitgalio... :D Bet gal pagailės mūsų ir net ryt galėsim džiaugtis savo gerais įvertinimais :D

 bet ziurint i tai,kad pas mus atejo is 25 turejusiu laikyt tik 5 tai zinai,gal greiciau ivertins mus?

Žinutė parašyta: 2011-06-30 20:21:36 | Nuoroda
kkristy16 rašė:
Miau rašė:
kkristy16 rašė:

Aš vakar laikiau, o šiandien jau žiuriu įrašyti tie du balai. Tai va, kiek pačiai atrodė, nusišnekėjau daug, vis dėlto daug jaudinausi, bet kadangi pakankamai motyvuotai pasakiau priežastis, kodėl noriu būti mokytoja, tai suėjo. :) pasirodo tuos 2 balus gauti lengviau nei tikėjausi.

 jo???o ko prisnekejai? :)) idomu,nes as irgi nusisnekejau :D ir jaudinaus ! ;/ parasyk ka ten sakei,gali i privata jei cia nenori :)

 Pradžioj paprašė papasakoti apie save. Tai kai pradėjau... Nemoku apie save pasakoti trumpai, tai išsiplėčiau lyg kokia knygą rašyčiau, mane net nutraukė, liepė trumpinti ir pasakoti tik pagrindinius dalykus, tai paminėjau tik dar vieną dalyką, nebenorėjau vėl liežuvio už dantų nebelaikyt. Po to klausė, kodėl pasirinkau pedagogo kelią. Nu ką... Vėl pradėjau belekiek taukšti, mane ir vėl nutraukė, tai gavau tik po pora žodžių tas priežastis įvardinti. Bet man patiko kaip jas pateikiau :D Ko daugiau klausinėjo ir ką atsakinėjau nelabai pamenu, bet vienu žodžiu, visas pokalbis toks, kad šneku daug ir dažnai ne į temą. Viena kartą man net klausimą iš naujo skaitė, nes išsišnekėjusi nutolau nuo klausimo :D 

 tai cia dzin...

Žinutė parašyta: 2011-07-01 16:27:39 | Nuoroda
Kindre rašė:
dussy rašė:

na, ir kaip kam pasisekė? :)) aš tai turbūt pirmąkart gyvenime džiaugiuosi 2 gavus ;D

 ir aš džiaugiuosi gavus 2 :d bet kitaip ir būti negalėjo ;) bet turbūt tokių, kurie gavo 1 irgi nėra arba labai mažai jų :D

 man tai idomu uz ka 0 paraso? :? kaip cia jau susimalt reik

Žinutė parašyta: 2011-07-01 17:49:24 | Nuoroda
mistica rašė:
Miau rašė:
Kindre rašė:
dussy rašė:

na, ir kaip kam pasisekė? :)) aš tai turbūt pirmąkart gyvenime džiaugiuosi 2 gavus ;D

 ir aš džiaugiuosi gavus 2 :d bet kitaip ir būti negalėjo ;) bet turbūt tokių, kurie gavo 1 irgi nėra arba labai mažai jų :D

 man tai idomu uz ka 0 paraso? :? kaip cia jau susimalt reik

 Spėju, kad nulį parašo, kai žmogaus klaiki gramatika ir kalbos kultūra, kai nepagrindžia svariais argumentais savo pasirinkimo. Tiesiog neturi suvokimo, kur eina ir ką daro.

 cia jau visiskas degradas turi but :D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 19:56:58 | Nuoroda
vynous rašė:

Gal cia yra ketinanciu stoti i socialine pedagokika?

 as!pirmu numeriu