Rezultatų belaukiant!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-24 14:21:14 | Nuoroda
7day rašė:

Bet kaip man nepatinka, kad tik mokyklose galima bus sužinot, negaliu.... Tai jei ir bus anksčiau tie rezultatai, vistiek jei neisim į mokyklą tai ir nesužinosim :( ir ypač nenoriu, kad man pavaduotoja į akis pasakytų rezultatą, jau geriau sužinočiau ramiai būdama namie.. Sakau, gal reikės paskambint į mokyklą, o ne eit ten :)  

 Va va, aš irgi visai norėčiau viena sau tyliai 'suvirškinti' savo rezultatus, ir tik tuomet, kai jau apsiprasiu, pranešti apie juos kitiems. 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-24 14:24:40 | Nuoroda

Na, aš galvoju, kad arba pavaduotoja (ar kitas asmuo) paklaus tavo vardo pavardės ir pats pasakys tau rezultatus arba viskas bus surašyta pagal asmens kodą ir pats tada galėsi pasitikrinti. Nes kitu atveju, kuomet būtų surašyti visų vardai ir pavardės, tai žmogus galėtų pasižiūrėti ne tik savo, bet ir kitų rezultatus. Kaip suprantu, tai rezultatai negali būti viešai skelbiami visiems. Taip kaip ir internete. Vargu ar juos skelbs visiems su vardu ir pavarde. Veikiau bus kiekvienam parašyta lamabpo.lt jo rezultati arba atsiųsti į paštą (liepos 9 d.) :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-24 14:25:45 | Nuoroda
oniponi rašė:
7day rašė:

Bet kaip man nepatinka, kad tik mokyklose galima bus sužinot, negaliu.... Tai jei ir bus anksčiau tie rezultatai, vistiek jei neisim į mokyklą tai ir nesužinosim :( ir ypač nenoriu, kad man pavaduotoja į akis pasakytų rezultatą, jau geriau sužinočiau ramiai būdama namie.. Sakau, gal reikės paskambint į mokyklą, o ne eit ten :)  

 Va va, aš irgi visai norėčiau viena sau tyliai 'suvirškinti' savo rezultatus, ir tik tuomet, kai jau apsiprasiu, pranešti apie juos kitiems. 

 Pritariu :)

Žinutė parašyta: 2010-06-24 14:28:28 | Nuoroda

O aš noriu,kad man praneštų mano pavaduotoja kuri yra labai graži  ir dar jauna...Ten tai kojos..

Žinutė parašyta: 2010-06-24 15:05:04 | Nuoroda
KarabinaS rašė:

O aš noriu,kad man praneštų mano pavaduotoja kuri yra labai graži  ir dar jauna...Ten tai kojos..

 O jeigu neislaikai egzo,jauti koks gruzas tada bus jei i akis paziuret?;D Pagalvos...nu ir nevykelis ;D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-24 15:05:58 | Nuoroda
KarabinaS rašė:

O aš noriu,kad man praneštų mano pavaduotoja kuri yra labai graži  ir dar jauna...Ten tai kojos..

 jau taip prajuokino ;DDD

Žinutė parašyta: 2010-06-24 15:10:03 | Nuoroda

"Ten tai kojos..." ;DDD

  • Biologija / VBE 97
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 99
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-24 17:31:01 | Nuoroda

Mane siaubas apima, kai pagalvoju, kad mano darbas guli kazkur istaisytas ir taskai parasyti, tik as ju nezinau.. Va siandien sapnavau, kad 9 procentus gavau is lietuviu

Žinutė parašyta: 2010-06-24 17:36:58 | Nuoroda
živilė rašė:

Mane siaubas apima, kai pagalvoju, kad mano darbas guli kazkur istaisytas ir taskai parasyti, tik as ju nezinau.. Va siandien sapnavau, kad 9 procentus gavau is lietuviu

 Tiesiog sapne pamiršto teleportuotis nulis į tavo smegenis, turėjo būti 90 :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-06-24 19:35:56 | Nuoroda
666666 rašė:
KarabinaS rašė:

O aš noriu,kad man praneštų mano pavaduotoja kuri yra labai graži  ir dar jauna...Ten tai kojos..

 O jeigu neislaikai egzo,jauti koks gruza ašs tada bus jei i akis paziuret?;D Pagalvos...nu ir nevykelis ;D

 O aš imsiu ir išlaikysiu tuos egzus...ir nemanau jei žmogus neišlaiko egzaminų tai jis jau yra traktuojamas kaip nevykėlis..

Žinutė parašyta: 2010-06-24 19:37:56 | Nuoroda
sanemis rašė:
živilė rašė:

Mane siaubas apima, kai pagalvoju, kad mano darbas guli kazkur istaisytas ir taskai parasyti, tik as ju nezinau.. Va siandien sapnavau, kad 9 procentus gavau is lietuviu

 Tiesiog sapne pamiršto teleportuotis nulis į tavo smegenis, turėjo būti 90 :D 

 Kaip optimistiškai.
O pas mus visi sako pamatysit, gausim 99,99 :D

Aš pvz. nenoriu nei skambinėtis, nei vaikščiot kažkur tai, kad sužinot. Gaila, kad nėr tos paslaugos su sms'ais. 

Žinutė parašyta: 2010-06-25 12:57:41 | Nuoroda

sveiki, kai pildot ta prasyma internetu, o kur reikia sumoket uz ji pinigus? ir kaip sumoket? nes as nesuprantu

Žinutė parašyta: 2010-06-25 13:02:27 | Nuoroda
Nepavyzdinga rašė:

sveiki, kai pildot ta prasyma internetu, o kur reikia sumoket uz ji pinigus? ir kaip sumoket? nes as nesuprantu

 

Registracija yra nemokama :)
Žinutė parašyta: 2010-06-25 22:08:04 | Nuoroda

tai uz ka ten reik moket? kazka girdejau apie kazkoki pervedima internetine bankininkyste

Žinutė parašyta: 2010-06-25 22:10:32 | Nuoroda

Ei, gal kas noretu pirkti bilietus i BITElanda?

Žinutė parašyta: 2010-06-25 22:34:09 | Nuoroda
Nepavyzdinga rašė:

tai uz ka ten reik moket? kazka girdejau apie kazkoki pervedima internetine bankininkyste

 Mokėsi kai įstosi, universtitetui, kai pasirašinėsi su juo sutartį.

Žinutė parašyta: 2010-06-26 03:01:16 | Nuoroda
Nepavyzdinga rašė:

sveiki, kai pildot ta prasyma internetu, o kur reikia sumoket uz ji pinigus? ir kaip sumoket? nes as nesuprantu

 Reikia man į sąskaitą pervest mokestį :D

Žinutė parašyta: 2010-06-27 11:32:14 | Nuoroda

rezultatu neatsiustu elpastu? kazkur girdejau kad taip gali but.. nes i mokykla nelabai noris eit:D

Žinutė parašyta: 2010-06-27 13:10:56 | Nuoroda
Nepavyzdinga rašė:

rezultatu neatsiustu elpastu? kazkur girdejau kad taip gali but.. nes i mokykla nelabai noris eit:D

 nezinau, ar visur taip, bet mum reikes eit i mokykla. blemba, tu rezultatu tai bijau gal labiau nei paciu egzaminu

Žinutė parašyta: 2010-06-27 13:49:03 | Nuoroda
matrica rašė:
Nepavyzdinga rašė:

rezultatu neatsiustu elpastu? kazkur girdejau kad taip gali but.. nes i mokykla nelabai noris eit:D

 nezinau, ar visur taip, bet mum reikes eit i mokykla. blemba, tu rezultatu tai bijau gal labiau nei paciu egzaminu

 pritariu matricai 3000 :D

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą