Vartotojo Miau pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-01 20:06:47 | Nuoroda
vynous rašė:
Miau rašė:
vynous rašė:

Gal cia yra ketinanciu stoti i socialine pedagokika?

 as!pirmu numeriu 

 Aš ir pirmu. Į kokį miestą? Universitetą/kolegiją?

 vpu,vln.o tu?

Žinutė parašyta: 2011-07-01 20:31:45 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
Miau rašė:
vynous rašė:
Miau rašė:
vynous rašė:

Gal cia yra ketinanciu stoti i socialine pedagokika?

 as!pirmu numeriu 

 Aš ir pirmu. Į kokį miestą? Universitetą/kolegiją?

 vpu,vln.o tu?

 Aš irgi ten

 pirmu nr? tai smagu,kursiokes busim :)

Žinutė parašyta: 2011-07-02 13:24:56 | Nuoroda
Peloponesietis rašė:
RolyPoly rašė:

 Gal kas žinote koks buvo pernai paskutiniojo pakviesto i VPU anglų filologijos vf vieta KB?  

 14,00
 

 o gal zinai koks balas i socialine pedagogika VF? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-02 13:26:26 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
Miau rašė:
Roberta Aurėja rašė:
Miau rašė:
vynous rašė:
Miau rašė:
vynous rašė:

Gal cia yra ketinanciu stoti i socialine pedagokika?

 as!pirmu numeriu 

 Aš ir pirmu. Į kokį miestą? Universitetą/kolegiją?

 vpu,vln.o tu?

 Aš irgi ten

 pirmu nr? tai smagu,kursiokes busim :)

 6 nr;DD Gal ir būsim, nes egzaminai truputį nuvyli, tai nemanau, kad įstosiu į ten, kur rašiau pirmais numeriais

 

Kaip motyvacinis pasisekė tau?

 dar nezinau kiek gavau,nes uzvakar laikiau :) o siaip tai tikiuos bent 1 gaut.. o tau kaip? ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-02 13:28:09 | Nuoroda

Ei,kas laiket motyvacini 30diena,neradot siandien ivertinimo??  

Žinutė parašyta: 2011-07-02 16:46:46 | Nuoroda
Peloponesietis rašė:
vynous rašė:
Peloponesietis rašė:
Miau rašė:
Peloponesietis rašė:
RolyPoly rašė:

 Gal kas žinote koks buvo pernai paskutiniojo pakviesto i VPU anglų filologijos vf vieta KB?  

 14,00
 

 o gal zinai koks balas i socialine pedagogika VF? :)

 15,38

 cia aukciausias, zemiausias ar vidutinis?

 Žemiausias. Aukščiausias - 19,98

 tai cia praeitais metais toks buvo :P

Žinutė parašyta: 2011-07-02 16:49:19 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
Miau rašė:
Roberta Aurėja rašė:
Miau rašė:
Roberta Aurėja rašė:
Miau rašė:
vynous rašė:
Miau rašė:
vynous rašė:

Gal cia yra ketinanciu stoti i socialine pedagokika?

 as!pirmu numeriu 

 Aš ir pirmu. Į kokį miestą? Universitetą/kolegiją?

 vpu,vln.o tu?

 Aš irgi ten

 pirmu nr? tai smagu,kursiokes busim :)

 6 nr;DD Gal ir būsim, nes egzaminai truputį nuvyli, tai nemanau, kad įstosiu į ten, kur rašiau pirmais numeriais

 

Kaip motyvacinis pasisekė tau?

 dar nezinau kiek gavau,nes uzvakar laikiau :) o siaip tai tikiuos bent 1 gaut.. o tau kaip? ;)

Maximumas, 2 balai Manau, kad ir tu tiek gausi

 kaip faina ;D na tikekimes! 

Žinutė parašyta: 2011-07-02 17:42:47 | Nuoroda
Peloponesietis rašė:
Miau rašė:
Peloponesietis rašė:
vynous rašė:
Peloponesietis rašė:
Miau rašė:
Peloponesietis rašė:
RolyPoly rašė:

 Gal kas žinote koks buvo pernai paskutiniojo pakviesto i VPU anglų filologijos vf vieta KB?  

 14,00
 

 o gal zinai koks balas i socialine pedagogika VF? :)

 15,38

 cia aukciausias, zemiausias ar vidutinis?

 Žemiausias. Aukščiausias - 19,98

 tai cia praeitais metais toks buvo :P

 Praeitų metų ir klausia.

 praeitu metu klausia i anglu filologija,o as klausiu siu metu i socialine pedagogika :)

Žinutė parašyta: 2011-07-02 20:18:58 | Nuoroda

tai jei mano konkursinis balas tarkim 15,80  ir gavau 1 bala uz motyvacini tai visas balas bus 16,80? 

Žinutė parašyta: 2011-07-02 21:33:14 | Nuoroda
Lituanistė rašė:

 Kas laikė motyvacinį testą birželio 30d 8.30 h Vilniuj, pasižiūrėkit, jau turėtų būt rezultatai ;)

aha radau..kiek gavai? 

Žinutė parašyta: 2011-07-02 21:36:32 | Nuoroda
Lituanistė rašė:
Miau rašė:
Lituanistė rašė:

 Kas laikė motyvacinį testą birželio 30d 8.30 h Vilniuj, pasižiūrėkit, jau turėtų būt rezultatai ;)

aha radau..kiek gavai? 

 + 2 :D o kiek tu? :)

 1 ;/ jetau jus cia visi apsigime mokytojai (geraja prasme :D)  ar kaip? :) kiek tik skaiciau cia tai visi +2.pagirtina!

Žinutė parašyta: 2011-07-02 21:48:44 | Nuoroda
Lituanistė rašė:
Miau rašė:
Lituanistė rašė:
Miau rašė:
Lituanistė rašė:

 Kas laikė motyvacinį testą birželio 30d 8.30 h Vilniuj, pasižiūrėkit, jau turėtų būt rezultatai ;)

aha radau..kiek gavai? 

 + 2 :D o kiek tu? :)

 1 ;/ jetau jus cia visi apsigime mokytojai (geraja prasme :D)  ar kaip? :) kiek tik skaiciau cia tai visi +2.pagirtina!

 Na, žinok, aš net neįsivaizduoju pagal ką jie sprendė, kam +2, kam +1... Aš pati nieko negalvojau dėl savo rezultato, galvoju, kiek bus, tiek, nes net neįsivaizdavau, kaip vertins. Man pačiai atrodė, kad per pokalbį buvo keletą vietų, kur nusišnekėjau :D Na, bet, matyt, daugiausia išlošiau dėl savo nuoširdumo. Bet vis vien šaunu, kad tu +1 gavai, vis prisideda stojant ;) Kiek skaičiau, tai 0 nieks negavo arba nesigiria :D Atrodo, buvo keletas žmonių, kurie irgi gavo +1, bet daugiausia +2 :) Na, bet nesvarbu, +2 ar +1 svarbu prisdeda kažkoks baliukas :D

 naaa man tai butu svarbu 2 gaut.ne del to,kad prisideda,o del to,kad faina butu zinot,kad tave ivertino kaip tinkama but pedagoge ..

Žinutė parašyta: 2011-07-02 21:58:33 | Nuoroda
Lituanistė rašė:
Miau rašė:
Lituanistė rašė:
Miau rašė:
Lituanistė rašė:
Miau rašė:
Lituanistė rašė:

 Kas laikė motyvacinį testą birželio 30d 8.30 h Vilniuj, pasižiūrėkit, jau turėtų būt rezultatai ;)

aha radau..kiek gavai? 

 + 2 :D o kiek tu? :)

 1 ;/ jetau jus cia visi apsigime mokytojai (geraja prasme :D)  ar kaip? :) kiek tik skaiciau cia tai visi +2.pagirtina!

 Na, žinok, aš net neįsivaizduoju pagal ką jie sprendė, kam +2, kam +1... Aš pati nieko negalvojau dėl savo rezultato, galvoju, kiek bus, tiek, nes net neįsivaizdavau, kaip vertins. Man pačiai atrodė, kad per pokalbį buvo keletą vietų, kur nusišnekėjau :D Na, bet, matyt, daugiausia išlošiau dėl savo nuoširdumo. Bet vis vien šaunu, kad tu +1 gavai, vis prisideda stojant ;) Kiek skaičiau, tai 0 nieks negavo arba nesigiria :D Atrodo, buvo keletas žmonių, kurie irgi gavo +1, bet daugiausia +2 :) Na, bet nesvarbu, +2 ar +1 svarbu prisdeda kažkoks baliukas :D

 naaa man tai butu svarbu 2 gaut.ne del to,kad prisideda,o del to,kad faina butu zinot,kad tave ivertino kaip tinkama but pedagoge ..

 O tu iš tiesų norėtum dirbti pedagoge? Nes jei tikrai nori, na, tada truputėlį keista, kad tau parašė 1 :(

 nieko keisto,viskas priklauso kaip save pateiksi :) sakau,sitas testas neparodo esmes,nors ir sedi psihologe  ;D na as juos suprantu..nes as nebuvau aktyvi mokykloj,ir isvis nemegau jos,tai vat tiesa ir pasakiau :)

Žinutė parašyta: 2011-07-02 22:05:31 | Nuoroda
Lituanistė rašė:
Miau rašė:
Lituanistė rašė:
Miau rašė:
Lituanistė rašė:
Miau rašė:
Lituanistė rašė:
Miau rašė:
Lituanistė rašė:

 Kas laikė motyvacinį testą birželio 30d 8.30 h Vilniuj, pasižiūrėkit, jau turėtų būt rezultatai ;)

aha radau..kiek gavai? 

 + 2 :D o kiek tu? :)

 1 ;/ jetau jus cia visi apsigime mokytojai (geraja prasme :D)  ar kaip? :) kiek tik skaiciau cia tai visi +2.pagirtina!

 Na, žinok, aš net neįsivaizduoju pagal ką jie sprendė, kam +2, kam +1... Aš pati nieko negalvojau dėl savo rezultato, galvoju, kiek bus, tiek, nes net neįsivaizdavau, kaip vertins. Man pačiai atrodė, kad per pokalbį buvo keletą vietų, kur nusišnekėjau :D Na, bet, matyt, daugiausia išlošiau dėl savo nuoširdumo. Bet vis vien šaunu, kad tu +1 gavai, vis prisideda stojant ;) Kiek skaičiau, tai 0 nieks negavo arba nesigiria :D Atrodo, buvo keletas žmonių, kurie irgi gavo +1, bet daugiausia +2 :) Na, bet nesvarbu, +2 ar +1 svarbu prisdeda kažkoks baliukas :D

 naaa man tai butu svarbu 2 gaut.ne del to,kad prisideda,o del to,kad faina butu zinot,kad tave ivertino kaip tinkama but pedagoge ..

 O tu iš tiesų norėtum dirbti pedagoge? Nes jei tikrai nori, na, tada truputėlį keista, kad tau parašė 1 :(

 nieko keisto,viskas priklauso kaip save pateiksi :) sakau,sitas testas neparodo esmes,nors ir sedi psihologe  ;D na as juos suprantu..nes as nebuvau aktyvi mokykloj,ir isvis nemegau jos,tai vat tiesa ir pasakiau :)

 Na, bet vis vien nenusimink per daug ;) Ir +1 šaunu ;)

 jo :) koks tavo konkursinis balas? 

Žinutė parašyta: 2011-07-02 22:16:18 | Nuoroda

Mano priklausomai kiek gausiu is ist,bet su mano skaiciavimais ir su +1 uz motyvacija 16,80 :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-02 22:39:04 | Nuoroda
Lituanistė rašė:
Miau rašė:

Mano priklausomai kiek gausiu is ist,bet su mano skaiciavimais ir su +1 uz motyvacija 16,80 :) 

 O ką tu pirmu numeriu rašei? :)

 pirmu ir paskutiniu socialine pedagogika :) o tu speju lietuviu filologija? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:46:52 | Nuoroda
Lituanistė rašė:
Miau rašė:
Lituanistė rašė:
Miau rašė:

Mano priklausomai kiek gausiu is ist,bet su mano skaiciavimais ir su +1 uz motyvacija 16,80 :) 

 O ką tu pirmu numeriu rašei? :)

 pirmu ir paskutiniu socialine pedagogika :) o tu speju lietuviu filologija? :D

 gerai spėji :D :D

 o tu is Vln? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 13:53:16 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:

Manau, kad bent jau puse iš tų, kurie laikė motyvacinį testą- nebus pedagogai.

Beje, jūs žadat gyvent bendrabutį ar nuomuotis butą?

 Gali but.. as tai namie gyvensiu bet taaaip noreciau nuomotis 

Žinutė parašyta: 2011-07-03 14:31:06 | Nuoroda

irgi :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-03 14:41:05 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
Miau rašė:
Roberta Aurėja rašė:

Manau, kad bent jau puse iš tų, kurie laikė motyvacinį testą- nebus pedagogai.

Beje, jūs žadat gyvent bendrabutį ar nuomuotis butą?

 Gali but.. as tai namie gyvensiu bet taaaip noreciau nuomotis 

 O bendrabutis nevilioja?;DD

 na as is Vln,tai ar leis man ten gyvent? ;D siiap jau geriau namie,bet tolokai gyvenu,tai noreciau turet privilegija panakvot ten kartais :D