Vartotojo Kuisys pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-16 12:23:51 | Nuoroda

 Perlaikytu lt egzaminu jus nesitikekit nec.lt rasti. Juk laikete mokyklini,tad jy ir suzinosit mokykloje.

Žinutė parašyta: 2011-07-16 13:42:21 | Nuoroda
Goda Sukackaitė rašė:

Pranešimas, kur (ne)įstojome turi atsirasti rezultatai.nec.lt ar lamoje, kur pildytas prašymas, huh? 

 lamoje

Žinutė parašyta: 2011-07-17 22:37:10 | Nuoroda
ausrike19 rašė:

 www.lamabpo.lt parasyta kad registracijai liko 5dienos. O kas tada po 5 dienu,gal prisijungus rodys koks siemet konkursinis balas i vf istot vienoj ar kitoj aukstojoj mokykloj? kada buna aiskus tie balai? 22d baigiasi registracijos o tada 26d kaip suprantu pirmas ratas stojimu,o kas per  tas 4 dienas bus? ar svarbu stebet lamabpo.lt ? ten konkursiniai balai paskelbti buna ar kaip? 

P.S. ar ymanoma i KK istot su ~15,5 i soc pedagogika? jei 2010m buvo pirmo 17,16 i paskutiniojo i vf istojusio 11,12? mane baugina tai kad tas 11,12 buvo garantija is 3 rato istojas..tad jei is pirmo ir antro ratu neistoju i vf soc pedagogika treciam perdaug bijau rizikuot kad isvis niekur i vf neistosiu tai rasysiu visus mokamai..o tada teks imt paskola ir t.t O daug kas sako kad jei is pirmo turo nistoji tai ir is antro 90proc kad neistosi..nes tik vietas gali apkeist. Na daug klausimu,tikiuos bus daug ir atsakymu:) aciu ir iki

 JOkiu balu neturėtu rasyti, kai ateis toji 26diena, tau pasakys kur tave kviecia, ir tu tada galesi priimti ta pasiulyma arba jei netenkina atmesti.

Žinutė parašyta: 2011-07-17 22:40:19 | Nuoroda
verstute rašė:

Laba :) o mums patiems to prašymo kaip nors patvirtinti nereiks? cia lama pati automatiškai viską sutvarkys? :)

 Kiekviena karta kai atsijungi nuo lamos, jis automatiskai tampa patvirtintas :)

Žinutė parašyta: 2011-07-17 22:56:20 | Nuoroda

 Aš nesuprantu iš kur jus ištraukėt kad isvis ten turi rodyti ? :D nerodo ir nereik. O dėl pasirašymo, tai 4 dienos bus duotos o ne 3 :)

Žinutė parašyta: 2011-07-17 22:56:21 | Nuoroda

 Aš nesuprantu iš kur jus ištraukėt kad isvis ten turi rodyti ? :D nerodo ir nereik. O dėl pasirašymo, tai 4 dienos bus duotos o ne 3 :)

Žinutė parašyta: 2011-07-18 00:25:47 | Nuoroda
marsule331 rašė:
Ighnaz rašė:
marsule331 rašė:
Kuisys rašė:

 Aš nesuprantu iš kur jus ištraukėt kad isvis ten turi rodyti ? :D nerodo ir nereik. O dėl pasirašymo, tai 4 dienos bus duotos o ne 3 :)

 jei daugiau dometumeis, tai ir zinotum ka kur turi rodyti :)

Nu as irgi niekur nemaciau parasyta, kad turi lamabpo svetaineje tavo egzu rezai buti parodyti. Tu turbut daugiau domiesi tai gal gali parodyti is kur suzinojai, kad taip turi buti?

 www.lamabpo.lt/turinys/bendrasis-priemimas/terminai  stai, prasom :) tikiuosi nepasiklysi

 Taigi nera pasakyta jog mums rodys tuos rezultatus, juos suzinos tik lamabpo, kam jums reikia tu rezultatu isvis jei jus juos zinot seniausiai ? 

Žinutė parašyta: 2011-07-18 16:37:12 | Nuoroda
tejano rašė:

esme tame, kad as laikiau tik biologija is kurios surinkau tik 8%. Lietuviu mokyklinis-7. Nes laikaiu istorija, anglu... bet persigalvojau todel noriu stoti i burnos higiena,nes ji man prie sirdies, na aisku mano balai tai mazi, todel pretenduoju y mokamas studijas. Del labai dideliu bedu blogai egzus ysilaikiau.

 Kas liečia įsotjimą, tai rašyk pirmu numeriu,tik žinoma VNF tada gal ir įstosi, tik klausimas ar ilgai tempsi ? :) Anyway linkiu sėkmės.

Žinutė parašyta: 2011-07-18 17:46:29 | Nuoroda
mohinis rašė:

O pvz dabar nespejau parsyt y lkka vf vieta, tai gal butu galima patekt per 2 etapa y vf?

 Tai rašyk,laikas tebera, jį galima keisti dar :))

Žinutė parašyta: 2011-07-19 11:53:35 | Nuoroda
username rašė:

tai dar moket kazkur reikes? kur apie tai info rast?

 Visada reikėjo ir reikės. 12lt kai nuvyksti jau pasirašyti sutarties su mokykla.

 

O dėl rezultatų, aš nesuprantu ko jūs nervinatės ? Juk visiems nėra,ne tik jums penkiems. Ir nesuprantu kam jums jų reikia ? Nerodo ir nereik.. o jei nori pažiūrėt tai atestatą pasimk ir žiūrėk..

Žinutė parašyta: 2011-07-20 09:43:21 | Nuoroda

 Jūs norit žinot konkursini bala kai dar registracija nesibaige, ar galvojat ka snekat ? :) Kai visi nera uzsiregistrave,tol nebus jokio kb.. :) 

 

P.S jei kam įdomu,paspaudę Užpildytas prašymas pamatysite savo rezultatus.

Žinutė parašyta: 2011-07-20 10:06:36 | Nuoroda
help. rašė:

 tai  ten turi dar kasnors atsirast iki penktadienio?ar jau viskas?

 26dienos lauk :)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 10:16:50 | Nuoroda
Marciogala rašė:

Pas mane ties 7 numeriu yra konkursinis balas geriausiuju eileje ir ten as AM. nu zodziu abudu, o kitose studiju programose nieko nera.. idomu del ko cia taip.... 

 Ta prasme rodo koks balas yra ? ar ką ten rodo ? nes pas mane tai tuščia

Žinutė parašyta: 2011-07-20 13:11:23 | Nuoroda

 Labai džiaugiuosi matydamas tokius skaičius :) nes anksčiau per visas skaičiuokles kai žiūrėjau niekur nerodo tokio didelio KB :))

Žinutė parašyta: 2011-07-20 13:27:53 | Nuoroda
idomi rašė:

pas manes tos eilutese rodo 0,00 ar dar yra nesuskaiciuota ar kazkas negerai isvis?

 Gal nesuskaičiavo,arba nelaikei nei vieno egzo reikalingo ?

Žinutė parašyta: 2011-07-20 13:38:19 | Nuoroda
Malyva rašė:

o gal kitiems dar yra,kad rodo nulius kai kur?:O

 Yra, taigi ką tik rašė kažkas. Šiandien tik pradėjo skaičiuot, tai pagalvokit kiekvienai specialybei kol suskaičiuos.. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 13:56:09 | Nuoroda

 filologija, tiksliai nezinau apie ka tas mokslas, bet kaip kazkas sake tai ir as pakartosiu, jog ekonomistu vis daugeja, gali but sunku darba rast

Žinutė parašyta: 2011-07-20 15:56:13 | Nuoroda
wudu1 rašė:

 Aš savo prašyme rašiau visas tik valstybės finansuojamas vietas.O jeigu nepakliūsiu į valstybės finansuojama vietą,tai galiu tikėtis vietos į vnf? Ar jau tik kitam ture?

 Jei nerašysi VNF tai ir negausi jos. antrame turi taip pat negausi, nes nauju pasirinkimu nebus galima rasyti,tik pakeisti senus.

Žinutė parašyta: 2011-07-20 15:57:21 | Nuoroda
wudu1 rašė:
Orchideja rašė:
wudu1 rašė:

 Aš savo prašyme rašiau visas tik valstybės finansuojamas vietas.O jeigu nepakliūsiu į valstybės finansuojama vietą,tai galiu tikėtis vietos į vnf? Ar jau tik kitam ture?

 Jei vietos i vnf nerasei, tai jos ir negausi.

 O tai ką td daryt jei neistosiu į vf?Bandyt antru turu?

 Tai tu biški mastyk su galva, įrašyk dabar ir vnf tuos pacius. juk galima dar

Žinutė parašyta: 2011-07-20 18:05:59 | Nuoroda
verstute rašė:

ej o prašymo tikrai nereiks kaip nors patvirtinti, išsiųsti :D ?

nes ir po prašymu yra parašyta "išsaugoti ir tęsti" .. tai kam čia taip? :P

 išsaugai ir fsio, kai paspaudi užpildytas prasymas matai toki kokio nori, tai viskas gerai