PERSTOJANTIEMS
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 01:32:35 | Nuoroda
Taigi taigi, likimo broliai ir seses, turiu klausima. Jau pridaviau prasyma del studiju nutraukimo, sekretoriate pasake, jog galutinai isbrauks is studentu sarasu per pora savaiciu. Pamirsau paklausti, ar dar esant studentu sarasuose, galima aplikuoti i kita studiju programa. Taigi sukoncentruotas klausimas zinantiems: ar dar teoriskai 'neisstojus' galima lamabpo registruotis stojimams?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 09:51:19 | Nuoroda
tiesą sakant, aš kiek taisyklėse stojimo žiūrėjau, nieko apie tai neradau (man ta pati problema) Šiaip aš norėčiau pabaigti pirmą kursą, tačiau bijau prisidirbti ir galiausiai likti ant ledo... klausyk, gal reiktų parašyti į lamabpo kam nors emailą ir mandagiai pasiklausti. Jaučiu taip šiandien ir padarysiu, jei ką išsiaiškinsiu, parašysiu čia, bet jeigu kas nors žinot, susimilkit ir padėkit, juk nebūtų labai smagu dar vienus metus vėjais paleisti...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 17:44:52 | Nuoroda
taip, galima jei istojate kitur - nueinate i savo aukstaja mokykla, atsiimate dokumentus ir nesate i kita aukstaja, i kurios specialybe istojote o jei nepavyksta istoti, tai toliau galima testi antra kursa jokiu problemu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 22:32:56 | Nuoroda
Puikios naujienos, aciu uz nuraminima
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 00:32:55 | Nuoroda
bet kai ruošia ats kur įstojai, tai tikrina, ar kitur nestudijuoji. tai va turi būt išstojęs, nes kitaip įstosi tik į visiškai mokamą!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 19:31:27 | Nuoroda
aš rašiau į lamabpo laišką ir man pasakė, kad galėsiu išsibraukti, kai sužinosiu, ar įstojau, apie įstojimą į mokamą vietą niekas neminėjo... raginmunt, tu tikrai tikrai tai tiksliai žinai, ką pasakei?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 20:37:09 | Nuoroda
ojeeei, nu ir sunervinot mane, raginmunt. Ar tikrai esat tikra/tikras savo teiginiu? Mano buvusio fakulteto administracija juda vezlio greiciu, pries menesi pateikiau prasymus buti isbrauktai is sarasu, taciau iki siol !!!! galiu prisijungti prie duomenu bazes.
Žinutė parašyta: 2008-07-14 20:38:34 | Nuoroda
as klausiau ir savo univere, ir kolegijoj i kuria ruosiuosi stot, sake jeigu as pati nieko nepasakysiu, tai jie nieko ir nezinos ar as kur studijuoju ar ne, tik vat kai jau eisit dokumentu iformint, tada jau eikit isstoje is senojo univero ar kur jus ten db stidijuojat, ir viskas...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 20:40:43 | Nuoroda
ausrytia, bet gal universitetuose kita situacija... pvz, esi vu, perstoji i vu, jie turi viena duombaze, viskas matosi.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 21:11:52 | Nuoroda
bender, bet juk tu jau atidavei savo studento pažymėjimą? na jo, man jau baisu, kada mane iš vu išbrauks, jei aš tik šį penktadienį eisiu prašytis būti išbraukiamai. Na bet vietoj tavęs bender labai nesijaudinčiau, nes tu juk turi įrodymų, kad prieš mėnesį rašei prašymą, kad tave išbrauktų. Jei ką, eisim kovoti o aš tokia atispūtus buvau, kad kada nori, tada ir išsibrauki...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 21:28:39 | Nuoroda
Oi, nu velokai tu, jabadabadu Gal nieko, viskas bus gerai, turiu pazistamu, kurie irgi perstoja ir tokie pat atsipute, kaip ir tu O as, matai, irodymu neturiu, nes tiesiog atidaviau prasyma, lsp, gavau visus antspaudukus ir viska palikau pas administratore. Man baisiausia, kad ji galejo viska praganyti ir procesas daaar uzsites. Nekenciu situ tinginiu biurokratu, negaliu (Beje, zinok, jei esi VU, kad reikia surinkti antspaudus is 1. bendrabuciu administracijos (du; net jei negyvenai bendrabuty) 2. bibliotekos (du) 3. lsp atiduoti studentu atstovybes atsakingam asmeniui.)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 21:39:23 | Nuoroda
supranti, aš taip tęsiau visą tą išibraukimą, nes norėjau už liepos mėnesį gauti stipendiją. Bet jaučiu iš gobšumo gali baigtis dar blogiau... Bet juk ant tavo prašymo tikrai bus data, kad tu jį rašei (dažniausiai juk ant prašymų būna datos). Tai gal nepraganė, gal ji paprasčiausiai išėjo atostogų ir nukišo tavo lapą kažkur... juokauju, žinoma, bet gal pabandyk paskambinti į savo fakultetą ir pasiklausti, blogiau juk nebus (nors aišku aprėkti gali, na bent mūsų fakultete mėgsta nepagrabiai elgtis... ) Ačiū, kad papasakojai apie antspaudus... (neturi jie ką veikti... ) O dėl tų antspaudų susirinkimo, tai ar užtektų vienos darbo dienos tam padaryti? Ar čia irgi siuntinės iš vienos vietos į kitą? (Įdomiausias antspaudas dėl bendrabučio... ) Nors baisu net pagalvoti, kaip sunku visus tuos antsapudus gauti, jei dabar vasara. o ne... ir biblioteka gali nedirbti, ot tas mano gobšumas...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 22:04:01 | Nuoroda
Priklauso, kur tu mokeisi. Jei Sauleteky, tai laisvai galiu paaiskint. As tau patariu daryt taip: -parasyt studiju administratorei, ar kam nors, kad tau atsiustu ta prasymo forma ir lapa, kur tau des antspaudus (su vu emblema ir tt). -pasiskambink is anksto studentu atstovybei ir susitark su kokiu nors zmogeliu, kad jis ateitu i uni ir pajamtu tavo lsp (jei neimanoma kitaip, pvz.: atiduot administratorei ir tt) tada: -nuvaziuoji i sauleteki -uzleki i sauletekio 6 (arba kita bendrabuti, kuris priklauso tavo fakultetui), uzbegi pas administratore, ji greitai uzdeda anspauduka -uzleki i biblioteka, gauni antspaudus -uzleki i sa, atiduodi lsp -galiausiai eini pas administratore ir iskilmingai iteiki prasyma Jeigu viska sukoordinuosi is anksto, iseis greit, cia ir man is anksto atrode baisiai daug visko.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 22:15:11 | Nuoroda
oij bender LABAI LABAI Tau ačiū Tikrai net negalvojau, kad išėjimas iš universiteto toooks sudėtingas procesas anketą jau radau, http://www.vu.lt/site_files/StS/AtsiskaitLapelis.doc čia ta pati? Tik gal kartais žinai, kas tas Bendrųjų reikalų skyrius (Universiteto g. 3 Centriniai rūmai 105 kab.), ar čia galbūt nebaigusiems bakalauro dar nereikia? Tikrai labai Tau ačiū, aš įsivaizdavau, kad čia vienas du ir padaryta, o pasirodo ne...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 22:20:25 | Nuoroda
Jo, sitas lapukas Dar susieskok forma 'Del studiju nutraukimo', ar kazkaip panasiai antraste skamba. Nedekok, negaila likimo sesei juk O i Sauletekio 3 turbut nereikia, na, bent jau as nejau, mano voyagas buvo: stotele->bendrabutis->biblioteka->sa->administratore
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 22:25:22 | Nuoroda
na geriau būtų, kad nereiktų perstoti, ir dar į tą patį vu bet geriau dabar negu vėliau mmm ir paskutinis klausimas: tik į savo fakulteto biblioteką ėjai ar ir į centrinius rūmus?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 22:28:48 | Nuoroda
tik i savo biblioteka, kiek prisimenu, reikia tu parasyk maila/paskambink administratorei (o geriau - iskart kelioms ), kad tau viska smulkiai isaiskintu, kokia ten dabar situacija, gal viskas kiek skiriasi, nes, kiek suprantu, skirtinguose fakuose buvom.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 22:35:42 | Nuoroda
dėkui, rytoj kelsiu visas administratores iš vasaros atostogų dėl mano ypatinagi skubaus reikalo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 11:18:06 | Nuoroda
Nu sakes, pasikonsultavau su lsas konsultantais - tikrai esant kitame universitete galima pretenduoti tik i mokamas studijas! Savo administratorems nesugebu prisiskambint, emailu neatraso... Gal kas zinot efektyviu procesu paspartinimo budu - dekanui rasyt?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 12:04:00 | Nuoroda
as irgi ta dabar tik suzinojau, as bandysiu jei ka kita savaite vel i vilniu atavbryti ir su dekanu ar kuom bandyti sneketis, nes mano dekanas priima tik antradieniais, tai sia savaite jau paveluota, bet na negaliu kaip pikta, kad niekur to tiksliai nebuvo parasyta ar kad nesugebejau to anksciau susizinoti
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą