Vartotojo ausrike19 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:56:41 | Nuoroda
Draugiška rašė:

Gal kas įstojo į socialinę pedagogiką?

 As as as :) 

Mielas (-a) stojantysis (-čioji), 

pranešame, kad Jūs esate kviečiamas(-a) studijuoti:

Studijų programa: socialinė pedagogika (Kaune), NL
Aukštoji mokykla: Kauno kolegija
Finansavimo pobūdis: VF
Pageidavimo numeris: 1

Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:17:26 | Nuoroda
Draugiška rašė:
ausrike19 rašė:
Draugiška rašė:

Gal kas įstojo į socialinę pedagogiką?

 As as as :) 

Mielas (-a) stojantysis (-čioji), 

pranešame, kad Jūs esate kviečiamas(-a) studijuoti:

Studijų programa: socialinė pedagogika (Kaune), NL
Aukštoji mokykla: Kauno kolegija
Finansavimo pobūdis: VF
Pageidavimo numeris: 1

 Nors aš ne viena ;D...
Net geriau pasidarė ;D

 jo ir man geriau pasidare kad as neviena ;DD 

Žinutė parašyta: 2011-07-30 13:06:49 | Nuoroda
vynous rašė:
yndrru rašė:

 Sveiki:) gal galit man "zaliai" paaiskint kur tiksliai vyks paskaitos socialines pedagogikos studentams?Pramones pr.22 ar kitu adresu?:) aciu uz atsakyma:)

 sitas ir klausimas ir mane domina, regis busim grupiokes :)

 mane sis klausimas taip pat kamuoja :D busim kursiokes

Žinutė parašyta: 2011-07-30 13:07:44 | Nuoroda
vynous rašė:

butu smagu jei atsirastu daugiau busimu socialiniu pedagogu ir tada galetume surengti kokia nors skype konferencija susipazinimui, kad rugseji butu smagiau ir drasiau.. :)

 pritariu :) as jums parasiau savo skype :) kvieskit:)

Žinutė parašyta: 2011-07-30 13:10:41 | Nuoroda
ausrike19 rašė:
vynous rašė:
yndrru rašė:

 Sveiki:) gal galit man "zaliai" paaiskint kur tiksliai vyks paskaitos socialines pedagogikos studentams?Pramones pr.22 ar kitu adresu?:) aciu uz atsakyma:)

 sitas ir klausimas ir mane domina, regis busim grupiokes :)

 mane sis klausimas taip pat kamuoja :D busim kursiokes

 www.kauko.lt/kolegija.php?id=299 hm..gal cia.. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-30 21:03:13 | Nuoroda
ingridaa51 rašė:

Sveiki. Ieškau kur gyventi Kaune. Patogiausia būtų dainavos mikrarajone,netoli Kauno kolegijos. Pageidautina su kitomis studetėmis. Jeigu turite pasiulymų rašykite man privačiai žinute. Pagarbiai Ingrida :)

 o kodel ne barake? ;D as siaip pirma zadu barake paziuret kas per salygos kas per kambariokes ir pan,jei netiks taip pat zadu eit i buta nuomotis,tad jei ka parasysiu rugsejo vidury:)

Žinutė parašyta: 2011-07-30 21:09:27 | Nuoroda
karodo rašė:
ausrike19 rašė:
log222 rašė:

socialinis darbas : bendravimas su zmonemis yvairus jei jis nores priimt tavo pagalba tai gerai, bet jei durniuos tai problmu tikrai daug .sy darba dirba pazystama is tiesu labai sunku ir atlyginimas ne isgeruju.

 o koka tas atlyginimas?? minimumas? nes ir as apie soc darba galvoju,sociologija arba soc pedagogika..bet jau pradedu gailetis nes kazkas sake kad ten ir aukstoji matematika ir anglu reikes mokintis kas man lb nesisekdavo..ir logika bus,na zodziu atsizvelgiant i tai gal tada isvis kazka pasirinkt tarkim administravima koki ar finansus? kad jau tos aukstosios matematikos neisvengsiu..nes sisip tik del to sociologijos mokslus rinkaus kad isvenkt tokiu kaip anglu ar ausktoji matematika bet jei jau ar taip ar taip ja tenka mokytis tai gal tada tikrai verta pasirinkt perspektyvesne specialybe..

 SOCIOLOGIJOS mokslus rinkaisi,kas išvengtum tokių kaip anglų ir aukštoji matematika????  

Kažką tu čia, nepyk,bet nusišneki. Sociologijoje eina matematika pirmu numeriu. Sociologija ir socialiniai mokslai - du atskiri dalykai.. 

 zinau buvau sumaisius (bet gerai kad trumpai tai tesesi :D) istijau kur norejau:) i soc pedagogika :D db jau skiriu kas kur :D dekui :D

Žinutė parašyta: 2011-07-30 21:11:01 | Nuoroda
4027821 rašė:

Taip bendrabučius skiria pagal tai kur mokais. Kas Mastaičiuose, tam ir fakultetas bus mastaičiuose. Technologijų fakulteto bendrabutis nr. 3 (V. Krėvės 90). Kaina 105Lt/mėn (triese gyvenant) bent jau praeitais metais buvo. Bendrabučiai, nežinau man atrodo kad dauguma yra renovuoti. Na bent jau trečiam barake yra sudėti plastikiniai langai, dauguma medinių lovų, dušai daugmaž tvarkingi, tualetai (jei negersit ir nevemsit) irgi bus tvarkingi :D  aišku kambarių grindys kaip ir Kauno keliai - duobėtos daugumoj kambarių. O šiaip visi draugiški 3-iam bendrabutyje :)

 o kaip visuose kituose? kuri gauciau jei mokinciaus pramones pr.22? :) aciu:)

Žinutė parašyta: 2011-07-30 21:27:08 | Nuoroda

 Sveiki,istojau i socialine pedagogika :) skype ausrike117 lauksiu bendrakursiu :)

Žinutė parašyta: 2011-08-01 16:12:51 | Nuoroda
4027821 rašė:
ausrike19 rašė:
4027821 rašė:

Taip bendrabučius skiria pagal tai kur mokais. Kas Mastaičiuose, tam ir fakultetas bus mastaičiuose. Technologijų fakulteto bendrabutis nr. 3 (V. Krėvės 90). Kaina 105Lt/mėn (triese gyvenant) bent jau praeitais metais buvo. Bendrabučiai, nežinau man atrodo kad dauguma yra renovuoti. Na bent jau trečiam barake yra sudėti plastikiniai langai, dauguma medinių lovų, dušai daugmaž tvarkingi, tualetai (jei negersit ir nevemsit) irgi bus tvarkingi :D  aišku kambarių grindys kaip ir Kauno keliai - duobėtos daugumoj kambarių. O šiaip visi draugiški 3-iam bendrabutyje :)

 o kaip visuose kituose? kuri gauciau jei mokinciaus pramones pr.22? :) aciu:)

Gautum 3 bendrabutį (V. Krėvės 90) arba V. Krėvės 92 (nepamenu numerio). Priklauso nuo fakulteto kuriame mokaisi ;)

 aciu:)

 

Žinutė parašyta: 2011-08-01 16:46:34 | Nuoroda
...Audra... rašė:

Sveiki, gal kas žino, kurį bendrabutį duoda kraštotvarkos fakultetui? :)

 1.1.      Bendrabutyje Nr. 5 Mokslo g. 4, Mastaičiuose – Kraštotvarkos fakulteto studentai;

1.2.      Bendrabutyje yra 165 gyvenamosios vietos, iš jų 19 yra skirtos neakivaizdžiai studijuojantiems studentams.

1.1.      Bendrabutyje Nr. 6 Mokslo g. 6, Mastaičiuose – Kraštotvarkos fakulteto studentai. Bendrabutyje yra 172 gyvenamosios vietos, iš jų 43 yra nuomojamos pagal sutartis pasirašytas kolegijos direktoriaus.

Žinutė parašyta: 2011-08-01 16:51:11 | Nuoroda

 gerą radau čia tokį :) gal kam pravers :)

Bendrabutyje Nr.1 Taikos pr. 121, Kaune – Verslo vadybos fakulteto studentai. Bendrabutyje yra 336 gyvenamosios vietos,iš jų 16 yra skirtos neakivaizdžiai studijuojantiems studentams,20 yra skirta studentų mainų programos studentams. Bendrabutyje Nr.2 V.Krėvės pr. 92, Kaune – Sveikatos priežiūros fakulteto studentai. Bendrabutyje yra 312 gyvenamųjų vietų,iš jų 16 yra skirtos neakivaizdžiai studijuojantiems studentams. Bendrabutyje Nr.3 V. Krėvės pr. 90, Kaune–Technologijų fakulteto studentai; Bendrabutyje yra 303 gyvenamosios vietos, iš jų 9 yra skirtos neakivaizdžiai studijuojantiems studentams. Bendrabutyje Nr.4 Kalniečių g. 126, Kaune – Ekonomikos ir teisės fakulteto studentai ir esant laisvų vietų J.Vienožinskio menų fakulteto studentai. Bendrabutyje yra 290 gyvenamųjų vietų, iš jų 25 vietos yra skirtos neakivaizdžiai studijuojantiems studentams. Bendrabutyje Nr. 5 Mokslo g. 4, Mastaičiuose – Kraštotvarkos fakulteto studentai. Bendrabutyje yra 165 gyvenamosios vietos, iš jų 19 yra skirtos neakivaizdžiai studijuojantiems studentams. Bendrabutyje Nr. 6 Mokslo g. 6, Mastaičiuose – Kraštotvarkos fakulteto studentai. Bendrabutyje yra 172 gyvenamosios vietos, iš jų 43 yra nuomojamos pagal sutartis pasirašytas kolegijos direktoriaus.