PERSTOJANTIEMS
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 12:14:43 | Nuoroda
Man lsase sake, kad deadline'as - 19 diena!!!!! Tai tu pasidomek, paskubek, nes po to bus problemos.... Neisivaizduoji, kokia as pikta dabar, verkiu, paskambinau i administracija, prodekanas lakoniskai pasnekejo, kad tik kita savaite gali... Kazkas pradejo su manim normaliai sneketi, kai pasiuliau sumoket 20000 uz bakalaura del ju zioplumo... Dabar laukiu skambucio
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 12:23:24 | Nuoroda
Na rytoj vaziuoju, bet jauciu iskart reikes kalbeti, kad iki penktadienio isbrauktu, siaubas, kokios nesamones, koki simta kartu skaiciau lamabpo priemimo taisykles, kiek emalu jau issiunciau, kiek skambinau, pagal viskas, viskas turejo buti gerai. Bender, papasakosi, kaip sekesi susitarti? Bet tavo atveju, jie isvis looseriai, koks neasakingumas net baisu...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 12:30:47 | Nuoroda
Jo, papasakosiu, laukiu skambucio, bet kol kas - jokiu ziniu. Ir dar toks atsainumas uzmusa, mazdaug,'tavo problemos' As irgi ir is pazistamu girdejau, kad cia viskas ok, galima stot kur nori, kai istosi, tada susitvarkai dokumentus ir ramiai pereini... Gal cia siais metais kazkokie pasikeitimai del tu m ivedimo, nzn...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 12:44:00 | Nuoroda
na ta zinute, kuria tau nusiunciau privaciai, nieko galbut neirodo, bet va ji mane priverte visai atsiputusiai buti... na bet tokie dalykai man irgi labai nepatinka
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 13:00:10 | Nuoroda
Jabadabadu, check your pm
Žinutė parašyta: 2008-07-15 19:48:19 | Nuoroda
pala pala, tai tipo jeigu as db neissibraukiau dar is VU ir jau parasiau prasyma stot i VK df vietas, tai tipo kaip? neistosiu tada net? bet gi man sake kad galiu rasyt, ir tipo kai istosiu i ta VK tai tada ateisiu i VU ir issibrauksiu... nieko nebesuprantu... tai kaip yra is tikruju? ka daryt?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 20:20:10 | Nuoroda
Ausrytia, žinok nelabai suprantu, kaip čia viskas iš tikrųjų, nes vieni sako vienaip, kiti kitaip, sukasi debesys sukasi debesys na bet kuriuo atveju jau is darbo issiprasiau ir varysiu rytoj sturmuoti fakulteto
Žinutė parašyta: 2008-07-15 20:27:46 | Nuoroda
jabadabadu, tai buk geras zmogus ir tada parasyk viska ka rytoj suzinosi, bus lb dekui... nes db kazkoks chaosas cia darosi.. jauciu leksiu ir as rytoj i savo fakulteta issiaiskint viska, nes jau visiskai neberamu man.. iki 19 d. jeigu reik issibraukt tai sakes tada... siaubas kazkoks...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 20:39:48 | Nuoroda
ausrytia, persiunciau privacioj zinutej, ka gavau is lamabpo, chaosas, totalus chaosas, o is kokio tu fakulteto, gal kartais is to pacio?
Žinutė parašyta: 2008-07-15 20:57:44 | Nuoroda
as is MIF'o
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 21:00:04 | Nuoroda
kelinta eisi? nenori kartu visus dokumentus susitvarkyti? ar tu dar nenori brauktis?
Žinutė parašyta: 2008-07-16 11:16:36 | Nuoroda
viska issiaiskinau buvau siandien nulekus ir i savo univera, ir i kita, abiejuose pasake kad galiu but rami, nereikia issibraukt norint bandyt stot kitur.. paprasciausiai dabar sakykim dar pasilikau neissibraukus, padaviau prasyma stot i kita aukstaja, o tada kai jau istosiu tai nueisiu ir issibrauksiu.. arba galesiu studijuot abiejuose, tik rugsejo menesi tada reiks paciai nusprest ir pasirinkt, uz kuria mokesiu, o kuria finansuos valstybe.. nes dvieju negali valstybe finansuot.. tai vat, bukit visi ramus bandykit stot kur norit, o paskui issibrauksit is senuju studiju, arba jeigu nepavyks istot tai galesit likt ten kur db esat
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 14:23:58 | Nuoroda
o va man jau viska sutvarke, nors pries tai zadejo tik kita savaite, po to - po triju dienu patarimas ateinancioms kartoms: kelkite tona telefonu - instantliai pakatalizuosite procesu eiga
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 17:24:04 | Nuoroda
Na ka tokios isvykos i vilniu dar neturejau... as nieko neissiaiskinau, tik isbraukiau, netekau lsp (kaip gaila, buvau taip prie jo prisirisusi) Ausrytia, smagu, kad issiaiskinai dabar DAUG ramiau, nes siaip buvau i panika puolusi, aciu, kad padejot. Bender, tavo patarimai labai padejo, tikrai visus antspaudukus greitai susirinkau o isbrauks, sake, tik po dvieju-triju savaiciu... bet vis tiek dabar gyvenimas kitoms spalvom nusvito, kai neslegia tukstanciu nasta tram param pam pam pam
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą