Rezultatai del stojamuju
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:26:32 | Nuoroda

 Į mokamą čiūju tikrai įstosi, nes jiem šaibos yra svarbu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 07:23:49 | Nuoroda

 Į mokamą beveik bet ką priima, kaip, kad ir sakė- šaibos svarbiau :D

O aš taip norėčiau į nemokamą įstoti, bijau ką nors spėlioti, nes nežinia kaip bus, biški per stojamuosius nebuvo man ten aišku kas, kur stoja, vieni į Vilnių, bet laiko egzaminą Šiauliuose.. Kiti velniai žino kur, tikiuosi, kad daugelis ne į mano specialybę, jetau kokia aš bloga :D O šiaip iš stojamojo gavau 90, lietuvių- 55, anglų metinis- 8, dar iš motyvacinio prie bendro KB +2 balai, tai ką žinau, viliuosi nemokamos vietelės, bet nežinia, kiek nemokamų vietų iš viso bus duota :D ir nežinau kaip kiti išlaikė :D tai vat klausimas lieka, ar bus didelis konkursas :D

Žinutė parašyta: 2011-07-06 09:33:12 | Nuoroda

 Jei į VDA stoji, tai ten visą laik didelis konkursas. Tačiau manau su tokiu rez pakliūsi :) Tavo rezultatai šiek tiek geresni be tų +2 balų, nei mano. :) . Galvok optimistiškai. :) Jei stojamojo 50 surinktum, tada tikrai turėtum dėjuot, o dabar manau net neverta. :P

Žinutė parašyta: 2011-07-06 09:42:52 | Nuoroda
muttis rašė:
Vilniaus Dailės Akademija, I'm coming! :D Tikiuosi, kad 95 iš stojamojo nebus per mažai.

 95... per daug, o ne per mažai :D

Žinutė parašyta: 2011-07-06 09:45:45 | Nuoroda
Ligra rašė:

Sveiki, galbut kas nors stojate i VDA? Dizaina arba arcitektura? Kokie jusu stojamieji balai? As ruosiausi dvejus metus ir likau nusivylusi surinkau tik 36 balus.

nesijaudink, į mokamą priims tave

Žinutė parašyta: 2011-07-08 17:34:20 | Nuoroda

 Aš į VTDK Interjero dizainą :)

Žinutė parašyta: 2011-07-16 18:19:04 | Nuoroda

 kokie sansai istoti i VDA dizaina Kaune, jei mano konkursinis balas 19,54 ? ;)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Matematika / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 57
Žinutė parašyta: 2011-07-22 08:53:48 | Nuoroda

O kokie šansai įstoti į kolegiją (VF) su 18.05? :D

Jaučiu, kad maži :D

Žinutė parašyta: 2011-07-22 09:29:46 | Nuoroda
Lauris rašė:

O kokie šansai įstoti į kolegiją (VF) su 18.05? :D

Jaučiu, kad maži :D

 Toks balas kolegijoje yra labai didelis, tikrai gausi VF

  • Geografija / MBE 5
  • Informacinės technologijos / VBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 27
  • Matematika / VBE 1
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2011-07-22 12:50:13 | Nuoroda

 Ten kur aš stosiu (į menus, JVMF (KK)), minimalus konkursinis balas praeitais 2010-iais metais buvo 18,69. 

Jeigu bus toks pat ir šiais metais, tai į VF vietą tikrai neįstosiu.
:/ Kad bent būčiau turėjęs kokių papildomų balų ar laikęs lietuvių k. VBE...

Nesamonė, net ir prasčiausiai išlaikęs liet. k vbe, būčiau gavęs daugiau balų...
O jį gi galima buvo perlaikyti, jei nepasisektų... 

:/

Žinutė parašyta: 2011-08-02 18:07:46 | Nuoroda

 Gal kas gali pasakyti, per kiek laiko maždaug yra padaromas LSP? 

 

Žinutė parašyta: 2012-06-11 12:17:59 | Nuoroda

Sveiki,

Taigi šiemet ketinu stoti į Grafikos Bakalaurą VDA, ir niekai pnesugebu ratsi informacijos, kad ir pačios elementariausios...o ir forumusoe vėjai pučia kai įvedi tą VDA.

Taigi,visų pirm norėjau paisteirauti,kad jau yra stoję ar girdėję - kokie egzaminai? man lamoje rašo vizualinė raišką o kitą dieną kompozicija,bet kitur prisikaičiau kad reikės ir tapybos/akvarelės, tai čia prie vizualiėns raiškos? ten niekas neparašyta, kaip žinoti? visų antra,kas žino bent minimaliai kokios temos tų kompozicijų - orientacinės?

be viso to, niekur neskelbiama ir nekalbama kiek valstybės finansuojamų vietų? gal kas nusimano?

Ir galų galiausiai .. jei ir šstoji š okamą girdėjau beveik niekas nemoka tų 10-tūkstačių, ir valstybė kažkaip padengiak adl ieka 5000 per metus, bet tai irl ieka gandai,nes tiksliai tokiso ifnromacijos neradau.. gal kas gali atsakyti? o tai tuoj stojamieji, bijau suklšsti su LAMA BPO prašymų numeriais:(
 

Žinutė parašyta: 2012-08-26 12:16:55 | Nuoroda

 visai buvau pamirses parasyti, kad istojau i nemokama praeitais metais :D
tikiuosi visiems pasisieke taip pat, kaip ir man ;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą