Būsimieji VGTU fuxai susipažinkim :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:27:03 | Nuoroda

neaaa, man tai nepatikti, kodėl dauguma norite ten kur aš ir turite aukštesnius balus?:DDD

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:51:30 | Nuoroda
ginte100 rašė:
Martinuxx rašė:
ginte100 rašė:

Norėčiau ir aš prisijungti prie jūsų.Labiausiai domina šios specialybės - ekonomikos inžinerija bei transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba,tik nežinia ar pakaks mano kb,nes manau,kad matematika gali sutrukdyt įstot į vf, o į vnf tikrai net neplanuoju stot,nes nematau tikslo mokėt už studijas..Juk niekas nėra garntuotas,kad baigęs studijas, ras darbą pagal įgautą specialybę...

 Na matematika,gal nesutrukdys įstoti nes tas tavo turimas matematikos procentas yra ne taip jau blogas,tik pranešu tai,kad atestate jei turi 50 proc. tai universitete iš matematikos turėsi 5-6,nes ten labai sunku,kadangi techninis universitetas.

 Na nemanau,kad ten vertinama pagal atestato balus..Juk viskas priklausys nuo mano pastangų,nes matematiką man visai patinka ir nereikdavo kankintis ją besimokant, o vienas egzaminas negali prilygti visų matematikos žinių,tai būtų per daug abstraktu...Bet ką čia kalbėti apie tai,koks bus pažymis..Pradžiai reik įstot,o vėliau tenais mokytis ir išsilaikyt :)

 Kai pamatysi kokia matematika ten yra tada kitaip sakysi apie "nereikia kankintis ja besimokant" tik atejus uzmas matricas,kurias pirma karta girdesit,bet cia bus tik gelytes palyginus su dvilypiais ir trilypiais integralais ir t.t. Pasiruoskit is karto moraliskai,kad matematika bus tas dalykas, is kurio aukstu pazymiu tiketis neverta. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:53:15 | Nuoroda
nesakyk rašė:

 Kai pamatysi kokia matematika ten yra tada kitaip sakysi apie "nereikia kankintis ja besimokant" tik atejus uzmas matricas,kurias pirma karta girdesit,bet cia bus tik gelytes palyginus su dvilypiais ir trilypiais integralais ir t.t. Pasiruoskit is karto moraliskai,kad matematika bus tas dalykas, is kurio aukstu pazymiu tiketis neverta. :D

 o man ne pažymio , o diplomo reikia:D susiimsim,pasistengsim ir 5kai kaulą turėsim:D

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:09:37 | Nuoroda
Martinuxx rašė:
ASDASDAS rašė:
Esccada rašė:

O kaip smagu :)) atsirado nemazai zmogeliuku kuriems patinka VGTU :)) Manau visiem reikia ramei buti, nes vgtu yra technikos univeras ir cia niekas nestoja su 20 konkursiniu balu :)) taip kad kas turit virs 12 tai jau yra daug duru atviru :))

 Kas su 12 prasprūsta, tas po pirmo semestro keliauja atgal namo jau.

 Kad ir kaip nerealiai ir durnai atrodo šitas teiginys,tačiau jis yra gryna teisybė.

 ir as girdejau kad labai daug iseina is vgtu. beja ka pats studijuoji? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:17:10 | Nuoroda
malvea rašė:
nesakyk rašė:

 Kai pamatysi kokia matematika ten yra tada kitaip sakysi apie "nereikia kankintis ja besimokant" tik atejus uzmas matricas,kurias pirma karta girdesit,bet cia bus tik gelytes palyginus su dvilypiais ir trilypiais integralais ir t.t. Pasiruoskit is karto moraliskai,kad matematika bus tas dalykas, is kurio aukstu pazymiu tiketis neverta. :D

 o man ne pažymio , o diplomo reikia:D susiimsim,pasistengsim ir 5kai kaulą turėsim:D

 iki diplomo dar tolimas kelias, kuriame bus ir daugiau ir rimtesniu kliuciu, be matematikos :D Aisku sekmes visiems, kas kankinsites del diplomo ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:21:28 | Nuoroda
JustSmile rašė:
Martinuxx rašė:
ASDASDAS rašė:
Esccada rašė:

O kaip smagu :)) atsirado nemazai zmogeliuku kuriems patinka VGTU :)) Manau visiem reikia ramei buti, nes vgtu yra technikos univeras ir cia niekas nestoja su 20 konkursiniu balu :)) taip kad kas turit virs 12 tai jau yra daug duru atviru :))

 Kas su 12 prasprūsta, tas po pirmo semestro keliauja atgal namo jau.

 Kad ir kaip nerealiai ir durnai atrodo šitas teiginys,tačiau jis yra gryna teisybė.

 ir as girdejau kad labai daug iseina is vgtu. beja ka pats studijuoji? :)

 o kiek nedaug iš ISM ar VU. Kur bet ką priema, tai bet kas ir gaunas;) n čia gal per grubiai išsireiškiau, bet esmė aiški

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-06 00:43:41 | Nuoroda

Siais laikais niekur nelengva mokytis :) taip kad visi turesim susiimti, stengtis.. :) Kol pazinsim destytojus, sistema ir pan :) 

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-06 10:43:10 | Nuoroda
malvea rašė:
nesakyk rašė:

 Kai pamatysi kokia matematika ten yra tada kitaip sakysi apie "nereikia kankintis ja besimokant" tik atejus uzmas matricas,kurias pirma karta girdesit,bet cia bus tik gelytes palyginus su dvilypiais ir trilypiais integralais ir t.t. Pasiruoskit is karto moraliskai,kad matematika bus tas dalykas, is kurio aukstu pazymiu tiketis neverta. :D

 o man ne pažymio , o diplomo reikia:D susiimsim,pasistengsim ir 5kai kaulą turėsim:D

 Malvea,duok penkis! ;D

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 47
Žinutė parašyta: 2011-07-06 13:07:55 | Nuoroda

i kurybines industrijas aukstas kb? i vf/vnf?

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-06 13:45:21 | Nuoroda
ginte100 rašė:
malvea rašė:
nesakyk rašė:

 Kai pamatysi kokia matematika ten yra tada kitaip sakysi apie "nereikia kankintis ja besimokant" tik atejus uzmas matricas,kurias pirma karta girdesit,bet cia bus tik gelytes palyginus su dvilypiais ir trilypiais integralais ir t.t. Pasiruoskit is karto moraliskai,kad matematika bus tas dalykas, is kurio aukstu pazymiu tiketis neverta. :D

 o man ne pažymio , o diplomo reikia:D susiimsim,pasistengsim ir 5kai kaulą turėsim:D

 Malvea,duok penkis! ;D

 berots mes ir į specialybę tą pačią taikom:D tu į transportą?;)

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-06 13:57:29 | Nuoroda

man pasivaideno ar į šią specialybę konkursinis balas 19,2??:ooo

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:04:20 | Nuoroda

o perspektyvos dideles baigus transporto inzinerine ekonomika ir vadyba? : )

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:18:43 | Nuoroda
Boykinsas rašė:

o perspektyvos dideles baigus transporto inzinerine ekonomika ir vadyba? : )

 gal net nežinau kitos tokios perspektyvios specialybės... pervežimai klesti, transporto įmonės auga ir nežada stot, o jau nešneku kiek tarptautinių pervežimų įmonių... nu bet KB;o gi ne į UV stot noriu...

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:26:55 | Nuoroda

 Sveiki, irasiau pirmu numeriu Transporto inzinerine ekonomika ir vadyba:) Kaip jau bus taip, bet tikiu kad istosiu ir busime kolegos:) Kitas dalykas priesingai nei dauguma ziauriai nenoriu i baraka, daaaaaamn kad tik jo negauciau :D Mane purto mintis kad reikes visada ta tikra valanda grizti i baraka, plius neaisku su kuo teks gyventi :s 

Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:31:32 | Nuoroda
Ginttte rašė:

 Sveiki, irasiau pirmu numeriu Transporto inzinerine ekonomika ir vadyba:) Kaip jau bus taip, bet tikiu kad istosiu ir busime kolegos:) Kitas dalykas priesingai nei dauguma ziauriai nenoriu i baraka, daaaaaamn kad tik jo negauciau :D Mane purto mintis kad reikes visada ta tikra valanda grizti i baraka, plius neaisku su kuo teks gyventi :s 

 o koks tavo KB gaunas?

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:41:50 | Nuoroda
malvea rašė:
Ginttte rašė:

 Sveiki, irasiau pirmu numeriu Transporto inzinerine ekonomika ir vadyba:) Kaip jau bus taip, bet tikiu kad istosiu ir busime kolegos:) Kitas dalykas priesingai nei dauguma ziauriai nenoriu i baraka, daaaaaamn kad tik jo negauciau :D Mane purto mintis kad reikes visada ta tikra valanda grizti i baraka, plius neaisku su kuo teks gyventi :s 

 o koks tavo KB gaunas?

 16,58

Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:43:50 | Nuoroda

kaip manot istociau su ~15kb i vnf cia? :)

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:45:09 | Nuoroda
Boykinsas rašė:

kaip manot istociau su ~15kb i vnf cia? :)

 Cia i Transporto inzinerine ekonomika ir vadyba?

Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:47:12 | Nuoroda
Ginttte rašė:
Boykinsas rašė:

kaip manot istociau su ~15kb i vnf cia? :)

 Cia i Transporto inzinerine ekonomika ir vadyba?

 taip

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:47:24 | Nuoroda
Ginttte rašė:
malvea rašė:
Ginttte rašė:

 Sveiki, irasiau pirmu numeriu Transporto inzinerine ekonomika ir vadyba:) Kaip jau bus taip, bet tikiu kad istosiu ir busime kolegos:) Kitas dalykas priesingai nei dauguma ziauriai nenoriu i baraka, daaaaaamn kad tik jo negauciau :D Mane purto mintis kad reikes visada ta tikra valanda grizti i baraka, plius neaisku su kuo teks gyventi :s 

 o koks tavo KB gaunas?

 16,58

 tai į vnf taikai?

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 42
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą