Vartotojo Akvarele92 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:04:27 | Nuoroda
Eimiss rašė:

 kaip manot, netikslingiausia pasiimti 2009metais sudarytą programą, skaityti kiekvieną punktą ir žiūrėt ko nemoki? ;] visgi tik 12 lapų. per diena pora kartų galima viską pražvelgt, kaip jūs pvz ruošiatės? žalia knygutė sudaryta pagal programą, bet kam skaityt viską iš eilės? Jeigu ko nemoku pagal programą, iškarto atsiverčiu ir paskaitau, ar yra dar taip darančių? ;] įdomu

 manau dar tikslingiau pagal punktus, kurių nemoki susirasti egzaminuoe užduotis ir įveikti jas :)

 Bent jau man smagiausiai ir rezultatyviausiai sekasi mokytis būtens sprendžiant egzaminus, o ne skaitant knygas, kurios ima migdyti po kiek laiko :)

Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:05:05 | Nuoroda
viksva rašė:

Ei jūs, gyvenat Vilniuj tai ir nesikraustykit niekur ! ;D

 O vat norėsim ir kraustysimės ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:31:40 | Nuoroda
Light Arus rašė:

oj dar daaaaug busimų medicikų yra :D

 labai gerai kiekį atspindi lamabpo statistika pasirinkimų :D šiuo metu į LSMU vf mediciną nori 316 personų(200 iš jų 1-2 numeriu), o dar tik savaitė praėjo :D

Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:35:50 | Nuoroda

 Paspaudi ant registracijos prašymų ir dar neprisijungus mėlynu šriftu apatinė eilutė "studijų programų pasirenkamumo ataskaita" ;] bp.lamabpo.lt/bp2011/lama_is.main

Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:37:49 | Nuoroda

 Vilnius apie 180, o Kaunas lyg ir apie 300 priima :D

Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:33:30 | Nuoroda
Delčia rašė:

Būtinai praeitais metais turėjo būti pats, mano nuomone, geriausias bandymas:// Galėtų padaryti šposą ir vėl jį įdėti,-pasakė užsisvajojęs drambliukas.

 Apie pagrindinės ar pakartotinės sesijos? :) nes pakartotinės labai jau daug diskusijų sukeliantis

Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:34:31 | Nuoroda

 Aš kažkodėl taip pat nuojautą turiu, kad augalus gali įmesti. Arba tą su bulvėm. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:44:01 | Nuoroda
Delčia rašė:
Akvarele92 rašė:
Delčia rašė:

Būtinai praeitais metais turėjo būti pats, mano nuomone, geriausias bandymas:// Galėtų padaryti šposą ir vėl jį įdėti,-pasakė užsisvajojęs drambliukas.

 Apie pagrindinės ar pakartotinės sesijos? :) nes pakartotinės labai jau daug diskusijų sukeliantis

 Pagrindinės. Pakartotinėje sesijoje..švelniai tariant, nelabai patiko man:D

 Pagrindinės mielas toks buvo :D o pakartotinės ten totali visiška neaiški nesamonė :) ir patys atlikinėjom, ir su trim mokytojom teko diskutuot. Niekas dorai ir nebežino kaip turi būti išties, nes išsiskiria rezultatai. :D

Žinutė parašyta: 2011-06-07 22:06:34 | Nuoroda
Delčia rašė:

Kaip gerai, kas jūs visi į Kauną taip noriai:D

Klausimėlis: kodėl karštame ore žmogui lengviau palaikyti pastovią kūno temperatūrą negu karštame vandenyje? Čia atsakymas turėtų būti susijęs su prakaito liaukomis, tiesa?

 Su prakaito liaukom. Lygiai taip ir su drėgnu oru. Kuo oras drėgnesnis, tuo lėčiau prakaituojam dėl mažo vandens koncentracijų skirtumo- sunkiau atsivėsinam, nevyksta normali termoreguliacija :)
 

O dar kadangi vanduo karštas tai ir išplėsti kapiliarai/arteriolės mažai naudos duoda- šiluma menkai išspinduliuojama

Žinutė parašyta: 2011-06-07 22:08:33 | Nuoroda
Akvarele92 rašė:
Delčia rašė:

Kaip gerai, kas jūs visi į Kauną taip noriai:D

Klausimėlis: kodėl karštame ore žmogui lengviau palaikyti pastovią kūno temperatūrą negu karštame vandenyje? Čia atsakymas turėtų būti susijęs su prakaito liaukomis, tiesa?

 Su prakaito liaukom. Lygiai taip ir su drėgnu oru. Kuo oras drėgnesnis, tuo lėčiau prakaituojam dėl mažo vandens koncentracijų skirtumo- sunkiau atsivėsinam, nevyksta normali termoreguliacija :)
 

O dar kadangi vanduo karštas tai ir išplėsti kapiliarai/arteriolės mažai naudos duoda- šiluma menkai išspinduliuojama

 Antro mano pastraipos šiuo atveju nereikia- neperskaičiau gerai klausimo :D

Žinutė parašyta: 2011-06-08 12:16:32 | Nuoroda
insomnia927 rašė:

Sveiki, gal žinot, grafiką atsakymų lape reikia brėžti pieštuku ar tušinuku?

 viskas tušinuku

Žinutė parašyta: 2011-06-08 13:26:43 | Nuoroda

 aš kažkaip jau pradedu bijot 

Žinutė parašyta: 2011-06-08 16:49:25 | Nuoroda
lolamona rašė:

sveiki visi, kilo didžiulis klausimas, šiandien nusipirkau naują "Kur stoti 2011". ir labai nustebino konkursiniai balai, nuo kada paskutinio kandidato stojančio į mediciną (KMU) KONKURSINIS BALAS 14,60?? o nefinansuojamo 16,48? vilniuje pvz. į nemokamas 16,48, o įmokamas18,96. nieko nebesuprantu, čia žurnale klaisdos, ar 2010 metais stojo mažai?ačiū už atsakymus

 gal senų labai metų duomenys. Naujus univerų svetainėse pamatysi ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-08 16:51:29 | Nuoroda

 gal kas 2010 pakartotinės ats turit?

Žinutė parašyta: 2011-06-08 17:44:11 | Nuoroda

 Aš irgi daugiau žmogaus norėčiau :)) o šiaip...pamatysim rytoj, neverta jau čia bespėliot :))

Žinutė parašyta: 2011-06-08 17:44:11 | Nuoroda

 Aš irgi daugiau žmogaus norėčiau :)) o šiaip...pamatysim rytoj, neverta jau čia bespėliot :))

Žinutė parašyta: 2011-06-08 17:47:49 | Nuoroda

 liko 15h :D

 

Aš iš nebeturėjimo kur pasidėt House'ą žiūriu ir svajoju apie studijas :D

Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:10:58 | Nuoroda

 Aš odontologiją 1nr įrašiau :) 2-mediciną.

Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:12:09 | Nuoroda
Grace rašė:
infyou rašė:

Turiu toki klausima is rakto.Tarkim turim 5 stuburinius gyvunus is skirtingu klasiu ir juos reikia suskirstyti pagal atskirus pozymius i lentele.Tai ar butinai reikia atrinkti pagal toki pozymi,kuris budingas tik vienam gyvunui ar galima imti ir tuos,kurie pvz dviems gyvunams budingi,o kitiems ne?

 jo, galima imti po kelis gyvunus, tarkim isorinis apvaisinimas budingas zuvims ir varlems, o vidinis... ir zuvis su varle gali isskirti pagal kvepavimo organus

 O sudarinėjamas raktas ne pagal išorinius požymius?

Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:16:23 | Nuoroda
Grace rašė:
Akvarele92 rašė:
Grace rašė:
infyou rašė:

Turiu toki klausima is rakto.Tarkim turim 5 stuburinius gyvunus is skirtingu klasiu ir juos reikia suskirstyti pagal atskirus pozymius i lentele.Tai ar butinai reikia atrinkti pagal toki pozymi,kuris budingas tik vienam gyvunui ar galima imti ir tuos,kurie pvz dviems gyvunams budingi,o kitiems ne?

 jo, galima imti po kelis gyvunus, tarkim isorinis apvaisinimas budingas zuvims ir varlems, o vidinis... ir zuvis su varle gali isskirti pagal kvepavimo organus

 O sudarinėjamas raktas ne pagal išorinius požymius?

 Jeigu prie rakto duodamas paveikslas, tai sudarineji pagal paveiksle matomus pozymius. jei ne tai siulyciau imti anatomija, nes pagal isorinius galima lengvai suklyst, ypac tokius,kuriuos lemia modifikacijos.

 Ok, jau usipainiojus buvau :D Juk egzamine būdavo paveiksliukai :)