Vartotojo Pride pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-14 01:17:28 | Nuoroda
Vidokkas rašė:

Zmogu pasieks 10% augalo energijos, bet jis jos isisavins 1%. Taigi mano fiasko! 

 Zmogu pasieks 10% augalo energijos ir jis ja visa isisavins :D Cia butu totalus svaistymas, jeigu 90% suvalgyto maisto mes tiesiog ismestume pro kita gala... Is isisavintos energijos 90% jis panaudos, like 10% eis i jo biomase... Bet del kazkokiu man nesuprantamu priezasciu kiekvienais metais vis daugau energijos panaudojama kurti mano biomasei ir jos ne taip lengva atsikratyti...

Žinutė parašyta: 2012-06-14 01:32:46 | Nuoroda
Vidokkas rašė:
Pride rašė:
Vidokkas rašė:

Zmogu pasieks 10% augalo energijos, bet jis jos isisavins 1%. Taigi mano fiasko! 

 Zmogu pasieks 10% augalo energijos ir jis ja visa isisavins :D Cia butu totalus svaistymas, jeigu 90% suvalgyto maisto mes tiesiog ismestume pro kita gala... Is isisavintos energijos 90% jis panaudos, like 10% eis i jo biomase... Bet del kazkokiu man nesuprantamu priezasciu kiekvienais metais vis daugau energijos panaudojama kurti mano biomasei ir jos ne taip lengva atsikratyti...

 Nea, jau cia tu ne nuomonei priestarauji, o net vadoveliui, jame teigiama, kad isisavinama 10% energijos ir aukstesniojo lygmens. Karve isisavino 10%, zmogus isisavins 10%, karves isisavinto 10%, tai gaunas 1%

 Greiciausiai tu blogai supranti savo vadoveli. Taip pat tiketina, bet ne taip, kaip pirmasis variantas, tavo vadovelis tiesiog pilnas klaidu. Jeigu cia viena is tu zaliu konspekty knyguciu... Jose pilna klaidu. Ne isisavina, o perduoda i aukstesni lygmeni. CIa yra didelis skirtumas, pirmu atveju jis ta energija panaudoja ir sukaupia, antru atveju jis ja tiesiog sukaupia. 

Žinutė parašyta: 2012-06-15 14:55:31 | Nuoroda

 Kas gero buvo egze? Lengvas ar sunkus buvo?

Žinutė parašyta: 2012-06-15 14:57:22 | Nuoroda
Stifler rašė:
Vidokkas rašė:
Stifler rašė:

6 kl. 2 kl kllausia koks  veiknys pakeistu duotuosios reakcijos pusiausvyros konstanta.NEraso i kuria puse tai kazi tiktu jai parasiau-temperatura   nerasiau didinimas ar mazinimas nes ner nurodyta i kura puse turi pasislinkti 

Del temperaturos tai nesu tikras, jeigu tai daro itaka koncentracijai tada tinka.

 VA knygoi zjbz radau :D Pusiausvyros konstanta nepriklauso nuo nuo pradiniu ir produktu koncentracijos priklauso tik nuo temperaturos :D Vadinas ATS TEMPERATURA :D

 Reagentu koncentracija neturi itakos pusiausvyrai? WTF? mesk ta knyg lauk.

Žinutė parašyta: 2012-06-15 15:00:13 | Nuoroda
Stifler rašė:
Pride rašė:
Stifler rašė:
Vidokkas rašė:
Stifler rašė:

6 kl. 2 kl kllausia koks  veiknys pakeistu duotuosios reakcijos pusiausvyros konstanta.NEraso i kuria puse tai kazi tiktu jai parasiau-temperatura   nerasiau didinimas ar mazinimas nes ner nurodyta i kura puse turi pasislinkti 

Del temperaturos tai nesu tikras, jeigu tai daro itaka koncentracijai tada tinka.

 VA knygoi zjbz radau :D Pusiausvyros konstanta nepriklauso nuo nuo pradiniu ir produktu koncentracijos priklauso tik nuo temperaturos :D Vadinas ATS TEMPERATURA :D

 Reagentu koncentracija neturi itakos pusiausvyrai? WTF? mesk ta knyg lauk.

 Pranienes knygoi taip raso :D

 Paskaityk ar tikrai raso, kad koncentracija nekeicia pusiausvyros. Jegu taip, mesk ta knyga lauk.

Žinutė parašyta: 2012-06-15 15:37:42 | Nuoroda
Stifler rašė:
Pride rašė:
Stifler rašė:
Pride rašė:
Stifler rašė:
Vidokkas rašė:
Stifler rašė:

6 kl. 2 kl kllausia koks  veiknys pakeistu duotuosios reakcijos pusiausvyros konstanta.NEraso i kuria puse tai kazi tiktu jai parasiau-temperatura   nerasiau didinimas ar mazinimas nes ner nurodyta i kura puse turi pasislinkti 

Del temperaturos tai nesu tikras, jeigu tai daro itaka koncentracijai tada tinka.

 VA knygoi zjbz radau :D Pusiausvyros konstanta nepriklauso nuo nuo pradiniu ir produktu koncentracijos priklauso tik nuo temperaturos :D Vadinas ATS TEMPERATURA :D

 Reagentu koncentracija neturi itakos pusiausvyrai? WTF? mesk ta knyg lauk.

 Pranienes knygoi taip raso :D

 Paskaityk ar tikrai raso, kad koncentracija nekeicia pusiausvyros. Jegu taip, mesk ta knyga lauk.

 

ISISkaityk ko klausia klausia nuo ne nuo ko pusiausvyra priklauso o nuo ko KONSTANTA.Koncentracijos aisku turi itakos pusiausvyrai ,bet KOnstantai pranieneje raso kad neturi itakos

 

 Tada tik medziagu prigimtis. Konstanta skaiciuojama, kai koncentracija buna berods 1M

Žinutė parašyta: 2012-06-15 16:58:09 | Nuoroda
Vidokkas rašė:
Evaldas1993 rašė:

Konstanta skaiciuoja, kai buna duotos pusiausvyrosios koncentracijos.

Jei visus reagentus vienodu procentu padidinsim, tai konstantos verte nepakis (pakis tik reakcijos greitis, t.y. pusiausvyra bus pasiekta greiciau) 

 Jeigu medziagos dujos ir kelsi slegi, tai padides koncentracija ten, kur moliu maziau. Tai slegio padidnimas bet kokiu atveju tinka.

 Kuris klausimas cia isvis? :D

Žinutė parašyta: 2012-06-28 19:02:46 | Nuoroda
gretag rašė:
Evaldas1993 rašė:

Žinau tik, kad kovalentinės jungties neįskaitė ir ten 10 proc. 

 kokia nesąmonė, vadovėly rašė, kad kovalentinė jungtis, kuri dar vadinama peptidine... tai jau dar du taškai minus, hmm, šimto nebebus kaip apsiūta

 Peptidine jungtis yra kovalentines jungties tipas, kuri jums reikia zinoti. Todel neiskaitis.

Žinutė parašyta: 2012-06-28 19:04:25 | Nuoroda
sunflower11 rašė:

Tik Kaunas domina ;) praeitais metais buvo 19,28 buvo į LSMU :)

 Siemet bus panasiai. 

Žinutė parašyta: 2012-06-28 19:07:15 | Nuoroda

 papirkinese kaimelio pjokus su samanes buteliukais, kad uz jus balsuotu, o tada eisite i seima? 

Žinutė parašyta: 2012-06-28 19:35:32 | Nuoroda
Arvydas001 rašė:
Pride rašė:
sunflower11 rašė:

Tik Kaunas domina ;) praeitais metais buvo 19,28 buvo į LSMU :)

 Siemet bus panasiai. 

 Iš kur tokios žinios? aš girdėjau, jog kils, nes sumažino finansavimą.

 Nes visada tie kb buna panasus. Ir visada buna tokiu, kurie sako, kad tais metAIS medicinos kb kils iki 20+++

Žinutė parašyta: 2012-06-28 21:42:15 | Nuoroda
sunflower11 rašė:

 Pritariu Vidokkui

 Geniali mergaite, parodyk man, aklam, kas sake, kad mano, kad ODONTOLOGIJOS kb nebus/nebuvo apie 20, nes kazkaip as praziopsojau ta posta.

Žinutė parašyta: 2012-06-28 22:58:59 | Nuoroda
MissBootee rašė:

kažin užteks kokio 19,6, kad įstot į vf LSMU medkę? Pernai buvo 19,32.. šiemet atimta dar šiek tiek vietų vf :> ir daug stojančių, bet manau, kaip ir kiekvienais metais.

 

 Uzteks. 

Žinutė parašyta: 2012-06-28 22:59:52 | Nuoroda
Gaisriuke rašė:

Ne, šiemet bumas visų gamtos mokslų. Žinau klasę, iš kurios beveik visi į odontologiją norėjo stoti. Nors aišku, ir į mediciną konkursas didelis.

 Visur tokiu klasiu pilna. Mano sena klase beveik visa po visokias medicinas, odontoogijas ir kineziterapijas issilakste.

Žinutė parašyta: 2012-06-29 15:58:35 | Nuoroda
gnom. rašė:
Bakalauras tėra pradžia ir be PhD apie gerą darbą galvot iš viso nėra tikslo. Užmokestis yra svarbus, tačiau čia daugiau perspektyvų matau biochemoj nei medicinoj, nors, dievai žino.

 Negalvokite, kad baige biochemija sedesite laboratorijoje ir nematysite dienos sviesos. Biotechnologijos yra tokios pat svarbios (jeigu ne svarbesnes) kaip ir baltymu ir kitokiu velniu tyrimai. Manote, zmones baige bakalauro nesukuria savo verslo? Cia, Sheffieldo uni, mums nuo pat pradziu buvo aiskinama biotechnologiju svarba, su tuo siejami laboratoriniai darbai. Pas mus 3ciakursiai turi atlikti projektus, kitais metais vienas is projektu variantu - atidaryti biotechnologiju imone. 

Žinutė parašyta: 2012-07-03 22:40:51 | Nuoroda
Arvydas001 rašė:
gretag rašė:

kada kelsitės rezų žėt? :)

 3val. rodys krepšinį., o pernai prisimenu apie 6val ryte buvo rezultatai, tai jei ir šiemet taip, tai po kašės nebedaug reiks laukt. ;]

 pernai apie 7 buvo rezai.

Žinutė parašyta: 2012-07-04 08:23:34 | Nuoroda

 ohoho kiek cia simtuku siemet :D