VDU benrdabučiai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:22:54 | Nuoroda

Gal kas žinot kokių dokumentų reikia norint gauti VDU bendrabutį?

Žinutė parašyta: 2010-07-25 08:49:59 | Nuoroda

Labas. Pabandyk parašyti laišką aš ten bandžiau, žiūrėsiu ar atrašys. Aš irgi dėl barako klausimų konsultavausi. 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 11:01:55 | Nuoroda

Jau parašiau,tikiuosi gauti atsakymą...

Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:33:51 | Nuoroda

Ar gavot atsakymus? 

Žinutė parašyta: 2010-07-27 11:19:12 | Nuoroda

Gavau, reik daug dokumentų: užpildyti pagrindinę prašymo anketą, šeimos sudėties, abiejų tėvų darbo pajamų pašalpų, brolių ir/ar sesių pažymų dėl mokymosi. Dokumentus reikia pristatyti per pagrindinį priėmimą nuo liepos 23 - rugpjūčio 4 d. arba per papildomą nuo rugpjūčio 9 - 12 d. Dokumentus pristatyti į Daukanto g. 27-210. Bendrabučių mokestis VDU-1 - 130 lt./mėn. VDU-2 - 170 lt./mėn. Antras bendrabutis geresnės būklės, remontuotas. Konkurso rezultatai bus skelbiami rugpjūčio 14 d. VDU portale ir Facebook'e arba informacija teikiama telefonu Studentų reikalų tarnyboje (tel.nr. 8-37-327977), Studentų atstovybėje (tel.nr. 8-37-327971). Sėkmės bandant gauti bendrabutį gyvenamajai vietai.

Žinutė parašyta: 2010-07-27 14:43:56 | Nuoroda
agytukas rašė:

Gavau, reik daug dokumentų: užpildyti pagrindinę prašymo anketą, šeimos sudėties, abiejų tėvų darbo pajamų pašalpų, brolių ir/ar sesių pažymų dėl mokymosi. Dokumentus reikia pristatyti per pagrindinį priėmimą nuo liepos 23 - rugpjūčio 4 d. arba per papildomą nuo rugpjūčio 9 - 12 d. Dokumentus pristatyti į Daukanto g. 27-210. Bendrabučių mokestis VDU-1 - 130 lt./mėn. VDU-2 - 170 lt./mėn. Antras bendrabutis geresnės būklės, remontuotas. Konkurso rezultatai bus skelbiami rugpjūčio 14 d. VDU portale ir Facebook'e arba informacija teikiama telefonu Studentų reikalų tarnyboje (tel.nr. 8-37-327977), Studentų atstovybėje (tel.nr. 8-37-327971). Sėkmės bandant gauti bendrabutį gyvenamajai vietai.

 o ta prasymo anketa is intiko atsispaudint uzpildyt ir nunest? ar ten vietoj pasiimt ir uzpildyt? :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-07-27 17:19:45 | Nuoroda

Aš atsispauzdinau, užpildžiau ir nunešiau, nereikėjo ten pildyt

Žinutė parašyta: 2010-07-27 17:28:29 | Nuoroda
Aš... rašė:

Aš atsispauzdinau, užpildžiau ir nunešiau, nereikėjo ten pildyt

 aisku :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-07-27 19:33:26 | Nuoroda

Dar noriu pasitaisyti, kad dokumentus reikia nešti ne į Daukanto g. 27, o į Laisvės alėją adresu K.Donelaičio g. 53 113 kabinetą. Čia yra taip dėl remonto darbų. Prašymą galima atsispausdinti ir nunešti, bet ten turėtų ir vietoje duoti prašymą užpildyti. Svarbiausia be jo reikia turėti reikiamus dokumentus.

Žinutė parašyta: 2010-07-27 19:51:32 | Nuoroda

Aš tai faksu atsiųsiu visus dokus turiu,tiesiog esu iš klaipėdos,tad 26 dieną pildydamas negalėjau užpildyti to bendriko prašymo,nes tevukai neturėjo tos pažymos apie jų pajamų vidurkį...

Žinutė parašyta: 2010-07-29 17:51:31 | Nuoroda

Aš irgi faksu nusiunčiau, ir po to paskambinau paklaust, ar gavo. Tai viskas gerai nusisiuntė, siūlau ir jums taip padaryt, nes taip daug greičiau ir lengviau. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-29 22:11:12 | Nuoroda

O kokios jie buklės gal žinot? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-30 14:44:12 | Nuoroda
Gretaaa rašė:

O kokios jie buklės gal žinot? :)

 Kiek teko girdėti gan neblogi bendrabučiai,kiek žinau vienas yra atnaujintas...lygtais baltijos,na o visą kitą pamatysim patys,kokia jų buklė...

Žinutė parašyta: 2010-07-30 17:55:42 | Nuoroda
KarabinaS rašė:
Gretaaa rašė:

O kokios jie buklės gal žinot? :)

 Kiek teko girdėti gan neblogi bendrabučiai,kiek žinau vienas yra atnaujintas...lygtais baltijos,na o visą kitą pamatysim patys,kokia jų buklė...

 Ahaaa, tas kur atnaujintas 170lt, netvarkytas 130lt.

Kažin kuriam smagiau..

Žinutė parašyta: 2010-08-02 11:13:18 | Nuoroda

Smagiau taikoje. Gyvenau ten,gyvensiu ir dar metus. Tik matau,kad jūs nežinot, jog Taika bus remontuojama ir į ją leis gyventi studentams tik vassario mėnesį, o iki tol taikiečiai turės glaustis buvusiame kolegijos bendrabutyje, kuris yra šalia taikos bendrabučio,tačiau įspėju,kad jis yra gana kritinės būklės,nebent per vasarą aptvarkys. Bet manau galima pakentėti 3.5 mėnesio,kad vėliau būtų galima įžengti į naujai suremontuotą Taiką :)

Žinutė parašyta: 2010-08-02 14:37:26 | Nuoroda
Agiliukas rašė:

Smagiau taikoje. Gyvenau ten,gyvensiu ir dar metus. Tik matau,kad jūs nežinot, jog Taika bus remontuojama ir į ją leis gyventi studentams tik vassario mėnesį, o iki tol taikiečiai turės glaustis buvusiame kolegijos bendrabutyje, kuris yra šalia taikos bendrabučio,tačiau įspėju,kad jis yra gana kritinės būklės,nebent per vasarą aptvarkys. Bet manau galima pakentėti 3.5 mėnesio,kad vėliau būtų galima įžengti į naujai suremontuotą Taiką :)

 o kokie pokyciai bus kazin po remonto? :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-08-02 19:57:01 | Nuoroda

Na, kai kalbėjau su valdytoja,tai sakė,kad bus sutvarkyti kambariai, tualetai, vonios ir virtuvės. Galbūt nebebus 4viečių kambarių, nes 4 gyventi sunku(iš patirties sakau). Galbūt atnaujins ir baldus..Būtų šaunu. Manau per puse metų turėtų nemažai ką pakeisti..

Žinutė parašyta: 2010-08-02 21:41:20 | Nuoroda
Agiliukas rašė:

Na, kai kalbėjau su valdytoja,tai sakė,kad bus sutvarkyti kambariai, tualetai, vonios ir virtuvės. Galbūt nebebus 4viečių kambarių, nes 4 gyventi sunku(iš patirties sakau). Galbūt atnaujins ir baldus..Būtų šaunu. Manau per puse metų turėtų nemažai ką pakeisti..

 kitais metais planuoju i vdu stot, tai dziugu kad bukle pageres :) o ten tos vonios, tualetai tai kiek ten ju yar aukste, kaip ten jos paskirstytos, ar nebuna rytais eiliu? :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-08-02 22:40:27 | Nuoroda

Ne. Vonia ir tualetas blokui. O bloke du kambariai. Dvivietis ir trivietis,arba dvivietis ir keturvietis. Taigi viena vonia ir tualetu naudojasi 6 arba 5 žmonės :) Aišku pats blokas juos ir valosi. Jei palaikai tvarką,tai maudytis vienas malonumas :)

Žinutė parašyta: 2010-08-02 22:54:54 | Nuoroda
Agiliukas rašė:

Ne. Vonia ir tualetas blokui. O bloke du kambariai. Dvivietis ir trivietis,arba dvivietis ir keturvietis. Taigi viena vonia ir tualetu naudojasi 6 arba 5 žmonės :) Aišku pats blokas juos ir valosi. Jei palaikai tvarką,tai maudytis vienas malonumas :)

 o tai visai neblogai :) speju smagiai ten gyvenat :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą