Referatai, kursiniai, diplominiai
Kas yra geras darbas? Manau, tai neturi būti kažkoks žygdarbis, kažkoks darbas, kuriuo geradaris dar ilgą laiką didžiuotųsi. Tikras geras darbas, manau, neturėtų būti didžiavimosi ar pasipūtimo šaltinis. Tai turėtų likti neatskleista ir neskelbiama taip garsiai visoje žiniasklaidoje. Tačiau ar taip yra dabar? Ir kas tas geras darbas tarp paprastų žmonių?
Lietuvių kalba  Rašiniai   (1 psl., 6,82 kB)
rašinėlis.
Lietuvių kalba  Rašiniai   (1 psl., 7,14 kB)
Global problems
2011-03-30
Rašinys anglų kalba apie global problems
Anglų kalba  Rašiniai   (1 psl., 6,45 kB)
Gamta
2011-03-29
Rašinys apie gamtą
Kita  Rašiniai   (1 psl., 6,71 kB)
family
2011-03-21
the family is the most important
Filosofija  Rašiniai   (1 psl., 11 kB)
Rašinys apie Lenkijos okupacijos (1920-1939) pasekmės Rytų Lietuvai.
Istorija  Rašiniai   (4 psl., 10,74 kB)
Apie Kinijos svarbą ir vaidmenį visame pasaulyje.
Anglų kalba  Rašiniai   (1 psl., 9,5 kB)
information....
2011-03-20
anglu rasinys
Anglų kalba  Rašiniai   (1 psl., 6,5 kB)
Klaidos - antroji pagal svarbą, po baimės, tema mūsų gyvenime. Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas. Visi mes klystame. Vieni daugiau, kiti - visą laiką. Neišimtis ir aš. Kaip ir daugelis kitų žmonių padarau daugybę klaidų. Iš vienų pasimokau, kitas kartoju ir vėl. Todėl labai dažnai mane, ir manau kitus, aplanko gyvenimo baimė, baimė suklysti, abejonės dėl pasirinkimo. Dažnai pagalvoju, kad kartais reikėjo pasielgti kitaip. Dažnai suvokiu kad suklydau. Todėl pasirinkau šią tema, nes ji man labai artima. Į ją gilindamasi, siekiau suprasti, kodėl darome klaidas, ar galime jų išvengti, o gal jos gali būti svarbios mūsų gyvenime
Maistas, sveikata, higiena  Rašiniai   (6 psl., 14,02 kB)
Kaledu belaukiant
2011-03-14
Miniatiura
Lietuvių kalba  Rašiniai   (1 psl., )
Rašinys tema ''Esu savo lizdo paukštis''
Nowadays, computers are used almost everywhere. Everything is becoming computerized. Is there a way to not overuse technics? Now the question is: "Should schools provide computers for students to use for all their school subjects?" I strongly believe, that schools should have modern computers, but there is no need in using them for all the subjects.
Anglų kalba  Rašiniai   (1 psl., 6,67 kB)
Knyga ir mes
2011-03-02
Apie knygą ir mus
Lietuvių kalba  Rašiniai   (5 psl., 14,31 kB)
puikus rašinys anglų kalba apie aplinką ir ką padaryti,jog ją išsaugotume.
Anglų kalba  Rašiniai   (2 psl., 7,4 kB)
Istorines tematikos meno kūriniai..rašinys
Lietuvių kalba  Rašiniai   (1 psl., 7,85 kB)
Rašinys apie tremtyje gyvenusius 2 vyrus.
Darbo ir civilinė sauga  Rašiniai   (3 psl., 11,59 kB)
„Mažvydas“ – antroji Just. Marcinkevičiaus trilogijos dalis. Poetinėje dramoje vaizduojamas 16 a., kai gimė lietuvių raštija. Kūrinys nusako lietuvių kalbos bei rašto svarbą. Be savo literatūros lietuvių kalba būtų pasmerkta dvasiniam žlugimui.
Lietuvių kalba  Rašiniai   (1 psl., 8 kB)
Laisvė – svarbiausia žmogaus vertybė, kurios kartais patys žmonės nemoka suprasti. Kiekvienas trokštame laisvės, ją turėdami galime laisvai kurti, reikštis ir pan. Vinco Mykolaičio – Putino eilėraštyje „Vergas“ laisvė tampa didžiausia vertybe.
Lietuvių kalba  Rašiniai   (1 psl., 6,81 kB)
Kiekvienas žmogus ateidamas į šį pasaulį atsineša knygą, vis dar švariais, baltais it tuščiais lapais. Bėgant metams mes ją pildome ir prieš mirtį turime visą savo gyvenimo istoriją. Perbėgus akimis per visą savo gyvenimą, iškyla klausimai: Ar aš nugyvenau savo gyvenimą prasmingai? Ar mano gyvenimo knyga verta dėmesio?
Lietuvių kalba  Rašiniai   (1 psl., 4,09 kB)
Šiuolaikinėje visuomenėje žmogus yra priverstas rinktis tarp dviejų polių: populiariosios ir nepopuliariosios kultūros. Populiarioji kultūra neturi savo veido, todėl yra sausa, neoriginali ir skurdina žmogaus dvasią. Nepopuliarioji kultūra yra opozicija šiandieninėms tendencijoms, madai, todėl sunkiau ją atpažinti ir puoselėti. Taip su lyg kiekviena diena populiarioji kultūra „ima savo viršų“.
Lietuvių kalba  Rašiniai   (2 psl., 4,87 kB)
Sruoga - poetas, publicistas, literatūros mokslininkas, dramaturgas. Gimė Panevėžio apskrityje, Vabalninko valsčiuje, Baibokų vienkiemyje, gausioje ūkininkų šeimoje. Tėvai, šviesūs, laisvos dvasios valstiečiai, išleido į mokslus net keturis sūnus. Sruoga mokėsi Pa¬nevėžio gimnazijoje, nuo 1914 metų - Peterburgo, Maskvos universitetuose.
Lietuvių kalba  Rašiniai   (20 psl., 42,23 kB)
Visi sutinka, kad skaityti knygas yra naudinga. Jos padeda sklandžiau reikšti mintis, lavina protą. Neretai žmonės knygose ieško pramogos, tačiau pasirinkę tinkamą kūrinį jie gali rasti daugiau nei ieškojo. Knygos, kurias mes skaitome, kurios mus sudomina arba ne, kažko mus moko. Literatūra puoselėja dvasines vertybes. Kūryba turi įtakos savęs ieškojimo, apsisprendimo kelyje. Skaitydami knygas, kurių herojai blaškosi kol atranda save, tarytum patys įsijaučiame į jų situacijas, gyvename kartu su jais. Tarytum, tampame Hamletu, kuris neapsisprendžia „būt ar nebūt”, arba Skirgaila, kuris renkasi tarp Lietuvos ir mylimos moters. Gyvenimo prasmės klausimas buvo svarbus jau renesanso laikais, kada Viljamas Šekspyras parašė savo garsiąją tragediją „Hamletas”. Joje pagrindinis herojus kankinasi, negalėdamas pasirinkti tarp gyvenimo ir mirties. Vinco Krėvės - Mickevičiaus istorinė drama „Skirgaila” žmogaus egzistencijos, pasaulėžiūros, tragiškojo herojaus paveikslu ir draminio veiksmo įtampa taip pat yra artima Šekspyro kūrybai. Joje pagrindinis herojus, rūstus Lietuvos valdovas, paaukoja savo asmeninį gyvenimą vardan Lietuvos. Abiejų veikėjų likimas yra dramatiškas ir verčiantis susimąstyti.
Lietuvių kalba  Rašiniai   (1 psl., 5 kB)
Meilė- viena dažniausių temų tiek literatūroje, mene, tiek mūsų gyvenime. Ją apibūdiname kaip gyvenimo pilnatvę, pagrindiį tikslą. Kad ir kaip meilės, kaip gyvenimo vertybės, samprata būtų pakitusi iki šiandienos, ji vis dar tebėra pasaulį kjurianti ir valdanti galia. Žmogus gimsta iš meilės, vien tai įprasmina jo gyvenimą ir priverčia susimąstyti,ar aš, į šį pasaulį iš meilės atėjas žmogus,galėčiau jį niekinti ir neapkęsti? Todėl sutinku su Antigonės žodžiais: ne neapkęsti, o mylėti mes gimstame.
Lietuvių kalba  Rašiniai   (2 psl., 5,42 kB)
Kai visoms Lietuvos nacionalinėms jaunimo organizacijoms valstybė skiria tik apie 600 tūkst. litų, sunku manyti, kad jaunimas yra „valstybės dėdžių“ prioritetas. Viena vidutinė Lietuvos partija už savo veiklą gauna gerokai daugiau. Ar taip teisinga? Matyt, ne. Dar viena opi problema – jaunų žmonių gyvenimo kokybės neatitikimas tarp gyvenančių provincijoje ir didmiesčiuose. Kitais žodžiais tariant, regioninės jaunimo politikos nebuvimas yra priežastis to, kodėl toliau nuo didmiesčių gyvenantys jauni žmonės turi daugiau stengtis vykdydami kokį nors projektą. Palyginkime jauno vilniškio ar kauniečio ir, tarkim, Balbieriškio vidurinės mokyklos auklėtinio galimybes, ir viskas taps aišku. Ar taip gerai? Ko gero, ne.
Lietuvių kalba  Rašiniai   (5 psl., 11,45 kB)
Prieš tūkstantį metų Lietuvos valstybės dar nebuvo. Prie Baltijos jūros gyvenę kuršiai, prūsai, jotvingiai, skalviai, lietuviai ir kt. baltų gentys neturėjo savo rašto, mūrinių namų, garbino stabus ir buvo labai toli nuo civilizacijos. Tai mūsų priešistorė, apie kurią žinome labai mažai, tačiau branginame tokią, kokia buvo, – nei jos gėdijamės, nei ją idealizuojame. Dabar Lietuva, paminėjusi savo vardo tūkstantmetį ir žengdama į antrąjį, išgyvena lemtingą laikotarpį. Tai-lūžio taškas, kuriame dar turime galimybę patys-savarankiškai ir sąmoningai-rinktis savo likimą. Tik įdomu, ar nušurmuliavus Lietuvos tūkstantmečio renginiams neiškils pavojus, kad mes taip ir liksime nesuvokę, kas tame tūkstantmetyje buvo reikšmingiausio ir iš ko turėtume semtis šviesos bei jėgų?
Lietuvių kalba  Rašiniai   (2 psl., 6,34 kB)
Visais laikais mus supo aplinka, kuri niekada nebuvo suprantama žmogui iki galo,visada išlikdavo paslapčių, kurios didindavo smalsumą ir priversdavo elgtis ne taip,kaip liepia protas. Smalsumo vedini žmonės padarydavo viską, kad tik gautų informaciją apie tai,kas juos domina. Žymus XVIII – XIXa. vokiečių rašytojas Gėtė parašė kūrinį „Faustas“ būtent tokį, kuriame ir atskleidžia vieno tokio veikėjo vidinį pasaulį.
Lietuvių kalba  Rašiniai   (1 psl., 5,54 kB)
Jaunas žmogus vis dažniau išvyksta iš savo Tėvynės. Aš nuolatos iš savo draugų girdžiu tokius pasakymus kaip „būtų gerai gyventi užsienyje“ arba aš tikrai studijuosiu ne Lietuvoje“, bet kas tą lemia, jog jaunas žmogus vis dažniau ir labiau nori išvykti iš savo Tėvynės? Taigi savo kalboje pasvarstysiu kodėl taip yra atsitikę ir kokių reformų reikėtų imtis.
Lietuvių kalba  Rašiniai   (1 psl., 4,17 kB)
Tolstoj
2010-10-06
Tolstojaus kuryba ir jo gyvenimas. geras daiktas. Parasyta apie tai kaip jis vertino zmones, kurejus kitus rasytojus, ir galiausiai savo kuryba. nu ir seip viskas ko jums reikia.... gausite gera pazymi atsakau. RAŠYTI LAIŠKĄ GAUTI LAIŠKAI « -TIK NAUJI -TIK SU FOTO -PERSKAITYTI -SUŽYMĖTI -MINI LAIŠKAI -SMS PAŠTAS ARCHYVAS IGNORUOTI FILTRUOTI ŠIUKŠLIADĖŽĖ Praleistas laikas čia: 0val 2min 40sec
Literatūra  Rašiniai   (12,08 kB)
Rašinyje nagrinetos temos: "Religinio gyvenimo pakraštėje","Šiuolaikinio satanizmo gimimas","Ateistinis ir teistinis","Satanizmo apraiškos Lietuvoje".Jei kam dar reikės apie satanizmą,parašykite į [email protected] ir daugiau informacijos.Nors ir šiame rašinyje nedaug puslapių,aš manau kad yra daug informacijos,nes yra negrinejamos pagrindines temos,kurių reikalauja ar domina.
Teologija  Rašiniai   (8,95 kB)
Rūkymą jaunimas vertina labai skirtingai. Vieniems rūkymas yra savotiška bendravimo forma, kiti tai vertina kaip tam tikrą laiko "stūmimą", dar kitiems atrodo, kad rūkyti madinga, tačiau, gaila, bet tik nedaug kas tam neteikia jokios reikšmės arba neigiamai vertina.... (APIMTIS 4 PSL)
Psichologija  Rašiniai   (11,25 kB)