Rezultatų belaukiant!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-23 00:20:20 | Nuoroda
astro75 rašė:

 Gal žinot, ar egzaminų rezultatus internete galėsim sužinoti? Ar tik KB? Jau turėtų būti info rezultatai, bet niekur nerandu.

 Tai, jog numatyta informatikos rezultatus skelbti birželio 23 dieną tikrai nereiškia, kad kažkas ims ir skelbs juos vos laikrodis išmuš dvylika, gal palauk ryto, kol prasidės darbo diena. O tuomet nueik į savo mokylą (ar pasiskambink) ir susižinosi tuos rezultatus.

  • Informacinės technologijos / VBE 98
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-06-23 01:40:53 | Nuoroda
Pumpum rašė:

Aš šiandien jau sužinojau pirmąjį egzaminą. Iš muzikologijos gavau aštuonis, esu visai patenkinta, tiek ir tikėjausi :) na o kadangi tai man buvo pats žiauriausias egzaminas tiek psichologiškai, tiek šiaip, tai kitų rezultatų jau laukiu šiek tiek ramiau. Prašymą užpildžiau pačią pirmą dieną kai tik galėjau, tik vienintelę vietą. Jei nepavyks, stosiu kitąmet ten pat :)

 Ką rašei, jei ne paslaptis? :) Šaunus požiūris, matosi, kad žinai, ko gyvenime nori, o ne renkiesi taip, kad bile įstot :)

Žinutė parašyta: 2010-06-23 12:15:12 | Nuoroda

pries savaite issiunciau uzklausima el. pastu i nec.lt ir dar i svietimo skyriu del egzu atsakymu.  Siandien gavau atsakyma, jog atsakymus galesime susizinoti tik mokyklose. Tai vat kaip

  • Biologija / VBE 43
  • Istorija / VBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
  • Matematika / VBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2010-06-23 12:19:04 | Nuoroda

 idomu kelinta valanda mazdaug turetu buti rezultatai, nes man jau nervai nebelaiko :DD siandien jau turiu suzinoti lt rezultatus, bet dar lygtais nieko ner :D

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 75
  • Matematika / VBE 67
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-06-23 12:22:45 | Nuoroda

 Baisoka laukti to egzamino rezultato. :]

  • Informacinės technologijos / VBE 24
  • Istorija / VBE 44
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 37
Žinutė parašyta: 2010-06-23 12:24:19 | Nuoroda

Daug baisiau negu pats egzaminas!!! ... :S

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 75
  • Matematika / VBE 67
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-06-23 12:25:26 | Nuoroda
crystallle rašė:

Daug baisiau negu pats egzaminas!!! ... :S

 Sutinku...

  • Informacinės technologijos / VBE 24
  • Istorija / VBE 44
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 37
Žinutė parašyta: 2010-06-23 12:27:50 | Nuoroda

rezultatai bus po Joniniu

Žinutė parašyta: 2010-06-23 12:32:27 | Nuoroda

 kas tau pasake tai? ;p

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 75
  • Matematika / VBE 67
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-06-23 12:55:52 | Nuoroda
nerami rašė:
7day rašė:

Gal čia rodo tiem, kas dar nepildė? 

 ot žabalės mes,ką tik atradau,kai ten paspaudi,nieko nepildyk,nei gimimo datos ir nesijunk,o virsui turi buti uzrasas:Studijų programų grupių
pasirenkamumas ,pspausk ant jo ir tada ismes univerus,ir paspaudus ant norimo susirasi;DD

 Aciu, radau:)))))))

Žinutė parašyta: 2010-06-24 01:42:13 | Nuoroda
jusste rašė:
Pumpum rašė:

Aš šiandien jau sužinojau pirmąjį egzaminą. Iš muzikologijos gavau aštuonis, esu visai patenkinta, tiek ir tikėjausi :) na o kadangi tai man buvo pats žiauriausias egzaminas tiek psichologiškai, tiek šiaip, tai kitų rezultatų jau laukiu šiek tiek ramiau. Prašymą užpildžiau pačią pirmą dieną kai tik galėjau, tik vienintelę vietą. Jei nepavyks, stosiu kitąmet ten pat :)

 Ką rašei, jei ne paslaptis? :) Šaunus požiūris, matosi, kad žinai, ko gyvenime nori, o ne renkiesi taip, kad bile įstot :)

 į LMTA violončelę

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Muzikologija / MBE 8
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2010-06-24 09:28:38 | Nuoroda

Sveiki :) turiu klausima, ar duos papildomu balu uz tai kad esu sporto jaunimo rinktinej? gal yra zinanciu, nes praeitais metais lygtais panaikine buvo, o siais ziuriu stojimu pildyme reikia pazymeti :)

  • Biologija / VBE 97
  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-06-24 11:55:48 | Nuoroda
Maury rašė:

Sveiki :) turiu klausima, ar duos papildomu balu uz tai kad esu sporto jaunimo rinktinej? gal yra zinanciu, nes praeitais metais lygtais panaikine buvo, o siais ziuriu stojimu pildyme reikia pazymeti :)

 jei su sportu stoji, tai manau duos

Žinutė parašyta: 2010-06-24 12:14:32 | Nuoroda

idomu, medicina ir sportas susije dalykai? :D

  • Biologija / VBE 97
  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-06-24 12:18:05 | Nuoroda

tai čia jau atskirai universitetuose žiūrėk ar ten prideda balų už tokius pasiekimus :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2010-06-24 12:20:30 | Nuoroda

na po egzaminu buvo gan nebloga buvo, taciau savaite pailsejus laikiau stojamaji egzamina i menu studijas, tai dabar laukiu atsakymu istojau ar ne ir egzaminu rezultatu, tai labai nerimaujiu, gal zinote kada jau bus paskelbti egzaminu rezultatai?

  • Dailė / MBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-24 13:45:40 | Nuoroda

 Man, tai kuo toliau, tuo labiau stogas važiuoja.
Galėtų nec'as ir netempt taip gumos...

Žinutė parašyta: 2010-06-24 13:51:35 | Nuoroda
Maury rašė:

Sveiki :) turiu klausima, ar duos papildomu balu uz tai kad esu sporto jaunimo rinktinej? gal yra zinanciu, nes praeitais metais lygtais panaikine buvo, o siais ziuriu stojimu pildyme reikia pazymeti :)

 i kitur tai nzn, bet jei stotum i lkka tai gautum.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-24 14:08:33 | Nuoroda
Svaja09 rašė:

 Man, tai kuo toliau, tuo labiau stogas važiuoja.
Galėtų nec'as ir netempt taip gumos...

 Nesu tikra, bet manau, kad egzaminų rezultati mokyklose pasirodys išties keliomis dienomis anksčiau. Nors lietuvių kalbos egzamino rezultati turėtų būti liepos 1 dieną, aš tikiu galinti jau beveik bet kada jų sulaukti :) Gyvenu nekantrumu ir laukimu

Žinutė parašyta: 2010-06-24 14:14:49 | Nuoroda

Bet kaip man nepatinka, kad tik mokyklose galima bus sužinot, negaliu.... Tai jei ir bus anksčiau tie rezultatai, vistiek jei neisim į mokyklą tai ir nesužinosim :( ir ypač nenoriu, kad man pavaduotoja į akis pasakytų rezultatą, jau geriau sužinočiau ramiai būdama namie.. Sakau, gal reikės paskambint į mokyklą, o ne eit ten :)  

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą