Orientalistika, 2011m. priėmimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:57:53 | Nuoroda

Sveikinu įstojusiuosius į kinų ir japonų kalbas. Pati įstojau į vokiečių kalbą. Japonų (o gal ir kinų) mokysiuosius savarankiškai, gal dar kada pabaigsiu pradėtus kalbos kursus. Govinda, nenusimink, dar bus galimybių studijuoti mėgstamą dalyką :) Pati, va, perstojau :)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:56:48 | Nuoroda
Mąstytoja rašė:

Sveikinu įstojusiuosius į kinų ir japonų kalbas. Pati įstojau į vokiečių kalbą. Japonų (o gal ir kinų) mokysiuosius savarankiškai, gal dar kada pabaigsiu pradėtus kalbos kursus. Govinda, nenusimink, dar bus galimybių studijuoti mėgstamą dalyką :) Pati, va, perstojau :)

 Žinoma, yra galimybė perstoti ir t.t., bet visgi.. Vienas dalykas - ateiti į universitetą ir mokytis ten, kur nori, o visai kas kita - ten, kur pakliuvai vien dėl eiliškumo.... Bet ką jau padarysi, kad tiesiog buvo geresnių. :)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-26 17:03:04 | Nuoroda

Hm, tai kad geografijos neturėjai, o tai tėra likimo pokštas, kurį pataisyti galima. :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2011-07-26 20:26:01 | Nuoroda

istojau i sinologija ir siandien buvau sutarties pasirasyt :) ten toks beprotnamis... turejo priiminet studentus nuo 15.00 iki 18.00, tai tik po 18.00 atnese sutartis... 3 valandas ten prasedejau... na bet dbr uztat jau oficialiai VU sinologijos studente xDDD

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
  • Matematika / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-07-26 22:17:03 | Nuoroda

Laba diena, aš įstojau į turkologiją. Gal dar kas nors įstojo į turkus?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 08:44:04 | Nuoroda
Govinda rašė:
Mąstytoja rašė:

Sveikinu įstojusiuosius į kinų ir japonų kalbas. Pati įstojau į vokiečių kalbą. Japonų (o gal ir kinų) mokysiuosius savarankiškai, gal dar kada pabaigsiu pradėtus kalbos kursus. Govinda, nenusimink, dar bus galimybių studijuoti mėgstamą dalyką :) Pati, va, perstojau :)

 Žinoma, yra galimybė perstoti ir t.t., bet visgi.. Vienas dalykas - ateiti į universitetą ir mokytis ten, kur nori, o visai kas kita - ten, kur pakliuvai vien dėl eiliškumo.... Bet ką jau padarysi, kad tiesiog buvo geresnių. :)

 Manau, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Mokėsi daugiau kalbų :) Jei patinka, kalba, tai anksčiau ar vėliau vis vien jos griebsies :)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-07-27 13:25:00 | Nuoroda

Įstojau į sinologiją!!! :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 18:25:10 | Nuoroda
GretaF rašė:

istojau i sinologija ir siandien buvau sutarties pasirasyt :) ten toks beprotnamis... turejo priiminet studentus nuo 15.00 iki 18.00, tai tik po 18.00 atnese sutartis... 3 valandas ten prasedejau... na bet dbr uztat jau oficialiai VU sinologijos studente xDDD

 siaubas o.o ryt važiuoju, gal normaliau bus o.o

Žinutė parašyta: 2011-07-29 10:35:09 | Nuoroda

Aš nors ne sinologė, bet turiu klausimą visiems, kurie jau pasirašė sutartis su VU OC. Turbūt ir jums reikėjo užsrašyti tokiame lape (vardas, pavardė, el. paštas, telefonas) ir buvo pasakyta, kad SA susisieks dėl studento pažymėjimo, jokios kitos informacijos dėl LSP, bent aš, negavau, Kaip jūs? Ar registravotės jau dėl LSP? Ar gavot kokį informacinį lapuką?

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2011-07-29 10:37:31 | Nuoroda

www.vusa.lt/informacja-apie-studento-pazymejima radau ;DDDDD gal ir kitiems bus aktualu.

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2011-07-29 21:23:45 | Nuoroda

Naudingą info pametėjai. Štai, man prieš įeinant į universitetą pasirašyt sutarties (ne VU), įbruko LSP lankstinuką, kur pasakyta, kad už LSP reik sumokėt nuo 20 iki 60LT priklausomai nuo to, kiek metų studijuosi. Gerai, kad neregistravausi ten (lsp.lt). Nors kas ten žino, gal ir teks... nes tikslesnės informacijos dar neradau.

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-07-29 21:25:50 | Nuoroda

nesiregistravau* =D

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-07-30 19:02:06 | Nuoroda

sveikinu labai visus pirmakursius OC studentus;) esu dabar jau antrakursė japonologė,jei kils kokių klausimų,gal ką padėsiu. Palieku savo skaipą. Nors šiemet nebuvo priėmimo į japonologiją,įdomu susipažint su būsimais pirmakursiais:>

skype: just-because-of-you :>

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2011-08-04 12:47:57 | Nuoroda

Sveiki visi patekę į Aziją :DD Kažkaip tik dabar susipratau apsilankyti šitam forume ir susirasti bent kelis savo būsimus kursiokus :}}

Labai gaila, Govinda, kad neįstojai... Ir išties keista. LAMABPO Statistikoje buvo parašyta,kad žemiausias įstojusio į indologiją balas - 17.02 ... Labai keista. Pati stojau taip pat be geografijos ir rašiau indologiją pirmoje vietoje su intensiją ,kad ją iš karto permes. Bet ne. įstojau su 17.92 į VF. Iš pradžių nežinojau kaip reaguoti, kadangi balas atrodė ypač žemas ;D Kol kas pažįstu tik 1/4 būsimų savo grupiokų, tad būtų labai smagu dar vieną kitą iš jų susirasti :}

Beje, čia minėjo,kad hindi (berods) dėsto labai smagi dėstytoja. Gal kartais žinote jos vardą?

 

Sėkmės :}}

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2011-08-04 14:21:50 | Nuoroda
klierike rašė:

Sveiki visi patekę į Aziją :DD Kažkaip tik dabar susipratau apsilankyti šitam forume ir susirasti bent kelis savo būsimus kursiokus :}}

Labai gaila, Govinda, kad neįstojai... Ir išties keista. LAMABPO Statistikoje buvo parašyta,kad žemiausias įstojusio į indologiją balas - 17.02 ... Labai keista. Pati stojau taip pat be geografijos ir rašiau indologiją pirmoje vietoje su intensiją ,kad ją iš karto permes. Bet ne. įstojau su 17.92 į VF. Iš pradžių nežinojau kaip reaguoti, kadangi balas atrodė ypač žemas ;D Kol kas pažįstu tik 1/4 būsimų savo grupiokų, tad būtų labai smagu dar vieną kitą iš jų susirasti :}

Beje, čia minėjo,kad hindi (berods) dėsto labai smagi dėstytoja. Gal kartais žinote jos vardą?

 

Sėkmės :}}

 Sveika. Aš irgi indologė. :) hindi, kiek žinau, dėsto Kristina Garalytė. Daugiau nieko nežinau. ;DDDD

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2011-08-08 20:29:23 | Nuoroda

Ooo! sveikinu naujuosius OC šeimynos narius:). Pati būsiu sinologė antrakursė, tai jeigu kam prireiks informacijos studijų arba barakų  klausimais, o gal šiaip kils noras pasidžiaugti - galit rasti mane skype -> green.marin 

Iki pasimatymo  (;

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą