Kur stosit 2012 ? :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-01 19:40:24 | Nuoroda
pilks vilks rašė:
Saulens93 rašė:

 Sveiki visi. Norėjau pasiteirauti ar yra galimybė baigus farmakotechniką išvažiuoti į ES šalis ir ten daryti karjerą? Lietuvoje jau kaip žinote nebėra išlyginamųjų farmakotechnikos studijų. 

lsmuni.lt/lt/stojantiems/priemimo-taisykles/
Atsisiųsk failą "Priėmimo taisyklės 2012 m. (607KB) (atnaujinta 2012.06.27)."
Perskaityk 9 psl.
Šiemet priėmimas vykdomas. Kur jos turi dingti, kodėl?

 Aš tiek iš draugų girdėjau, tiek iš KK priėmėju el. paštu susirašinėjau. Žodžiu, mano norai buvo farmacija, nuleidau rankas ten įstoti, vėliau pagalvojau baigsiu Farmakotechnikos studijas ir šoksiu į univerą. Bus galima žinoma ir dabar taip daryti, bet univere mokysies tuos pačius 5m., kur vietoj to, jei ne Seimo pakeisti įstatymai po Farmakotechnikos mokytumeisi tik 3,5m.

  • Biologija / VBE 25
  • Chemija / VBE 24
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 42
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-01 20:22:58 | Nuoroda
Saulens93 rašė:
pilks vilks rašė:
Saulens93 rašė:

 Sveiki visi. Norėjau pasiteirauti ar yra galimybė baigus farmakotechniką išvažiuoti į ES šalis ir ten daryti karjerą? Lietuvoje jau kaip žinote nebėra išlyginamųjų farmakotechnikos studijų. 

lsmuni.lt/lt/stojantiems/priemimo-taisykles/
Atsisiųsk failą "Priėmimo taisyklės 2012 m. (607KB) (atnaujinta 2012.06.27)."
Perskaityk 9 psl.
Šiemet priėmimas vykdomas. Kur jos turi dingti, kodėl?

 Aš tiek iš draugų girdėjau, tiek iš KK priėmėju el. paštu susirašinėjau. Žodžiu, mano norai buvo farmacija, nuleidau rankas ten įstoti, vėliau pagalvojau baigsiu Farmakotechnikos studijas ir šoksiu į univerą. Bus galima žinoma ir dabar taip daryti, bet univere mokysies tuos pačius 5m., kur vietoj to, jei ne Seimo pakeisti įstatymai po Farmakotechnikos mokytumeisi tik 3,5m.

3 kolegijoj ir dar 5 univere vėl?! Nu ****. Tada jau geriau daryt gap year ir perlaiknėt, nes gaunasi, kad išmesti tie metai kolegijoj, jei vėl univere 5 reikia. Žoooodžiu.

Žinutė parašyta: 2012-07-02 12:42:35 | Nuoroda
pilks vilks rašė:
Saulens93 rašė:
pilks vilks rašė:
Saulens93 rašė:

 Sveiki visi. Norėjau pasiteirauti ar yra galimybė baigus farmakotechniką išvažiuoti į ES šalis ir ten daryti karjerą? Lietuvoje jau kaip žinote nebėra išlyginamųjų farmakotechnikos studijų. 

lsmuni.lt/lt/stojantiems/priemimo-taisykles/
Atsisiųsk failą "Priėmimo taisyklės 2012 m. (607KB) (atnaujinta 2012.06.27)."
Perskaityk 9 psl.
Šiemet priėmimas vykdomas. Kur jos turi dingti, kodėl?

 Aš tiek iš draugų girdėjau, tiek iš KK priėmėju el. paštu susirašinėjau. Žodžiu, mano norai buvo farmacija, nuleidau rankas ten įstoti, vėliau pagalvojau baigsiu Farmakotechnikos studijas ir šoksiu į univerą. Bus galima žinoma ir dabar taip daryti, bet univere mokysies tuos pačius 5m., kur vietoj to, jei ne Seimo pakeisti įstatymai po Farmakotechnikos mokytumeisi tik 3,5m.

3 kolegijoj ir dar 5 univere vėl?! Nu ****. Tada jau geriau daryt gap year ir perlaiknėt, nes gaunasi, kad išmesti tie metai kolegijoj, jei vėl univere 5 reikia. Žoooodžiu.

 Cia pz pz yra tvarkelė. Neysivaizduoju, jaučiu reikia pamiršt farmacija ir sokti į kolegiją Odontologinę priežiūrą KK. :) Ką manot apie šią profesiją ? :P

  • Biologija / VBE 25
  • Chemija / VBE 24
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 42
Žinutė parašyta: 2012-07-02 12:53:00 | Nuoroda
Saulens93 rašė:
pilks vilks rašė:
Saulens93 rašė:
pilks vilks rašė:
Saulens93 rašė:

 Sveiki visi. Norėjau pasiteirauti ar yra galimybė baigus farmakotechniką išvažiuoti į ES šalis ir ten daryti karjerą? Lietuvoje jau kaip žinote nebėra išlyginamųjų farmakotechnikos studijų. 

lsmuni.lt/lt/stojantiems/priemimo-taisykles/
Atsisiųsk failą "Priėmimo taisyklės 2012 m. (607KB) (atnaujinta 2012.06.27)."
Perskaityk 9 psl.
Šiemet priėmimas vykdomas. Kur jos turi dingti, kodėl?

 Aš tiek iš draugų girdėjau, tiek iš KK priėmėju el. paštu susirašinėjau. Žodžiu, mano norai buvo farmacija, nuleidau rankas ten įstoti, vėliau pagalvojau baigsiu Farmakotechnikos studijas ir šoksiu į univerą. Bus galima žinoma ir dabar taip daryti, bet univere mokysies tuos pačius 5m., kur vietoj to, jei ne Seimo pakeisti įstatymai po Farmakotechnikos mokytumeisi tik 3,5m.

3 kolegijoj ir dar 5 univere vėl?! Nu ****. Tada jau geriau daryt gap year ir perlaiknėt, nes gaunasi, kad išmesti tie metai kolegijoj, jei vėl univere 5 reikia. Žoooodžiu.

 Cia pz pz yra tvarkelė. Neysivaizduoju, jaučiu reikia pamiršt farmacija ir sokti į kolegiją Odontologinę priežiūrą KK. :) Ką manot apie šią profesiją ? :P

 Bet jūs man pasakykit, kas per š....das? Kauno kolegijos priėmėjai (jeigu galima taip pasakyti) patys parašė, kad išlyginamųjų studijų baigus Farmakotechniką KK nebėra. O pagal LSMU , kaip rašė PILKS VILKS viskas tebėra ir jokių čia neaiškumų PAGAL JUOS. Aš nebesuprantu, tai kuo tikėti?

  • Biologija / VBE 25
  • Chemija / VBE 24
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 42
Žinutė parašyta: 2012-07-02 12:53:02 | Nuoroda
Saulens93 rašė:
pilks vilks rašė:
Saulens93 rašė:
pilks vilks rašė:
Saulens93 rašė:

 Sveiki visi. Norėjau pasiteirauti ar yra galimybė baigus farmakotechniką išvažiuoti į ES šalis ir ten daryti karjerą? Lietuvoje jau kaip žinote nebėra išlyginamųjų farmakotechnikos studijų. 

lsmuni.lt/lt/stojantiems/priemimo-taisykles/
Atsisiųsk failą "Priėmimo taisyklės 2012 m. (607KB) (atnaujinta 2012.06.27)."
Perskaityk 9 psl.
Šiemet priėmimas vykdomas. Kur jos turi dingti, kodėl?

 Aš tiek iš draugų girdėjau, tiek iš KK priėmėju el. paštu susirašinėjau. Žodžiu, mano norai buvo farmacija, nuleidau rankas ten įstoti, vėliau pagalvojau baigsiu Farmakotechnikos studijas ir šoksiu į univerą. Bus galima žinoma ir dabar taip daryti, bet univere mokysies tuos pačius 5m., kur vietoj to, jei ne Seimo pakeisti įstatymai po Farmakotechnikos mokytumeisi tik 3,5m.

3 kolegijoj ir dar 5 univere vėl?! Nu ****. Tada jau geriau daryt gap year ir perlaiknėt, nes gaunasi, kad išmesti tie metai kolegijoj, jei vėl univere 5 reikia. Žoooodžiu.

 Cia pz pz yra tvarkelė. Neysivaizduoju, jaučiu reikia pamiršt farmacija ir sokti į kolegiją Odontologinę priežiūrą KK. :) Ką manot apie šią profesiją ? :P

 Bet jūs man pasakykit, kas per š....das? Kauno kolegijos priėmėjai (jeigu galima taip pasakyti) patys parašė, kad išlyginamųjų studijų baigus Farmakotechniką KK nebėra. O pagal LSMU , kaip rašė PILKS VILKS viskas tebėra ir jokių čia neaiškumų PAGAL JUOS. Aš nebesuprantu, tai kuo tikėti?

  • Biologija / VBE 25
  • Chemija / VBE 24
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 42
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-02 14:02:09 | Nuoroda
Saulens93 rašė:
Saulens93 rašė:
pilks vilks rašė:
Saulens93 rašė:
pilks vilks rašė:
Saulens93 rašė:

 Sveiki visi. Norėjau pasiteirauti ar yra galimybė baigus farmakotechniką išvažiuoti į ES šalis ir ten daryti karjerą? Lietuvoje jau kaip žinote nebėra išlyginamųjų farmakotechnikos studijų. 

lsmuni.lt/lt/stojantiems/priemimo-taisykles/
Atsisiųsk failą "Priėmimo taisyklės 2012 m. (607KB) (atnaujinta 2012.06.27)."
Perskaityk 9 psl.
Šiemet priėmimas vykdomas. Kur jos turi dingti, kodėl?

 Aš tiek iš draugų girdėjau, tiek iš KK priėmėju el. paštu susirašinėjau. Žodžiu, mano norai buvo farmacija, nuleidau rankas ten įstoti, vėliau pagalvojau baigsiu Farmakotechnikos studijas ir šoksiu į univerą. Bus galima žinoma ir dabar taip daryti, bet univere mokysies tuos pačius 5m., kur vietoj to, jei ne Seimo pakeisti įstatymai po Farmakotechnikos mokytumeisi tik 3,5m.

3 kolegijoj ir dar 5 univere vėl?! Nu ****. Tada jau geriau daryt gap year ir perlaiknėt, nes gaunasi, kad išmesti tie metai kolegijoj, jei vėl univere 5 reikia. Žoooodžiu.

 Cia pz pz yra tvarkelė. Neysivaizduoju, jaučiu reikia pamiršt farmacija ir sokti į kolegiją Odontologinę priežiūrą KK. :) Ką manot apie šią profesiją ? :P

 Bet jūs man pasakykit, kas per š....das? Kauno kolegijos priėmėjai (jeigu galima taip pasakyti) patys parašė, kad išlyginamųjų studijų baigus Farmakotechniką KK nebėra. O pagal LSMU , kaip rašė PILKS VILKS viskas tebėra ir jokių čia neaiškumų PAGAL JUOS. Aš nebesuprantu, tai kuo tikėti?

 Parašiau laišką į LSMU. Paklausiau, ar jie jas žada naikinti, jei žada, tai kada. Pasidalinsiu info, kai gausiu atsakymą.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-02 14:06:19 | Nuoroda

Sveiki,

 

Pirmiausia – LSMU kaip ir kiekvienais metais šiemet priima farmakotechnikus.

Antra – tai nėra išlyginamosios studijos, nes jos nieko “neišlygina”, o tai yra magistro studijų programa, kurioje užskaitomi kai kurie kolegijoje studijuotų dalykai (bent iš dalies).

 

Trečia - pagal galiojančias nuostatas (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Senato 2011m. gegužės 27d. nutarimas Nr.9-08):

 

STUDIJŲ REZULTATŲ ĮSKAITYMO LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETE TVARKA

1. Studijų rezultatai Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) įskaitomi Senato nustatyta tvarka, parengta vadovaujantis Švietimo ir mokslo ministro 2003 m. lapkričio 12 d. įsakymu Nr. ISAK-1603 “Dėl studijų rezultatų įskaitymo tvarkos” ir 2006 m. liepos 11 d. įsakymu Nr. ISAK-1463 „Dėl švietimo ir mokslo ministro 2003 m. lapkričio 12 d. įsakymo Nr. ISAK-1603 „ Dėl studijų rezultatų įskaitymo tvarkos“ pakeitimo“.

2. Studijų rezultatų įskaitymo tvarka (toliau – įskaitymo tvarka) nustato Lietuvos aukštosiose mokyklose ar užsienio valstybių aukštosiose mokyklose asmens pasiektų studijų rezultatų (toliau – studijų rezultatai) įskaitymo LSMU principus ir jų įforminimo tvarką.

3. Įskaitymo tvarka taikoma asmenims, baigusiems, studijavusiems ar studijuojantiems Lietuvos ar užsienio valstybių aukštosiose mokyklose pagal aukštojo mokslo studijų programas ir norintiems tęsti studijas įskaitant jų pasiektus studijų rezultatus pagal tas pačias arba kitas koleginių, universitetinių pirmosios bei antrosios (magistrantūros) pakopų arba vientisųjų studijų programas Lietuvos aukštosiose mokyklose.

 

Rekomenduotina perskaityti visa tvarką, pagal kurią kiekvienas norintis studijuoti priimamas Priėmimo komisijos, o jo studijuoti dalykai kitose aukštosiose mokyklose gali būti įskaityti ir gali būti keliamas į aukštesnį kursą. Taigi nebūtina studijuoti nuo pirmo kurso, jei studijos kitose aukštosiose mokyklose buvo sėkmingos.

 

Taigi galimybių įgyti farmacijos magistro kvalifikacinį laipsnį yra pakankamai daug.

 

Geros dienos,

Žinutė parašyta: 2012-07-03 10:55:03 | Nuoroda
pilks vilks rašė:

Sveiki,

 

Pirmiausia – LSMU kaip ir kiekvienais metais šiemet priima farmakotechnikus.

Antra – tai nėra išlyginamosios studijos, nes jos nieko “neišlygina”, o tai yra magistro studijų programa, kurioje užskaitomi kai kurie kolegijoje studijuotų dalykai (bent iš dalies).

 

Trečia - pagal galiojančias nuostatas (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Senato 2011m. gegužės 27d. nutarimas Nr.9-08):

 

STUDIJŲ REZULTATŲ ĮSKAITYMO LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETE TVARKA

1. Studijų rezultatai Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) įskaitomi Senato nustatyta tvarka, parengta vadovaujantis Švietimo ir mokslo ministro 2003 m. lapkričio 12 d. įsakymu Nr. ISAK-1603 “Dėl studijų rezultatų įskaitymo tvarkos” ir 2006 m. liepos 11 d. įsakymu Nr. ISAK-1463 „Dėl švietimo ir mokslo ministro 2003 m. lapkričio 12 d. įsakymo Nr. ISAK-1603 „ Dėl studijų rezultatų įskaitymo tvarkos“ pakeitimo“.

2. Studijų rezultatų įskaitymo tvarka (toliau – įskaitymo tvarka) nustato Lietuvos aukštosiose mokyklose ar užsienio valstybių aukštosiose mokyklose asmens pasiektų studijų rezultatų (toliau – studijų rezultatai) įskaitymo LSMU principus ir jų įforminimo tvarką.

3. Įskaitymo tvarka taikoma asmenims, baigusiems, studijavusiems ar studijuojantiems Lietuvos ar užsienio valstybių aukštosiose mokyklose pagal aukštojo mokslo studijų programas ir norintiems tęsti studijas įskaitant jų pasiektus studijų rezultatus pagal tas pačias arba kitas koleginių, universitetinių pirmosios bei antrosios (magistrantūros) pakopų arba vientisųjų studijų programas Lietuvos aukštosiose mokyklose.

 

Rekomenduotina perskaityti visa tvarką, pagal kurią kiekvienas norintis studijuoti priimamas Priėmimo komisijos, o jo studijuoti dalykai kitose aukštosiose mokyklose gali būti įskaityti ir gali būti keliamas į aukštesnį kursą. Taigi nebūtina studijuoti nuo pirmo kurso, jei studijos kitose aukštosiose mokyklose buvo sėkmingos.

 

Taigi galimybių įgyti farmacijos magistro kvalifikacinį laipsnį yra pakankamai daug.

 

Geros dienos,

 Dėkoju tau PILKS VILKS už pagalbą :)) Kaip pradedu suprasti, čia kaip ir visur LIETUVOJE - korupcija. Viskas dėl pinigų. Dabartiniai studentai, pernai įstoję į LSMU iš KK farmakotechnikos sako, kad mes nežinom tiesos. Įstatymas priimtas, kad jau 2016 m. jau viskas užlinks, bet sakė dėstytojai , tuo pačiu prof. Remigijus Žaliūnas patvirtinęs, kad egzistuoja tos studijos :))

  • Biologija / VBE 25
  • Chemija / VBE 24
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 42
Žinutė parašyta: 2012-07-03 13:14:37 | Nuoroda

Pirmu numeriu rasysiu VU anglu/ispanu, bet zinau, kad tikrai neistosiu, todel tikiuosi i MRU anglu/prancuzu dalykine kalba :)

Žinutė parašyta: 2012-07-03 16:38:58 | Nuoroda
Lyrica rašė:

Pirmu numeriu rasysiu VU anglu/ispanu, bet zinau, kad tikrai neistosiu, todel tikiuosi i MRU anglu/prancuzu dalykine kalba :)

 o kodel gali neistoti ? Geri rezultatai . vien lietuviu kiek gavai ! Kas ten per univeras , kad galetu nepriimt ? :D

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-07-03 21:44:00 | Nuoroda

Na bent jau  planuoju,  rašyt KTU atsinaujinančiąją energetiką  gal atsirastų bendraminčių? 

  • Fizika / VBE 64
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 85
Žinutė parašyta: 2012-07-04 15:26:39 | Nuoroda

Sveiki, norėčiau patarimo. Planavau stoti į LSMU mediciną (kadangi piniguose nesimaudau tai tik į vf). Bet labai prastai išsilaikiau egzaminus, taigi niekaip neįstosiu. Ką aš sugalvojau, tai stoti į LKKA arba Kauno kolegijoj kineziterapiją, pasimokint metus, tada perlaikyt egzus ir bandyt stot vėl į LSMU. Ir dabar nežinau ar taip įmanoma padaryti - perlaikyt egzus ir pateikti prašymą stoti į universitetą dar vis neišėjus iš kolegijos. Būčiau labai dėkinga, jei kas padėtų ir išaiškintų man ar taip įmanoma.

  • Biologija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 54
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-04 16:13:36 | Nuoroda
laurapetnycaite rašė:

Sveiki, norėčiau patarimo. Planavau stoti į LSMU mediciną (kadangi piniguose nesimaudau tai tik į vf). Bet labai prastai išsilaikiau egzaminus, taigi niekaip neįstosiu. Ką aš sugalvojau, tai stoti į LKKA arba Kauno kolegijoj kineziterapiją, pasimokint metus, tada perlaikyt egzus ir bandyt stot vėl į LSMU. Ir dabar nežinau ar taip įmanoma padaryti - perlaikyt egzus ir pateikti prašymą stoti į universitetą dar vis neišėjus iš kolegijos. Būčiau labai dėkinga, jei kas padėtų ir išaiškintų man ar taip įmanoma.

 Bandyk susirasti vartotoją "sanemis". Jis perlaikinėjo ir stojo iš naujo, gal situacija panaši, gal galės padėti. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-04 22:16:22 | Nuoroda

Kaip manot ka geriau pasirinkti - kineziterapija ar akuserija ? 

  • Biologija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 54
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2012-07-05 12:22:08 | Nuoroda
Miaukas* rašė:

Na bent jau  planuoju,  rašyt KTU atsinaujinančiąją energetiką  gal atsirastų bendraminčių? 

Galvoju apie šią kryptį, bet kiek domėjausi, susidarė nuomonė, kad ši specialybė per daug siaura ir labiau apsimoka stot į elektros energetikos technologijas. Nors dar bus matyt ;D

  • Fizika / VBE 71
  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 64
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 76
Žinutė parašyta: 2012-07-05 12:30:29 | Nuoroda
Argonas rašė:
Miaukas* rašė:

Na bent jau  planuoju,  rašyt KTU atsinaujinančiąją energetiką  gal atsirastų bendraminčių? 

Galvoju apie šią kryptį, bet kiek domėjausi, susidarė nuomonė, kad ši specialybė per daug siaura ir labiau apsimoka stot į elektros energetikos technologijas. Nors dar bus matyt ;D

 Na kol dar nepildau tai manau, kad būtent šitą pirmoj vietoj rašysiu, o paskui bus matyt na o jei su šita nieko neišeitų, tada alternatyva būtų statybos inžinerija

  • Fizika / VBE 64
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 85
Žinutė parašyta: 2012-07-05 12:30:57 | Nuoroda
Argonas rašė:
Miaukas* rašė:

Na bent jau  planuoju,  rašyt KTU atsinaujinančiąją energetiką  gal atsirastų bendraminčių? 

Galvoju apie šią kryptį, bet kiek domėjausi, susidarė nuomonė, kad ši specialybė per daug siaura ir labiau apsimoka stot į elektros energetikos technologijas. Nors dar bus matyt ;D

 Na kol dar nepildau tai manau, kad būtent šitą pirmoj vietoj rašysiu, o paskui bus matyt na o jei su šita nieko neišeitų, tada alternatyva būtų statybos inžinerija

  • Fizika / VBE 64
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 85
Žinutė parašyta: 2012-07-05 14:21:19 | Nuoroda

Sveiki, gal yra laikiusiu stojamuosius i dizaina? Jei taip, gal zinot kur reik pasiziuret rezultatus?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-05 14:52:12 | Nuoroda

 Nu, tai va. Pasitariau su tėvais, nusprendėm, kad šiemet stoju į darbo biržą ir ieškau darbo. O kitąmet į LSMU odontologiją. Manau, kad gal kaip nors gausiu vf. :D Duokdie. :D 

Žinutė parašyta: 2012-07-05 17:55:03 | Nuoroda

Sveiki. Ar yra kas žada studijuot viešuosius ryšius, vizualine komunikacija ar kūrybos ir pramogų industrijas ?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą