Vartotojo Pride pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-12 18:49:50 | Nuoroda
Evaldas1993 rašė:
rbakas rašė:

 Pride, tai 100 gavai, ane? Kad taip jau teigi, kad visi tik lengvyn ir lengvyn ėjo :)

 Faktas, kad negavo, nes tokio žmogaus rezultatai šitam portale jau žaliai mirgėtų po kiekviena žinute, o vadinas buvo priežasčių čia nevesti to abituriento numerio ;)

 O kaip juos isivesti? :D AS tiesiog nemoku naudotis ta kvaila deze... Ne, negavau 100. Mano visi egzai, isskyrus lietuviu, islaikyti virs 90%.  Priveliau buku klaidu, kaip ir minejau, lengvas egzas koja pakisa tiems, kurie daug mokosi, nes nera "atrankiniu" uzduociu, nera sunkiu klausimu.  Ir kuo as ponui Evaldui nepatinku? Ziuriu kiekvienoj temoj tik iesko budu kaip uzvaryti.

Žinutė parašyta: 2012-06-12 18:53:45 | Nuoroda
MissBootee rašė:

www.delfi.lt/news/daily/education/busimuju-mediku-laukia-arsi-konkurencine-kova.d?id=58908181

ojei.. turbūt net ir po 90 egzus išlaikius nebeliks šansų įstoti :( košmaras

 Manau, 19.3-19.35 pereinamasis i medicina bus, nemanau, kad labai keisis siais metais. Visada daug stojo i medicina.

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:08:55 | Nuoroda
Evaldas1993 rašė:

O siaip, nemanau, kad sitoj kartoj daug stipriu zmoniu, pvz., musu grupej is vieno tikejosi neblogo rezultato (apie 80), bet ten toooookiu nesamoniu prirase, pvz. paskutiniam klausime vietoj transpiracijos, parase kad ten kvepavimas, tai mokytoja vos neverke ir sake, kad turbut jau ir 50 nebegaus :D 

 Praeitais metais per respublikine olimpiada kazkas is destytoju pasake, kad abiturientai tupeja, o olimpiadininkai gudreja :D

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:09:36 | Nuoroda
Vidokkas rašė:

As tikiuosi, kad i medicina siais metais reikalaus mazesnio balo nei praeitais ;/ 

 Tikekis geriausio, ruoskis blogiausiam :) Jeigu nemanai, kad gerai islaikysi bio, mars mokytis chemijos.

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:21:51 | Nuoroda
Valentas rašė:

Jūs atrodote tokie entuziastai biologijos ir chemijos. Nejaugi vienintelė specialybė visiem medicina? Medicina yra pašaukimo reikalas. Turi norėt žmonėm padėt, turi pamąstyti ar ištversi ilgas būdėjimo ir darbo valandas. Neveltui didžiulė atranka medikam UK. Turi būti praėjęs mažiausiai metus savanoriavimo dar mokykloje besimokydamas, kad bent turėtum šansų, kad tave priimtų. Be abejo svarbu, kad tik geriausi taptų tais, kurie gydys žmogų, bet yra ir kita pusė - daug kas stoja, nes žino, kad po studijų beveik garantuotai gaus darbą, o jeigu čia nepasiseks, tai užsienyje laukia išskėstom rankom...Vėlgi, draugai užsieniečiai ir geras šeimos draugas gydytojas mane beveik atkalbėjo nuo šios profesijos, nes krūviai nežmoniški. Nereikia slinkti kartu su minia - o mediku tapti yra garvė, tai jau aš išlaikysiu gerai egzus ir man tai bus skirta.. Neprotingai daro LT uniai, kad jokių asmenybės aprašymų, savanoriavimo neitraukia, nes visur vakaruose turi didžiulį pranašumą prieš kitus, įrodęs, kad turi pašaukimą... Tei va,

 Is manes butu prastas medikas. As tyciociausi is pacientu, vadinciau juos idiotais ir niekinciau juos :D Beto, kai Dedei Pride atsibostu dirbti, jis tyliai isbegtu is ligonines ^^ O kas liecia uzsieni... UK i betkokia specialybe stojant reikia parasyti mmotivacini laiska, kuris nemazai reiskia. 

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:25:48 | Nuoroda
Vidokkas rašė:

As gana skeptiskai ziuriu i biotechnologijas lietuvoje, nors ir sparciai tobuleja VU ypac, naujosios technologijos ir t.t... Bet nekelia man pagundos mokytis situ specialybiu lietuvoje, o kaip zinia, tokios biotechnologijos is vis neseniai lietuvoje atsirado. 

 Biotechnologijos yra gana plati sritis... Tu gali ja panaudoti tam, kad gamintum kazkoki produkta, tarkime, suriuose pruduose augintum dumblius ir is ju isgautum karotina ir tam kazkokiu kosminiu technologiju nereikia ;)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:25:59 | Nuoroda
Valentas rašė:

Todėl ir stoju į užsienį :)

 I ka stoji, jeigu ne paslaptis? Ir kur?

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:26:49 | Nuoroda
Vidokkas rašė:

Kad olimpiadas sudarineja studentai juk? Ar klystu? 

 Rajonines tikrai studentai. Ir praeitais metais jie sudarinejo paskutine nakti ^^ respublikines... Man atrodo jas sudarineja destytojai.

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:28:35 | Nuoroda
Evaldas1993 rašė:
Pride rašė:
Vidokkas rašė:

As tikiuosi, kad i medicina siais metais reikalaus mazesnio balo nei praeitais ;/ 

 Tikekis geriausio, ruoskis blogiausiam :) Jeigu nemanai, kad gerai islaikysi bio, mars mokytis chemijos.

 Nezinau kaip su respublikinem, bet rajonu tai akivaizdziai uzduotys verstos is kazkokiu uzsienietisku uzduociu ;)

 Nemaciau siu metu uzduociu (ups... tingejau perziureti), bet praeitu metu uzduotys (bent testines) tikrai buvo verstos. Ir paskutinis variantas (e) isvis is lempos prirasytas.

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:39:21 | Nuoroda
Valentas rašė:

Biochemija, Sheffield University.

 tavo kitu metu reading list'as. Nebaisu?

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:40:31 | Nuoroda
Vidokkas rašė:

 sry.

C + CO2 ===> 2CO

 O2 trukumas, temperatura.

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:55:12 | Nuoroda
rbakas rašė:

 Tu šiaip biški toks labai arogantiškas, nelabai jauti pagarbą kitiems, nemalonus žmogus atrodai ir tiek, čia mano nuomonė. O nemanau, kad geri mokiniai, kurie gerai visada mokinasi privialia žioplų klaidų. Tas, kuris geras mokinys visada pasitikrins atydžiai ir atras tas žioplas klaidas, čia irgi tik mano nuomonė. 

O šiaip grįštam prie chemijos. Nusprendžiau, kad chemijos daug nesimokinsiu, visus metus pakankamai dirbau manau. Persiskaitysiu Pranienės knygutę susilygindamas su programa egzaminų, susirasiu kas neaišku, pasiaiškinsiu su mokytoja. Neturi jėgų tiek domėtis kaip biologija :D

 pagarba reikia uzsitarnauti ;) O kas liecia tas bukas klaidas... Po egzo ir galva nedirba, buna ir taip, kad viena testo atsakyma pasizymi juodrasty, kita perrasai. Beto, as niekada nepasizymejau atidumu. O Pranienes knygute cia kuri? gal vienas is tu "konspektu"? Man jie nepatinka, perdaug klaidu juose privelta.

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:56:42 | Nuoroda
rbakas rašė:

 Tu šiaip biški toks labai arogantiškas, nelabai jauti pagarbą kitiems, nemalonus žmogus atrodai ir tiek, čia mano nuomonė. O nemanau, kad geri mokiniai, kurie gerai visada mokinasi privialia žioplų klaidų. Tas, kuris geras mokinys visada pasitikrins atydžiai ir atras tas žioplas klaidas, čia irgi tik mano nuomonė. 

O šiaip grįštam prie chemijos. Nusprendžiau, kad chemijos daug nesimokinsiu, visus metus pakankamai dirbau manau. Persiskaitysiu Pranienės knygutę susilygindamas su programa egzaminų, susirasiu kas neaišku, pasiaiškinsiu su mokytoja. Neturi jėgų tiek domėtis kaip biologija :D

 CHemija idomi buna tada, kai laboratorijoje kanors deginat :D Arba sprogdinat. Arba gaminat. Man karta net kolba buvo uzsiliepsnojus... Biskuti pro vamzdelius tekejo kazkas ir ^^

Žinutė parašyta: 2012-06-12 21:14:39 | Nuoroda
MissBootee rašė:

Pride vidurio amžiaus krizė, labai į jaunystę atsigręžt nori, dėl to čia taip ir reiškiasi :D aš lygiai kaip ir rbak nusprendžiau chemijai nesimokyt.. tegu mokos tie, kurie visus metus š malė

 Tai, kad as dar nesenas :D Dar visa jaunyste pries akis ;)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 21:19:28 | Nuoroda
Valentas rašė:

Man atrodo, kad būsimieji medikai dar ne tiek knygų turėsit mintinai iškalt. Kiek žinau pirmi trys metai kalimas...

 aga.... Praktiskai visa zmogaus anatomija medikams reikia iskalti ;)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 21:28:22 | Nuoroda
Arvydas001 rašė:
Pride rašė:
Valentas rašė:

Man atrodo, kad būsimieji medikai dar ne tiek knygų turėsit mintinai iškalt. Kiek žinau pirmi trys metai kalimas...

 aga.... Praktiskai visa zmogaus anatomija medikams reikia iskalti ;)

 Nėra baisi ta anatomija ;) pasėdėt truputėlį reikia ir viskas :) na gal linksmiau būna su nervų sistema, ypač cns. :)

 Sakydamas "anatomija" turejau omenyje ir CNS. 

Žinutė parašyta: 2012-06-12 22:59:35 | Nuoroda
tiutiuriu rašė:

 Aha, praeitais metais visi tikėjosi 19.25 į vf. Ir ką jie gavo? 19.32. Šiais metais tikrai dar kils. Matau, kiek vien vilniečių stoja iš superinių gimnazijų. Manot, kad blogai juos parašė? Aš tai nelabai. Matematika buvo labai lengva, visiškas teorinis pagrindas sudėtas, reikėjo tik labai didelio atidumo. Biologija - tas pats. Su lietuvių, aišku, nepajuokausi taip, bet gerai besimokantieji paprastai nebūna nusivylę rezultatais. Apie chemiją net nešneku... Dvi dienas prie programos pasėdi ir jau moki visą mokyklinį kursą... Aš neįsivaizduoju, kaip ten dar diferencijuoti tuos mokinius sugeba normaliai.

Na, žodžiu. Manau, kad galim tikėtis aukšto balo šiemet.

 Nevisi is "superiniu" gimnaziju stoja i medicina. Nemaza dalis (ypac olimpiadininku) isvis isvaziuoja,

Žinutė parašyta: 2012-06-12 23:10:17 | Nuoroda
tiutiuriu rašė:

 Kad šiemet žinok tikrai mažai kas išvažiuoja. Pas mane šulėj gavo du žmonės pakvietimus studijuot mediciną UK, bet abu atsisakė, stos LT. O kas žadėjo stot į biochemiją UK, tai dauguma irgi apsigalvojo, grynai dėl finansų, kitiems šiaip per sunku. Aš irgi atsisakiau minties važiuot, norėjau pharmacology anksčiau.

 

P.S. bet čia grynai tik mano aplinkoj :)

 As visai pamirsau, kad db bus po 10 000 svaru per metus anglijos univieruose... Gerai, kad suspejau dar istoti praejusiais metais :)

Žinutė parašyta: 2012-06-13 14:04:24 | Nuoroda
laisvune rašė:

nurodykite rugsciuju krituliu ph ir aprasykite, kaip jie susidaro. Parasiau: maziau nei 5 ph, sieros dioksidams susijungus su azoto oksidais. kaip manot gausiu  2 ar 1  taska? vandenilio nepaminejau

 Ne. Sieros oksidai ir azoto oksidai NEREGUOJA. Jie abu reguoja su vandeniu, azoto atveju susidaro azoto rugstys, sieros atveju susidaro sieros rugstys. Ir ne tik sieros dioksidas, bet ir trioksidas reguoja su vandeniu, taip pat CO2 reguoja, susidaro angliarugste, bet nemanau, kad jums sita reikejo mineti.

Žinutė parašyta: 2012-06-13 14:04:28 | Nuoroda
laisvune rašė:

nurodykite rugsciuju krituliu ph ir aprasykite, kaip jie susidaro. Parasiau: maziau nei 5 ph, sieros dioksidams susijungus su azoto oksidais. kaip manot gausiu  2 ar 1  taska? vandenilio nepaminejau

 Ne. Sieros oksidai ir azoto oksidai NEREGUOJA. Jie abu reguoja su vandeniu, azoto atveju susidaro azoto rugstys, sieros atveju susidaro sieros rugstys. Ir ne tik sieros dioksidas, bet ir trioksidas reguoja su vandeniu, taip pat CO2 reguoja, susidaro angliarugste, bet nemanau, kad jums sita reikejo mineti.