Vartotojo amare pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-09 16:54:25 | Nuoroda
Bluebell rašė:

Įdomu kiek bus rašaančių matematikos apeliacijas... Kas nors iš čia esančių rašėt? :)

Šimtukas buvo 61-65 taškai. Aš, peržiūrėjusi vertinimo intrukciją darkart įsitikinau, kad turėjau surint 59, na minimum 57 tai tikrai.. Jei mane nuo šimtuko skyrė 4 taškai, tai iš kur 93%?

93 kaip ir gerai, bet aš niekaip nesuprantu kas suvalgė mano taškus.. Už tai neištvėriau ir apeliaciją parašiau.. Dzin, palauksiu biški atestato ilgiau, bet bent 100% būsiu tikra..

 O is kur tu gavai vertinimo instrukcija?

Žinutė parašyta: 2010-07-09 17:03:47 | Nuoroda

Kas nors patarsit?:)

Žinutė parašyta: 2010-07-10 17:03:28 | Nuoroda
Alanas rašė:

 Katik perzvelges uzduoti atidziau, man ir atrodo, kad busiu parases per daug formaliai. Nu ka - minus kokie 2 tsk. Ech... :)

 Na, dar nezinai rezultatu, todel taip nesakyk. Jei nerasei visokiu dear sir/madam, yours faithfully,  first reason, second reason, third reason kaip kokiam laiske savivaldybes merui, tai manau nebus per daug formal:). Ir, be abejo, negalejo tai buti visiskas informal, nes su trumpiniais ir visokiais well, oh, how's it going, well, got to go butu gavusis nesamone, nes cia rimtas laiskas jaunimui, kaip atrasti ta geriausia specialybe ir tu pasirenki viena ir irodai, vis primindamas, kad si specialybe yra geriausia jaunam zmogui, norinciam tobuleti ir is gyvenimo paimti viska

Žinutė parašyta: 2010-07-12 08:33:18 | Nuoroda

O jei surenki varganus 80 balu, kiek cia gali buti procentu? Ziauriai mazai? Aciu

Žinutė parašyta: 2010-07-12 08:43:24 | Nuoroda
Ezeriz rašė:

 aišku, kad nemažai 80 taškų jau bus 90+ tikrai manau aš surinkau ~73 ir tikiuos virš 80 irgi :) .

 Kaip butu gerai. Bet kazin, ar tiek paimsiu. Visi egzaminai taip gerai, o fizika...:( Ypac su elektra susiveliau, gausiu tik uz formules praktiskai tu balu... Jauciuosi tokia kvaile. Bandomajam taip pasiseke, o cia... Ech

Žinutė parašyta: 2010-07-12 09:11:32 | Nuoroda
Ezeriz rašė:

 surinkai 80 taškų ir čia vadini didžiausia nesėkme ar kažką ne taip supratau?

 Nebutinai tiek surinkau, cia is akies apskaiciavau, tiesiog, jei gausiu koki maziau nei 75 proc, man viskas suzlugs. Siaip reikia virs 80 bent jau, ir tiek. Nebus nelaimes, tiesiog man fizika sekdavosi ir geriau nei siam egzamine ir tiek, biski nusivyliau savim. Bet nieko:). As cia vos is lovos pakilusi taip rasiau, tai gal truputi perdejau, atsiprasau. Reik tiketis, kad visi nenusivilsim, everything bus gerai

Žinutė parašyta: 2010-07-12 10:48:29 | Nuoroda
Giedruliauskinas rašė:

NIEKAIP NESUPRANTU KAIP CIA REIKIA SUZINOT PER NETA VISUR ZIUREJAU. GAL GALIT AAISKINT?

Internete rezultatu nera. Reikia eiti i mokykla arba skambinti. Tik berods liepos 13d. LAMA BPO puslapyje, tavo registracijos paraiskoje, bus matomi egzaminu rezultatai.

Žinutė parašyta: 2010-07-12 11:15:17 | Nuoroda

Jau yra rezultatai

Žinutė parašyta: 2010-07-12 11:15:48 | Nuoroda

Jau galima suzinoti, yra rezultatai

Žinutė parašyta: 2010-07-12 11:16:11 | Nuoroda

Jau yra rezultatai

Žinutė parašyta: 2010-07-12 11:35:15 | Nuoroda
Justė, rašė:

blemba bijau eit,vel mane apreks,kad per anksti atejau.... :////

 Nezinau, jau pas mus yra tie rezultatai, nors gyvenam kone gudumoj, toli toli nuo vilniaus, jei tas kazka reiskia:)

Žinutė parašyta: 2010-07-12 11:38:02 | Nuoroda

vojetau, kaip lievai gavau...

Žinutė parašyta: 2010-07-12 11:46:49 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:

zinote jau? ar tikrai yra?

 mano mokykloje TIKRAI yra

Žinutė parašyta: 2010-07-12 12:23:06 | Nuoroda
aurete rašė:
IcanFLY rašė:

Pasidžiaukim, kad paskutiniai rezultai ir jau viskas !! Greit išleistuvės, būsim jau tikrai baigę ir isilakstysim kas kur :)

 Pasidžiaukim

 Dziaukimes dziaukimes!!! Daugiau tokiu ispudziu nebeturesim! Kaifas baigti mokykla!

Žinutė parašyta: 2010-07-13 16:39:38 | Nuoroda

Turiu klausima, jei koks studijuojantis atsakytu ar tas, kuris ka nors zino apie tai, buciau be proto dekinga. Istociau ir i fdm, ir i ekonometrija, egzaminus labai gerai islaikiau, bet be galo bijau studijuoti, nes, manau, man bus labai labai sunku. Tai kuri specialybe butu geriau, kuri eitusi bent kiek lengviau (mokytis ne kiek nebijau), jei turiu problemu su informatika. Pazistu kas studijuoja fdm, liko dar vieni meteliai ir nezino kaip beistverti. Programavimas yra, ypac merginoms, tikras kirvis. Skaitau apie C++ toki vadoveli, kad bent suprasciau kas per velniai cia... Baisu daros, kad nepatempsiu. Su Pascaliu valandu valandas vargdavau, kol susigaudydavau, tai cia isvis kas bus... Jei turit kokiu patarimu, busiu dekinga, beliko kelios dienos ir as apsoliuciai nezinau, ka daryti. Svajoju su matematika, finansais dirbti, nes mane tai "veza", bet studijuoti ka, nezinau

Žinutė parašyta: 2010-07-13 18:00:39 | Nuoroda
aurete rašė:

 Jei nori lengvesnių studijų ir dirbti su finansais tai, mano nuomone, gali rinktis ekonomiką, nes ten mažiau ir matematikos, ir informatikos. Net pati nežinau, kodėl noriu rinktis tą sunkesnį kelią, nors į ekonomiką vu irgi galėčiau laisvai įstoti. Turbūt jau kažkaip sustaikiau, kad bus labai sunku ir beveik visą laiką reikės skirti studijoms.

 Jo, ekonomika... Man ji nepatinka tuo, kad socialinis, kad matematika ne ta, kad kasmet, atsiprasau, tu"ekonomistu" simtai pridaroma... Sunku tai sunku, bet esme tame, ar pavyks issilaikyti, ar nepalusi, ar nebus taip, kad po pusmecio namo vaziuosi... - tas neramina su fdm ar ekonometrija. Gali visa laika skirti mokslams, bet ar tai sekme i profesine laime?

Žinutė parašyta: 2010-07-14 11:24:50 | Nuoroda
jean-claude van damme rašė:

o jei iš universiteto išmeta? tarkim kokią nesąmonę padarai ar neteisingai apkaltina :D 

 Tai moki pinigus, jei ne per pirma ismete. Kazkur rasiau visas salygas, kainas ir t.t.

Žinutė parašyta: 2010-07-14 14:22:52 | Nuoroda

Studiju krepselius grazinti privalo is aukstuju mokyklu pasalinti arba studijas savu noru nutrauke asmenys (isskyrus, kai nutraukiamos studijos per pirmuju metu pirma pusmeti). Valstybei turi buti grazinama 50 proc. einamuju studiju metu studiju programos metines kainos, ne didesnes uz svietimo ir mokslo ministro patvirtinta normine studiju kaina, bet ne daugiau nei: 30BSI(9000Lt) - asmenims, studijavusiems pagal pirmosios pakopos studiju programas; 50BSI(6500Lt) - asmenims, studijavusiems pagal antrosios pakopos studiju programas arba laipsnio nesuteikiancias edukologijos studiju programas, skirtas mokytojo kvalifikacijai igyti; 70BSI(9100Lt) - asmenims, studijavusiems treciojoje studiju pakopoje arba pagal laipsnio nesuteikiancias atitinkamos krypties rezidenturos studiju programas.

STUDENTAI, PABAIGE SEMESTRA BE AKADEMINIU SKOLU IR NE VELIAU KAIP LIKUS 5 DARBO DIENOMS IKI NAUJO SEMESTRO PRADZIOS RASTU PRANESE AUKSTAJAI MOKYKLAI APIE STUDIJU NUTRAUKIMA, NUO KREPSELIO GRAZINIMO YRA ATLEIDZIAMI.

Žinutė parašyta: 2010-07-14 14:23:57 | Nuoroda

Dar karta pakartoju, kokios yra salygos. Ir pabreziu, taip yra ir SIAIS metais (sita info siu metu)

Žinutė parašyta: 2010-07-14 19:16:21 | Nuoroda
Metal Face Doom rašė:

 Tai, jei nebus skolų, mokėt nereikės. Yahoo

 Taip, nereikes, svarbu laiku viska susitvarkyti ir laiku nueiti parasyti prasyma, kad nori baigti sias studijas.