Vartotojo Pride pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:01:56 | Nuoroda
ievapieva1 rašė:
 

 nu. ir paskui skundziasi kad tiek apeliaciju duoda

 Velniop tas apeliacijas, tu paziurek kiek klaidu jie nepripazista! Kiekvienais metais, jeigu zmogus moka daugiau, negu praso programa, o taip buna su olimpiadininkais, jie failina ant tokiu klausimu, i kuriuos galima atsakyti kitaip zinant daugiau.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:37:52 | Nuoroda
kamara rašė:

Zmones, o jei as skaiciavime kazkur iveliau klaida ir paklaida 2 nuims taskus?

8KLAUSIMAS

1.1 gavosi 232 ir 123..

 Galbut nuims. pereinamasis balas praejusiais metais buvo 16.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:40:47 | Nuoroda
kamara rašė:

9 KLAUSIMAS

1. Svoguno sieneles, plazmolizes 0t

2. Nesugadinto svoguno, svaraus svoguno audinio gabalelis. 0t

3. Svoguno lasteles pasikeitimas po pamerkimo i koncentruota gliukozes sirupa 1t

4. Koncenruotas gliukozes tirpalas Hipertoninis. Salygoje nurodyta, kad tirpalas konc. 0t

5. Nuo temperaturos, oro salygu LOOOOOOL. 0t

7.Pasikeiete labai akivaizdziai, sieneles tapo balnkios, sumazejo svoguno lasteles 0t

7. Koncentruota avndeni cia kaip saldi degtine :) 0t

na skelkite, kiek man gali mazdaug + - duotii uz tokius 'saunius' atsakymus?'\\\

 

Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:43:34 | Nuoroda
NachNachas rašė:

Galit gal dar kas nors isreikst nuomone apie mano atsakymus? (angel)

 koki atsakyma?

Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:50:12 | Nuoroda
ievapieva1 rašė:
 

 ju nuomone reikia islikt mokyklos lygyj

 Kaip turi jaUSTIS respublikines olimpiados dalyvis, kai jis NUpiese rodiklyte ir parase "ponai is NEC'o cia suklydo, tas ir tas cia turejo buti" arba "sita teorija paneige pries 10metu", o tam nece kisa 20 metu senumo maderi ir sako "paziurek cia taip parasyta!" Viskas keiciasi, musu maderiai yra atgyvenos, galetu isversti kokia naujo leidimo knyga, jeigu gerai atsimenu ta pati maderi leido n kartu kas pora metu vis atnaujina info. tad kodel negali issiversti nauju knygu?

Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:58:25 | Nuoroda
Sparnai rašė:
 

 Tai davai Campbello Biologija visi draugiškai išsiverčiam ir platinam pogrindyje :D

 neturiu nieko pries :d Neturejau garbes pavartyti naujo leidimo, reiktu paieskoti jo nete :) Manau, kad Biosiniai bus laimingi :D

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:02:50 | Nuoroda

 

turiu popierini varianta, tai ka as galiu pasakyti, grazu vien ziuret i ji  :)

 O man buvo grazu klausytis brolio komentaru apie popierini varianta :) Sake daugiau man niekada nevezios knygu is anglijos :D

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:04:04 | Nuoroda
Grace rašė:

diskutuotinas atsakymas testo 7. B

Mano mokytoja taip sake, kuri taiso egzaminus jau daugeli metu ir pati sudarineja uzduotis. Nors net as pati norejau gincytis, bet argumentas atseit tas kad didziausiu greiciu didejo populiacija. As kaip ir daugelis logisko mastymo zmoniu  parasiau A , visgi dar tikiuos instrukcijoj bus A

 Man irgi sitas uzkliuvo, parasiau A, bet kaip bus tai neaisku...

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:08:56 | Nuoroda

 

 tikras sportas, sveria kokius pora kg manau tikrai, kaip 3 maderiai(t.y. pirma ir antra dali jau sudejus) :D

 Reiks pasvert :D O gaila, kad neves knygu ;/ Per kaledas norejau gauti albertso molecular cell biology ;/

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:09:52 | Nuoroda
NachNachas rašė:
Grace rašė:

o gamtines atrankos rusis visgi turbut ir bus isskiriancioji

ooooo, va sitas man jau patinka

 Man atrodo su kikiliais buvo kriptinga. Tuoj paziuresiu campbello biologijoj :d

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:18:06 | Nuoroda
Pride rašė:
NachNachas rašė:
Grace rašė:

o gamtines atrankos rusis visgi turbut ir bus isskiriancioji

ooooo, va sitas man jau patinka

 Man atrodo su kikiliais buvo kriptinga. Tuoj paziuresiu campbello biologijoj :d

 Kriptinga atranka :)

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:19:44 | Nuoroda
Grace rašė:
Pride rašė:
NachNachas rašė:
Grace rašė:

o gamtines atrankos rusis visgi turbut ir bus isskiriancioji

ooooo, va sitas man jau patinka

 Man atrodo su kikiliais buvo kriptinga. Tuoj paziuresiu campbello biologijoj :d

 omg, istikro isskiriancioji! pas mane raso ne apie tiksliai kikilius, bet apie pauksctukus papugeles, kurios skiriasi snapu dydziu

 Kadangi kikiliai gyveno skirtingose salose, kurios buvo geografiskai atskirtos, tai kriptinga atranka :) Jeigu vienoje saloje butu dvi kikiliu rusys butu isskiriancioji.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:22:10 | Nuoroda
Grace rašė:
Pride rašė:
Pride rašė:
NachNachas rašė:
Grace rašė:

o gamtines atrankos rusis visgi turbut ir bus isskiriancioji

ooooo, va sitas man jau patinka

 Man atrodo su kikiliais buvo kriptinga. Tuoj paziuresiu campbello biologijoj :d

 Kriptinga atranka :)

kuri skyriu ziuri?

 

 Su atrankom... 480psl directional selection parasyta kada ji budinga.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:23:17 | Nuoroda
joske666 rašė:
Pride rašė:
Grace rašė:
Pride rašė:
NachNachas rašė:
Grace rašė:

o gamtines atrankos rusis visgi turbut ir bus isskiriancioji

ooooo, va sitas man jau patinka

 Man atrodo su kikiliais buvo kriptinga. Tuoj paziuresiu campbello biologijoj :d

 omg, istikro isskiriancioji! pas mane raso ne apie tiksliai kikilius, bet apie pauksctukus papugeles, kurios skiriasi snapu dydziu

 Kadangi kikiliai gyveno skirtingose salose, kurios buvo geografiskai atskirtos, tai kriptinga atranka :) Jeigu vienoje saloje butu dvi kikiliu rusys butu isskiriancioji.

 juk nebuvo parasyta kad kiekvienoje saloje gyvena tik po virna kikili:) tai nelabai logiska

 Bet skirtingose salose skirtingos kikiliu rusys :)

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:29:18 | Nuoroda
Grace rašė:
Pride rašė:
Grace rašė:
Pride rašė:
Pride rašė:
NachNachas rašė:
Grace rašė:

o gamtines atrankos rusis visgi turbut ir bus isskiriancioji

ooooo, va sitas man jau patinka

 Man atrodo su kikiliais buvo kriptinga. Tuoj paziuresiu campbello biologijoj :d

 Kriptinga atranka :)

kuri skyriu ziuri?

 

 Su atrankom... 480psl directional selection parasyta kada ji budinga.

 pas mane vokiskai  seip jauciu tavo tiesa, nes logiskai turetu but kaip tu sakai. Bet iseina kad kiekvienoj saloj gyveno tik vienos rusies kikiliai, taip?

 Jeigu po to, kai salose susidare skirtingos kikiliu rusys kazkurioje is ju nevyko isskiriancioji atranka, tada visose po viena. Bet kadangi tu salu yra labai daug, keliose is ju galejo vykti isskiriancioji atranka.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:30:11 | Nuoroda

Blogiausiu atveju pameciau 3t. Geriausiu - 1t 

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:38:25 | Nuoroda
Grace rašė:
Pride rašė:

Blogiausiu atveju pameciau 3t. Geriausiu - 1t 

 minejai 2klausimo 3 osmosa? as neminejau, tai manau ten numus man taska

 Neminejau. Klausimas ikainotas 2 taskais, tad nemanau, kad reikejo mineti. 

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:48:41 | Nuoroda
Grace rašė:
Pride rašė:
Grace rašė:
Pride rašė:

Blogiausiu atveju pameciau 3t. Geriausiu - 1t 

 minejai 2klausimo 3 osmosa? as neminejau, tai manau ten numus man taska

 Neminejau. Klausimas ikainotas 2 taskais, tad nemanau, kad reikejo mineti. 

 bet tas zodis klausime KAIP kazkaip dabar mane glumina. As tai parasiau taip

Kraujas tekedamas kapiliarais del spaudimo filtruojasi ir susidaro audiniu skystis. dalis audiniu skyscio grizta atgal i krauja su medziagu apykaitos produktais pvz co2,h2o, nh3. Audiniu skyscio perteklius renkasi i limfagysle ir bus vadinamas limfa.

Kaip manai bus 2 taskai?

 GaL... 1 taskas turetu buti uz tai, kad audiniu skysti patenka i limfagysles, o kitas uz tai, kad limfagysles susijungia su kraujagyslemis ir taip grazina ta skysti.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:08:03 | Nuoroda
studijos lt rašė:

sveiki, norejau pasitikslinti del pirmo klausimo 2.1. ir 2.2. daliu . ar prie lasteleje vykstanciu procesu netiktu baltymu sinteze ir fotosinteze?? ;O

 Fotosintezes metu pagaminama atp, kuri veliau sunaudojama, tad nezinau ar tiks.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:08:58 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:

 woooohohohohohohohohohohohoho. dar pasakyk kad 7b tikrai ir tada man nuotaika pageres

 Deja, ten kriptinga atranka, pasiziurejau rimtoje literaturoje.