Keisti dalykai del LT VBE!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 19:00:20 | Nuoroda
pisau nx as ant wisko!!!! pagauciau po wiena kas taise darbus!!sasyskos bl!!!parduot nx wisa swietima LT!!!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 19:01:39 | Nuoroda
as ir gavau sms neislaikyta tai nezinojau is pradziu verkt is liudesio, ar juoktis is nevilties siaip tai as gan gerai mokiaus lt, tingedama istempiau 6A , uz interpretacijas gaudavau 6-7, o cia mat tas biliunas susiko viska, sakau neskaitysiu as nei jo nei jo tu liudnu pasaku ir kaip tycia idejo gaidukai i valstybini sakau vejus as ten rasiau, tode ir neislaikiau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 19:02:53 | Nuoroda
Per bandomąjį nec irgi buvo susimovę. Visų taškų nesuskaičiavę. Žiauriai išgyvenau, kai mažai gavau. O jūs kodus ant lipdukų ir suolų tikrinotės per egzą? Aš pati per daug išsigandus buvau, neiko nesugebėjau susitikrint. Bet rezultatas "į temą" atėjo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 19:06:21 | Nuoroda
nu mano aplinkoj visi gavo maždaug tiek, kiek nusipelne.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 19:07:34 | Nuoroda
o man persasi nuomone, kad jus visi buvot tokie lohai, kad tie kurie maziau mokes uz jumis egze pasirodo buvo zymiai protingesni
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 19:10:35 | Nuoroda
Pritariu dėl egzamino rezultatų kvailumo. Interpretacijos, rašiniai, apskritai lietuvių kalbos pamokos sekėsi geriausiai, buvau viena geriausių klasės mokinių, gavau 32%.. Palyginus su jūsų neišlaikymais, aišku, nėra kuo skųstis, bet man tai net labai blogai... O paprastas pvz iš pažįstamų - panelė, nelankiusi pamokų, metiniuose vos ištempdavusi iki 6tų. Kaip manot, kiek gavo? 98%. Kiti pažįstami irgi toli gražu nepasižymėję geromis lietuvių kalbos žiniomis gavo virš 80%.. Jaučiuos nusivylusi savim.. Nejaugi tiek mokymosi ir tiek padėkų konkursuose neturėjo reikšmės egzamino rezultatui? Nejaugi tikrai parašiau jį taip prastai, trigubai blogiau nei tie, kurie apskritai interpretacijas ar rašinius rašė pirmą kartą?..
Žinutė parašyta: 2008-06-25 19:11:30 | Nuoroda
Pas mus sulej visi kalikai verkia,nes susimove.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 19:12:04 | Nuoroda
Neištvėriau ir prisiregistravau. Ir dbr prisiregistravus netveriu savam kaily, kad tokią šūstrą kalbą parašiau ir neišsaugojo. PAmėginsiu pakartot: Kai visi protinguoliai gyrėsi, jog už matematiką surinko 100, 99, 98, na ar šiaip nuo 90 iki 100, kai tikėjos 50, tai aš visai nesutrikau, kad būtent aš tą 50 ir gavau. Na juk snobam sekas, o 50 yra gerai. Gal ir tiesa, kad aš daug primoviau visko, ko nereikėjo. Bet, kai gavau 64 už lietuvių, tai keista. Tikrai LABAI keista. Mokytoja išvedė 10 metinį pažymį su palaiminimu, nes gal aš ir nesu tobula lietuvių kalboje, bet rašiniai ir interpretacijos - mano sritis + vos tk pasklido teksto suvokimo atsakymai, pasitikrinau ir ten radau, vos kelias klaideles. Tikėjausi, kad lietuvių rezultatas bus geriausias iš visų, na gal taip ir bus, bet tikrai ne toks, kokio tikėjaus. Apskritai tai man bemaž vienodai, kad nekažkiek surinkau, nes Lietuvoje jau šiaip ar taip nebestudijuosiu. Bet norėčiau įspirti tai supuvusiai švietimo sistemai į šikną. LABAI norėčiau.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 19:13:05 | Nuoroda
hmm nu idomu kaip cia yra.. siaip lytu egzo, manau, gan lengva neislaikyt nes nuinterpretuoji kur nors į pievas ir gauni turinio 0.. mokyklos bandomajam mazai uz turini gavau tai nerizikavau ir rasiau samprotavimą.. Ir baigės viskas labai gerai išties beveik visa mūsų klasė >80 gavo, bet cia gal normalu - gimnazija ir mokytoja mus labai laužė pagal tuos nuostatus rašyt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 19:14:26 | Nuoroda
Visi kas neislaike tai varom pas mane kuriu pirti, kepsim saslus ir gersim reikia atsvest tokia proga
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 19:17:08 | Nuoroda
opis> GERAI
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 19:18:49 | Nuoroda
opis: o kur tavo pirtele , mielai atleksiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 19:19:10 | Nuoroda
bandom peticija. Pavydziui galim per asmenines zinutes pasidalint peticijos tekstu, ji pakoreguot ir tada skelbt. Svarbu aiskus, racionalus, nelekstas ir argumentuotas bei glaustas tekstas. Kas netingi, brukstelkit man i asmenines zinutes arba viesai gal postinkit, net nezinau... Ar kitaip problema sprendziam? Gave daug apeliaciju jie isvis bet kaip prikeverzos ir sumazins pora balu. Apeliaciju bus be galo daug, o mokytojai jau atostogauja. Vietiniu pajegu jiems neuzteks, todel manau, jog imsis darbo atmestinai ir ne musu naudai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 19:20:11 | Nuoroda
as nlb supratau ka tu tuo norejai pasakyti aaaaaa1
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 19:20:35 | Nuoroda
to opis: koks tavo adresas? atvarysiu su chebra, saslu issikepsim, alaus isgersim svietima pravarysim
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 19:21:47 | Nuoroda
opis > iš kur esi? ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 19:21:57 | Nuoroda
Kuo jus toj peticijoj skusites - gavau maziau nei norejau?! Mano manymu, jei esate tikri kad buvot verti aukstesnio balo, duokit apeliacija ir bus ta teisybe negi jus manot kad nec'as ims perziurineti visus darbus?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 19:23:05 | Nuoroda
Tokiam puskaimyje gyvenu (apie 3000 zmogeliu) Vilkaviskio raj. Bet pirtis pas mane kieme stovi, salia pavesine ir vandens backa Tai pauztumem tik kad manau jog toli jum bus vaziuot
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 19:25:01 | Nuoroda
opis > toli;/ kas liečia egzaminą, tai matau išeitį vieną - rašyt apeliaciją, nebent turite geresnių pasiūlymų.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 19:25:45 | Nuoroda
But neblogai ta neislaikymo karteli nuplaut
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą