VU Matematikos kryptys
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-12 19:22:53 | Nuoroda

nezinau ar apie liaudi tureciau kalbet :D dar kokie grupiokai perskaitys :Dteisingai sakai, kiek zmoniu tiek nuomoniu :) baigiau pirma kursa, tai ispudziai dar sviezus :) ka patyriau, ta papasakojau :) neagituoju as, tiesiog bandau nusviest ;]]

  • Baltarusių kalba (gimtoji) / MBE 4
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 4
  • Rusų kalba (gimtoji) / MBE 4
Žinutė parašyta: 2009-07-12 19:25:54 | Nuoroda
sejkutea rašė:
felicita18 rašė:

 as prasyme parasiau ekonometrija pirmu numeriu o mmt antru numeriu

 mokama?

 ekonometrija parasiau vf o mmt ir m ir vf

  • Istorija / VBE 27
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 43
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 9
Žinutė parašyta: 2009-07-12 20:25:55 | Nuoroda
tedukas rašė:

nezinau ar apie liaudi tureciau kalbet :D dar kokie grupiokai perskaitys :Dteisingai sakai, kiek zmoniu tiek nuomoniu :) baigiau pirma kursa, tai ispudziai dar sviezus :) ka patyriau, ta papasakojau :) neagituoju as, tiesiog bandau nusviest ;]]

 o kokioj tu specialybėj mokaisi?

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-12 20:33:54 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:
tedukas rašė:

nezinau ar apie liaudi tureciau kalbet :D dar kokie grupiokai perskaitys :Dteisingai sakai, kiek zmoniu tiek nuomoniu :) baigiau pirma kursa, tai ispudziai dar sviezus :) ka patyriau, ta papasakojau :) neagituoju as, tiesiog bandau nusviest ;]]

 o kokioj tu specialybėj mokaisi?

 MMT ;] busimas pirmakursiu kuratorius :)

  • Baltarusių kalba (gimtoji) / MBE 4
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 4
  • Rusų kalba (gimtoji) / MBE 4
Žinutė parašyta: 2009-07-12 21:01:18 | Nuoroda
tedukas rašė:
Saulėgrąža rašė:
tedukas rašė:

nezinau ar apie liaudi tureciau kalbet :D dar kokie grupiokai perskaitys :Dteisingai sakai, kiek zmoniu tiek nuomoniu :) baigiau pirma kursa, tai ispudziai dar sviezus :) ka patyriau, ta papasakojau :) neagituoju as, tiesiog bandau nusviest ;]]

 o kokioj tu specialybėj mokaisi?

 MMT ;] busimas pirmakursiu kuratorius :)

 Oho, garbė kokia  kaip tampat kuratoriais? Patys pasisiūlot? (čia ne į temą)

Aš jau nuo kažkelintos klasės galvojau apie matematikos studijas, bet kai atėjo laikas kažką rinktis, pasidarė baisu  o ypač didžiausia mano fobija - programavimas. Be to bijau, kad baigus teks dirbti gal ir gerą, gerai apmokamą, bet nuobodų darbą  Ar yra tokių, kurie būtų pajėgūs pakeisti mano požiūrį?

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-12 21:17:08 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:
tedukas rašė:
Saulėgrąža rašė:
tedukas rašė:

nezinau ar apie liaudi tureciau kalbet :D dar kokie grupiokai perskaitys :Dteisingai sakai, kiek zmoniu tiek nuomoniu :) baigiau pirma kursa, tai ispudziai dar sviezus :) ka patyriau, ta papasakojau :) neagituoju as, tiesiog bandau nusviest ;]]

 o kokioj tu specialybėj mokaisi?

 MMT ;] busimas pirmakursiu kuratorius :)

 Oho, garbė kokia  kaip tampat kuratoriais? Patys pasisiūlot? (čia ne į temą)

Aš jau nuo kažkelintos klasės galvojau apie matematikos studijas, bet kai atėjo laikas kažką rinktis, pasidarė baisu  o ypač didžiausia mano fobija - programavimas. Be to bijau, kad baigus teks dirbti gal ir gerą, gerai apmokamą, bet nuobodų darbą  Ar yra tokių, kurie būtų pajėgūs pakeisti mano požiūrį?

 tai be abejo :) nera daug norinciu kuratoriaut :) as cia siaip, kad pazinciu kokiu susirasciau sugalvojau :) 

sakau, programavimo bijot nereikia, nesiseks, nesugebesi, paprasysi kazkas kitas parasys :) kad ir i mane koks pirmakursis gales kreiptis, galesiu padet, nors ir nesu asas, bet suprantu jau nemazai :D ir siaip mife zmones draugiski, retas uzsispaudes sedi :D

o del darbo, cia jau kaip Dievas duos :) ir nuo taves pacios priklausys daug koki sugebesi susirast :)

  • Baltarusių kalba (gimtoji) / MBE 4
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 4
  • Rusų kalba (gimtoji) / MBE 4
Žinutė parašyta: 2009-07-12 21:27:53 | Nuoroda
tedukas rašė:
Saulėgrąža rašė:
tedukas rašė:
Saulėgrąža rašė:
tedukas rašė:

nezinau ar apie liaudi tureciau kalbet :D dar kokie grupiokai perskaitys :Dteisingai sakai, kiek zmoniu tiek nuomoniu :) baigiau pirma kursa, tai ispudziai dar sviezus :) ka patyriau, ta papasakojau :) neagituoju as, tiesiog bandau nusviest ;]]

 o kokioj tu specialybėj mokaisi?

 MMT ;] busimas pirmakursiu kuratorius :)

 Oho, garbė kokia  kaip tampat kuratoriais? Patys pasisiūlot? (čia ne į temą)

Aš jau nuo kažkelintos klasės galvojau apie matematikos studijas, bet kai atėjo laikas kažką rinktis, pasidarė baisu  o ypač didžiausia mano fobija - programavimas. Be to bijau, kad baigus teks dirbti gal ir gerą, gerai apmokamą, bet nuobodų darbą  Ar yra tokių, kurie būtų pajėgūs pakeisti mano požiūrį?

 tai be abejo :) nera daug norinciu kuratoriaut :) as cia siaip, kad pazinciu kokiu susirasciau sugalvojau :) 

sakau, programavimo bijot nereikia, nesiseks, nesugebesi, paprasysi kazkas kitas parasys :) kad ir i mane koks pirmakursis gales kreiptis, galesiu padet, nors ir nesu asas, bet suprantu jau nemazai :D ir siaip mife zmones draugiski, retas uzsispaudes sedi :D

o del darbo, cia jau kaip Dievas duos :) ir nuo taves pacios priklausys daug koki sugebesi susirast :)

 Taip ir pagalvojau, kad kuratoriai pažinčių ieško

Aš kažkaip mokykloj bandžiau tą dalyką, iš pradžių buvo taip įdomu ir nesunku, o paskui likau išgąsdinta visam gyvenimui  (nesuprantu net kaip įvyko toks lūžis).

O šiaip tai, kur reikalingi tie matematikai? Neturiu jokio realaus pavyzdžio, neįsivaizduoju koks galėtų būti darbo pobūdis. Kažką skaičiuoti?  Kol kas įsivaizduoju tik matematikos mokytoją. (siauras mano mąstymas ;D) įsivaizduoju, kad kažkas rimtesnio turėtų būti.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-12 22:30:08 | Nuoroda

nu bijau ir aš,kad bus per daug matkės,dėl informos visai dabar kinkos dreba,nes nekenčiu aš kompu ir nieko nesigaudau..dar iki 18d yra laiko pagalvoti ir gal pasikeisti.Nors jau nuo kokios 5 klasės sakiau kad arba muzika arba matematika ;)))) o dar kai aš tinginė ir šiaip į viską pro pirštus žiūriu,tai man visai blogai gali baigtis.;D

Žinutė parašyta: 2009-07-12 22:33:55 | Nuoroda
coffeemaniac rašė:

nu bijau ir aš,kad bus per daug matkės,dėl informos visai dabar kinkos dreba,nes nekenčiu aš kompu ir nieko nesigaudau..dar iki 18d yra laiko pagalvoti ir gal pasikeisti.Nors jau nuo kokios 5 klasės sakiau kad arba muzika arba matematika ;)))) o dar kai aš tinginė ir šiaip į viską pro pirštus žiūriu,tai man visai blogai gali baigtis.;D

 Matematikė, bet tinginė?  čia iš pašaukimo matyt 

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-12 22:38:39 | Nuoroda

Aš manau,kad visi ,kurie renkasi matematikos studijas mokykloje matkę be didelių pastangų supranta.

Žinutė parašyta: 2009-07-12 22:42:25 | Nuoroda

Visko gali būti. Bet va, sako mokyklinė matematika nepanašį į tą, kurią teks studijuoti ten.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-12 22:44:06 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:

Visko gali būti. Bet va, sako mokyklinė matematika nepanašį į tą, kurią teks studijuoti ten.

 Sako kad tai visai kitas reikalas,todėl ir baisu.

Žinutė parašyta: 2009-07-12 22:51:48 | Nuoroda
coffeemaniac rašė:
Saulėgrąža rašė:

Visko gali būti. Bet va, sako mokyklinė matematika nepanašį į tą, kurią teks studijuoti ten.

 Sako kad tai visai kitas reikalas,todėl ir baisu.

 tikekit viskuo ka kiti sako ir busit patys laimingiausi :D

ejau i mifa prigasdintas kad cia ziauriai sunku, kad nepatempsiu, kad galiu iskristi :D atejau matke islaikes 76 proc, man matke tik siaip imponavo, bet galvojau kad daugiau nieko nesugebeciau daryt. istojau ir vargo nematau, puikiai issilaikiau, aisku reikejo laiko priprast. darbo tikrai daug neidejau. taip, kad daug kas visko prisneka, bet visi kalba is savosios puses. jei noresit mokytis, jus visur gerai mokysites, jei nenoresit, tai niekur ir nebus gerai. mano nuomone cia :)

  • Baltarusių kalba (gimtoji) / MBE 4
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 4
  • Rusų kalba (gimtoji) / MBE 4
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-12 23:06:10 | Nuoroda
tedukas rašė:
coffeemaniac rašė:
Saulėgrąža rašė:

Visko gali būti. Bet va, sako mokyklinė matematika nepanašį į tą, kurią teks studijuoti ten.

 Sako kad tai visai kitas reikalas,todėl ir baisu.

 tikekit viskuo ka kiti sako ir busit patys laimingiausi :D

ejau i mifa prigasdintas kad cia ziauriai sunku, kad nepatempsiu, kad galiu iskristi :D atejau matke islaikes 76 proc, man matke tik siaip imponavo, bet galvojau kad daugiau nieko nesugebeciau daryt. istojau ir vargo nematau, puikiai issilaikiau, aisku reikejo laiko priprast. darbo tikrai daug neidejau. taip, kad daug kas visko prisneka, bet visi kalba is savosios puses. jei noresit mokytis, jus visur gerai mokysites, jei nenoresit, tai niekur ir nebus gerai. mano nuomone cia :)

 šitas postas tikrai labai nuramino :]]

Žinutė parašyta: 2009-07-12 23:14:12 | Nuoroda

Reikia viską ant savo galvos išbandyti  bet sunku renkantis vistiek

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-12 23:15:51 | Nuoroda

pagaliau :D sios dienos darbas atliktas :D

  • Baltarusių kalba (gimtoji) / MBE 4
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 4
  • Rusų kalba (gimtoji) / MBE 4
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-12 23:17:39 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:

Reikia viską ant savo galvos išbandyti  bet sunku renkantis vistiek

 O ką rašei po matematikos?

Žinutė parašyta: 2009-07-13 00:18:50 | Nuoroda

Teduk, kaip besimokantis turėtum žinoti, ar galima užsienio kalbą pasirinkti rusų mif'e? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-13 00:32:44 | Nuoroda
coffeemaniac rašė:
Saulėgrąža rašė:

Reikia viską ant savo galvos išbandyti  bet sunku renkantis vistiek

 O ką rašei po matematikos?

 Aš dar nepadavusi prašymo  ir matematika nebus pirmoji mano saraše.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-13 09:22:10 | Nuoroda
inf.ar rašė:

Teduk, kaip besimokantis turėtum žinoti, ar galima užsienio kalbą pasirinkti rusų mif'e? :)

 del zinojimo tai nezinau, nes tokiu mano grupej nebuvo.. bet jeigu reikia, galiu suzinot :)ar nebt jau pabandyt

  • Baltarusių kalba (gimtoji) / MBE 4
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 4
  • Rusų kalba (gimtoji) / MBE 4
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą