VU Matematikos kryptys
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-13 16:52:23 | Nuoroda

Pirmą rašiau statistiką. Mano KB 19 Taip pat prisiskaičiau jog labai sunku ir atvirų durų dienoj pagazdino truputį :D Bet manau neparašius būčiau vėliau gailėjusis tad dabar nebereiks :)

Tikiuos įstosiu

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-13 18:58:24 | Nuoroda
kunkuliuke rašė:

Pirmą rašiau statistiką. Mano KB 19 Taip pat prisiskaičiau jog labai sunku ir atvirų durų dienoj pagazdino truputį :D Bet manau neparašius būčiau vėliau gailėjusis tad dabar nebereiks :)

Tikiuos įstosiu

 ei,o ką kalbėjo per atvirų durų dieną?

pas mus buvo į mokyklą atvažiavę,tai tas dėstytojas ar kas jis ten buvo kaip tik kalbėjo,kad įstoti sunkiau nei į VGTU,bet mokytis ne taip sunku.:)) o va dar studentai buvo tai sakė taip:"bus žiauriai žiauriai sunku" :D

Žinutė parašyta: 2009-07-13 20:15:43 | Nuoroda
coffeemaniac rašė:
kunkuliuke rašė:

Pirmą rašiau statistiką. Mano KB 19 Taip pat prisiskaičiau jog labai sunku ir atvirų durų dienoj pagazdino truputį :D Bet manau neparašius būčiau vėliau gailėjusis tad dabar nebereiks :)

Tikiuos įstosiu

 ei,o ką kalbėjo per atvirų durų dieną?

pas mus buvo į mokyklą atvažiavę,tai tas dėstytojas ar kas jis ten buvo kaip tik kalbėjo,kad įstoti sunkiau nei į VGTU,bet mokytis ne taip sunku.:)) o va dar studentai buvo tai sakė taip:"bus žiauriai žiauriai sunku" :D

 tas tai tiesa, kad i vu sunkiau istot, bet mokytis zymiai lengviau nei vgtu :) draugai tokias sesijas apturejo, kad jomajo :)

  • Baltarusių kalba (gimtoji) / MBE 4
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 4
  • Rusų kalba (gimtoji) / MBE 4
Žinutė parašyta: 2009-07-13 21:38:33 | Nuoroda
tedukas rašė:
inf.ar rašė:

Teduk, kaip besimokantis turėtum žinoti, ar galima užsienio kalbą pasirinkti rusų mif'e? :)

 del zinojimo tai nezinau, nes tokiu mano grupej nebuvo.. bet jeigu reikia, galiu suzinot :)ar nebt jau pabandyt

 Būtų įdomu sužinot, nes noriu mokintis būtent šią kalbą. na bet kaip bus taip :)

Žinutė parašyta: 2009-07-13 22:01:13 | Nuoroda

 Pabandysiu atsakyti į klausimą dėl rusų kalbos. Kiek man žinoma, kad gali mokytis rusų kalba, nes mano grupiokė mokėsi, bet nežinauu ar kasmet susidaro mobilios grupės

Žinutė parašyta: 2009-07-13 22:01:13 | Nuoroda

  Pabandysiu atsakyti į klausimą dėl rusų kalbos. Kiek man žinoma, kad gali mokytis rusų kalba, nes mano grupiokė mokėsi, bet nežinauu ar kasmet susidaro mobilios grupės

Žinutė parašyta: 2009-07-13 22:01:13 | Nuoroda

   Pabandysiu atsakyti į klausimą dėl rusų kalbos. Kiek man žinoma, kad gali mokytis rusų kalba, nes mano grupiokė mokėsi, bet nežinauu ar kasmet susidaro mobilios grupės

Žinutė parašyta: 2009-07-13 22:01:13 | Nuoroda

    Pabandysiu atsakyti į klausimą dėl rusų kalbos. Kiek man žinoma, kad gali mokytis rusų kalba, nes mano grupiokė mokėsi, bet nežinauu ar kasmet susidaro mobilios grupės

Žinutė parašyta: 2009-07-13 22:05:13 | Nuoroda

Pabandysiu atsakyti į klausimą dėl rusų kalbos. Kiek man žinoma, kad gali mokytis rusų kalba, nes mano grupiokė mokėsi, bet nežinauu ar kasmet susidaro mobilios grupės(tam tikras skaičius žmonių ir ar tai būtina). Šiemet kuravau pirmakursius, tai mano grupėje buvo panelė, kuri mokosi prancūzų kalbą, tai manau jokių problemų nebus, jei nori mokytis rusų kalbą.

 

Žinutė parašyta: 2009-07-13 22:11:48 | Nuoroda

prancuzu mokos tai labai nemazai palyginus :D iki 10 zmoniu, o rusu... negirdejau nei apie viena atveji :)

  • Baltarusių kalba (gimtoji) / MBE 4
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 4
  • Rusų kalba (gimtoji) / MBE 4
Žinutė parašyta: 2009-07-13 22:21:05 | Nuoroda

TIkiuosi bus galimybė tokia,nes labai noriu mokintis rusų kalbos :) Ačiū už inf :)

Žinutė parašyta: 2009-07-13 22:26:10 | Nuoroda

Rusų kalba tikrai dėsto fakultete ji įrašyta į tvarkaraščius(kaip ir vokiečių ar prancūzų).

kedras.mif.vu.lt/tvark/?type=skaito&dnr=393 Rusų kalbos dėstytojos tvarkarštis, jis būna sudarytas , kad visiems būtų patogu, nes susirenka iš įvairių specialybių.

Žinutė parašyta: 2009-07-14 17:20:36 | Nuoroda

kas gali paaisninti zmoniskai, kas per mokslas ta STATISTIKA?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-14 17:23:16 | Nuoroda

Žinai kaip yra sakoma „yra melas, žiaurus melas, ir  yra statistika“.;]]]

supratau,kad informatikos reikės mokytis dauuuug, o kaip su anglų kalba?

Žinutė parašyta: 2009-07-14 17:29:59 | Nuoroda

kol nepriduosiu prasymo, tol nenurimsiu as su savo spejimais:DD tai va, kaip manot su 16,1 kb, kur galeciau istoti is siu spec. ekonometrija, statistika, mmt (apie FDM net nesvajoju:D ) ?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-14 17:33:01 | Nuoroda

Kaip čia tuos kb apsiskaičiuojat?

pagal praėjusių metų duomenis į mmt įstoti lengviausia,nes balų žemesnių pakanka.

Žinutė parašyta: 2009-07-14 17:37:47 | Nuoroda
coffeemaniac rašė:

Kaip čia tuos kb apsiskaičiuojat?

pagal praėjusių metų duomenis į mmt įstoti lengviausia,nes balų žemesnių pakanka.

 pagal studijos.lt skaiciuokle, taciau cia neprideda 1 balo prie metinio A lygio pazymiu, arba galima paciam apsiskaiciuoti: prie valstyb pagrind. egzamino balo prideti 13 (3, jei mokyklinis) ir padauginti is 0,4, kitus du egzus lygiai taip pat, tik dauginti is 0,2, metinis pazymis ( prideti 1, jei  alygis) ir padauginti is 0,2 . ir viska sudeti

nu tikiuos suprantamai parasiau, seip formule gana lengva:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-14 17:42:14 | Nuoroda

kokio KB reiktu, kad galeciau prasmukt i ekonometrija, statistika ar mmt su krepsiuku?:D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-14 17:54:22 | Nuoroda

www.lamabpo.lt/2008_priemimas.pdf

tik čia tą kb reiktų skaičiuoti pagal stojimai.lt skaičiuokle

Žinutė parašyta: 2009-07-14 17:58:29 | Nuoroda
coffeemaniac rašė:

www.lamabpo.lt/2008_priemimas.pdf

tik čia tą kb reiktų skaičiuoti pagal stojimai.lt skaičiuokle

 praeitais metais nereikejo uzsienio k. egzo, siais - reikia... taigi nk cia nepalyginsi

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą