Vartotojo ausrike19 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-03 20:52:38 | Nuoroda

 nors cia gali buti netikslinga nes as nzn tavo metiniu pazymiu..

Žinutė parašyta: 2011-07-04 11:21:39 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
ausrike19 rašė:

 Sveiki,laikiau lietuviu matematika ir istorija,anglu metinis A lygio. Nesiseka anglu ir matematika,ka galite pasiulyti studijuoti? ar VDU anglu labai sunku mokytis? kiek zinau laikomas testas,ir priklauso nuo to kaip islaikai pradedi mokintis tame lygyje (yra 4). As testa galbut islaikyciau,bet tikrai pradeciau mokintis nuo 1 lygio. O ten sunku tame 1 lygyje? atsizvelgiant i tai kad mokykla baigiau 2010m ir anglu man nesisekdavo..labai minimalios zinios..Ar ymanoma taip ir nepraeit to 1 lygio? kas tada? ismes? 

Ar yra tokia specialybe kuria galeciau pasirinkti su savo egzaminais bet nereiketu mokintis anglu ir matematikos?

Beto mano sociologijos balas yra 14,5..ar ymanoma su tokiu i vf pakliuti? Aciu uz atsakymus. :)

 Sveiki,

Na nereikia pergyenti dėl anglų kalbos, dar nei vieno studento neišmetė jei jis nesimokė anglų. Jei lankysite visas anglų kalbos paskaitas tikrai negausite skolos, bet ir kažką išmoksite. Deja, mūsų universitet nėra tokio specialybės, kurioje studijuojant nereikėtų anglų kalbos :) tad nuo jos niekur nepabėgsite, bet nereikia to ir bijoti.

Jei jums nesiseka matematiko nesiūlome rinktis sociologijos, nes ten labai daug bus tikimybių ir statistikos. Siūlytume socialinį darbą, politikos mokslus, viešąjį administravimą, etnologiją, istoriją ir filosofiją, čia jums tikrai nereikės matematikos ir anglų kalbos nebus tiek daug :)

 Aciu labai padejot :)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:30:05 | Nuoroda

 Studijuojantys nebesilanko cia matyt

Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:32:56 | Nuoroda

 kokia kaina?

Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:09:04 | Nuoroda

 Sveiki..tai kaip kazi bus siemet su soc pedagogika,ar ir siemet darys grupe kad kaune butu galima mokytis?  

Žinutė parašyta: 2011-07-08 17:30:08 | Nuoroda
Dolomite rašė:

Na ką aš taip pat bandysiu stoti į kauno kolegiją. Pirmu numeriu pas mane soc. darbas tikiuosi ,kad su 14,6 pavyks į nemokamą. Gal žinot ,ar duoda balą už tai kad parašyta pirmu numeriu ,kiek žinau į universitetus duoda. Beja ar yra bendraminčių sotjančių į tapačia sritį ? ;)

 As 1 numeriu KK rasiau soc pedagogika:)

Žinutė parašyta: 2011-07-08 17:32:27 | Nuoroda
vynous rašė:
...katuke... rašė:
vynous rašė:

as dar vieno dalyko nesuprantu, tarkim pernai socialine pedagogika stojant maziausias balas buvo 11,16 o auskciausiais truputi virs 17. Tai ar tas 11,16 reiskia jog su tokiu kb kazkas buvo pakviestas studijuoti? na tarkim paskutinis ar pan?
 

 mano durnai galvai, sakyciau jog su tuo maziausiu balus kazkas buvo pakviestas studijuoti, kaip tu sakei.

 

 ak, butu nuostabu jei taip, nes man, praktiskai turint 16kb nebutu taip baisu laukti ir galvoti jog nepavyks ten i vf istoti..

 as soc pedagogika taip pat rasiau i KK,mano balas virs 15:) tai cia yra tikimybe istot i vf ar ne? :) jei praeitais metais maziausias buc\vo 11,16:) bet ydomu kiek vietu finansuoja siais metais..na tikekimes:) 

Žinutė parašyta: 2011-07-09 19:02:47 | Nuoroda

 sveikos:) na ir as taikau i KK :) ir i baraka :D bet labai bijau ten tu salygu nes girdejau visokiu atsiliepimu.. siaip visai sutikciau su kokia panele issinuomot butuka.. na bet galima pagyvent ir barake pirma menesiuka kita o tada ziuret gal nera ten taip jau ir baisu

Pas mane beveik visos specialybes surasytos KK :) pirmoj vietok soc pedagogika:) 

Ydomu ar sunku issilaikyt vf? Tikiuos istot i vf bet jei ir istosiu klausimas ar issilaikysiu..

Žinutė parašyta: 2011-07-10 10:33:51 | Nuoroda
erika^^ rašė:
ausrike19 rašė:

Ydomu ar sunku issilaikyt vf? Tikiuos istot i vf bet jei ir istosiu klausimas ar issilaikysiu..

 Jei turėsi noro, manau, tikrai išsilaikysi. :) Viskas priklauso nuo mūsų pačių :)

 noro as turiu ir labai didelio,bet manau man viska sugadins anglu kalba nes jos as visai nemoku galima sakyt,kelis zodelius :D beto mokykla baigiau 2010m tai tiek ir teatsimenu isvis,o dar labai gera mokytoja turejau paskutinius 2m (del to ir egzamino net nelaikiau) tai zodziu.. ydomu ar sunku KK anglu kalba mokintis? 

Žinutė parašyta: 2011-07-11 10:22:26 | Nuoroda
Ingrid_a rašė:

Ne tau vienai su anglų blogai ;) 

 o ka pati zadi studijuot? :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-11 18:47:25 | Nuoroda
Ingrid_a rašė:
ausrike19 rašė:
Ingrid_a rašė:

Ne tau vienai su anglų blogai ;) 

 o ka pati zadi studijuot? :) 

 Farmakotechniką o tu? :)

 oho :D as soc pedagogika,gal soc darba..ziuresim kur pasiseks,o gal net buhalterine apskaita ar verslo administravima :D daug prirasiau ir gan skirtingu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-11 18:49:50 | Nuoroda
sssimuona rašė:

 Po liepos 26d. ar kada cia, galesim tartis, kelinta diena tinkames pirmos pazinties apkatkei ;DDD

laukiu nesulaukiu ;D manau, tkr man KK belieka, nes LSMU belekokiu balu reik.;/

pirma pazintis

Žinutė parašyta: 2011-07-17 12:14:39 | Nuoroda

 www.lamabpo.lt parasyta kad registracijai liko 5dienos. O kas tada po 5 dienu,gal prisijungus rodys koks siemet konkursinis balas i vf istot vienoj ar kitoj aukstojoj mokykloj? kada buna aiskus tie balai? 22d baigiasi registracijos o tada 26d kaip suprantu pirmas ratas stojimu,o kas per  tas 4 dienas bus? ar svarbu stebet lamabpo.lt ? ten konkursiniai balai paskelbti buna ar kaip? 

P.S. ar ymanoma i KK istot su ~15,5 i soc pedagogika? jei 2010m buvo pirmo 17,16 i paskutiniojo i vf istojusio 11,12? mane baugina tai kad tas 11,12 buvo garantija is 3 rato istojas..tad jei is pirmo ir antro ratu neistoju i vf soc pedagogika treciam perdaug bijau rizikuot kad isvis niekur i vf neistosiu tai rasysiu visus mokamai..o tada teks imt paskola ir t.t O daug kas sako kad jei is pirmo turo nistoji tai ir is antro 90proc kad neistosi..nes tik vietas gali apkeist. Na daug klausimu,tikiuos bus daug ir atsakymu:) aciu ir iki

Žinutė parašyta: 2011-07-17 12:19:37 | Nuoroda

 www.lamabpo.lt parasyta kad registracijai liko 5dienos. O kas tada po 5 dienu,gal prisijungus rodys koks siemet konkursinis balas i vf istot vienoj ar kitoj aukstojoj mokykloj? kada buna aiskus tie balai? 22d baigiasi registracijos o tada 26d kaip suprantu pirmas ratas stojimu,o kas per  tas 4 dienas bus? ar svarbu stebet lamabpo.lt ? ten konkursiniai balai paskelbti buna ar kaip? 

P.S. ar ymanoma i KK istot su ~15,5 i soc pedagogika? jei 2010m buvo pirmo 17,16 i paskutiniojo i vf istojusio 11,12? mane baugina tai kad tas 11,12 buvo garantija is 3 rato istojas..tad jei is pirmo ir antro ratu neistoju i vf soc pedagogika treciam perdaug bijau rizikuot kad isvis niekur i vf neistosiu tai rasysiu visus mokamai..o tada teks imt paskola ir t.t O daug kas sako kad jei is pirmo turo nistoji tai ir is antro 90proc kad neistosi..nes tik vietas gali apkeist. Na daug klausimu,tikiuos bus daug ir atsakymu:) aciu ir iki

Žinutė parašyta: 2011-07-17 12:19:57 | Nuoroda

 www.lamabpo.lt parasyta kad registracijai liko 5dienos. O kas tada po 5 dienu,gal prisijungus rodys koks siemet konkursinis balas i vf istot vienoj ar kitoj aukstojoj mokykloj? kada buna aiskus tie balai? 22d baigiasi registracijos o tada 26d kaip suprantu pirmas ratas stojimu,o kas per  tas 4 dienas bus? ar svarbu stebet lamabpo.lt ? ten konkursiniai balai paskelbti buna ar kaip? 

P.S. ar ymanoma i KK istot su ~15,5 i soc pedagogika? jei 2010m buvo pirmo 17,16 i paskutiniojo i vf istojusio 11,12? mane baugina tai kad tas 11,12 buvo garantija is 3 rato istojas..tad jei is pirmo ir antro ratu neistoju i vf soc pedagogika treciam perdaug bijau rizikuot kad isvis niekur i vf neistosiu tai rasysiu visus mokamai..o tada teks imt paskola ir t.t O daug kas sako kad jei is pirmo turo nistoji tai ir is antro 90proc kad neistosi..nes tik vietas gali apkeist. Na daug klausimu,tikiuos bus daug ir atsakymu:) aciu ir iki

Žinutė parašyta: 2011-07-18 21:24:44 | Nuoroda
vynous rašė:
ausrike19 rašė:

 www.lamabpo.lt parasyta kad registracijai liko 5dienos. O kas tada po 5 dienu,gal prisijungus rodys koks siemet konkursinis balas i vf istot vienoj ar kitoj aukstojoj mokykloj? kada buna aiskus tie balai? 22d baigiasi registracijos o tada 26d kaip suprantu pirmas ratas stojimu,o kas per  tas 4 dienas bus? ar svarbu stebet lamabpo.lt ? ten konkursiniai balai paskelbti buna ar kaip? 

P.S. ar ymanoma i KK istot su ~15,5 i soc pedagogika? jei 2010m buvo pirmo 17,16 i paskutiniojo i vf istojusio 11,12? mane baugina tai kad tas 11,12 buvo garantija is 3 rato istojas..tad jei is pirmo ir antro ratu neistoju i vf soc pedagogika treciam perdaug bijau rizikuot kad isvis niekur i vf neistosiu tai rasysiu visus mokamai..o tada teks imt paskola ir t.t O daug kas sako kad jei is pirmo turo nistoji tai ir is antro 90proc kad neistosi..nes tik vietas gali apkeist. Na daug klausimu,tikiuos bus daug ir atsakymu:) aciu ir iki

 o kaip tu gavai ~15,5 jei neturi uzsienio kalbos egzamino, kurio reikia soc. pedagogikai? 

 pagrindinis lietuviu 0,4 ,o anglu as metini turiu A lygio 9:) tai taip man ir gaunasi:) plius cia su tais 2 balais uz motyvacini testa jei ka :D

 

Žinutė parašyta: 2011-07-19 10:36:52 | Nuoroda
idomi rašė:

sveiki juk yra sansu i KU ekonomika vnf istoti su 14,88 balu?

 manau kad taip:)

Žinutė parašyta: 2011-07-19 19:10:20 | Nuoroda
Mūza rašė:
Kad tave kur rašė:

Mokomasis dalykas Įvertinimas Lygis Perskaičiuotas pažymys Svertinis koeficientas Balai Brandos egzaminai Matematika 95 V (95/10)+13=22,5 0,4 22,5x0,4=9 Lietuvių kalba 93 V (93/10)+13=22,3 0,2 22,3x0,2=4,46 Istorija 10 M 10+3=13 0,2 13x0,2=2,6 Metinis pažymys Užsienio kalba 10 A 10+1=11 0,2 11,0x0,2=2,2 Atestato dedamoji  
18,26 Stojamasis egzaminas  
0,00 Konkursinis balas  
18,26

 čia pas tave gal prašyme?

 jo kaip cia suprast?? 

Žinutė parašyta: 2011-07-24 19:42:33 | Nuoroda
vynous rašė:

prisipazinkit kas 1-3 numeriu raset socialine pedagogika? kai praejusi karta klausiau praktiskai pasisakusiu taip ir nesulaukiau.

 As jau rasiau.. 1 nr soc pedagogika ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:45:40 | Nuoroda
loomey69 rašė:

 Y kokia specialybe ystojote?

 Sveiki.  is as istojau :)

 Mielas (-a) stojantysis (-čioji), 

pranešame, kad Jūs esate kviečiamas(-a) studijuoti:

Studijų programa: socialinė pedagogika (Kaune), NL
Aukštoji mokykla: Kauno kolegija
Finansavimo pobūdis: VF
Pageidavimo numeris: 1