Vartotojo Nastiona pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-05 20:00:13 | Nuoroda
hidan rašė:

Aš irgi nusprendžiau, kad rinksiuosi butą. Už butą teks mokėti 100-150 litų daugiau, bet gyvensiu, kaip žmogus, turėsiu privatų gyvenimą ir normalias sąlygas praustis, darytis valgyt, taip pat mokytis bus daug patogiau.

 kur toki pigu bua gausi? :O as irgi tokio pigaus noriu :D net pigiau uz bendrabuti, vaje :D

Žinutė parašyta: 2009-07-05 20:01:51 | Nuoroda
Nastiona rašė:
hidan rašė:

Aš irgi nusprendžiau, kad rinksiuosi butą. Už butą teks mokėti 100-150 litų daugiau, bet gyvensiu, kaip žmogus, turėsiu privatų gyvenimą ir normalias sąlygas praustis, darytis valgyt, taip pat mokytis bus daug patogiau.

 kur toki pigu bua gausi? :O as irgi tokio pigaus noriu :D net pigiau uz bendrabuti, vaje :D

 uoj, ten 100-150 lt daugiau... bet j vistiek tokio nerasi ;D vieno kambario butas issinomuot kainuoja apie 400 lt, o dar + komunalines ir visa kita, apie 300-400lt... tad i menesi gausis 700-800 lt ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:21:16 | Nuoroda

Mr.Lazy, jei jau tu taip viska zinai, taj gal pasakysi man, ar as su 20 kb istosiu i VU ekonomika? ;DDD 

Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:22:00 | Nuoroda
Nastiona rašė:

Mr.Lazy, jei jau tu taip viska zinai, taj gal pasakysi man, ar as su 20 kb istosiu i VU ekonomika? ;DDD 

 I vf.. ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:28:37 | Nuoroda
belekasas18 rašė:

www.mokslas.lt/files/uploaded/reformos_padariniu_analize.pdf

 

28psl apie ekonomiką

 tai as kaip ir galiu buti uztikrinta kad istosiu i VU ekonomika vf ? :? nes dar norejau pakeitima daryti savo prasyme, antru numeriu vietoj vadybos parasyti MRU finansu ekonomika... 

Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:29:33 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Nastiona rašė:
Nastiona rašė:

Mr.Lazy, jei jau tu taip viska zinai, taj gal pasakysi man, ar as su 20 kb istosiu i VU ekonomika? ;DDD 

 I vf.. ;D

 Krepseliui uzteks, bet ar tillpsi i VU ekonomikos vf vietu limita, nezinau.

 hmmm, bet tj kad ten auksciausias 20.8.. :? ech..

Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:33:10 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Nastiona rašė:
Mr.Lazy rašė:
Nastiona rašė:
Nastiona rašė:

Mr.Lazy, jei jau tu taip viska zinai, taj gal pasakysi man, ar as su 20 kb istosiu i VU ekonomika? ;DDD 

 I vf.. ;D

 Krepseliui uzteks, bet ar tillpsi i VU ekonomikos vf vietu limita, nezinau.

 hmmm, bet tj kad ten auksciausias 20.8.. :? ech..

 Ziurint pagal pernai VU ekonomikoj, politikoj ir teisej buvo labai didelis konkursas. Siemet jis bus dar didesnis.  Tu krepseli gausi ir i VU istosi, bet gali buti, kad bus uz tave geresniu su krepseliais ir tu netilpsi tiesiog. Nors turetum tilpt manau.

 mm.. Oo, o taj gal galetum man paaiskint biski su tais krepseliais kaip yra? nes biski nesuprantu del ju.. Ji galiu gaut, bet i vf nepakliusiu? o tai ka as tada su tuo krepseliu darysiu? 

Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:38:01 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Nastiona rašė:
Mr.Lazy rašė:
Nastiona rašė:
Mr.Lazy rašė:
Nastiona rašė:
Nastiona rašė:

Mr.Lazy, jei jau tu taip viska zinai, taj gal pasakysi man, ar as su 20 kb istosiu i VU ekonomika? ;DDD 

 I vf.. ;D

 Krepseliui uzteks, bet ar tillpsi i VU ekonomikos vf vietu limita, nezinau.

 hmmm, bet tj kad ten auksciausias 20.8.. :? ech..

 Ziurint pagal pernai VU ekonomikoj, politikoj ir teisej buvo labai didelis konkursas. Siemet jis bus dar didesnis.  Tu krepseli gausi ir i VU istosi, bet gali buti, kad bus uz tave geresniu su krepseliais ir tu netilpsi tiesiog. Nors turetum tilpt manau.

 mm.. Oo, o taj gal galetum man paaiskint biski su tais krepseliais kaip yra? nes biski nesuprantu del ju.. Ji galiu gaut, bet i vf nepakliusiu? o tai ka as tada su tuo krepseliu darysiu? 

 Nieko. Tada skaitysis kad i vf neistojai. Rasyk antru numeriu mokama, tai tada betkuriuo atveju istosi, tik gali buti kad teks savo lesom studijuoti.

 tj jau geriau parasysiu 2 numeriu MRU finansu ekonomika, nes ten i vf tikrai istosiu.. :?

Žinutė parašyta: 2009-07-06 16:12:13 | Nuoroda
hidan rašė:
Nastiona rašė:
Nastiona rašė:
hidan rašė:

Aš irgi nusprendžiau, kad rinksiuosi butą. Už butą teks mokėti 100-150 litų daugiau, bet gyvensiu, kaip žmogus, turėsiu privatų gyvenimą ir normalias sąlygas praustis, darytis valgyt, taip pat mokytis bus daug patogiau.

 kur toki pigu bua gausi? :O as irgi tokio pigaus noriu :D net pigiau uz bendrabuti, vaje :D

 uoj, ten 100-150 lt daugiau... bet j vistiek tokio nerasi ;D vieno kambario butas issinomuot kainuoja apie 400 lt, o dar + komunalines ir visa kita, apie 300-400lt... tad i menesi gausis 700-800 lt ;D

O kas tau liepia nuomuotis vieno kambario butą? Kalba eina apie 2 kambarių butą, gyvenant 4iesia. Padorų tokį butą Vilniuje gali gauti už 800. Keturiems išeina po 200+ komunalkės, šildymo metu apie 300 kiekvienam, gal daugiau truputį.  Taigi, ir išeina 100-150lt daugiau. 

 taj kad bendrabutis kainuos 170- 200 su viskuo ;D tad 300lt daugiau jum iseis...

Žinutė parašyta: 2009-07-06 16:17:02 | Nuoroda
rIzen rašė:

Nezinau ar čia rašau ai tiek to :)

Tai va, norėčiau paklausti, kai nori prašymą parasšyi univere tai, tai kar reikia turėti su savimi?

Aš kiek suprantu tapatybės kortelę, kvitą paiimtą iš banko, kuriame pardoyta kad tu sumokejęs už prašymą.

 

O ar dar reikia ten sveikatos pažymos, ar savo nuotraukos, gal dar ko nors?

Dėkui už pagalbą. :)

 

 reikia tapatybes korteles, nuotrauka ir kvita is banko :)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 10:25:38 | Nuoroda
ChiolYn rašė:

Stojimo lape reikia įrašyti kodą. Kur tokį rasti ?

 jei pildysi ne internete, o priemimo komisijoje, tai ten galima paimti tuos sarasus, o jei internete pildysi(iki liepos 7 imtinai galima berods), tai tuos kodus galima surasti cia www.lamabpo.lt/studiju_programos_2009.html

Žinutė parašyta: 2009-07-07 10:30:57 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Nastiona rašė:
ChiolYn rašė:

Stojimo lape reikia įrašyti kodą. Kur tokį rasti ?

 jei pildysi ne internete, o priemimo komisijoje, tai ten galima paimti tuos sarasus, o jei internete pildysi(iki liepos 7 imtinai galima berods), tai tuos kodus galima surasti cia www.lamabpo.lt/studiju_programos_2009.html

 O kam kodai jei pidai internete. Juk ten galima iskart rinktis specialybe vf arba m ir tiek. Koda automatiskai randa pagal studijas.

 Na taj as nepyldziau internetu, taj negaliu zinoti :)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 10:37:29 | Nuoroda
Dumpling rašė:

Gal zinot ar yra sansu i VU TVM tarptautini versla VF istot? Mano kb 17,77 :)
 

 Jeigu bus taip, kad visu socialiniu studiju zmones tiesiog sustos i eile pagal savo balus,o vf vietu universitetiniuose studijose tiksliai nznau, bet gal apie 3100, gal daugiau, taj su 17.77 i vf tikrai nepakliusi... na bet tiksliai sakyti negaliu..

Žinutė parašyta: 2009-07-07 10:38:21 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Nastiona rašė:
Mr.Lazy rašė:
Nastiona rašė:
ChiolYn rašė:

Stojimo lape reikia įrašyti kodą. Kur tokį rasti ?

 jei pildysi ne internete, o priemimo komisijoje, tai ten galima paimti tuos sarasus, o jei internete pildysi(iki liepos 7 imtinai galima berods), tai tuos kodus galima surasti cia www.lamabpo.lt/studiju_programos_2009.html

 O kam kodai jei pidai internete. Juk ten galima iskart rinktis specialybe vf arba m ir tiek. Koda automatiskai randa pagal studijas.

 Na taj as nepyldziau internetu, taj negaliu zinoti :)

 Aisku aisku. Nu as kai per neta pildziau, tai sendien iki 15:00 turiu apsisprest. Gerai kad apsisprendes as jau nuo kokios 11kl:D

 as tai jau nuo kokios 5 klases... ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-07 10:57:53 | Nuoroda
hidan rašė:
Nastiona rašė:
hidan rašė:
Nastiona rašė:
Nastiona rašė:
hidan rašė:

Aš irgi nusprendžiau, kad rinksiuosi butą. Už butą teks mokėti 100-150 litų daugiau, bet gyvensiu, kaip žmogus, turėsiu privatų gyvenimą ir normalias sąlygas praustis, darytis valgyt, taip pat mokytis bus daug patogiau.

 kur toki pigu bua gausi? :O as irgi tokio pigaus noriu :D net pigiau uz bendrabuti, vaje :D

 uoj, ten 100-150 lt daugiau... bet j vistiek tokio nerasi ;D vieno kambario butas issinomuot kainuoja apie 400 lt, o dar + komunalines ir visa kita, apie 300-400lt... tad i menesi gausis 700-800 lt ;D

O kas tau liepia nuomuotis vieno kambario butą? Kalba eina apie 2 kambarių butą, gyvenant 4iesia. Padorų tokį butą Vilniuje gali gauti už 800. Keturiems išeina po 200+ komunalkės, šildymo metu apie 300 kiekvienam, gal daugiau truputį.  Taigi, ir išeina 100-150lt daugiau. 

 taj kad bendrabutis kainuos 170- 200 su viskuo ;D tad 300lt daugiau jum iseis...

 Na nežinau, jei tu iš 300 atimi 170 ir gauni 300, tai gal dar pasilik mokykloje pora metelių? ;D

 o tu ismok skaityti ka as rasau ;D  nes uz buta apie 500 mokesi i menesi ;D  o uz bendrabuti iki 200lt.. tad is 500 atimk 200 gausis 300 ;D tai kam cia reik pasilikti mokykloje? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 11:00:01 | Nuoroda
hidan rašė:
Nastiona rašė:
hidan rašė:
Nastiona rašė:
Nastiona rašė:
hidan rašė:

Aš irgi nusprendžiau, kad rinksiuosi butą. Už butą teks mokėti 100-150 litų daugiau, bet gyvensiu, kaip žmogus, turėsiu privatų gyvenimą ir normalias sąlygas praustis, darytis valgyt, taip pat mokytis bus daug patogiau.

 kur toki pigu bua gausi? :O as irgi tokio pigaus noriu :D net pigiau uz bendrabuti, vaje :D

 uoj, ten 100-150 lt daugiau... bet j vistiek tokio nerasi ;D vieno kambario butas issinomuot kainuoja apie 400 lt, o dar + komunalines ir visa kita, apie 300-400lt... tad i menesi gausis 700-800 lt ;D

O kas tau liepia nuomuotis vieno kambario butą? Kalba eina apie 2 kambarių butą, gyvenant 4iesia. Padorų tokį butą Vilniuje gali gauti už 800. Keturiems išeina po 200+ komunalkės, šildymo metu apie 300 kiekvienam, gal daugiau truputį.  Taigi, ir išeina 100-150lt daugiau. 

 taj kad bendrabutis kainuos 170- 200 su viskuo ;D tad 300lt daugiau jum iseis...

 Na nežinau, jei tu iš 300 atimi 170 ir gauni 300, tai gal dar pasilik mokykloje pora metelių? ;D

 o jeigu tu manai kad uz buta vilniuje reikes tik 300 moket..tai tu klysti, laaabai klysti.. 

Žinutė parašyta: 2009-07-07 11:19:47 | Nuoroda
Lenocka rašė:

Tai cia dabar galima ir uz 700lt dvieju kambariu buta suisrast, aisku, ziurint kokiame rajone =) Na o paslaugos kiekvienam po 300lt? =D Kazkaip daugoka, kiek zinau dvieju kambariu buto sildymas Vilniuje iki 300lt salciausiu metu.. Plius vanduo, elektra ir t.t. Na, asku ziurint kas kiek isnaudoja ko.. =) Bet pritariu, kad tikrai geriau bute gyvent =) Ypac jeigu susirandi buta, tarkim kokiuose Zirmunuose, kur sildymas yra pigesnis nei kitur =) Beje, patarciau iskotis butu is anksto, nes kai prasides bumas, nuomuotojas taaaip uzkels kaina, kad baisu bus =)

 taj jau rugpjucio pabaigoj tikrai uzkels ja.. nes zino kad vistiek studentams kazkur gyventi juk reikes... na bet vistiek nepigiai bus...o sildimas tikrai ne iki 300lt.. kai kuriose rajonuose ir 400-450lt gali but... ajsku cia viskas nuo rajono priklauso.. o dar gi valgyti reik kasdien... :) na bet nznau.. o kodel bute geriau? na man irgi bute geriau ;D bet tj ir bendrabuciu geru yra.. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 11:30:29 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Nastiona rašė:
Lenocka rašė:

Tai cia dabar galima ir uz 700lt dvieju kambariu buta suisrast, aisku, ziurint kokiame rajone =) Na o paslaugos kiekvienam po 300lt? =D Kazkaip daugoka, kiek zinau dvieju kambariu buto sildymas Vilniuje iki 300lt salciausiu metu.. Plius vanduo, elektra ir t.t. Na, asku ziurint kas kiek isnaudoja ko.. =) Bet pritariu, kad tikrai geriau bute gyvent =) Ypac jeigu susirandi buta, tarkim kokiuose Zirmunuose, kur sildymas yra pigesnis nei kitur =) Beje, patarciau iskotis butu is anksto, nes kai prasides bumas, nuomuotojas taaaip uzkels kaina, kad baisu bus =)

 taj jau rugpjucio pabaigoj tikrai uzkels ja.. nes zino kad vistiek studentams kazkur gyventi juk reikes... na bet vistiek nepigiai bus...o sildimas tikrai ne iki 300lt.. kai kuriose rajonuose ir 400-450lt gali but... ajsku cia viskas nuo rajono priklauso.. o dar gi valgyti reik kasdien... :) na bet nznau.. o kodel bute geriau? na man irgi bute geriau ;D bet tj ir bendrabuciu geru yra.. :)

 Na, tas butu bumas jau rugpjuccio padzioje prasideda. Nes daug kas pradeda ieskot pries menesi, ir gerai daro, kadangi buna tokiu, kuriems rugpjucio pabaigoje lieka tik brangiausios vietos.. Apmaudu.. =) Kiek teko dirbt, tikrai tokio rajono nesutikau, kad dvieju kambariu buto sildymas kainuotu 500lt =D Nejuokaukit.. Nebent koks butas caro ruriko laiku =D Arba buto plotas milziniskas. O standartinio dvieju kambariu buto sildymo kaina max 300lt, aisku gali kiek pabrangti siais metais =) Aisku,jeigu i ta kaina dar maistas ieina tai kitas reikalas, bet juk skaiciuojam tik buto ir bendriko skirtuma, o valgyt visur vienodai reikes =)

 na as nesakiau kad 500:) cia jau triju kambariu mazdaug tiek moket reik:) na bet jie prades gyvent, ir tada bus matyt po kiek jiems iseis i menesi..:)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 12:04:16 | Nuoroda
Rasiukasz rašė:

Pasitikslinimui..Ar istojau praneš 22d...Ir jei istojau galiausiai viską sutvarkys per 24-30d?:>

 22d. tau pranes ar istojai i univera, jei istojai i univera, tai tada tame univere reikes uzsiregistruoti 24-30dienomis... o jeigu neistojai, taj tada 28d. suzinosi ar i kolegija istojai.. jei istojai tai tada dokumentu iforminimas vyks 07.30-08.04 dienomis

Žinutė parašyta: 2009-07-07 12:11:48 | Nuoroda
taddy111 rašė:

kaip nervuoja mane, visi vis ka nors kitaip man sako... gal sitam puslapi zmones man padesit  ;D zodziu, kai eini i universiteta pirma karta pildyti to blanko, ka reikia tureti su savimi? pinigu? ar jau reikia buti pervedus anksciau? nuotrauka? atestata? nenumanau kaip ji gauti kai isleistuves tik 14d. ... ko dar reikia? visus kodus studiju jau zinoti, ar ten bus pildant koks tai sarasiukas?

 jeigu tu turi saskaitos numeri i kuri reik pervesti pinigus, tai sita gali padaryti iskart, ir tada jau su kvitu ateini tenjei neturi sask.nr.tai nueini ten, paprasai jo, eini uzmoki, ir vel su kvitu grizti, dar reikia tapatybes korteles tureti ir nuotraukos.. :) o tuos kodus galima bus ten pasiziureti, ten bus lyg tokios knygutes..:) tik rei ziuret kur universitetines studijos, o kur kolegines.. o kai gausi atestata tai reikes ten pat poto vel nuvaziuot ir uzregistruoti ji iki 18d. vat :)