Vartotojo tralain pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-31 07:46:17 | Nuoroda

aaaaaa,jau greit iseisiu..aaaa,nieko nemoku

Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:21:21 | Nuoroda

rasiau savicki.ne viska aptariau.kaikur labai islipleciau ir daug ko isvis nepaminejau.negerai.suvokimo tesktas pakankamai lengvas buvo keli durni klausimai

Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:23:00 | Nuoroda

kas raset savicki pasakykit ka mazdaug raset

Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:35:57 | Nuoroda
laipsnis rašė:
tralain rašė:

kas raset savicki pasakykit ka mazdaug raset

 Izanga tokia neprasta parasiau, gal nelabai gerai,bet tai geirau nei turinio atpasakojimas :/

Ka aptariau ten,tai pavadinima-laika ,kuris dominuoja tam tikra laika kurinyje ir kas jame ivyko,veikejus apzvelgiau, siuzeto papasakojau ir vsio 470 zodziu.

 o ten jis ta savo mega paliko nes suzinojo kad jin jam melavo del to auskaro nes jai rupejo tik kaip is pasipelnyt?? pasakyk kad taip nes jei ne as nusisaunu ;DD

Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:37:01 | Nuoroda
laipsnis rašė:
tralain rašė:

kas raset savicki pasakykit ka mazdaug raset

 Izanga tokia neprasta parasiau, gal nelabai gerai,bet tai geirau nei turinio atpasakojimas :/

Ka aptariau ten,tai pavadinima-laika ,kuris dominuoja tam tikra laika kurinyje ir kas jame ivyko,veikejus apzvelgiau, siuzeto papasakojau ir vsio 470 zodziu.

 o ten jis ta savo mega paliko nes suzinojo kad jin jam melavo del to auskaro nes jai rupejo tik kaip is jo pasipelnyt?? pasakyk kad taip nes jei ne as nusisaunu ;DD

Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:37:05 | Nuoroda
laipsnis rašė:
tralain rašė:

kas raset savicki pasakykit ka mazdaug raset

 Izanga tokia neprasta parasiau, gal nelabai gerai,bet tai geirau nei turinio atpasakojimas :/

Ka aptariau ten,tai pavadinima-laika ,kuris dominuoja tam tikra laika kurinyje ir kas jame ivyko,veikejus apzvelgiau, siuzeto papasakojau ir vsio 470 zodziu.

 o ten jis ta savo mega paliko nes suzinojo kad jin jam melavo del to auskaro nes jai rupejo tik kaip is jo pasipelnyt?? pasakyk kad taip nes jei ne as nusisaunu ;DD

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:20:51 | Nuoroda
Pixma rašė:

teksto suvokimas pasirode lengvas, apie sventes :D o interpretacijos idomiai, dauguma musu rase Skemos, o tas Savickio tai nesamone ten padare kad pridejo teksta skaitymui :D 

 as perskaiciau ta teksta savckio,bendra suvokima kazkiek dave

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:23:20 | Nuoroda
Lauruc rašė:
tillary rašė:

o teksto suvokime, kokios ten kalbines raiskos priemones buvo, kaaaa?:)

 Ale aš tai parašiau, kad prie šalutinio sakinio prijungė pagrindinį, bet čiuju nupievinau :D

 o as parasiau kad vietoj vienaskaitos tas 10. jau daugiskaita kalbama.. blogai? nes matau cia visi kitaip rase

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:30:45 | Nuoroda
Caramel90 rašė:
tralain rašė:
Lauruc rašė:
tillary rašė:

o teksto suvokime, kokios ten kalbines raiskos priemones buvo, kaaaa?:)

 Ale aš tai parašiau, kad prie šalutinio sakinio prijungė pagrindinį, bet čiuju nupievinau :D

 o as parasiau kad vietoj vienaskaitos tas 10. jau daugiskaita kalbama.. blogai? nes matau cia visi kitaip rase

 o aš parašiau kad pridėjo neiginį "nesvarbu" ir pakeitė reikšmę iš teigiamos į neigiamą :D gal aptariam ir kitus atsakymus :D

 prajuokinot;DD visi skirtingai atsakem... nelbogai,gal yra kas tiksliai zino to klausimo atsakyma??

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:34:54 | Nuoroda
LauraT rašė:

Kaip atsakėt į paskutinį klausimą? Skambėjo maždaug taip:

"Kaip reikia gyventi, kad tikrasis vardas būtų dar tūkstančius metų?" 

 parasiau kad reikia buti savimi,neissizadet savo tikruju vertybiu ar kazkas tokio

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:43:31 | Nuoroda
vitae rašė:

Aš rašiau rašinį pirmąja tema. Rėmiausi Atlorių šešėly, Sename dvare ir Nusiklatimu ir bausme. Šiaip gailėsiuosi, kad tiksliai neapibrėžiau taip ar ne. Bet nagrinėjau iš abiejų pusių. Trūkumų tikrai bus, bet šiaip gal visai nieko parašiau, bent jau nuoširdžiai ir rementis mėgstamiausiais kūriniais.

O teksto suvokimas mane nuliūdino. Manau, kad jis buvo lengvas tik tiems, kurie žiūrėjo paviršutiniškai... Nes realiai, kalbėjo apie šventes, bet kartu ir iškėlė daugelį aktualių problemų. Nustebau, kad nebuvo tų paprastųjų klausimų apie stilių, žanrą.

 jo,asir tikejausi kad klaus zanro,funkcinio stiliaus.problemu,temos..bet nebuvo

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:44:14 | Nuoroda

man atrodo 50 ant 50 abu

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:49:07 | Nuoroda
Lauruc rašė:
Egypt rašė:
tralain rašė:
vitae rašė:

Aš rašiau rašinį pirmąja tema. Rėmiausi Atlorių šešėly, Sename dvare ir Nusiklatimu ir bausme. Šiaip gailėsiuosi, kad tiksliai neapibrėžiau taip ar ne. Bet nagrinėjau iš abiejų pusių. Trūkumų tikrai bus, bet šiaip gal visai nieko parašiau, bent jau nuoširdžiai ir rementis mėgstamiausiais kūriniais.

O teksto suvokimas mane nuliūdino. Manau, kad jis buvo lengvas tik tiems, kurie žiūrėjo paviršutiniškai... Nes realiai, kalbėjo apie šventes, bet kartu ir iškėlė daugelį aktualių problemų. Nustebau, kad nebuvo tų paprastųjų klausimų apie stilių, žanrą.

 jo,asir tikejausi kad klaus zanro,funkcinio stiliaus.problemu,temos..bet nebuvo

 būtų buvę galima daug taškų prisirinkt..

 Aha, gaila truputį.. Jau buvome atkalę tą frazelę "kalbama visuomenei aktualia tema, vaizdingumas dera su dalykiškumu" :D Todėl tikriausiai ir ištraukė..

 jo,mes lygiai taip pat iskale;DD

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:50:12 | Nuoroda

dar klausimas.. kaip i pati pirma atasket. kokius tikslus autorius laiko neigiamus sveciant sventes ar kazkas tokio

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:55:02 | Nuoroda
Caramel90 rašė:
živilė rašė:
tralain rašė:

dar klausimas.. kaip i pati pirma atasket. kokius tikslus autorius laiko neigiamus sveciant sventes ar kazkas tokio

 Viena tiksla parasiau nora pasirodyti kitiems, o kita tai geda ir sakyti :D

 tik baik visi tokie patys nežiniukai :D  aš pirmą irgi rašiau norą pasirodyti, o antrą tikslas būti ne aktyviu dalyviu, o stebėtoju :D tą antrą tai jau rašiau kai nebesugalvojau kito 

 butent as ir;D pirma kad noras pasirodyt kitiems..o to antro ieskojau ieskojau,neradau..tada bet ka parasiau.kad zmoniu noras but tik stebetojais;D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:58:28 | Nuoroda
živilė rašė:
Greta. rašė:
živilė rašė:
živilė rašė:

Labai neramu del teksto suvokimo, visiems labai lengva buvo, o as jauciu, kad nuliuka galiu gauti. Pasidalinkit atsakymais, kuriuos prisimenat... Pamenu, buvo klausimas is dvieju daliu: kokia aktualija nagrinejama tekste ir paskui kokia buties problema, ka atsakete?

Man labai striokas, tai dar karta paklausiu to paties

 Na, aš rašiau kažką tokio, kad nagrinėjama aktualija - šiuolaikinių švenčių netikrumas, dirbtinumas, o problema - būties pilnatvės ieškojimas.. Kažkas panašaus, bet nežinau, ar taip turėjo būt..

 Mazdaug taip ir as parasiau. Geras, buvau jau visai i nevilti puolus, o dabar ziuriu, kad sutampa su daug kuo atsakymai...

 nesijaudink,visi taip galvoja kad tik jie blogai atsake..pagalvok kiek visokiu 4ukininku vos sakiny surezganciu ejo

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:00:14 | Nuoroda

ech,kaip butu faina jei butu skelbiami tikslus atsakymai;D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:01:07 | Nuoroda
Ingridele rašė:

 Perzvelgiau jusu suvokimu atsakymus, jei taip paraset tai po nuliuka arba tik po taskeli gausit :) na man tik nuo to geriau, gal gausiu ir 100 :) :) :) 

 o kuo gi tu kitaip i juos atsakei? nes mes tai tikrai ne i pevas rasem.gal tu blogai rasei

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:09:24 | Nuoroda
Ingridele rašė:

 man gaila jusu kad tokias nesamones raset , parodziau dar mokytojai ka jus raset, tai juoktis pradejo :) sako atsakymai zemiau mokyklinio lygio :) :) 

 ma tai taves gaila.as ir buvau pas mokytoja po egzamino,sake kad viskas gerai,kaikur yra netikslumo bet visur itaikita.jauciu  mokyklini laikei,jei tiek smegenu

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:10:57 | Nuoroda
Caramel90 rašė:

 aš manau kad ta ingrida praktiškai net nelaikė egzamino, o dbr tik erzina dėl rezultatų nerimaujančius abiturientus :D nekreipkit į ją dėmesio , nes jei jau daugelio iš mūsų atsakymai sutampa tai didesnė tikimybė kad tos vunderkindės atsakymai yra neteisingi ;) 

aš prie to žemdirbio parašiau: barsto barsto bet ar dygsta - sėja (nežinau ar tokia ta citata) ir parašiau kad yra sukuriama labai daug vienkartinių švenčių  kurios nepelno pripažinimo visuomenėje ir išnyksta

 sita ir as parasiau;)