Vartotojo Kayen pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-05 02:17:22 | Nuoroda
Muf Muf rašė:

 Kuom jis jum sunkesnnis buvo? Jei užduotys tois pačios tik viean nuplaukė "2 to 5 words".. Pusė sako, kad lengvas, kita pusė, kad sunkus, na man egzas kaip egzas..

 Būtent - užduotys analogiškos kaip ir ankstesnių metų. Arba moki, arba ne. Suprantu, kokioj matematikoj ar informatikoj gali būt sunkus - sunkus uždaviniai, ar nepasiseka ir būna tokio tipo, kurio būtent nelabai moki, ar panašiai. Lietuvių - vėlgi, rašinys gali būti sunkios temos, sunkus teksto suvokimas. Anglų - visada taspats. Tekstų kažkokių super sunkių tikrai nieks nedės į mokyklinio lygio egzaminą, lieka elementarios užduotys. Nesakau, jog pats viską padariau teisingai - klaidų tikrai bus, taip ir turi būti, pats puikiai suprantu jog mano anglų žinios yra labai ribotos. Tačiau verkti, kad šis egzaminas sunkus - tiesiog kvaila. Žinoma nuėjęs į kokį rusų kalbos egzaminą, kur suprasčiau vos kelis žodžius galėčiau pasakyt, jog buvo LABAI SUNKU, bet čia ne tas atvejis - dauguma anglų mokosi nuo pradinių klasių.

Žinutė parašyta: 2009-06-05 02:19:57 | Nuoroda
theseashells rašė:

10 tūkst. valstybės finansuojamų profesinių bakalaurų:

Humanitariniuose moksluose – 200
Socialiniuose moksluose – 3700
Biomedicinos moksluose – 1400
Fiziniuose moksluose – 100
Technologiniuose moksluose – 4200
Meno studijose – 500


Taip bent jau Steponavičius mums rodė ir pasakojo. 

 Na jo. Fiziniams nepagailėjo :D Visas 100 vietų.

 

Stosiu į programų sistemas, informatiką arba bioinformatiką. Kitų variantų pakolkas nematau :D

Žinutė parašyta: 2009-06-05 12:41:38 | Nuoroda
Micro rašė:

Kayen tai čia 100 kolegijose ;D

jei nori VU tai 1700 vietų :]

 Na tai supratau aš ta juk parašė aiškiai. Bet kur logika virš 3 tūkst. socialiniams, o fiziniams tik 100.

Žinutė parašyta: 2009-06-05 20:17:11 | Nuoroda

Na aišku panikuoti nėra ko. Galima stoti ir belekur kad nemokamai būtų, kad gaut popieriuką, o mokytis savarankiškai. Internete pilna užsienio universitetų studijų skaitmeniniam formate - siunčiame ir žiūrime.

Žinutė parašyta: 2009-06-05 20:21:37 | Nuoroda

Hmm, įdomu, reikės pasiskaitinėt ten žiūriu nemažai info šia tema.

Nors visas paskirstymo principas man irgi neaiškus - tarkim surašai 10 norimų studijų programų, na tarkim į 5 iš jų įstoji(nesvarbu vf ar m), visgi vėliau rinksiesi tik 1 - tad kitos 4 galimos vietos atsilaisvina. Vat ir įdomuy kaip visą šią makalynę surūšiuos. Vienos vietos atslaisvina - į jas galėtų priimti kitus.

Žinutė parašyta: 2009-06-05 21:09:27 | Nuoroda
BXCracer rašė:

Tu įstoji ne į 5 vietas, o tik į 1, esančia aukščiausiai tavo sąraše, todėl ir yra taip svarbu sudaryti tą sąrašą taip, kaip tu nori.

 Aaa, makes sense tada :) Aš galvojau, jog poto galima pasirinkti į kurią stoti jei priima į daugiau nei 1.

Žinutė parašyta: 2009-06-05 22:53:07 | Nuoroda
Vikikute rašė:

 Man tai 30 procentu irgi atrodo nemazai.... bet ai, ka as zinau, be to as pati nestudijuosiu Lietuvoje, tai man neaktualu, bet siaip labai keista, kad cia visi taip nervinasi

 Nu nervinasi todėl kad apie pinigus kalba eina :) Pagalvok, tarkim man fiznių mokslų kaina eina 8 tūkst. / metus. Nepakliūnu į vf ir žiūrėk jau mokėt 16 tūkst. reikia. Ir čia tuo atveju jei po 2 metų pakliūnu į vf per rotaciją. Priešingu atveju suma kyla iki 32 tūkst. Na aišku moki ir sumoki ar paskola pasiėmus ar dirbant, bet vėlgi iškyla klausimas ar dėl tokios mokslo Lietuvoje verta visus metus dirbt studijuojant o visą uždarbį kišt mokesčiui :) O su tokia suma manau daug ką galima nuveikti jaunam žmogui.

Žinutė parašyta: 2009-06-06 14:42:38 | Nuoroda
inf.ar rašė:

Galima nuveikt daug, bet be mokslo tai ir nekas :/ Žinoma galima bandyti užs ...

 Na nežinau. Aš iš universiteto Lietuvoj tikrai nesitikiu įgaut daug žinių. Žinoma kažkokį pagrindą sudeda žinių, bet tuo remtis nesinorėtų.

O dėl apskritai dėl mokslo, įstrigo į atmintį man vieno žmogaus pasakymas : "nori dirbti sau - sukis kaip moki, nori dirbti darbdaviui - stok į univerą".

Žinutė parašyta: 2009-06-17 17:53:30 | Nuoroda

www.mokejimai.lt/egzaminai

Abiturientai, išsiuntę tik vieną žinutę, gaus visų laikomų egzaminų rezultatus iš karto, kai rezultatai bus publikuojami. 1 SMS žinutė ir visi rezultatai bus atsiųsti iš karto po oficialaus publikavimo. Apie kiekvieno egzamino rezultatatą bus informuojama atskira SMS žinute.
SMS kaina visų egzaminų rezultatų gavimui (su PVM) – 2 Lt.
Trumpoji žinutė rašoma taip:

* P [tarpas] <abituriento kodas>

Pvz.: P 531565
Egzaminų kodų įrašyti nereikia.

 

Man rodos aiškiai parašyta, jog už tuos 2 LT atsiųs žinutę kiekvienam egzamino rezultatui atskirai.

Žinutė parašyta: 2009-06-17 18:42:25 | Nuoroda

Skiriasi kaina dėl operatorių. Vieni nori daugiau $$ pasidaryt iš to ir tiek.

Beje yra kažkokia nemokama linija, bent turėtų būt, kuria paskambinus galima sužinot. Mokykloj prisimenu kabėjo skelbimas su numeriu.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 19:14:40 | Nuoroda

Hmm įdomu, aš dar negavau. 800 sms išsiūsti neturėtų užtrukt tiek... Jei kiti jau 16h gavo ir ankščiau gavo ><

Žinutė parašyta: 2009-06-22 19:26:50 | Nuoroda
Rulle121 rašė:

nesiparinkit atsius tuos rezultatus,galbut siunciama yra pagal abecele tai jei pavarde prasideda kokia z raide teks palaukt o gal pagal egzamino uzduociu kodus nu zodziu kantrybes zmones :)

Na reikia tikėtis kad atsiūs. Peržvelgiau dabar atsakymus nec'e, kelios klaidos yra testinėj dalį. Nieko - 30 turėtų būti :D

Tik va dabar galvoju gal kodas blogas, nes per sms siųstas gal suvedė kažką blogai auklėtoja :)

Žinutė parašyta: 2009-06-22 22:14:49 | Nuoroda

Aš taipat negavau iš 1614 tai nusiunčiau 1667 vienkartinį, iškart gavau atsakymą - 84. Įdomiai. Tikėjausi apie 20-30, abi užduotis praktines padariau blogai. Žinoma ten kelis taškus turėjo priskaičiuot iš jų, bet iš kur ten tiek...

Žinutė parašyta: 2009-06-22 22:25:42 | Nuoroda
Rulle121 rašė:

 idomiai cia nei vienos uzduoties gerai nepadarei ir gavai 84 ? :) gal kai daug sms siuntinejat kokia klaida isivele ar siaip tinklai luzta nes nelabai realu gauti 84 nepadarius nei vienos programos iki galo :D

 Va va aš irgi tąpatį galvoju. Na klaida nebent  nec'e, nes kartu su rezultatu ir kodą mano atsiuntė, tai čia klaidos nėra. Ta prasme aš tas užduotis dariau, kadangi ten vertina dalimis jas kažkiek balų tikrai turėjau gauti, bet kad 84% susirinks nesitikėjau.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 23:28:02 | Nuoroda

then your expectations are low, failing doesn't hurt :D

O kaip bus su darbais, bus kokia galimybė pamatyt ištaisytus ?

Žinutė parašyta: 2009-06-23 16:26:45 | Nuoroda
varnius rašė:

na ka is antro numerio rezus gavau tik snd ryte, tai gerai, kad vakar dar karta nusiunciau sms. Tai va reikalauju is tu sms bendroviu mano ismestu pinigu, nes jos neatliko savo darbo.

 Aha aš irgi iš 1614 gavau tik šiandien ryte :) Kažkokia nesamonė...

Žinutė parašyta: 2009-06-25 02:10:37 | Nuoroda
varnius rašė:

 jo, idomu uz ka tiek nedaug

 Tai pasitikrink testą, jei teisingai atsakymai ir abi praktines padarei rašyk apeliacija.

Žinutė parašyta: 2009-06-25 02:16:34 | Nuoroda

p.s. nenoriu dergti laiškų ministrui temos tad pasisakysiu čia :

kaip juokingai atrodo tos visos dėjonės apie sudaužytas viltis ir svajones :D tiesiog žiauru. Kai veikėjai pradeda apie ŠMM sąmokslo teorijas rašyti irgi neblogai :D Aš tikiuosi atrinks tas žinutes ir raudų nesiųs. Beje žiūriu čia labai daug kas suasmenina viską ir šmeižia ministrą, lyg jis vienas viską ten sprestų...

Toks vaizdas susidaro jog čia visiems gyvenimus sužludgė :D Tikiuosi nepasipils dabar masinės savižudybės.

Žinutė parašyta: 2009-06-25 02:25:31 | Nuoroda
systeme rašė:

Kaip tai, neduoda naudos? Tik norimasi pasigirti??? Juk su šiuo atestatu įstosi, tikrai bene visur. Tavo vidurkis labai aukštas, egzaminai išlaikyti puikūs.

 Na žinai kad egzaminai aukščiau 50 nieko įpatingo. Visur tikrai neiįstosi, na bent VF. Aišku norėtųsi tokį gaut, nors pavydo jokio nejaučiu kad kiti gaus :D Tegu turi jei jiems to reikia.

 

Beje tokie dalykai ir nuo mokyklos/dėstytojų priklauso, pas vieną mokytoją kokios matematikos gali 10 turit bimbinėjant per pamokas, pas kitą ir tą 8-tą sunkiai ištempsi.

Žinutė parašyta: 2009-06-25 13:10:34 | Nuoroda
giedrius07 rašė:

 tai,kad ten sedi seni pirdos ir nieko nedaro

 O kokių argumentų šį teiginį pagryst rastum ?