Architektūra 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-03-27 10:02:52 | Nuoroda

Bet kai kurie klausimai tokie gilūs atrodo, (kažkas kažkur buvo pavyzdžių parašęs), aš ir meno mokyklą lankiau, ir dabar dailės egzaminą laikau, bandomąjį 10ukui parašiau...  Bet gl ir per daug save spaudžiu.. Visada mėgstu būti užtikrinta savo žiniom... :)

 

 

Žinutė parašyta: 2011-03-29 16:43:27 | Nuoroda

Sveiki visi!!!! Esu  7 klaseje ir ateityje noreciau studijuoti architektura mano bendraamžiai dar nieko nežino ka jiem studijuot. Ka patartumet jaunajam architektui .

Žinutė parašyta: 2011-03-30 15:14:19 | Nuoroda

Daug piesk ;DDDD

  • Dailė / MBE 10
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-03-30 16:20:36 | Nuoroda

Eina sau septintoj klasėj aš vis dar drabužių dizainere svajojau būti :D

O šiaip gal kas žino kur nors kokių pavyzdžių architektūrinės grafikos, kompozicijos piešinių puslapių? 

Žinutė parašyta: 2011-03-31 12:38:48 | Nuoroda

Būdama 7toj klasėj aš labai ramiai gyvenčiau ir negalvočiau dar taip toli :) Viskas keičias, ypač tai, kas susiję su studijom, stojamaisiais ir egzaminais, tad dar neverta sukt galvos.

 

Žinutė parašyta: 2011-03-31 12:49:17 | Nuoroda

As i viska ziuriu rimtai. Noriu pasiekt kazko o nesedet vien prie kompo popierius tvarkyt.

 

Žinutė parašyta: 2011-04-03 20:24:28 | Nuoroda

Parduodu kalbą, Kultūra: 3. Kokią reikšmę Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūryba turi šiuolaikinei Lietuvos kultūrai? Pagrįskite savo nuomonę kultūrologų darbais.

Darbas ištaisytas mokytojo.

Kaina 10 lt.

Dabar darau skaidres, +10 lt jei ką domins.

Rašykit į privatą...

Žinutė parašyta: 2011-04-04 19:46:05 | Nuoroda

Oba radau 1994 m. knyga yra apie kompozicijos pagrindus, dailes pagrindai. Jega.

Žinutė parašyta: 2011-04-05 12:35:27 | Nuoroda

Jeigu ieskote tikkrai gera apmokamo darbo namuose, butinai tai perskaitykite, nes naudiga.Skaitant si str.jus galite pakeisti savo gyvenima. tai pakeite mano gyvenima. as aptikau tai viename is skelbimu nusprendziau pabandyti.Dalivaujant ivairiuose forumose, as randu straipsni, kuriame sakoma, kat galima pasidaryti lytu per keleta savaiciu idedant tik6litus. Skaistalai, pagalvojau tai turetu buti eilinis budas apmauti, bet nusprendziau perskaityt ir suzinoti kas siuloma.Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po2lt i banko sask. kiekvienam is saraso apacioje.Paskui isbraukti pirma sask. nr. ir irasyti savo sask. nr. i paskutine sesta eilute ir talpinate sita sraispsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose jokiu apgaauliu...As pamaciau, kad nieko neprarandu isskyrus 12lt, ir nusprendziau pabandyti.Ir atspekit kas...Po keliu dienu man i sask. pradejo kauptis pinigai...As negalejau patiketi savo akimis, jog tai veikia.Per pora savaiciu susikaupe apie 1000lt, po triju savaiciu dar apie 2000lt.dabar turiu uzsidirbes 4000lt.ir neskaitant smulkiu islaidu.Po pusantro menesio turetu buti apie 7000lt.Ir sita suma po truputi toliau dides.O prasidejo tik nuo 12lt.Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man.As jums pazadu, jeigu jus tiksliai seksite instrukcija ir neturesite vilciu gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, negu tikites, per daug nesistengdami.Pasiulimas;Persk aitykite tai pora kartu.Issisaugokite savo kompe, sekite instrukcija ir pinigai neprivers jusu laukti.Sutikite-tai paprasta.Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu indelis yra tik 12lt.ir pora valandu intenrnete...Svarbu;Tai ne abgavyste ir visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir neprarandate, bet tai tikrai dirba.Atkreipkite demesi:Tiksliai sekite instrukcija ir 6000lt.ir daugiau bus jusu nuo40iki80dienu laikotarpija.Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo.Yra trys paprasti zingsniai:1}Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti sask. bet kuriame lietuvos banke.2}Pirmiausia i zemiau esancia 6 banko sask. perveskite2lt.Po to perveskite po2lt. ir i sekancias banko sask.Visa tai ivygdzius, jus padarete paslauga, ir svarbiausia-tai visiskai legalu.jus taipat prasote teisetos paslaugos, uz kuria mokate. 1}LT337400028816023810 2}LT397300010119982825 3}LT817044000303643466 4}LT907300010107891148 5}LT457044000854623223 6}LT057300010104231413 Dabar isbraukite is saraso 1 saskaitos nr, permeskite visas sask. vienu eiles nr. i virsu, o i atlaisvinta Nr.6eilute savo banko sask. Nr.Darykite bet kokius pokycius, bet islaikykite pagrindine ideja.Islapkinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostuose, skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite-kuo daugiau informacija pasklis, tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu.Sitas biznis sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu saziningumo ir rimtumo.Todel viska atlikime kruopsiai ir nepagailekite12lt. nes jums tai atsipirks su kaupu.Saziningumas daro pinigus, bukime saziningi ir gyvenkime geriau. Argi gaila tu 12 litu del geresnio gyvenimo? Persiusi tu, persiusk kazkas ir kitas i tavo saskaita ;)
 

  • Dailė / MBE 10
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-04-17 15:41:00 | Nuoroda

Norėjau dar paklaust,tarkim kompozicijoj geriau daryti aksonometrija ar perspektyva, jei nebus užrašyta kaip?

Be to, kelias projekcijas reikia rodyti? 

Žinutė parašyta: 2011-04-19 18:13:42 | Nuoroda

Aš gal nelabai supratau klausimo, bet kompozicijai tiesiog reikia nupiešt/nubraižyt perpektyvinį užduoto objekto vaizdą :)Projekcijas dvi sakykim, na kažkurias išraiškingas, nes ne kieky, manau, esmė :)  Svarbu, kad perpektyva nesigautų lyg iš paukščio skrydžio ( nors pati šią klaidą ir padariau), o butų iš žmogaus pozicijos. Nežinau, ar idėja, ar taisyklingumas ir supratimas pačios kompozicijos ima viršų, nes ir studijuojant susiduri su daug skirtingų dėstytojų, bet aš manau, kad padaryt viską teisingai, tvarkingai ir aiškiai uždeda didelį pliusą darbui.

(Dabar pajutau, kad praėjo nepilni metai po stojamųjų, o aš jau sunkiai prisimenu, kap ten kas:))

Žinutė parašyta: 2011-04-19 20:26:13 | Nuoroda

o man destytojas sake kad geriausiai 3 projekcijas rodyt.. :) ir zinok, kaip cia elgtis.. :)

Žinutė parašyta: 2011-04-19 20:44:12 | Nuoroda

Manau, kad jei laiko netrūksta, tai darai kuo daugiau :) svarbu- teisingai.

Žinutė parašyta: 2011-04-19 21:37:16 | Nuoroda
silvia rašė:

Manau, kad jei laiko netrūksta, tai darai kuo daugiau :) svarbu- teisingai.

 o kiek tu balų stojamuosiuose gavai, jei nepaslaptis? :)

 

Žinutė parašyta: 2011-04-20 13:36:06 | Nuoroda

Tai trečia iš viršaus?

O man sakė kad kaip tik gerai daryti iš paukščio skrydžio,nu viršūnė.;DNors bendrai iš tiesų dažniausiai prašo mažų statinių tai geriausia iš žmogaus žiūrėjimo taško.

O dar, tarkim duota užduotis pas jus ten šachmatinė, tai kėdes kokias reikėjo paišyt? 

Žinutė parašyta: 2011-04-20 15:40:16 | Nuoroda

O  kai piešimo užduotį darai ir išlaikyti nori perspektyvą, tai maždaug reikia orientotis?

Kokiom priemonėm geriausia kompozicija daryti, kad pritraukčiau vertintojų dėmesį? Beje, o planai turi būti tokie: tarkim 1cm plane ir 1m perspektyvoje (koki mąsteli pasirenki), palei mąsteli svarbu daryti? 

Žinutė parašyta: 2011-04-21 00:01:08 | Nuoroda

Sunku gal ir pasakyt, ko reikėjo ir ko ne, nes juk jokių komentarų po stojamųjų ir nebūna, išvadas pasidarai pats:) Piešiau aš ir kėdes ir perspektyvą ne visai tokią, kokią dabar daryčiau, bet dar iki šiol dėkinga likimui, kad taip viskas susiklostė ir egzaminai išgelbėjo ( tad ir jų nepamirškit), nes gavau iš stojamojo 55. Negaliu sakyt, kad tai TIK tiek, tačiau nedaug. Tikrai ne tiek, kad būčiau buvusi rami, jog tikrai įstosiu. Tačiau netgi nujaučiu, kodėl toks rezultatas ir kokias klaidas dariau. Pasiruošimo tikrai reikia, o man kaip tik jo ir trūko:)

Tad ir nedrįstu labai patarinėt būtent dėl stojamojo užduočių, nes galbūt esu ne visai ta, kuri gali tai daryt :)

Žinutė parašyta: 2011-04-23 21:39:53 | Nuoroda

Aš esu labai pasipiktinusi... Užėmiau prizinę vieta respublikinėje dailės olimpiadoje, o iš to jokios naudos, jokių papildomų balų, net į meno sritis :(

Žinutė parašyta: 2011-04-24 00:13:42 | Nuoroda

Aš kiek suprantu, šitas egzaminas gal labiau patikrina ne tiek, kiek piešimo įgūdžius, bet tiek erdvinį mąstymą, suvokimą (daiktų proporcijos, šešėliai, perspektyvar, žinoma, ir piešimą) Na čia tik mano nuomonė. :]

 

P.S. Kuo skiriasi inžinerinė architektūra ir architektūra ?

Žinutė parašyta: 2011-04-24 18:08:56 | Nuoroda

Atsakyti gal ir negaliu, nes turiu mažai info apie inžinerinę architektūra, tačiau bent jau man vienas svarbesnių momentų yra tai, jog baigus inž. architektūrą, gauni statybos inžinerijos bakalaurą, o tai užkertą visus kelius tapti tikru architektu ir projektuoti. Tad tarp mano pasirinkimų inž architektūros ir nebuvo :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą