VU lt filolofija.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-27 14:31:16 | Nuoroda

Man mama neleidžia būt mokytoja, sakė vaikus prismaugčiau ;DD 

Žinutė parašyta: 2009-04-27 16:08:50 | Nuoroda

o man labiausiai tai ir nepatinka, kad baigus filologiją didžiausias procentas yra tas, kad dirbsi mokytoja ;/

Žinutė parašyta: 2009-04-27 18:40:04 | Nuoroda

Tai ką aš ir sakiau-siaurokas pasirinkimas darbui... :| Bet vistiek man lt patinka ;D 

Žinutė parašyta: 2009-04-27 20:45:26 | Nuoroda
Išprotėj rašė:

Tai ką aš ir sakiau-siaurokas pasirinkimas darbui... :| Bet vistiek man lt patinka ;D 

 vat būtent - dėl siauro pasirinkimo, mane bando atbaidyt ir visi kas tik gali ir draugai ir tėvai+giminės atkalbinėja, arba kreivai pasiz\iūri jei sakau, kad pagalvoju apie šias studijas :]

Žinutė parašyta: 2009-04-27 23:44:17 | Nuoroda

 Gerbiamos būsimosios kolegos :) Išties smagu taip į jus kreiptis :)

Kaip matau, čia užvirė tikrai įdomi diskusija, į kurią tiesiog negaliu neįsitraukti. Paskutiniu metu bent jau man tenka atlaikyti tikrai aršius puolimus, susijusius su profesine veikla baigus lietuvių filologija. Dauguma bruka politikos mokslus, teisę, žurnalistiką, vadybą... Todėl jau paruošiau šiokią tokią kalbą, kuri bent trumpam turėtų sugluminti visus gudruolius, kurie teigia, jog tai perspektyvų finansine prasme neturinti specialybė. Taigi. Man atrodo, kad baigtos studijos nebūtinai garantuoja darbą toje vienoje konkrečioje srityje. Juk vien pats aukštasis išsilavinimas yra svarbus - norint tai suprasti, užtenka peržvelgti darbo skelbimus. Pvz.: "Ieškoma administratorė. Reikalavimai: aukštasis išsilavinimas ir t.t." Juk net neužsimenama apie tai, koks tas aukštasis išsilavinimas turėtų būti. Dėl finansinių perspektyvų. Teisininkų, diplomatų ir vadybininkų jau priruošta geram dešimtmečiui į priekį, ir tai nėra mano išgalvoti žodžiai. Manau, kad žurnalistika teigia pernelyg siauras galimybes. Laikraščiai bankrutuoja. Baigusi lietuvių filologiją ir, tarkim, ispanų kalbą, galėčiau dirbti žiniasklaidoje, leidyklose, redakcijose, galėčiau būti gidė, scenaristė. Galų gale, raštingų žmonių reikia kiekvienoje įmonėje ar organizacijoje. Blogiausiu atveju - mokytoja, repetitorė. Matau daug perspektyvų.

Sėkmės visoms ir visiems, nepasiduokit kitų įtakai! 

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-04-27 23:47:00 | Nuoroda

Na va, visai sau gėdą užsitraukiau - tokį dalyką studijuoti planuoju, o savo rašliavoje šitiek klaidų darau. BAISU... Bandysiu pasiteisinti tuo, kad iki vidurnakčio užtrukęs ruošimasis egzaminams turi ir neigiamos įtakos. Todėl nepersimokykit :D 

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-04-28 08:42:37 | Nuoroda

jei dvejojat, nestokit :)) ir palikit vietą tiems, kurie net nedrįsta abejoti šitą specialybe. pavyzdžiui tokiems kaip aš :)

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-04-29 22:49:04 | Nuoroda

 bettai kiek esu girdėjus į filologyną vien panos sustoja, todėl trintis didelė būna, nes vien moteriškas kolyktyvas, na o žinant moteris... :)

Žinutė parašyta: 2009-04-29 22:49:41 | Nuoroda

 uoj atsiprašau už klaidas, turėjau omenyje kolektyvas :)

Žinutė parašyta: 2009-05-04 04:01:38 | Nuoroda

:> Sveiki, Aš taip pat bandysiu stoti į Filologiją, bet tik trečiu numeriu. Mąstau apie lietuvių filologiją - ispanų kalbą. Tik kažkiek baisu, kad žemas lietuvių egzamino balas. :) Ir bus gan sunku įstot, o į vf, ko gero, neįmanoma ;D

Žinutė parašyta: 2009-05-04 04:04:48 | Nuoroda

Beje, norėjau paklausit apie Kūrybinių Industrijų specialybę... Kas tai? kokie dalykai? perspektyvos? :> Kodėl toks šurmuliukas dė; šios specialybės? Nes ji kyla aukštyn, kaip kadaise kilo Kultūros vadyba ;D

Žinutė parašyta: 2009-05-04 20:25:53 | Nuoroda

Kažkas naujo, kažkas įdomaus, todėl visi ir šurmuliuoja ;D Įtariu šiemet didelis konkursas bus :s  Bėk į KI temą ir paskaitinėk ;D

Žinutė parašyta: 2009-05-05 20:43:51 | Nuoroda
NiekamTikes rašė:

:> Sveiki, Aš taip pat bandysiu stoti į Filologiją, bet tik trečiu numeriu. Mąstau apie lietuvių filologiją - ispanų kalbą. Tik kažkiek baisu, kad žemas lietuvių egzamino balas. :) Ir bus gan sunku įstot, o į vf, ko gero, neįmanoma ;D

  Oho, galbūt savo gretose ir vyrą turėsim? :) nuoširdžiai linkiu nepasiduoti išankstinėms depresijoms, - gerai išlaikysi tą lietuvių egzą ir viskas bus čiki 

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-05-06 03:30:41 | Nuoroda
Išprotėj rašė:

Kažkas naujo, kažkas įdomaus, todėl visi ir šurmuliuoja ;D Įtariu šiemet didelis konkursas bus :s  Bėk į KI temą ir paskaitinėk ;D

Paskaitinėjau. :) Viskas skamba viliojančiai, bet pažiūrėjęs į dalykus, kuriuos dėsto, nusprendžiau kad pirmu numeriu tikrai nerašysiu ;D bet stoti reikia pamėginti.

 

Žinutė parašyta: 2009-05-06 03:33:07 | Nuoroda
Vega~ rašė:
NiekamTikes rašė:

:> Sveiki, Aš taip pat bandysiu stoti į Filologiją, bet tik trečiu numeriu. Mąstau apie lietuvių filologiją - ispanų kalbą. Tik kažkiek baisu, kad žemas lietuvių egzamino balas. :) Ir bus gan sunku įstot, o į vf, ko gero, neįmanoma ;D

  Oho, galbūt savo gretose ir vyrą turėsim? :) nuoširdžiai linkiu nepasiduoti išankstinėms depresijoms, - gerai išlaikysi tą lietuvių egzą ir viskas bus čiki 

 Galbūt turėsite :>. Kiek žinau, tai kasmet bent pora viakinukų tikrai įstoja ;D tad tikrai nerausit viena kitai plaukų ir kontrastas šioks toks bus ;D Beje, ačiū. :> sėkmės prireiks, nes jos reikšmė laikant egzaminą ~60% ;D. [ tarp kitko, lietuvių egzaminą perlaikinėsiu :>~ ]

Žinutė parašyta: 2009-05-20 19:06:18 | Nuoroda

Sveiki, nu va po lt egzamino, vieną iš stojimo variantų galvoju apie stojimą į VU lt filologiją... Įdomu kaip čia bus...

Žinutė parašyta: 2009-05-21 18:27:46 | Nuoroda
Shokoladash rašė:

Sveiki, nu va po lt egzamino, vieną iš stojimo variantų galvoju apie stojimą į VU lt filologiją... Įdomu kaip čia bus...

 oooo dar vieną vaikiną galbūt turėsim :D

Žinutė parašyta: 2009-05-22 21:36:41 | Nuoroda

;D aš realiausiai į Istoriją įstosiu :>>

Žinutė parašyta: 2009-05-23 13:05:07 | Nuoroda
NiekamTikes rašė:

;D aš realiausiai į Istoriją įstosiu :>>

 pirmu numeriu rašysi? :)

Žinutė parašyta: 2009-05-23 14:49:20 | Nuoroda

Anyway, - istorikai ir filologai draugauja, juk neveltui fakultetai 'pečiais remiasi' :) vistiek akivaizdu, kad tamsta esate humanitarinės srities atstovas. O kur įstosi, tai jau tik iš aukščiau bus nuspręsta..

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą