Žurnalistika 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-28 16:26:45 | Nuoroda
Sraigt rašė:

atviri buvo su tais apibūdinimais žmogaus ir žurnalo (taigi tik du) :> kiti su variantais.

 Ai, gerai, kad aš nebandžiau stot, nors mama sakė, pabandyt, bet kažkaip nei traukia, nei ką. Kiek daug kultūros aspektų reikia žinot : D 

O daug žmonių buvo? Ir rašinio tik dvi šitos temos buvo? Tai wow, čia reikia nusimanyt visame kame. 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-28 19:08:53 | Nuoroda

 o gal kas žinot kokiu numeriu reikia skambinti norint sužinoti rezultatus?? o tikrai šiandien laikę žinos rytoj, ar bus laukiama ir tų kurie laikys ketvirtadienį??

Žinutė parašyta: 2011-06-28 19:13:52 | Nuoroda
Haslem rašė:

 o gal kas žinot kokiu numeriu reikia skambinti norint sužinoti rezultatus?? o tikrai šiandien laikę žinos rytoj, ar bus laukiama ir tų kurie laikys ketvirtadienį??

 lamoj bus ir tikrai rytoj, klausiau :>

Žinutė parašyta: 2011-06-28 21:53:37 | Nuoroda

o kaip tau, devymdu, pasisekė?

Žinutė parašyta: 2011-06-28 22:39:21 | Nuoroda
Islander rašė:

o kaip tau, devymdu, pasisekė?

 opaaa, nežinau, nelabai buvau apsišvietus šiose temose, ir mintyse galvojau veeeelnias, ar tas I. Meras rašytojas ar ne? Bijojau suklyst. Apskritai rašiau gana abstrakčiai. Nežinau net ko tikėtis, greičiausiai neįstosiu :))

Sraigt-nepyksttttu visai, neturėjau omeny tavęs : ))


Žinutė parašyta: 2011-06-28 22:44:30 | Nuoroda
devymdu rašė:
Islander rašė:

o kaip tau, devymdu, pasisekė?

 opaaa, nežinau, nelabai buvau apsišvietus šiose temose, ir mintyse galvojau veeeelnias, ar tas I. Meras rašytojas ar ne? Bijojau suklyst. Apskritai rašiau gana abstrakčiai. Nežinau net ko tikėtis, greičiausiai neįstosiu :))

Sraigt-nepyksttttu visai, neturėjau omeny tavęs : ))


 

 aš atsiprašau, vakar kažkas čia užplaukė, dabar net gėda skaityt ;D

rytoj žinosim, pasidalinsim : >>

Žinutė parašyta: 2011-06-28 23:11:40 | Nuoroda

blyn sucks, atrodė, kad rašto darbe pavarysiu, bet garantuoju, kad neee :D

Žinutė parašyta: 2011-06-29 09:38:06 | Nuoroda

 gal kas jau žinot rezą?? aš kažkaip nerandu lamoj numerio. :(

Žinutė parašyta: 2011-06-29 10:35:21 | Nuoroda

Kokio numerio tau ten reik? Suvedi savo kodą, password'ą taip sakant prisijungi, ir ten kur skiltis egzaminai, tau bus parašyta: išlaikyta ar ne :)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 10:39:48 | Nuoroda

 ačiū Islanderi. :)) kaip jum?? aš išlaikiau... asmeniškai labai nesitikėjau. :))

Žinutė parašyta: 2011-06-29 10:39:59 | Nuoroda

aaaapgailėtina, neišlaikiau : D ką gi, nelemta man žurnaliste būt, matyt. sėkmės ryt visiems, atkeršykit už mane : DD

Žinutė parašyta: 2011-06-29 11:00:40 | Nuoroda

 palauk tu gal tokia mergina kuri prieš paskelbiant testo rezultatus per visą koridorių garsiai aiškino kaip moka matieką, bet nežada studijuot ekonomikos ir stos į leidybą?? :D

Žinutė parašyta: 2011-06-29 11:19:56 | Nuoroda

 Įskaita :))) Įdomu ar daug neįskaitų ? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 12:03:15 | Nuoroda

 Sraigt,mačiau Tave,kai su telefonu kalbėjau,bet ,kai jau norėjau prieit,kaažkur išėjai. : )))

Pradžioje atrodė,kad abi temos nesąmonės,bet iš esmės,nebuvo sunku,tikrai ne. 

Galiu dėtis pliusą,kad įskaitytas ir jau sakyt,joo galėjau įstot,tik,kad nenorėjau. : ))

 

Žinutė parašyta: 2011-06-29 12:30:52 | Nuoroda
Haslem rašė:

 palauk tu gal tokia mergina kuri prieš paskelbiant testo rezultatus per visą koridorių garsiai aiškino kaip moka matieką, bet nežada studijuot ekonomikos ir stos į leidybą?? :D

 jei čia man, tai tikrai ne, aš visą gyvenimą matematikos turėjau penkis, kol nepėrėjau į b lygį, todėl tai net neįmanoma : D bet numanau, apie kurią kalbi, gan išraiškinga mergaitė tokia ten buvo ;D

Beprotybe, o aš nemačiau tavęs, nors dairiaus ir ieškojau ne kartą.. : (

Žinutė parašyta: 2011-06-29 12:32:13 | Nuoroda

Arba pala!! Gal aš tuo metu nesėkmingai bandžiau nusipirkt kavos, o tu (arba ne tu) telefonu kažkam sakei (sakė) apie tai, kad Klaipėda Memeliu buvo vadinama? : D Jei ne, daugiau jokių telefonų neprisimenu ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-29 12:44:38 | Nuoroda

 Aš su juoda suknele buvau. Tai dar,blem Tau akį merkiau, kad nieko nenorėjai matyt. : D~

Žinutė parašyta: 2011-06-29 12:49:10 | Nuoroda

nesąmonė, reikėjo merkt tada, kai aš žiūriu : DD

Žinutė parašyta: 2011-06-29 13:05:10 | Nuoroda

Na, tai pasakokit, kas išlaikėt, kas ne? :) Aš po testo iškritau, blem, gaila kažkaip, jau 4m.noriu studijuot  žurnalistiką, ir va taip nepasisekė.. Bet pažėjus į rašinių temas kaži ar bučiua toliau perėjus :> Kaži, koks šiemet įstojūsiųju bus sanatykis? Gal žinot, kiek iš viso buvo stojančiųjų? Pernai iš 300 užsiregistravųsiųjų atvažiavo 180 , įstojo apie 60 (mažiau nei pusė)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 13:28:29 | Nuoroda

 Na mūsų po testo liko apie 80, tikrai labai įdomu kaip šiandien viskas vyks, kiek žmonių bus. 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą