Vartotojo Laura18 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-13 12:35:03 | Nuoroda

Man labiausiai nepatinka laisku rasymas  Daug tu laisku formu yra visokiu ir tikrai neismoksiu visime po pardzios ir galo tinkama fraze, uzknisa 

Žinutė parašyta: 2010-06-13 12:46:33 | Nuoroda

Nu reiks eit veliau pasikartot visus tuos tipus, dabar dar ryte galva neveikia :DD  

Žinutė parašyta: 2010-06-13 12:57:32 | Nuoroda

Kai salia vyksta bike show, visi rytai sunkus :DDD ir dar toks oras, tikrai ne anglu mokintis, o dra kaip tycia kazkas filmu nuoroda imete tj db isvis neber noro anglu mokytis :D einu filma paziuret 

Žinutė parašyta: 2010-06-13 20:55:23 | Nuoroda
RikArdO rašė:

Kilo kažkoks keistas klausimas :D Žėkit, o pvz readingo užduotyse galima bus pasibraukt su pieštuku tam tikras teksto vietas ir pan, kad būtų paprasčiau.. na pvz kaip ir per lietuvių, kai buvo..? :)

 galima :)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 18:03:44 | Nuoroda

Laiske reikejo data rasyt? Ir jei nereiekjo tj man nums balu uz tai kad parasiau? 

Žinutė parašyta: 2010-06-14 18:08:03 | Nuoroda
Jupijee rašė:
nogood rašė:
Justina.s. rašė:

 o negali part4 3 but has contributed?

 tai taip ir yra.

 have been contributing turi but nes yra since

 tj ir Pr.P. su since buna

Žinutė parašyta: 2010-06-14 18:13:09 | Nuoroda

o data laiske raset? :DD nieks negirdi manes 

Žinutė parašyta: 2010-06-14 18:17:41 | Nuoroda
NONcom rašė:
Laura18 rašė:

o data laiske raset? :DD nieks negirdi manes 

 Datos nerašėm. :) Nežinau kam ta datą išvis sugalvojai, tik raporte rašome :) bet nemanau, kad čia bus kažkas baisaus, ta data, nepergyvenk. 

 Kazinau, niekad tu draugisku nerasiau rasiniu, atseit lengva ruoskimes kitka :D o va nuejau ir prisigalvojau visokiu nesamoniu :DD

Žinutė parašyta: 2010-06-14 19:11:01 | Nuoroda
Jelefant rašė:

O nieko tokio jei uzrasiau savo varda, pavarde, adresa, kontaktinius numerius, emaila, mobilaus pin koda, kreditines numeri, savo megstamiausia spalva ir nusipiesiau sioki toki autoportreta juodrascio lape?

 Cia labai juokinga turejo but? ar ironija cia tokia? oj kiek cia laisku rasytoju gudruoliu ziuriu

Žinutė parašyta: 2010-06-14 19:13:42 | Nuoroda
swlabr rašė:
Jelefant rašė:
swlabr rašė:

o kokias profesijas raset rasiny?:D  

Computer scientist rasiau :) gal kazkaip negraziai gavosi, nes vienoj vietoj parasiau kad butent sia profesija iskeliu virs visu kitu ir ji yra svarbiausia pasaulyje, o humanitarai taisytojai tokiu bajeriuku kazin ar megsta

 na cia ne lietuviu egzaminas, gal neziures i tavo nuomone ;D as del rasinio bijau, nes gavo guzas sakiniu su tais linking words :D o nurodet priestaraujanti argumenta?as ne ;/

irgi apie politika rasiau. Atskrido man kazkas i galva ir parasiau,kad turi daug leisure time ir gali keliaut (tikiuos taisys Ezopas arba Sedzius). :DDDD 

 As parasiau priestaraujancia nuomone, apie architektus rasiau :D

Žinutė parašyta: 2010-06-17 15:06:39 | Nuoroda
NONcom rašė:
anonimiška rašė:

o kas čia per lyderystės studijos? ir kuo tampi jas baigęs? lyderiu?: ) įdomu net pasidarė, nes nesu apie tai nieko girdėjus.: )

 Aha, tikrai įdomiai skamba :)

 Vakar kai varciau Kur stoti 2010 tai lygiai ta pati pagalvojau apie tas lyderystes studijas :D ir juokavom kad vienas sako as daktaras, kitas as teisininkas o trecias- as lyderis :DD

Žinutė parašyta: 2010-06-19 21:35:58 | Nuoroda
lintu13 rašė:

VISUS ATSAKYMUS RASITE LAMA BPO TINKLAPYJE. NEPATINGĖKITE PAJUDINTI SAVO SMEGENŲ LĄSTELIŲ IR PASIEIŠKOKITE PATYS ARBA BENT JAU TEMĄ PRAVERSKITE, O NE KLAUSINĖKITE TO PATIES. BLEMBA, KIEK GALIMA KARTOTI

 Nu ar tu patilesi? Zmones normaliai klausia, jei tokia tema sukurta tai ateini ir klausi ko tik nori su tuo susijusiu. Atsibodo jau tavo skundus cia skaityt, jei tokia gudra tai atsakyk o ne burbek cia. 

Žinutė parašyta: 2010-06-25 20:41:41 | Nuoroda
Ingridele rašė:

 beje as informatikos metiniame A LYGYJE turejau 8!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Cia daug skaitosi? Nejuokink zmoniu, turiu 10 A lygyje, bet nelaikiau egzamino. Jauties puiki kompiuteriste, programabimo ase? tj ko tada iki 10 nesugebejai metiniam istempt

Žinutė parašyta: 2010-06-26 14:42:58 | Nuoroda

Turiu tokį klausimėlį :) Tai va, galvoju stoti kur nors, kas būtų susiję su matematika, ir apie taikomąją matematiką taip pat galvojau. Tik mane vis graužia toks dalykas, man patinka ir matematika, bet aš noriu ir kūrybinio darbo, kur būtų kažkas bent minimaliai susiję su savo idėjų įgyvendinimu, organizavimu, truputėli net menu.. Tai va norėjau paklaust ar studijuojant taikomąją matematiką yra galimybė kūrybinei pusei nors truputėli atsiskleisti, ar tik skaičiai, programavimas ir ekonomika? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-26 15:06:21 | Nuoroda

Aš taip pat tiksliai nežinau, bet kiek girdėjau tai jei gerai mokaisi ir jei tų kurie finansavimą gauna bidurkis nukris, tai tau po kelių metų gražins tuos sumokėtus pingus. Tiksliai nežinau.

Žinutė parašyta: 2010-06-26 15:46:31 | Nuoroda

Aš irgi galvoju čia stoti, todėl būtų įdomu išgirsti studijuojančiųjų nuomonę :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-26 19:04:26 | Nuoroda
Dical7 rašė:

Meniškai galima atsiskleist atstovybėse :)

beto patys destytojai sako kad matematika yra menas :)

 Kokiose dar atstovybėse? :D O kad kažkas sako, jog matematika yra menas tai man nieko konkretaus nepasako ir neduoda, tušti žodžiai be jokio pagrindimo :)

 

Žinutė parašyta: 2010-06-27 14:20:51 | Nuoroda
Dical7 rašė:


Kiekvienas fakultetas KTU turi savo studentų atstovybę, kurioje galima įgyti daug įvairios patirties :)

o menas matematikos ir informatikos moksle pvz fragtalai, visokių figūrų kūrimas programomis...

 Nu aišku, dėkui už atsakymus :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-27 14:34:48 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Na dėl rezultatų skelbimo tai kažkaip nec'as nusprendė,kad labai jau pažeidžiamas asmens privatumas su tais iškabinimais:D Teks skambintis pavaduotojam (jau? ar jau?įsivaizduoju,kaip juos užknis, šimtai skambučių) kitą sav,ir klaust,gal jau yra pirmieji rezultatai...O lėkčiau tada mokyklon kaip niekad:D ir  pas pavaduotoją sąrašas bus su asmens kodais, o gal su pavardėm ir aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:/
Gal kas girdėjo,kada tiksliai gali būt ats? Manrods,jau turi būt ištaisę,na, anos sav vidury žinau keli tūkstančiai darbų buvo. Ir pakartotinė. Vajezau, sunku suvokti,kad jau tikrai mano darbas kažkur guli ištaisytas,o aš čia lipu sienom ir valerijonų arbata ir čiupačiupsais vien gyva iš tų nervų:D

O keista,kad šįmet nėra pranešimo sms. Įsivaizduojat,kiek jiem pelno? Nusiunti užklausimą, o atsakymas: rezultatų nėra.litas:D Ir vėl nusiunti, o iš tų nervų jaučiu daug ten prispaudai:D

 Aš nelabai suprantu ko jūs nervuojatės, taip egzaminai laba9i svarbu ir viska, bet aš tai dabar ramiai laukiu rezultatų ir jokių nervų. Juk jau nieko nepakeisim :) Prieš egzaminus tai labai bijojau, o dabar tai ramiai švenčiu vasarą :D Viskas bus gerai. Tikėkimės.. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-01 15:10:58 | Nuoroda
Acetilenglikolis rašė:

O nuejus i mano mokykla paaiskejo, jog pavaduotoja atostogauja ir ji vienintele turi priejima prie kelto ir niekas negali pasakyt kiek gavau. Va cia tai pizdec. Tik rytoj suzinosiu... 

 pas mus tas pats...