VU ispanų filologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-08 14:43:15 | Nuoroda

Mano 19,84 balas

Žinutė parašyta: 2009-07-08 16:08:32 | Nuoroda

Na tai sveikinu:)

Žinutė parašyta: 2009-07-08 16:14:41 | Nuoroda

eikit sau su tokiais aukštais balais...

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-11 12:37:40 | Nuoroda

 as tai su 18.78 bandysiu papult;)

Žinutė parašyta: 2009-07-14 01:05:38 | Nuoroda

sveikos / sveiki (jei kartais turėsim berniukų, ko filologyne labai trūksta :D )

aš baigus pirmą kursą lietuvių filologijos ir bandysiu perstot į lietuvių-ispanų, nes... nu ką aš galiu pasakyt: užkniso mane ta lietuvių filologija :DDD žinau, kad perstojant bus mažai skirtumo (tiek, kad prisidės ispanų kalba), tačiau perstodama tikiuosi šiokio tokio malonumo... nes kol kas tai nejaučiu jokio malonumo :D pagal tvarkaraštį lietuvių filologijos pirmo kurso 1 pusmetis nuo lietuvių-ispanų skiriasi tik 2 dalykais (suprantama, ispanų kalba ir lietuvių kalbos fonetika...). su fonetika esu jau šiek tiek turėjus reikalų... varge vargeli :D ... dar bus toks dalykas, kaip kalbotyros įvadas (baisiai nuobodu, per paskaitas miegodavau :D sunkiau seksis gal tiems, kuriems ne prie širdies visokios gramatikos lietuvių būdavo), literatūros teorijos įvadas (dėstytojas žiaurus kirvis, gal tris mėnesius nesupratau, apie ką išvis yra šitas dalykas, o kai pradėjau truputį įsikirst - jau kaip ir atėjo laikas egzą laikyt :D ), filosofijos įvadas (dėstytojas fainas, ilgaplaukis muzikantas žodžiu :) , anglų kalba (turės tie, kurių antra kalba anglų) - sunku, daug kruvino darbo, sunkūs tekstai, gramatikos nėra išvis, grynai vien literatūra plius sociolingvistika; nu man jausmas būdavo kaip per lietuvių literatūros pamokas, tik tiek, kad viskas vykdavo angliškai :D ... bet laaabai faina dėstytoja (čia jei papulsit į stipresnę grupę pas L. Bartkuvienę, nors, kiek užmačiau, tvarkarašty visai kita dėstytoja užrašyta, tai negaliu garantuot). daugiau nieko negaliu pasakyt, nes nėra antro pusmečio tvarkaraščio ;) jei turit kokių klausimų iš tų dalykų, kur vardinau - klauskit ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-14 10:52:23 | Nuoroda

Anglų kalbą turės tie, kurių antra anglų kalba? O jei mano pirma užsienio kalba yra anglų ?

Žinutė parašyta: 2009-07-14 11:00:59 | Nuoroda

amžina žiema, o tai tu dabar, jeigu perstoji, tai tau belekiek dalykų užskaito ir nereikia jų lankyt, taip?

ir kokiais balais pernai įstojai?

ir dar dar su anlgų tai normaliai išgąsdinai, man tik gramatika visuomet būdavo stiprioji pusė, o visa kita.

anabele, ji turėjo omeny antrą šiaip kalbą (po lietuvių), t.y. pirmąją tavo užsienio kalbą.

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-14 13:58:23 | Nuoroda

O ne,kai paziurejau Jusu balus tai man net silpna pasidare, jau nebesu tokia optimistiska.. Juolab, kad priima tik 20, kaip maciau. O stojanciuju i ispanu daugiausia (is ispanu,graiku ir turku),siandienai jau 76 pirmu numeriu :/ graiku 14,turku 3

Žinutė parašyta: 2009-07-14 14:07:17 | Nuoroda

kokie tavo balai (aš nestoju į ispanų, nors ir nesitikiu, kad palaikei mano balus super gerais :D)?

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-14 14:57:00 | Nuoroda
amžina žiema rašė:

sveikos / sveiki (jei kartais turėsim berniukų, ko filologyne labai trūksta :D )

aš baigus pirmą kursą lietuvių filologijos ir bandysiu perstot į lietuvių-ispanų, nes... nu ką aš galiu pasakyt: užkniso mane ta lietuvių filologija :DDD žinau, kad perstojant bus mažai skirtumo (tiek, kad prisidės ispanų kalba), tačiau perstodama tikiuosi šiokio tokio malonumo... nes kol kas tai nejaučiu jokio malonumo :D pagal tvarkaraštį lietuvių filologijos pirmo kurso 1 pusmetis nuo lietuvių-ispanų skiriasi tik 2 dalykais (suprantama, ispanų kalba ir lietuvių kalbos fonetika...). su fonetika esu jau šiek tiek turėjus reikalų... varge vargeli :D ... dar bus toks dalykas, kaip kalbotyros įvadas (baisiai nuobodu, per paskaitas miegodavau :D sunkiau seksis gal tiems, kuriems ne prie širdies visokios gramatikos lietuvių būdavo), literatūros teorijos įvadas (dėstytojas žiaurus kirvis, gal tris mėnesius nesupratau, apie ką išvis yra šitas dalykas, o kai pradėjau truputį įsikirst - jau kaip ir atėjo laikas egzą laikyt :D ), filosofijos įvadas (dėstytojas fainas, ilgaplaukis muzikantas žodžiu :) , anglų kalba (turės tie, kurių antra kalba anglų) - sunku, daug kruvino darbo, sunkūs tekstai, gramatikos nėra išvis, grynai vien literatūra plius sociolingvistika; nu man jausmas būdavo kaip per lietuvių literatūros pamokas, tik tiek, kad viskas vykdavo angliškai :D ... bet laaabai faina dėstytoja (čia jei papulsit į stipresnę grupę pas L. Bartkuvienę, nors, kiek užmačiau, tvarkarašty visai kita dėstytoja užrašyta, tai negaliu garantuot). daugiau nieko negaliu pasakyt, nes nėra antro pusmečio tvarkaraščio ;) jei turit kokių klausimų iš tų dalykų, kur vardinau - klauskit ;)

Visada faina, kai atsiranda žmonių, kurie apšviečia Noriu paklaust, kas ten per vargas vargelis su ta fonetika gali būti? O ispanėms tie patys dėstytojai kaip ir literatams?

Žinutė parašyta: 2009-07-14 19:06:15 | Nuoroda

Anabele, turėjau minty, kad anglų kalba yra antra po lietuvių ;)

Katriu, taip man užsiskaito visi tie 5 dalykai, kuriuos išvardinau (aišku, jei pavyks įstoti, nes abitūros egzaminus išlaikiau ne per nuostabiausiai: lietuvių – 87, anglų – 88, istorija – 75 ir dar turiu 1 balą už respublikinį filologų konkursą.

Dėl anglų: bus sunku, jei papulsit į stipresnę grupę (konkrečiai pas L. Bartkuvienę). Man jausmas per anglų paskaitas būdavo tarsi per lietuvių literatūros pamokas... Analizuojam normaliai, kaip ir priklauso, tarkim kokį Donelaitį :D Donelaičio, aišku, neanalizuosit. Čia tik pvz :) ai, dar knygą reikėjo anglišką skaityt :D bet jei papulsit į silpnesnę grupę arba ne pas tą dėstytoją, kurią minėjau, – tai nežinau tada, kokia sistema dirbsite.

La loba, fonetika bus tikrai vargelis. Visa lietuvių gramatika, kiek jos apturėjau, universitete yra dėstoma tarsi išversta iš kitos pusės. Tie lietuvių gramatikos dalykai, kuriuos mokomės mokykloje, – vieni niekučiai, palyginti.

Apskritai, visi dalykai universitete yra visai kitos kokybės negu mokykloje. Baigės mokykla, viskas, finito, pamirškit gerą gyvenimą :D Čia, aišku, mano asmeninė nuomonė, atėjus per patirtį. Aš labai norėjau studijuoti būtent lietuvių filologiją. Maniau, kad tai mano pašaukimas. Įstojus viskas apsivertė aukštyn kojomis. Nebegaliu pažiūrėt į knygas :D Nu žodžiu, nusivyliau šitomis studijomis ir ieškau šiokio tokio paįvairinimo. Kitur stot nelabai turiu galimybių, tai bandau kažkiek pagerint savo situaciją.

Tačiau iš tiesų, kiekvienam skirtingai. Čia jau nuo žmogaus priklauso. Žinau vienas panas, kurios norėjo LT filologijos – ir joms įstojus niekas nepasikeitė. Žinau tokias, kurios ant durniaus rašė šitą specialybę – irgi patinka. Aš rašiau mirdama tiesiog kaip noriu studijuot LT filologiją – nu ir gavos kaip gavos...

Žinutė parašyta: 2009-07-14 19:30:50 | Nuoroda

su tuo vienu balu tai tikrai įstosi. gaila, kad man nepavyko prizinės vietos įkirst filologuose, dabar rami sėdėčiau kaip nežinau kas :D brr, kaip mane jau veda iš proto tas laukimas. neįsivaizduoju savo galimybių įstoti. o svajonė tai čia mano tikrai didelė bemaž 4 metus. turiu vilties, kad man patiks viskas ten. mokykloj per gramatiką kaifuodavau, bet aišku suvokiu, kad ten buvo niekai palyginus su univeru. žodžiu, po savaitės viską pamatysim ,D

o kaip šiaip filologai universitete, aktyvūs, turi kokios pouniversitetinės veiklos?

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-14 20:44:05 | Nuoroda

Nu žiūrėsim dar, kaip čia man bus viskas :)

O Tau ir kitoms panelėms linkiu sėkmės ;)

Filologijos ruduo vyksta... Bet žinai, kūrinio vertinimas yra subjektyvus dalykas, kaip ir viskas visur ;) o dar ir pačiai man kažkaip viskas pakito... Sakau, nebegaliu į knygas pažiūrėt :D tieeek skaitymo pirmam kurse buvo (nu gal lietuvių-ispanų mažiau bus), bet grynoj LT filologijoj tai košmaras. Pvz šiai vasarai esam gavę literatūros sąrašus knygų, nes per semestrą nespėja studentai skaityt :D bet tos knygos tai joo... Ne 200 puslapių romaniūkščiai :D tai vat ir dingsta noras į knygas pažiūrėt... Kai malonumas tampa darbu. Ir apskritai, man bet kokia kūrybinė dvasia buvo momentaliai užsmaugta. Nors čia gal individualiai kiekvienam...

Žinutė parašyta: 2009-07-19 15:15:34 | Nuoroda

 o aš tai laukiu nesulaukiu kada sužinosiu ar įstojau;) beje, o ar daug laiko laisvo lieka? 

Žinutė parašyta: 2009-07-20 10:59:34 | Nuoroda

i ispanu kalba pirmu numeriu pateikta net 100 prasymu :O o dar antru, treciu kiek, mane jau ima gasdinti.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2009-07-20 11:07:54 | Nuoroda

tu, Sonia, tikrai įstosi.:)

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-20 14:58:41 | Nuoroda

nebuciau tokia tikra, nes konkursas ypac didelis ir priima tik 18 i nemokama.. o yra turbut nemazai tokiu kurie gaus papildomu balu uz visokius filologu konkursus..

tiesa, Anabele, kaip tau su papildomais balais? pridejo?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2009-07-20 18:16:03 | Nuoroda

Pridėjo. Bet kai pildžiau dokumentus, moteris, kuri sutikrina balus, pasakė man: na, gal gi įstosi, tikėkimės, kad pavyks, nors šansų 50/50 (aš rašiau tik vieną šitą specialybę ir tą vf).

Taigi net ir 22,30 nieko negarantuoja :)

Žinutė parašyta: 2009-07-20 19:26:05 | Nuoroda

tai ta moteris gerokai nusisnekejo. kazkaip abejoju, kad i ispanu kalba susirinks visi simtukininkai ir dar olimpiadu pirmu vietu laimetojai. didesnes nesamones dar negirdejau, ta moteriske turbut subtiliai pajuokavo "D

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2009-07-20 19:26:42 | Nuoroda

TIKRAI pajuokavo. tai kas tuomet gali įstoti apskritai tenais? ateiviai? ,D

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą