Prašymai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-16 23:47:52 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

nors jei a lygis metinio tai tik +1, o už b nieko neduoda. jei būtų tikslinis kursas tada +2

 Būtent ;D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-06-17 00:19:43 | Nuoroda

halo,
o kiek jus pvz pasirinkimu suraset tam prasyme?
girdejau, kad apie 20 galima, o as net 10 nesumastau :P

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-06-17 00:45:45 | Nuoroda

nesuprantu aš tų prioritetų blemba ten ie tik du yra ka uose rasyt 

Žinutė parašyta: 2011-06-17 00:55:51 | Nuoroda

kas gali atsakyti į mano klausimą : ketinu stoti i lžūu miškininkysę , ir norintiems stoti į universitetą reikia išlaikyti minimum 3 valstybinius egzaminus, aš tarkim išlaikau  istorija,matematika,lietuviu ir biologija . taciau i miskininkyste reikia lietuviu chemijos ir biologijos, kadangi as nelaikes chemijos ir neturiu jos metinio pazymio mn uzskaitys kaip 2 valstybinius ? ir negalėsiu pretenduoti į sia studiju krypti universitete ? ar skaitosi kad esu ir matematika su istorija islaikes taciau ju nereikia.. paaiskinkite 

Žinutė parašyta: 2011-06-17 01:23:28 | Nuoroda

kiek iš viso galima surašyti tų mokymosi įstaigų ? 

Žinutė parašyta: 2011-06-17 01:36:23 | Nuoroda
noreciau rašė:

kiek iš viso galima surašyti tų mokymosi įstaigų ? 

 12

Žinutė parašyta: 2011-06-17 02:01:02 | Nuoroda
noreciau rašė:

kas gali atsakyti į mano klausimą : ketinu stoti i lžūu miškininkysę , ir norintiems stoti į universitetą reikia išlaikyti minimum 3 valstybinius egzaminus, aš tarkim išlaikau  istorija,matematika,lietuviu ir biologija . taciau i miskininkyste reikia lietuviu chemijos ir biologijos, kadangi as nelaikes chemijos ir neturiu jos metinio pazymio mn uzskaitys kaip 2 valstybinius ? ir negalėsiu pretenduoti į sia studiju krypti universitete ? ar skaitosi kad esu ir matematika su istorija islaikes taciau ju nereikia.. paaiskinkite 

 gali pretenduoti, tiesiog skaičiuojant balą, vietoj chemijos egzamino bus nulis, automatiškai tavo balas labai nukris ir manyčiau pretenduosi tik į vnf vietą.. Bet čia tik mano spėjimas dėl vnf

  • Istorija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Žinutė parašyta: 2011-06-17 11:38:50 | Nuoroda

Ar galit man kas nors pasakyti,surašiau visas 12 specialybių pirmu numeriu rašiau odotologija VF,antru odontologija VNF,tada medicina VF ir Medicina VNF,o toliau visas kitas nemokamas specialybes kaip visuomenės sveikata ir t.t.tai dabar galvoju ar man bus pateikti du pasiūlymai (vienas į mokamą,o kitas į nemokamą vietą)ar tik vienas pagal pirmumą kaip parašiau?

Žinutė parašyta: 2011-06-17 12:01:18 | Nuoroda
Queen rašė:

Ar galit man kas nors pasakyti,surašiau visas 12 specialybių pirmu numeriu rašiau odotologija VF,antru odontologija VNF,tada medicina VF ir Medicina VNF,o toliau visas kitas nemokamas specialybes kaip visuomenės sveikata ir t.t.tai dabar galvoju ar man bus pateikti du pasiūlymai (vienas į mokamą,o kitas į nemokamą vietą)ar tik vienas pagal pirmumą kaip parašiau?

 patariu visas vnf prasymus numesti i gala nes jeigu yra koks nr2 ar nr4 vnf studijas ir gali iskarta priimti nebesvarstank kitu nors ir butu galimybe vf vieta

  • Informacinės technologijos / VBE 17
  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 7
  • Matematika / VBE 8
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-17 12:04:24 | Nuoroda
JustinasK rašė:
rami6 rašė:

 O kada cia reikia tuos pinigus moket? tuos  120 lt, nebuvau apie tai nieko girdejusi... padekit :S

 Kai nuvažiuosi į univerą/kolegiją vežt ir pildyt dokumentų

 Tuos pinigėlius reikia pervest i banko saskaita,kai jau žinai ,kad tikrai važiuosi pildyt dokumentus ir tada reikia pateikti čeki ,kad tu pinigus pervedei... bent jau taip skaičiau.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-17 13:17:57 | Nuoroda
nepavojinga rašė:
JustinasK rašė:
rami6 rašė:

 O kada cia reikia tuos pinigus moket? tuos  120 lt, nebuvau apie tai nieko girdejusi... padekit :S

 Kai nuvažiuosi į univerą/kolegiją vežt ir pildyt dokumentų

 Tuos pinigėlius reikia pervest i banko saskaita,kai jau žinai ,kad tikrai važiuosi pildyt dokumentus ir tada reikia pateikti čeki ,kad tu pinigus pervedei... bent jau taip skaičiau.

 Kai bus rezultatai, kad jau įstojai, išsirinksi kur paduosi dokumentus, nuvažiuosi į univerą, duos tau sąskaitos kodą, tada nueisi į banką susimokėsi ir univerui atnešį čekį. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-17 13:59:02 | Nuoroda

sveiki visi, o kai uzpildau visus lamabpo.lt ten tuos prasymus , jų siūsti niekur nereikia ? tik uzpildai ir viskas :)

Žinutė parašyta: 2011-06-17 14:11:14 | Nuoroda

 Ei žiūrėkit man stojant reikia arba anglų arba istorijos egzamino. Tuomet viena ima metinį kitą egzaminą. Tai jei aš lievai išlaikiau anglų, bet istorija gerai, jie ir ims didesnį ar čia jau savo nuožiūra jie daro?

  • Istorija / VBE 38
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 21
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 12
Žinutė parašyta: 2011-06-17 14:21:10 | Nuoroda

jo jo mane ir sitas domina 

Žinutė parašyta: 2011-06-17 14:24:00 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:

 Ei žiūrėkit man stojant reikia arba anglų arba istorijos egzamino. Tuomet viena ima metinį kitą egzaminą. Tai jei aš lievai išlaikiau anglų, bet istorija gerai, jie ir ims didesnį ar čia jau savo nuožiūra jie daro?

 Ims kaip tau naudingiau :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2011-06-17 14:25:30 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:

 Ei žiūrėkit man stojant reikia arba anglų arba istorijos egzamino. Tuomet viena ima metinį kitą egzaminą. Tai jei aš lievai išlaikiau anglų, bet istorija gerai, jie ir ims didesnį ar čia jau savo nuožiūra jie daro?

 Jie ims to egzamino rezultatą, kuris bus palankesnis  skaičiuojant konkursinį balą.

Jei rašo arba tas arba kitas egzaminas, tada ima vieno egzaminą, kito metinį

Žinutė parašyta: 2011-06-17 15:19:22 | Nuoroda
zydre483 rašė:

halo,
o kiek jus pvz pasirinkimu suraset tam prasyme?
girdejau, kad apie 20 galima, o as net 10 nesumastau :P

 galima 12, niekas neverčia tavęs pildyti visas

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-17 17:16:43 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
zydre483 rašė:

halo,
o kiek jus pvz pasirinkimu suraset tam prasyme?
girdejau, kad apie 20 galima, o as net 10 nesumastau :P

 galima 12, niekas neverčia tavęs pildyti visas

 oki doki, dekui :)

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-06-17 18:03:54 | Nuoroda

Jei atsisakau siais metais nemokamos vietos galiu i ja vel pretenduoti kitais metais?

Žinutė parašyta: 2011-06-17 18:07:09 | Nuoroda

Aš nesuprantu dėl tų prašymų, kaip galima jau registruotis, jei dar nežinome egzaminų rezultatų? Ar reikia taip skubėti, nes gali nebelikti vietų ar kaip?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą