Medicina VU ir KMU 2008
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 20:42:31 | Nuoroda
vanage tai as numaniau ir zinojau ir pripratau :] kai praso papasakot tai ir pasakoju :] yra daug tokiu kurie istojo nelabai suprasdami kas per daiktas ta medicina arba stojo nes cia matai tevu svajone turet medikus vaikus tik jau del tevu zmones nestokit jei patys nenorit :]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 20:56:33 | Nuoroda
-Ruta-, as manau istos jaunimas ir pats pamatys. O dabar gasdint gal kiek per anksti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 21:01:41 | Nuoroda
Galeciau skaityt ir skaityt:D Gal dar ka nors apie grupiokus, konkurencija, destytojus, atmosfera ir pns..?:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 21:05:26 | Nuoroda
nei as gasdinu nei ka ;] man tai tikrai nei silta nei salta ar jus stojat ar ne, o pasaku kaip cia viskas idealu yra tikrai nepasakosiu nes taip nera, isvis visa lietuvos sistema ir poziuris i medikus yra apgailetinas.. bet kadanors tikiuos pasikeis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 21:33:36 | Nuoroda
VU MF destytoju auksines ir legendines mintys http://www.medikai.mf.vu.lt/index.php?page=laisvalaikis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 22:54:31 | Nuoroda
Neįžvelgiau aš čia jo jokių gąsdinimų ar šiaip nesąmoningų vapalionių. Žmogus mums juk nori savanoriškai padėti, o čia dar pretenzijos... Į temą: būtų labai puiku sužinoti, kokias temas apytikriai reikia mokytis iš matematikos, fizikos. Ir kaip ten su Informatika reikalai?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 23:08:19 | Nuoroda
hm kaune matematika yra kazkokia ten )drauge is KMU kaip tik mokos siuo metu ja), vu tokio dalyko nera :> fizikoj mokemes atomo sandara, branduolio fizika, jonizuojanciaja spinduliuote, radiacija, siluminius energentinius kazkokius ten vyksmus, kvepavima, skysciu tekejima, optika, klausa, rentgena, lazerius... dar kazka, nebezinau tiksliai :] informatikai duodavo uzduotis kurias padaryt reikejo, bet ten tokios nesunkios, kaip mokykloj - viena buvo su wordu ir 3 ar 4 su exceliu visas padarai, atsiskaitai ir laisvas, o pries egza dave klausimus, bendrai su grupiokais pasidarem atsakymus ismokom nuejom issitraukem lengviausia koks begali but klausimas "informacines technologijos ir sveikata" ir viskas :] jau anksciau laiko nepradekit mokytis, nerverta, pailsekit :]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 00:41:42 | Nuoroda
nenorejau izeisti tik visi kalba kad i vu be 90 net nereikia svajoti stoti tainustebau o kaip yra is medicinos norint pereiti i odontologija imanoma?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 01:50:26 | Nuoroda
mm, "skaniai" skamba, kad tų dalykų nereikia žvėriškai kalt. Ir dėl to ar labiau į VU noriu... Aš tai manau, kad teoriškai būtų galima pereiti i odontologiją, ale veiikiausiai reikėtų atsisikaityti tai, ką odontologai visus metus mokėsi. O tai prie to paties, ar galima iš KMU pereiti į VU ( apie mediciną čia) . šitas, manau, juokingai skamba
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 08:01:35 | Nuoroda
braske i odontologija reikia visko virs 90 ;] medicinoj nera tokio didelio konkurso. pereit is medicinos i odonto teoriskai imanoma.. bet nebus taip kad tarkim is antro kurso pereisi i antra, programa truputi skirias. tokiu atveju jeigu ir pereini kartoji tuos pacius metus bet dalykus kurie sutampa uzskaito ir ju lankyt ir laikyt egzu nereikia. bet ta taisykle kad turi tureti pakankama konkursini bala galioja.. tarkim tu dabar i odonto neistojai o istojai i medicina, tu gali perlaikyt koki nors valstybini egza, susirinkt reikiama konkursini bala ir stot is naujo. kazkokios ten isimtys irgi man atrodo yra.. mano grupiokas pas mus perejo is visuomenes sveikatos, tai pirma pusmeti buvo -829 rotacijoj per semestra vaiksciot turejo tik i anata ir hista, egzo nei vieno laikyt jam nereikejo :> zodziu, cia reikia konkreciai su dekanatu tartis ir ziuret kas kaip, nes jie visagaliai ir nelabai ju supaisysi :> am o kalt zveriskai vistiek zinokit reikia nu jo, turim mes tuos variantus bet ir juos ismokt reikia :>> o buna pvz histologijos ir koliai zodziu... atsisedi padeda dezute su 3-5 preparatais ir turi atpazint kas cia, kodel ir klausineja ten visaip. anatoj pirmas kolis - kaulu irgi zodziu :> nu ir pries egzus reikia zveriskai pakalt jei nori gaut gera pazymi.. bet tai visur man atrodo pries egzus zveriskai kalt reikia, tik medicinoj dar ir pries kolius mokytis reikia nu ir seip apskritai visalaika mokais sakau, pripranti, ir po to jautiesi pats negerai jei eini kazko atsiskaityt ir dalies nemoki.. labai nemalonus jausmas, bet praeina kai pasiraso :>
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 10:20:49 | Nuoroda
Ne, tai, žinoma, kad aš nusiteikusi kalti daug - neisiu kaip Kristus per vandenį, bet tiesiog smagu, kad apskritai įmanoma ir mokantis turėti gerus pažymius, ir pakilti sąraše į viršų... O yra dėstytojų, kurie būtų visiški "kirviai", ir net mokant gerai temą ar dalyką nerašytų gero įvertinimo? Matai, aš nesu manekenė, tai man gražiu snukeliu neis pasikelti balo...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 12:40:35 | Nuoroda
pirma pusmeti tokiu destytoju nera.. antram jau pasirodo :> bet tai niekis :] sedi sypsais ir gerai kartais ir uz akis pasiraso visisku kirviu kolkas nesutikau, tik kad yra vienas kitas nemalonus destytojas, bet nieko nepadarysi, visur tokiu yra ;] ai va, dar. seip vu tikrai daugiau reikalauja visko nei KMU :> mum neuztenka vien KMU isleistu knygu (toks jausmas kad jas leidzia seip sau, for fun, nesvarbu kad daug kas totali nesamone.. jei jau raso tai tegu raso normaliai, o po to kai isleidzia antrus leidimus tai palieka su tom paciom klaidom ), daug dalyku mokomes is paskaitu konspektu :] KMU kazkaip viska stambiai stambiai ir labai greitai, VU smulkinasi ir nelekia tiek :> nezinau kaip geriau, man gerai kaip dabar yra, bent jau jauciuos kazka mokanti ir sugebanti tai ka ismokau per metus susiet su kitais dalykais, nes po to truputi temos kartojas (pvz: anatoj perejom kvepavimo sistema, histologijoj perejom kvepavimo sistema ir tt)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 13:31:48 | Nuoroda
Su kokiais pernai pazymiais dar buvo galima istot i KMU medicina????? P.S. Siemet KMU jau nebus papildomo stojimo per kuri pernai dar 30 prieme
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 13:51:37 | Nuoroda
kaip tai nebus? netikiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 14:03:15 | Nuoroda
As siandien nunesiau prasymus ir taip sake. Tas 30 vietu kur pernai prieme per papildoma stojima siemet padare pilnai mokamas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 14:39:36 | Nuoroda
o tai jau jus tikites per pagrindini priemima neistot? nes tas papildomas tai tada kai isvis niekur neistoji :>
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 16:01:54 | Nuoroda
Tikimes istot bet paziuresim ar taip pat manysim sulauke rezultatu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 18:06:07 | Nuoroda
-Ruta- Gal gali issamiau papasokoti apie pirmus menesius. kas,kur kada na ir ka tada moketes
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 18:06:10 | Nuoroda
-Ruta- Gal gali issamiau papasokoti apie pirmus menesius. kas,kur kada na ir ka tada moketes
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 18:24:42 | Nuoroda
vasara262, pernai maziausias KMU i medicina buvo 17,63. -Ruta-, tavo ziniai papildomas yra dar ir tiems, kurie per pagrindini neistojo ten kur norejo, o ten kur istojo nusprende nepristatyt dokumentu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą