Vartotojo Nastiona pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-07 12:25:03 | Nuoroda
Vaivutis rašė:

Sveiki, norėjau paklaust ar priima šiandien dar prašimus ar jau nebe?

 iki 15 h lygtais... tiksliai nznau..

Žinutė parašyta: 2009-07-07 12:34:41 | Nuoroda
Anabelė rašė:

O tai jeigu aš užsiregistravau internetu truputį seniau, bet pinigų tai nepervedžaiu, tai galiu vežt prašymus į atitinkamus punktus?

 tai tikriausiai..

Žinutė parašyta: 2009-07-07 12:35:56 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Justas24 rašė:

butu labai gerai nes i mokama nlb galeciau.

 Paskola.

 paskolos ne uz ka neimciau.. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 12:39:57 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Nastiona rašė:
Mr.Lazy rašė:
Justas24 rašė:

butu labai gerai nes i mokama nlb galeciau.

 Paskola.

 paskolos ne uz ka neimciau.. :)

 Kodel?

nes bajges mokslus, negalesi normaliai kurti savo gyvenimo.. :)  na mano tokia nuomone.. :) beto bankams ajsq tos paskolos lb apsimoka.. nes da procentu poto prideda, ir daug daugiau atgal gauna.. :) ir as isvis nesuprantu.. kodel tu taip gini ta reforma ir musu vyriausybe.. :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-07 12:58:30 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Nastiona rašė:
Mr.Lazy rašė:
Nastiona rašė:
Mr.Lazy rašė:
Justas24 rašė:

butu labai gerai nes i mokama nlb galeciau.

 Paskola.

 paskolos ne uz ka neimciau.. :)

 Kodel?

nes bajges mokslus, negalesi normaliai kurti savo gyvenimo.. :)  na mano tokia nuomone.. :) beto bankams ajsq tos paskolos lb apsimoka.. nes da procentu poto prideda, ir daug daugiau atgal gauna.. :) ir as isvis nesuprantu.. kodel tu taip gini ta reforma ir musu vyriausybe.. :) 

 Juokini tu mane. Tai paskolos ir yra tokia esme, kad ja gaves veliau grazini su procentais. Kitaip nebutu prasmes bankams jas dalint. O sitos studentam skirtos paskolos bus su lengvatiniais procentais. Ir pasiskolines neturi grazinti kaip tu sakai "zymiai daugiau". Kiek ten uzaugs jei tarkim 5% per metus? O grazint gali per 10 metu berods. Tai tu pamastyk logiskai. Neimsi paskolos, nestudijuosi, dirbsi maksimoj gausi max kokia 1500lt. Paimsi paskola, studijuosi, gausi anksciau ar veliau darba geresni tikrai nei kasoj maksimos. Uzdirbsi kad ir 2-3k. Nuo tos algos atsiskaiciuos kokie 300lt kas menesi. Tai finale vistiek daugiau uzdirbsi nei kad nestudijaves. Cia taip labai jau primityviai mastant ir neziurint visos nematerialios naudos kuria tau studijos duoda.

Todel stumkit savo alke vaizduote ir nuogirdas i sali ir geriau ismokit racionaliai mastyt, bei skaiciuot.

O reforma ginu, nes ji skatina valstybes vystymasi ir gerina studiju kokybe bei gabiuju studentu galimybes.

 mmm... :) su tavim tikrai neverta diskutuoti...:) cia taj geriau patylesiu..:) nes dar ir apvarysi.. ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-07 13:03:02 | Nuoroda
meskinas999 rašė:

Sveiki, atleiskit jei jau buvo diskutuota šia tema, bet pradėjau pildyti prašymą ir susidūriau su problema. Štai VU ekonomikoje yra net keturi studijų programų kodai, o prašyme nurodomas vienas.

www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/I_p._taisykles.pdf

Taigi kuo skiriasi, jei nurodysi vieną stodujų kodą o ne kitą? Ar skiriasi studijų vieta ar dar kuo nors? Dėkui.

 tie kodai skiriasi tuo kad yra tos studijos kaune arba vilniui, arba dienines arba neakivaizdines.. ir pan... geriau cia ziurek kodus.. www.lamabpo.lt/studiju_programos_2009.html

Žinutė parašyta: 2009-07-07 13:10:22 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

Kaip as tave  apvarysiu?:D As tik moku savo nuomone argumentuotai ginti. Man daug lengviau gincytis ir suvartyti protinga zmogu, nei kvaili. Kvailumas mane zudo tiesiog, nes su juo nepakovosi.:D Cia aisku ne tau skirta.;)

 

 na zinai, paskaicius kituose forumuose kaip tu gincijies... tai ten biski apvarai zmones... bet tj tiesiog kiekvienas skirtingai supranta ta reforma, ir musu vyriausybes veikla.. :) kai kam ji atrodo gerai, kitiems atvirksciai..:) as ajsq nesakysiu kad tu neteisus.. bet tj kaj kur musu nuomones tikrai nesutampa.. del to ir sakau kad paskola ne uz ka neimciau.. mane ji nevilioja.. gal kazkam ji atrodys gera iseitimi..:) kiekvienas turi teise tureti savo nuomone.. ir tie, kuriuos vadini kvailiais, tiesiog gali buti neisigyline tuo ar anuo klausimu.. arba jam kazkas taip pasake ir jis sutiko su tuo.. cia negalima taip jau teisti viena ar kita..:)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 13:15:27 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Cia jau primetineji is akies Lazy. Bullshit ;) Reikejo vakar zinias paziuret, butum pamates, kiek studentu darbo birzoj sedi. Cia pirma. Antra, metines palukanos nebus 5%, patikek :D Jos dar net nepaskaiciuotos tiksliai ;) Jei pasiimi 16000lt paskola, tai paskaiciuok, kiek tau priaugs per 10-15 metu..  Praktiskai antra tiek ;) Trecia, po 10-15 metu jau kaip ir su seima busi, pradesi mastyt apie busta, noresi imti paskola... Kokia paskola, jei dar sita moki ? ;)

 sutiksiu su tavim, taciau paemes paskola, juk galima jau iskart pradet grazinti ja.. tada nebus  tiek daug, taciau bajges mokslus, ir sukures seima, tikrai bus daugoka..

 

ir noreciau papriestarauti Mr.Lazy.. tu cia visus bandai itikinti, kad bage mokslus , visi suras gera darbair algos bus toookios geros , kad jie sau  iskart gales ir mersedesus nusipirkt geriausius, nekalbant, kad reikes grazinti bankui ta paskola.. bet tj gi tikrai taip nebus.. ajsku gerai bus, kad kai mes baigsim mokslus jau islysim is krizes, ir bus darbo, bet tj jei ne? kas tada? puse absolventu netures darbo, ir tures dar moketi bankui... ech.. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 13:26:09 | Nuoroda
kriugis rašė:

geriausiai barake gyventi, butuose tik bailiai gyvena. Barake gyvenantys zymiai geriau mokinasi ir egzus islaiko, tad neswaikint kad neina mokintys, jei nori viskas eina.

 na tikrai ne... vistiek priklauso nuo aplinkos... galima bute su draugais gyventi ir nusigerti, o galima barake su darugais gyventi, ir buti pirmunais, bet tj ir atvirksiai gali buti.. o del barako, tai dar ziurint i koki pakliusi... pavyzdziui kalbant apie vilniu, tai naujininkuose ten tikrai bus neimanoma mokintis.. o pvz fabuose tek kur didlaukio, tikrai geros salygos, ir galima ir pabaliavot ir pasimokinti.. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 13:44:54 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Kayen rašė:

Mr.Lazy iš kur tokios žinios, kad medikams labai gerai moka ir jiems lengva susirasti darbą ? 

 

Beje, tu galvoji, jog vos tik pradėjus gražinti paskolą, nebeskaičiuoja palūkanų... ? Gerai būtų.

 Kiek tu skaitai yra "labai gerai moka"? O kad darba rasti lengva esu tikras. Kaip jau sakiau mediku truksta. Ligoninese nera kam dirbt.

 karatais atrodai labai naivus...:) baiges kokia medicina, ar bet kokias kitas studijas, taves tikrai nelauks kazkur direktoriumi, ar jo pavaduotojo.. tikrai pradesi dirbti nuo pat paprasciausio darbo... o jau poto kilsi karjeros laiptais, taip.. ir tada alga bus gera... nebent turi pazystamu toj srity, ir iskart tave prastums...:) 

Žinutė parašyta: 2009-07-07 14:02:29 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Kayen rašė:

Aš savęs nenuvertinu, man tik juokinga tokia tavo pozicija. Viską krauti ant ateities. Žinai jau geriau iš močiutės kojinės pasiskolinti tuos pinigus, nei imti iš banko poto gražinti 1,5 pasiskolinimo.

Su tokiu požiūriu į paskolas toli neisi. Man rodos vėliau bus reikia mašinos - paskola, kas tie 200 lt / mėn. Reikai buto - paskola, kas tie 500 lt / mėn.

 

Dėl medikų trūkumo - nežinau, tad ginčytis šia tema nenoriu, bet man atrodo kad viską trauki iš galvos.

 Jei turi atliekamu pinigu, arba turtingus tevus, tai aisku neverta imt paskolos, bet kitu atveju, tai vienintele iseitis.

O del mediku trukumo, tai ne is galvos traukiu. Jomajo, zinias paziurek kartais. Uzsidarineja ligonines del darbuotoju trukumo.

 nes visi tie medikai nemato perspektyvo lietuvoja, ir lietuvos vyriausybe ju nevertina, ir algos nlb jau dideles, o uzsieny medikai labiau vertinami, tai ir isvyksta... :)

 

 

o del tu mersedesu, tai tu atidziau skaityk...:) ir matai, jau pradedi varyti.. :) reikia ramiau diskutuoti... realybeje taj su kumsciais uzpultum.. :D tu juk rasei, kad baighes mokslu, tikrai alga nebus ubagiska.. o kokia ta alga tau jau neubagiska? tikrai, dauguma absolventu prades dirbti ir gauti tik 1000 lt i menesi... ajsku gal kai kuriems pasiseks ir bus po 1500-2000lt.. tada jo.. bet tj dar dauguma negaus darbo... o jei nores isvaziuoti i uzsieni? sedes ten, ir galvos, blemba, reik dar bankui skola atiduot... aj.. cia kiekvienas turi savo nuomone:) 

Žinutė parašyta: 2009-07-07 14:11:25 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Nastiona rašė:
Mr.Lazy rašė:
Kayen rašė:

Aš savęs nenuvertinu, man tik juokinga tokia tavo pozicija. Viską krauti ant ateities. Žinai jau geriau iš močiutės kojinės pasiskolinti tuos pinigus, nei imti iš banko poto gražinti 1,5 pasiskolinimo.

Su tokiu požiūriu į paskolas toli neisi. Man rodos vėliau bus reikia mašinos - paskola, kas tie 200 lt / mėn. Reikai buto - paskola, kas tie 500 lt / mėn.

 

Dėl medikų trūkumo - nežinau, tad ginčytis šia tema nenoriu, bet man atrodo kad viską trauki iš galvos.

 Jei turi atliekamu pinigu, arba turtingus tevus, tai aisku neverta imt paskolos, bet kitu atveju, tai vienintele iseitis.

O del mediku trukumo, tai ne is galvos traukiu. Jomajo, zinias paziurek kartais. Uzsidarineja ligonines del darbuotoju trukumo.

 nes visi tie medikai nemato perspektyvo lietuvoja, ir lietuvos vyriausybe ju nevertina, ir algos nlb jau dideles, o uzsieny medikai labiau vertinami, tai ir isvyksta... :)

 

 

o del tu mersedesu, tai tu atidziau skaityk...:) ir matai, jau pradedi varyti.. :) reikia ramiau diskutuoti... realybeje taj su kumsciais uzpultum.. :D tu juk rasei, kad baighes mokslu, tikrai alga nebus ubagiska.. o kokia ta alga tau jau neubagiska? tikrai, dauguma absolventu prades dirbti ir gauti tik 1000 lt i menesi... ajsku gal kai kuriems pasiseks ir bus po 1500-2000lt.. tada jo.. bet tj dar dauguma negaus darbo... o jei nores isvaziuoti i uzsieni? sedes ten, ir galvos, blemba, reik dar bankui skola atiduot... aj.. cia kiekvienas turi savo nuomone:) 

 Ziurint kokioj srityje dirbsi. Uz 1000+ lt darba iki krizes buvo galima ras baigusiam vidurine. Po krizes bus tas pats. Logiskai mastant baiges universiteta zmogus daugiau uzdirbt turetu ir greiciau kilt karieros laiptais.

 ne nu tj jo... ziurint kokioj sruty dirbsi.. bet tj vistiek reik pazystamu turet, tada ir karjeros laiptais kilsi daug greiciau... o pradzioj, kas paims paskola, ir baigs mokslus, tikrai bus sunku...:)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 14:15:06 | Nuoroda
Kayen rašė:
Mr.Lazy rašė:

 Ziurint kokioj srityje dirbsi. Uz 1000+ lt darba iki krizes buvo galima ras baigusiam vidurine. Po krizes bus tas pats. Logiskai mastant baiges universiteta zmogus daugiau uzdirbt turetu ir greiciau kilt karieros laiptais.

 Norint susirasti gerą darbą, reikia patirties. Tai, kad ateisi ir pamosuosi diplomu - va aš baigiau aukštąjį, nieko nenustebins. Pažiūrėk gerai apmokamų darbų reikalavimus.

 sutinku:) ateisi ir pamajuosi diplomu, tikrai nieko negausi..:) reik dar patirties tureti... o tai nera lengva.. paprastesni darba tenka dirbti, kad igauti patirties... kai kurie ir be aukstojo, dirba daug geresni darba, nes zmogus su aukstuoju.. nes tas kuris be aukstojo, turi daug daugiau patirties, o darbdaviams tai yra svarbiau.. negu kazkoks su aukstuoju ir be patirties..:)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 14:26:57 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

Jus tik isreiskiat savo nuomone, kai as jum tuo tarpu pateikineju straipsnius, skaicius ir konkrecius pavyzdzius. Juokingai atrodo. Atrodo kad as nezinau jog patirtis vertinama. Bet vertina ne tik ja. Atsiunti CV, kartais ir motyvacini laiska, jei tinki eini ant pokalbio. Jei darbdavys mato tavyje kazka ko jam reikia, tai tikrai nepabijos nei jauno amziaus nei patirtes stygiaus. Tevas man pats pasakojo, kaip pas jie samdo agentus firmoje. Daznai atleidzia patyrusi darbuotoja kurio alga labai didele, ir priima jaunesni, kuris po metu kokiu turi jau patirties ir dirba uz kurkas mazesne alga. Uzsiaugint darbuotoja labiau apsimoka, nei samdyti jau patyrusi. Pazystu zmoniu 30+ metu, kurie niekam nereikalingas vadybas baige padare yra ispudingas karieras ir praktiskai vadlo savo darbdavius, nes yra vertingi zmones.

 bet tj tie tavo skaiciai netikslus... o pateikdamas staripsni, tu nieko neirodai.. apie medikus pateikei.. tai visi zino, kad njie isvaziuoja i uzsieni, kur labiau vertinami.. ir tiek.. ir lieka laisvu vietu tiems medikams, kurie nagali uzsieny kazko pasiekt.. tai ir medicina lieka zemam ligy... 

o del to kad firma pati uzdirbtu daugiau pinigu, tai ajsku gera, profesionalu, kuris zino savo verte, atleis, nes jam reik daug moket, o kita, jauna, kuris nezino kur ir kas ir kaip, ajsku apsidziaugs gaudamas mizerine alga.. :) ir pasakei pavizi, irodanti, kad pinigai visur svarbiausi.. svarbi ne kokybe..o kiekybe... o turetu buti atvirksciai...tada gal pakiltu Lietuvos lygis..:)

 

Žinutė parašyta: 2009-07-07 14:40:17 | Nuoroda
Mr.Lazy :
 Tai palauk. Kad cia dar katik gincijotes visi su manim, jog mediku netruksta. kaip cia dabar yra? Dabar jau sakai visiems aisku ane? Apsispresk.

O pavyzdi as tau pateikiu realu, toks koks jis yra, nesistengiu kazkaip kitaip jo pateikti, kad jis butu mano teiginiam palankesnis. Parodau, kad darbo rinka nera jau tokia nedekinga jaunam absolventui. Tereikia iniciatyvos ir tam tikru charakterio savybiu.

 na jei atidziau skaitytum, tj nesakiau kad mediku netruksta.. sakiau kad svaziuoja dauguma...:)

aj.. cia taip gyncitis visa gyvenima galima..:) kiekvienas turi teise tureti savo nuomone.. :) jeigu tau taip patinka ta visa reforma ir kartu musu vyriausybe, ir ten matai vien pliusus, tai veliava tau i rankas.. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 15:10:30 | Nuoroda
skiper rašė:

noriu pasiteirauti tu, kurie prasyma pilde austojoj mokykloj, o stojimo imoka pervede internetu - ar uzteko priemimo komisijai parodyti atsispausdinta israsa, kad pervedet tuos pinigus, ar reikejo dar ka nors padaryt? labai laukiu atsakymu klausiu, kad paskui man nekiltu problemu, nes pinigus pervediziau internetu, o prasyma pildysiu aukstojoj mokykloj

 tai jei ta kvita kur nete po imokos buvo, atsispausdinai, tai ajsku jos uzteks :)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 15:42:09 | Nuoroda
skiper rašė:
Nastiona rašė:
skiper rašė:

noriu pasiteirauti tu, kurie prasyma pilde austojoj mokykloj, o stojimo imoka pervede internetu - ar uzteko priemimo komisijai parodyti atsispausdinta israsa, kad pervedet tuos pinigus, ar reikejo dar ka nors padaryt? labai laukiu atsakymu klausiu, kad paskui man nekiltu problemu, nes pinigus pervediziau internetu, o prasyma pildysiu aukstojoj mokykloj

 tai jei ta kvita kur nete po imokos buvo, atsispausdinai, tai ajsku jos uzteks :)

 koki kvita? atsispausdinau tik pervedimo israsa, bet jis nera, taip sakant, originalas, tai nezinau ar jo uzteks...o be israso, tai neisivaizduoju ka dar galima atsispausdint... 

 nu ta ka atsispausdinai, poto kai jau pinigai nuejo i banka, tai to uzteks.. as ajsq nemokejau dabar internetu, bet buvo kazkada panasi situacija, mokejau per neta, ir ta nurodyma, kad uzmoketa, atsispausdinau, ir viskas buvo gerai.. nes nieko daugiau gaut is neto ten negalima :)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 22:34:07 | Nuoroda

as tai pvz irgi nesuprantu tu paneliu, kurios i isleistuves ateina su juodom suknelem, ir dar trumpom... Isleistuves taj man atrodo svente, o ne koks paprastas vakarelis... Ir turi buti atitinkamos sukneles.. Juk isleistuves tik viena kart gyvenime.. ir kazkaip manau visos noretu kazkaip issiskirti... pati busiu su ilga suknele, persiko spalvos..  o del to,kad kai kuriom netinka spalvotos, tj cia absurdas.. kiekvienai turi tikti kazkokia spalva..

Žinutė parašyta: 2009-07-11 21:37:55 | Nuoroda

2 kartus perdarinejau sarasa ;D stai galutinis:

Universitetinės studijų programos
1 VU 0311 ekonomika (Vilniuje) NL vf  
2 MRU 0500 finansų ekonomika NL vf  
3 VU 0447 vadyba ir verslo administravimas (Vilniuje) NL vf  
4 VU 0450 vadybos informacinės sistemos NL vf  
Koleginės studijų programos
1 VK 1265 finansai NL vf  
2 VK 1299 įstaigų ir įmonių administravimas NL vf  
3 VK 1211 bankininkystė NL vf  
4 VK 1265 finansai NL m  
5 VK 1299 įstaigų ir įmonių administravimas
 

Mano KB 20:)

Žinutė parašyta: 2009-07-11 21:43:30 | Nuoroda
CeRBeR rašė:

O kaip su tais dokumentais? Reikia, kad visos dokumentu kopijos butu notaro patvirtintos ar kaip? Dabar as cia nesigaudau. Dar jei galit isvardinkit kokius pagrindinius dokumentus reikia nest. 

 jokio notaro nereik.. nebent turi daug laisvo laiko, kad pakliutum pas notara ;D ten kur nesi tuos dokumentus, atestata, abu lapus, jie patys pasidarys kopijas..:)  jei jau visa kita buvai nuneses,  nuotrauka, tapatybes kortele, ir buvai prasyma ta uzpyldes, tai db tik atestato reik :)