VU Matematikos kryptys
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-09 19:19:34 | Nuoroda

Į šias spec. balas aukštas,tai įstoti ne taip ir lengva. Tad jei KB, susidaręs iš reikiamų egzų, bus pakankamas įstosi ir be fizikos.

Žinutė parašyta: 2009-07-09 19:26:33 | Nuoroda

Kodėl mažai? Mano duomenim pvz praitais metasi į matematikos taikymus stojo 426, o priėmė 58, į statistiką 477,priėmė 44. man atrodo labai normaliai. O beto ir balai juk nemenki čia.

Žinutė parašyta: 2009-07-10 17:21:48 | Nuoroda

patarkit zmones, as nzn, ar man apsimoka keisti prasyma ir moketi pinigus, nes statistika ir ekonometrija parasiau prie galo, nes galvojau, kad 16,1 bus maza, ir vistiek neiostosiu, bet dbr mane kankina dvejones, ar man verta keisti prasyma, ar KB 16,1 pakaktu gauti krepseli ekonometrijoj ar statistikoj ?:/ kaip jus manot?

Žinutė parašyta: 2009-07-10 18:18:28 | Nuoroda

jei tie dalykeliai kuriuos pirmiau irasei taves netenkina, o nori butent i ekonometrija arba statistika, tai be abejo verta isbandyt sekme :) galbut ta investicija i prasymo keitima atsipirks ir istosi :)

  • Baltarusių kalba (gimtoji) / MBE 4
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 4
  • Rusų kalba (gimtoji) / MBE 4
Žinutė parašyta: 2009-07-11 15:30:51 | Nuoroda

o kazi su 17,78kb pavyktu prasmukt i vf..?

  • Informacinės technologijos / VBE 32
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 36
Žinutė parašyta: 2009-07-11 16:01:06 | Nuoroda
sejkutea rašė:

o kazi su 17,78kb pavyktu prasmukt i vf..?

 Vargu bet butu kvaila nepameginti, tiesa?

Žinutė parašyta: 2009-07-12 02:36:47 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
sejkutea rašė:

o kazi su 17,78kb pavyktu prasmukt i vf..?

 Vargu bet butu kvaila nepameginti, tiesa?

 na taip,, juk nieko neprarandu .

  • Informacinės technologijos / VBE 32
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 36
Žinutė parašyta: 2009-07-12 15:56:06 | Nuoroda

Gal yra žinančių, ar galima užsienio kalbą pasirinkti rusų?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-12 16:56:29 | Nuoroda

hey hey hey!!!:))

Stokit i statistika, drasiai ir nebijokit:) jei patinka matematika ir taip is dalies informatika rinkites:)) Gal bus is pradziu mini sokas, bet tikrai viskas labai faina ir smagu:)

i like!!!:)

Žinutė parašyta: 2009-07-12 17:09:54 | Nuoroda

kokia entuziaste :D neesme kad viska ta pati mokais kaip fdm mmt ir ekonometrai :D na vienas dalykas skirias, bet tai nekeicia esmes :D

  • Baltarusių kalba (gimtoji) / MBE 4
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 4
  • Rusų kalba (gimtoji) / MBE 4
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:04:41 | Nuoroda

bandau ir aš stoti į mmt. nenoriu į statistikas ir ekonometrijas,nes girdėjau,kad ten nemažai informatikos..o kaip su matematika ir taikymais?:)

Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:18:14 | Nuoroda
coffeemaniac rašė:

bandau ir aš stoti į mmt. nenoriu į statistikas ir ekonometrijas,nes girdėjau,kad ten nemažai informatikos..o kaip su matematika ir taikymais?:)

 turesi reikalu :) pirmus du semestrus keiksi informe :) na, o treciam semestre jau nebus :)

taciau tos informatikos nereik bijot, visi ateina su ziniu bagazu nuliniu :D bet as issilaikiau ir gan neblogai, issilaikysit ir jus :) be to sistema nera tokia, kad zut but ta informatika reik moket, paprasciausiai reikia minimalaus darbo ir jus is informatikos turesit na bent jau 8 tai tikrai :) 

beje, pirmam semestre bus tik iskaita, kas dar labiau viska palengvina :)

  • Baltarusių kalba (gimtoji) / MBE 4
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 4
  • Rusų kalba (gimtoji) / MBE 4
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:37:52 | Nuoroda

didelį minusą prisipaišau dėl informatikos!Gal galit plačiau papasakot apie studijas.Ko mokotės,kaip labai sunku ir koks procentas atkrenta po sesijų..

ir kokios perspektyvos baigus?skaičiau,kad galit dirbti finansų skyriuose ir t.t.,bet  praktiškai ar reikalingi kam nors turintys mat. bakalaurą?

 

Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:42:42 | Nuoroda

mane labiau domina ekonometrija ir statistika, tik gal galit parasyt kas zino, ka galima dirbti  baigus statistika, skaiciau, kad galima tik visokiose laboratorijoje, meteorologijoj, ir pan. o wa ekonometrija baigus galiama ir bankuose, ir kt institucijose, kas susije su finansais, tai as teisingai suprantu?  tai tada statistika kaiup ir atkrenta man, nes mane labiau traukia darbas susijes su finansu institucijomis...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:45:33 | Nuoroda

tai kad ir statistiką, ir ekonometriją baigus gauni statistikos bakalaurą..

Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:47:58 | Nuoroda
coffeemaniac rašė:

tai kad ir statistiką, ir ekonometriją baigus gauni statistikos bakalaurą..

 as ta suprantu, taciau skaiciau , koki darba galima dirbti, o darbas tai skirtingas..

Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:56:56 | Nuoroda
coffeemaniac rašė:

didelį minusą prisipaišau dėl informatikos!Gal galit plačiau papasakot apie studijas.Ko mokotės,kaip labai sunku ir koks procentas atkrenta po sesijų..

ir kokios perspektyvos baigus?skaičiau,kad galit dirbti finansų skyriuose ir t.t.,bet  praktiškai ar reikalingi kam nors turintys mat. bakalaurą?

  mokomes matematikos informatikos, o visa kita tik priedai, nieko ypatingo :) tokios specialybes kalbos, anglu - tai pieva :) po pirmos sesijos niekas neiskrito, nebent savo noru isejo, nes nepatiko mokslas ar del kitu priezasciu :)

del perspektyvu yra zinoma tik tai, kad matematikas turi puiku logini mastyma, todel gali prisitaikyti daugybeje darbu :) galima ir draudime dirbt, ir banke, ir imonese visokiais analitikais :) zodziu matematikas tikrai neprapuls, reikia tik gerai pasirinkt :)

  • Baltarusių kalba (gimtoji) / MBE 4
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 4
  • Rusų kalba (gimtoji) / MBE 4
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-12 19:14:34 | Nuoroda
tedukas rašė:
coffeemaniac rašė:

didelį minusą prisipaišau dėl informatikos!Gal galit plačiau papasakot apie studijas.Ko mokotės,kaip labai sunku ir koks procentas atkrenta po sesijų..

ir kokios perspektyvos baigus?skaičiau,kad galit dirbti finansų skyriuose ir t.t.,bet  praktiškai ar reikalingi kam nors turintys mat. bakalaurą?

  mokomes matematikos informatikos, o visa kita tik priedai, nieko ypatingo :) tokios specialybes kalbos, anglu - tai pieva :) po pirmos sesijos niekas neiskrito, nebent savo noru isejo, nes nepatiko mokslas ar del kitu priezasciu :)

del perspektyvu yra zinoma tik tai, kad matematikas turi puiku logini mastyma, todel gali prisitaikyti daugybeje darbu :) galima ir draudime dirbt, ir banke, ir imonese visokiais analitikais :) zodziu matematikas tikrai neprapuls, reikia tik gerai pasirinkt :)

 žodžiu,kiek žmonių tiek nuomonių..nors didesnė dauguma siūlo rinktis kažką paprastesnio ir platesnio (pvz. ekonomiką)..

o kokia liaudis renkasi?visi labai rimtai nusiteikę mokytis ar yra ir tinginių :D ( labai aktualu kaip ma)

Žinutė parašyta: 2009-07-12 19:18:23 | Nuoroda

 as prasyme parasiau ekonometrija pirmu numeriu o mmt antru numeriu

  • Istorija / VBE 27
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 43
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 9
Žinutė parašyta: 2009-07-12 19:21:59 | Nuoroda
felicita18 rašė:

 as prasyme parasiau ekonometrija pirmu numeriu o mmt antru numeriu

 mokama?

  • Informacinės technologijos / VBE 32
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 36
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą