Vartotojo Akvarele92 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-10 10:15:58 | Nuoroda
deive10 rašė:

 apie koki anglu kalbos testa cia kalbat?

 LSMU įstojus ir atvažiavus pasirašyti sutarties, laikai anglų testuką :) pagal jį maždaug į srautus skirsto kiek žinau ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-10 10:16:46 | Nuoroda

 Galbūt atiduosiu už 100Lt ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-10 10:18:00 | Nuoroda

 Universitetų, kurie domina, puslapiuose.

Žinutė parašyta: 2011-07-10 21:42:52 | Nuoroda

 Taip, labai laukiam, kad kas nušviestų LSMU barakų situaciją :))

Žinutė parašyta: 2011-07-12 17:03:54 | Nuoroda
Perkunas rašė:
Ighnaz rašė:
Perkunas rašė:

Nesuprantu zmoniu, kurie turi 20< bala ir nestoja i VU odontologija... Gi ten geriau vien tuo, kad priima vos po 30 zmoniu...

LSMU turi gan daug savu pliusu, del to ten ir stoju :)

 Nu zinau, kad kaune daugiau praktikos, ale bet vistiek... Visgi Vilnius tai ne Kaunas :D

 Vilnius tai ne Kaunas. Bet ir vilniečiai į Kauną stoja. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-12 22:22:44 | Nuoroda
Queen rašė:
Akvarele92 rašė:
Perkunas rašė:
Ighnaz rašė:
Perkunas rašė:

Nesuprantu zmoniu, kurie turi 20< bala ir nestoja i VU odontologija... Gi ten geriau vien tuo, kad priima vos po 30 zmoniu...

LSMU turi gan daug savu pliusu, del to ten ir stoju :)

 Nu zinau, kad kaune daugiau praktikos, ale bet vistiek... Visgi Vilnius tai ne Kaunas :D

 Vilnius tai ne Kaunas. Bet ir vilniečiai į Kauną stoja. :D

 bet stoja į Kauną tikrai ne dėl to kad miestas patinka,o tik dėl to kad ten universitetas ;);D

 Pamiršus stereotipininius nusistatymus ir apsilankius ten be minties "aš vilnietė ir Kaunas man patikt negali", miestas kitom spalvom atsiskleidžia ;D 

Žinutė parašyta: 2011-07-12 22:42:14 | Nuoroda
Perkunas rašė:
Queen rašė:
Perkunas rašė:
Queen rašė:
Akvarele92 rašė:
Perkunas rašė:
Ighnaz rašė:
Perkunas rašė:

Nesuprantu zmoniu, kurie turi 20< bala ir nestoja i VU odontologija... Gi ten geriau vien tuo, kad priima vos po 30 zmoniu...

LSMU turi gan daug savu pliusu, del to ten ir stoju :)

 Nu zinau, kad kaune daugiau praktikos, ale bet vistiek... Visgi Vilnius tai ne Kaunas :D

 Vilnius tai ne Kaunas. Bet ir vilniečiai į Kauną stoja. :D

 bet stoja į Kauną tikrai ne dėl to kad miestas patinka,o tik dėl to kad ten universitetas ;);D

 visiskai teisingai :) esu vilnietis, bet stoju i kauna :) keistas man ten vietomis tas Kaunas (pvz tas ziedas prie kauno pilies, kur vaziuojant ziedu tau salutinis), bet univeras gi Kaune stovi, tai tenka cia ir stot :D

 Aš irgi vilnietė,ir irgi į Kauną. Ai va kodėl čia visus skatini vilniun stot,kad daugiau vietų Kaune būtų laisvų ;)

 Is dalies galbut taip :D taciau mano balo, galbut uztektu Vilniui tik i medke vf :) odontologija 20~ eina :D tiek tureciau, tj tiesiu taikymu eiciau ten ziuretis kur kas ir kaip :D O Kaune gi tos grupes didesnes tikrai, manau, konkurencija delto irgi didesne, nes reik destytoju demesio visiems visgi skirtumas kur 30 priima, kur 100+ :D

 grupėje lsmu žmonių būna 10-12, taigi grupės nėra didesnės :)  

Žinutė parašyta: 2011-07-13 07:46:12 | Nuoroda

 Nesipykstam. Teisingai, stokit visi į VU, mums daugiau vietų liks LSMU. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-13 16:19:19 | Nuoroda
deive10 rašė:
ditesaltyte rašė:

 Ne, reikia patvirtinti, kad turi juos:) Būstinės didesniuose miestuose juos nukopijuoja ir nusiunčia į centrinę:) Tarkim tarptautinius užsienio kalbų sertifikatus irgi reikia pristatyti:) Papildomi balai pridedami už tarptautinių ir šalies olimpiadų prizines vietas, užimtas 11-12 klasėj:) Dar už Es Jaunųjų mokslininkų konkursą prideda:)

 bet juk dokumentus, patvirtinancius tavo laimejimus pristatai kai eini sutarti pasirasyti?

 Aš irgi pasimečiau dėl tų papildomų. Parašiau laišką lamai tai atrašė, kad reikia pristatyti tik jei baigei iki 2010, o dabartiniams abiturientams pakanka pažymėti lamos sistemoj, o pristatyti univerui pasirašinėjant sutartis :)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 16:30:23 | Nuoroda

  Laba diena,
> Noriu pasiteirauti ar diplomą, suteikiantį papildomų balų, užtenka pažymėti
> jūsų sistemoj ir pristatyti jį universitetui jau įstojus ar reikėtų atnešti
> į jūsų būstinę prieš rezultatų paskelbimą?

Atsakymas: Laba diena,


Priklauso nuo to, kada įgijote vidurinį išsilavinimą. Jei anksčiau nei 2010 m.,
tuomet Jums vienaip ar kitaip reikės pristatyti išsilavinimo dokumentus į
punktą, todėl pridėkite ir tuos, už kuriuos suteikiami papildomi balai. Jei
vėliau nei 2010 m., tuomet tinka Jūsų paminėtas variantas.

Pagarbiai,

Martyna Gervytė
Operatorė - konsultantė
Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti
Tel. 8-37-320728, 8-37-320837
El. paštas [email protected]
Tinklalapis www.lamabpo.lt

 

Tad, manau, galima ir nešt, ir nenešt :)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 16:40:20 | Nuoroda

 Normalu. :D Neapsisprendžia moterytė. :D Man rods aš tuoj lėksiu į punktą dėl viso pikto :D

Žinutė parašyta: 2011-07-13 17:35:56 | Nuoroda
Domce rašė:

 O su 19.06 KB yra vilties i VU mokama medicina?

 Pernai VU mokamų vietų visai nebuvo, tai nelabai ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 23:50:09 | Nuoroda
Perkunas rašė:
Dovilez rašė:
AdasLv rašė:
Dovilez rašė:

na va paskaiciau delfi straipsni kad odonto ta specialybe kuria dauguma raso pirmu nr  siemet ;/ tai vapsie dbr nuotaika sugedo...

 

 Nu ir? Daug rašo, o kiek iš tos daugumos turi realias galimybes?

 ziurint ka laikyti realiomis galimybemis :)

be to stojimas dar plius ir loterija ;)

 be abejo reik turet bio 90~, chemija/matematika ~80, lietuviu ~80, A lygiu pazymys matematika/ chemija 10. Tuomet tai yra realios galimybes. Idomu kiek ten stojanciu i medke LSMU turi tokius rezultatus is tu 500-600? :D zinau, jog cia visokie adai, ignai, akvareles (ir kiti cia besireiskiantys sioje temoje) turi fantastiskus ivertinimus, taciau patikek, tokiu tikrai nera labai labai labai daug :D

 Pataisysiu: kosmiškai fantastinių balų neturiu :) egzamininis 19,44 :) bet turiu papildomų, tuo ir guodžiuosi ;)

Ir šiaip, žiūrėkim ramiai, teisingai sakai: iš tų 600 mažai kas turi aukštus įvertinimus, o dabar spėliot kils ar kris balas beprasmiška. Mažiau nei 2sav liko ir pamatysim kompiuterio ekranuose kvietimus studijuoti. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-16 15:18:05 | Nuoroda
Nėja. rašė:

Gal kas zino ka nors daugiau apie LSMU barakus? :) ar bent zino, kur galima butu rasti daugiau info apie dokumentus, kurie suteiktu pirmuma gauti kambari? :)

 Studentų atstovybės puslapyje yra bendrikų nuostatai ir gavimo sąlygos :) 193.219.163.242/index.php?view=article&catid=5%3Adokumentai&id=92%3Akmu-student-bendrabui-nuostatai&Itemid=50&option=com_content

Žinutė parašyta: 2011-07-21 06:30:51 | Nuoroda

 22,44. Turbūt neįstosiu ir aš. ;( :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 19:34:39 | Nuoroda

 Kaip jaučiatės dėl rytojaus? Mane kažkaip vakare į jauduliukus patraukė :))

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:25:48 | Nuoroda

 Jungiuosi ir aš prie būsimų LSMU odontologų. :) su 19,44 dar gavau vf ;))

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:37:32 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
altin rašė:

Didziausi didziausi sveikinimai visiems istojusiems naujiesiems dantu daktarams :)) Is kart pranesu, jog neplanuotumete nieko Rugpjucio 29-30d.  nes turesime pirmakursiu susipazinimo stovyklele! Bet apie viska jau gyvai, atejus pasirasyti sutarciu, ir per susirinkima rugpjuti!  O dabar paatostogaukite, nes jegu prireiks visiems ilgiems ateinantiems metams..

 Hmm o 29 diena (ar anksciau) jau bus galima i bendrabucius isikraustyti? Nes jeigu i stovykla ta isvaziavus tai tik 31 poto turbut galetu kraustytis, ar ne per velu jau paskutine diena?

 Mane irgi domina kaip čia bus... Nes parašyta, kad pirmakursiai per paskutines 3 rugpjūčio dienas turi įsikraustyt. Nekažkas gaunasi čia tuomet. :/

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:27:15 | Nuoroda

 LSMU odontologija vf :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:28:25 | Nuoroda

 Žinau tik kad draugė į VU su 20,06 nepateko :)