Vartotojo Jelefant pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-02 23:05:07 | Nuoroda

watafak, pratrinkit kas nors prašau

Žinutė parašyta: 2010-06-03 09:28:44 | Nuoroda

Na visų pirma tarp CS ir IT yra didelis skirtumas.. Ir pas mus CS paprasčiausiai nėra. Software engineering vienintelė verta dėmesio programa, jeigu ji atitinkamai reprezentuoja savo pavadinimą.

O info turiu iš esamų studentų: prastas hardware'as laboratorijose, daug nereikalingų dėstytojų, užkraunamas nereikalingas krūvis, nelogiškas vertinimas.

O ir ta pati Lietuva įgriso iki gyvo kaulo, kai pasižiuriu žinias kaip patriotai eina homoseksualų eitynių žlugdyt ir visa Lietuva juos palaiko, verkti norisi.

Žinutė parašyta: 2010-06-03 23:07:17 | Nuoroda

Prie fizinių labiau.

Žinutė parašyta: 2010-06-04 16:28:58 | Nuoroda
TadasM rašė:

dar kartą pasikartosiu :)

 

 

Gal kas nors nutuokia kiek aš gaučiau praradęs 4 taškus b lygio testo klausimuose, 1 tašką a lygio testo klausime ir 1 tašką programavime (abi programos veikė gerai, testa praeis, visi reikalavimai atlikti, tačiau nebuvo panaudota viena funkcija, kuri mano manymu verta 1 taško).

Iš viso -4 taškai iš b lygio, -1 taškas iš a, -1 iš programavimo

Gaunasi 94/100, tačiau kiek tai prognozuojama balais? Ir ar už b lygio užduoties taškus gaunama/prarandama mažiau balų?
 

 Nesvarbu b ar a lygis.. Taškai yra taškai. O gausi tikrai gerą įvertinimą, turbūt apie 95, tiksliai niekas negali žinot. Daug kas neperkando tų programų

Žinutė parašyta: 2010-06-05 00:25:00 | Nuoroda

SuperHP, išsamesnį atsakymą gautum iš ten besimokančių..

www.cs.st-andrews.ac.uk/Current/Modules&display=CS1//CS2//CS3//CS4//IS1//IS2//IS3//IS4

Štai mane dominančio universiteto pasirenkamieji dalykai.. Gali matyti skirtumą tarp CS ir IT pasirinkimų.

Mano asmeniniu supratimu, CS yra labiau kūrybinis ir moksliškas darbas, o tai ką mes turim - programų vartojimas ir jų rašymas.

Žinutė parašyta: 2010-06-06 00:18:28 | Nuoroda

Iš tikro ta mokyklinė matematika nėra labai plati, visos temos susistemintos ir aprašytos smulkiai.

Daugelis abiturientų sprendžia daug pavyzdinių egzaminų, ten didžioji dalis uždavinių apžvelgiama, o visokius naujus jau reiks išmastyt pagal tau žinomas savybes ir logiką.

Tų uždavinių nėra tiek jau daug: trigonometrija, algebra, geometrija, tikimybės, progresijos, diferencialai ir dar keletas temų.. Nieko neįmanomo. 

Aš pats nesu labai stiprus matematikas, nes tingėjau nuo 9 klasės (univere susiimsiu :D), tačiau iš bandomojo 60 vistiek gavau.. O užtenka ir daug mažiau.

Žinutė parašyta: 2010-06-06 17:50:17 | Nuoroda
awenterra rašė:

Paspauskit, uzsiregistruokit ir gaukit Skittles

www.tryfreecandysample.com?i=80908

 

 Kas per keistas linko prierasas i=80908?.. Kazkas ne taip. Manau saugiau butu nueiti i tryfreecandysample.com/

Žinutė parašyta: 2010-06-07 15:07:43 | Nuoroda

Pas mus is ~30 laikanciu nebus nei vienos paneles :). Nors girdejau IT studijuojanciu ju yra nemazai

Žinutė parašyta: 2010-06-07 15:08:56 | Nuoroda
indekas rašė:

 Bandysiu istoti i VU programu sistemas arba IT. Gal dar yra pasirinkusiu sias studiju programas? :)

 As irgi, pirmoj vietoj VU programu sistemos, toliau informatika ir IT

Žinutė parašyta: 2010-06-07 15:11:40 | Nuoroda
indekas rašė:

 o tai kaip yra su informacinem technologijom? 

As ziurejau programas, bei kas sudaro smestrus, tai informacines technologijos nuo programu sistemu skiriasi tik diplomo pavadinimu. nes informacinies technologijas ir informatika baiges gauni informatikos bakalaura, o baiges programu sistemas, gauni programu sistemu bakalaura. 

pagal zurnale ,,kur stoti,, pateiktus duomenis tai informatikos ir informaciniu technilogiju vf maziausias balas buvo apie 11, o programu sistemu - 13.58.

manau siais metais sie balai bus kur kas auktesni :(

nes daugiausiai galima surinkti 20.40 balu pagal cia esancia skaiciuokle, o jau su 50proc. lietuviu, IT ir matematikos egzaminu rezultatais, tai jau 15 balu. 

 Kodel turetu buti aukstesni? IT tiesiog nera dideles konkurencijos

Žinutė parašyta: 2010-06-07 18:33:51 | Nuoroda
indekas rašė:
Jelefant rašė:
indekas rašė:

 Bandysiu istoti i VU programu sistemas arba IT. Gal dar yra pasirinkusiu sias studiju programas? :)

 As irgi, pirmoj vietoj VU programu sistemos, toliau informatika ir IT

 As labai nenoriu aukstos matematikos ragaut tai gel to ir parasiau sekanti IT. O tu jis ar ji? :)

 Jis. Mane kaip tik vilioja aukstoji matke, algoritmai, matanalize... mmmm

Is matkes egzo daugiau 70 nemanau kad gausiu, tikiuosi nebus per stipri konkurencija.

Žinutė parašyta: 2010-06-07 20:40:06 | Nuoroda
Absurdus rašė:
Jelefant rašė:

 Jis. Mane kaip tik vilioja aukstoji matke, algoritmai, matanalize... mmmm

Is matkes egzo daugiau 70 nemanau kad gausiu, tikiuosi nebus per stipri konkurencija.

 Ne daugiau 70% ir vilioja matematika? Maždaug neatrasta žemė? :D Nežinai su kuo reikalą ruošies turėt ;D Nesakau, kad 70% mažai, bet pagal tokį užsidegimą galima galvot, jog ji gyvenimo aistra. Et, nesugadinti žmonės dar, pilni naivaus optimizmo. Kai teks apturėt po 4val aukštosios matematikos teorijos, ir dar ta pačią dieną 3val pratybų, išnyks tas optimizmas kaip dūmas drįsčiau manyt :)

 Ei ei, nenurasyk manes. As paprasciausiai labai daug matematikos praleidau del sunkios sveikatos bukles (dabar jau viskas gerai). O ir to noro nebuvo anksciau. Dabar as kitas zmogus :) per pora menesiu praktiskai nuo 0 ismokau 2 metu kursa ir daugeli netgi aplenkiau. Informatikos egzaminui pasiruosiau per viena savaite ir islaikysiu manau 90%+. Ir be to man nelabai idomi ta vidurines mokyklos matematika, as daug mieliau leidziu laika ziuredamas aukstuju mokyklu paskaitas, kur reikia paciam mastyti, o ne prisiminti nupjautines piramides ypatumus.

Žinutė parašyta: 2010-06-07 20:49:30 | Nuoroda

Is mokyklos 3 laikantys :) Abu visiskai zali

Žinutė parašyta: 2010-06-07 22:05:37 | Nuoroda
indekas rašė:

 sakyciau yra gan blogas paruosimas mokyklose :(

 Paruosimo mokykloje tiesiai sviesiai nebuvo JOKIO, viska savarankiskai teko ismokt. Uztat savijauta kokia gera

Žinutė parašyta: 2010-06-08 06:48:13 | Nuoroda

jamam sita darba

Žinutė parašyta: 2010-06-08 12:27:55 | Nuoroda

joo, paprastos algebros tikrai truko.

Paskutinio gavau 3.5(suapvalines), bet speju neteisingai..

 

Man labai uzkliuvo priespaskutinis uzdavinys, net uzsirasiau jo salyga ant kalkuliatoriaus.

Per pirma treniruote nubego 1km, per kiekviena sekancia po 200m daugiau.

Per kiek treniruociu ji nubegs isviso 872.2km?

Skaiciavau pagal man zinoma sumos formule ((a1-an)/2)*n, bet butent tas skaicius niekaip nesigavo.. Tai galu gale treniruotes numeri per kuri jau buvo nubegta kiek daugiau nei 872.2 km..

Žinutė parašyta: 2010-06-08 12:35:29 | Nuoroda

Tikesimes 80%+

Žinutė parašyta: 2010-06-08 12:55:00 | Nuoroda
Pixma rašė:
Jelefant rašė:

joo, paprastos algebros tikrai truko.

Paskutinio gavau 3.5(suapvalines), bet speju neteisingai..

 

Man labai uzkliuvo priespaskutinis uzdavinys, net uzsirasiau jo salyga ant kalkuliatoriaus.

Per pirma treniruote nubego 1km, per kiekviena sekancia po 200m daugiau.

Per kiek treniruociu ji nubegs isviso 872.2km?

Skaiciavau pagal man zinoma sumos formule ((a1-an)/2)*n, bet butent tas skaicius niekaip nesigavo.. Tai galu gale treniruotes numeri per kuri jau buvo nubegta kiek daugiau nei 872.2 km..

 ten pagal aritmetine progresijos ir jos sumos formule reikejo skaiciuot (priespaskutiniam)

 O tai ka as parasiau? Turbut neperskaitei net posto mano

Žinutė parašyta: 2010-06-08 12:57:54 | Nuoroda

3 plaukikai dalyvauja varzybose. Pirmas isoka, po 5 sec isoka antras, po dar 5 sec isoka trecias.

Plaukia pirmyn ir atgal 50m ilgio baseine. Pirmas plaukikas nuplaukes iki galo ir 4 metrus atgal, sutinka antra plaukika.

Nuplaukes 7m atgal (nuo krasto) sutinka trecia. Zinome, kad vienu metu jie visi buvo nuplauke tiek pat. Rasti trecio greiti

Žinutė parašyta: 2010-06-08 13:00:18 | Nuoroda

12 metru per sekunde? Nebent jis buvo supermenas.

Paziurejau plaukimo greicio rekordus, didziausias 2.29 m/s. As gavau 3.5, tai neteisingai. Kazkas cia gavo 1.4m/s, speju tas ir buvo teisingas